Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

sveikos smile.gif kokie pozymiai atsiradus pienligei nestumo metu?
Atsakyti
Keli ats:
-apie tai kad saldumynai skatina pienlige nzn- pati visa nestuma saldumynu valgiau lab nedaug ( visai nesinorejo) o pienlige vis vien turejau

- man gine sake cia nesamone kad del pienliges gimdymo metu moteris lengviau plysta, o pacia kirpo nes sake audiniai nera tamprus ( sake taip buna vos ne visoms sportuojancioms kuriom gerai issivystes raumenynas). Plysimai lab priklauso nuo audiniu paslankumo, prisitaikymo tempimui- issivaizduok pro lytini plysi pralenda visas vaikelis blush2.gif

- pienliges pozymiai: niezejimas, perstejimas lytiniu organu srity, gausios varskines isskyros.

- dazniausiai skiriamos zvakutes: Macmiror complex, Clotrimasolio ( cia tik nebent paskutini trimestra), Lomexin ir kt.

Paguodai- pagimdzius daugeliui pienlige savaime praeina, be jokio gydymo. mirksiukas.gif
Atsakyti


- pienliges pozymiai: niezejimas, perstejimas lytiniu organu srity, gausios varskines isskyros.

- dazniausiai skiriamos zvakutes: Macmiror complex, Clotrimasolio ( cia tik nebent paskutini trimestra), Lomexin ir kt.

Paguodai- pagimdzius daugeliui pienlige savaime praeina, be jokio gydymo. mirksiukas.gif

aciu tau,man tas ir yra verysad.gif ,nes is tavo isvardintu pozymiu man visi ir pasireiske.kazin ar nekenkia leliukui sita liga?man eina 9sav.ar tokiu laiku ja gydo?
Atsakyti
sveikutes...turiu ir as ta bjaurybe...tai apmazeja tai vel padideja...jau susitaikiau kad vargsiu iki nestumo gala...laikas nuo laiko panaudoju zvakutes..
Atsakyti
Sveikos,

pienlige man seniai pazistama verysad.gif esu anxciau kazkur skaiciusi, kad gali buti ir nuo saldumynu, bet gydytoja mano sita teigini paneige. Mano nestumas taip pat ptasidejo kartu su sita bjaurybe sad.gif isgyti padeda zvakutes iki sekancio karto.
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2008 02 24, 21:45)
O kokias žvakutes naudojat?


mano gydytoja man paskyre LOMEXIN 200mg kainuoja apie 25lt
ju dezuteje 3, uzteko pavartoti 3 dienas ir pienliges kaip nebuta. Kolkas neatsirado ir nesikartoja , tfu tfu tfu
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2008 02 26, 13:40)
mano gydytoja man paskyre LOMEXIN 200mg kainuoja apie 25lt
ju dezuteje 3, uzteko pavartoti 3 dienas ir pienliges kaip nebuta. Kolkas neatsirado ir nesikartoja , tfu tfu tfu

dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabalaite @ 2008 02 26, 10:43)
pienlige man seniai pazistama  verysad.gif  esu anxciau kazkur skaiciusi, kad gali buti ir nuo saldumynu, bet gydytoja mano sita teigini paneige. Mano nestumas taip pat ptasidejo kartu su sita bjaurybe  sad.gif  isgyti padeda zvakutes iki sekancio karto.


Kiek žinau, nuo saldumynų nebūna, bet jei yra, tai saldūmynai skatina jų dauginimasi, bent jau man taip paaiškino.
O vyrų savo negydot, nes jie gali būti nešiotojai, man pradžioj buvo pienligė, paskui greit vėl atsinaujino, tai gyd. liepė ir vyrą pagydit profilaktiškai, man žvakutes, jam tabletes, ir dbar jau nemažai laiko, kaip ji nebepasirodo, tikiuos, kad iki pabaigos ir nebebus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remako: 26 vasario 2008 - 14:21
as naudojau Gyno-Pevaryl zvakutes,jos apie 50 lt.kainuoja.dezutes man ko gero uzteks iki nestumo galo....
man gydytoja sake,kad nestumo metu nusilpsta imunine sistema,o saldumynai(angliavandeniaitikrai turi itakos pienligei,pati isitikinau...tik ziurek pavalgyk saldainiu kasdien su kavyte ir pienlige lenda...as stengiuosi riboti saldumynus,geriu gyva jogurta arba bifido bakterijas.
mano pienlige nepziangia i prieki....neniezti,neskauda...tik padaugeja isskyru.as tuoj zvakute isidedu,jogurto ar aktimelio kokio ir apmazta...
Atsakyti
buvau ir as siandien pasitikrinti del tos pienliges.tik man mano gydytoja nepatvirtino ar as ja sergu,nes neeme jokio tepinelio.bet pagal visus simptomus,kuriuos perskaiciau cia pati sprendziu,kad man tai. blink.gif koks aplaidumas airiu medicinos,nepatikrinus israso vaistu ir eik is cia schmoll.gif .gal cia delto,jog mes emigrantai isiverze i ju sali unsure.gif dar cia skaiciau,jog clotrimazolis skiriamas tik 3trimestre,jei klystu prasau pataisykite.o as laukiuosi tik 9 sav.ir man ju israse.kazin ar jos nepakenks?
Atsakyti
QUOTE(Mo_nika @ 2008 02 15, 12:52)
Sveikos, Mamytės...

Aš taip pat kankinuosi su šita bjaurybe...  verysad.gif
Prasidėjo kažkur nuo vidurio nėštumo. Jau sunaudojau visą kursą žvakučių, bet kažkaip nepajaučiau stipraus pagerėjimo....  schmoll.gif

Mano gydytoja sakė, kad kas antra nėščioji serga šia liga, jei ją galima taip pavadinti.

Kolegė, kuri turi du vaikiukus sakė, kad ji abu nėštumus kankinosi su šita zaraza ir nieko čia nepadarysi...
Man tik įdomu, AR TIKRAI pienligę skatina saldumynai...?..  g.gif

Man taip kolegė sakė, bet gydytojos vis užmirštu paklausti...
Gal kuri esate girdėjusi, ar pagrįstas šitas faktas, kad pienligę skatina saldumynai..?...

Saldumynai, nuovargis, imuniteto susilpnėjimas ir pan. tai gera dirva jai atsirasti thumbup.gif
Kankinausi ir aš po 20 sav naudojau POLIGINAX ir t.t. kol perskaičiusi komentarus pabandžiau GYNO-PEVARYL 50, nors yra ir 150, bet man 50 laaabai padėjo. thumbup.gif
Atsakyti
kazkur skaiciau,jog cesnakas padeda,tik nelabai supratau ka su juo reikia daryti 4u.gif ar kuri bandete?
Atsakyti