Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

nu va ir prisisnekejau ,dabar kai baigiu vartoti antibijotikus ,pradejo man persteti ten ,ir nesuprantu ar cia pienlyge ,ar cia koki gryba pasigavau ,kaip manot kas cia per velnisias ,isskyru nera daug ,normaliai viskas bet perstejimas atsiranda nuo ju sad.gif nzn ka daryt ?
Atsakyti
Sveikos mergaites, o sakykit tas visas zvakutes galima isigyti be recepto?
Atsakyti
QUOTE(Prime @ 2004 07 12, 18:51)
Siaip tai nestumo metu sunku issigydyti pienlige del susilpnejusio imuniteto. As, pavyzdziui, visa ta laika, kol laukiausi, taip ir nesugebejau issigydyti. Naudojau daug ir ivairiausiu zvakuciu, s.. gavosi. Bet tik pagimdziau ir fsio. Dingo.

MAN IR TAIP SAKE GYDYTOJA TIK POGIMDYMO DINGS....
Atsakyti
na ir mane kamuoja ta pati beda, bet kaip rase viena is dalyviu, pienlige ir visos kitos "gerybes" atsiranda ne tik nuo mitybos ir susipnejusio imuniteto, bet ir nuo to, kad labai uoliai prausiames - tiesiog su stipria srove isplauname ir tas gerasias bakterijas, kurios turetu mus saugoti nuo tu bjaurybiu, taigi atsiranda ir pienlige ir vaginoze doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulytez: 07 spalio 2008 - 12:34
mb buvo siandie vaitinej paklause ,a daryt nes tas grybas vel atsirado ,liepe eiti pas dakratus,blin uzknisa ....
Atsakyti
Sveikutės, na bet ir namalonus dalykas - greičiau pagimdyti...Baigsis tas vargas us pienlige... O kažin gimdant negali vaikučiui pakenkti ta baciliena? g.gif
Atsakyti
man si bjaurybe yra nuo pat nestumo pradzios doh.gif Kiek naudojau visokiu tepalu ir zvakuciu padedavo tik kelioms dienoms.Tai man akusere patare panaudoti soda.I stikline vandens ideti sauksteli sodos ir issiplauti viduj,bei isorej,na zinokit,galiu pasakyti,atsikartoja,gal kas koki men ,si bjaurybe,tai as vel pakartoju procedura ir liuks mirksiukas.gif


QUOTE(jurstai @ 2008 10 08, 09:51)
Sveikutės, na bet ir namalonus dalykas - greičiau pagimdyti...Baigsis tas vargas us pienlige... O kažin gimdant negali vaikučiui pakenkti ta baciliena? g.gif

Na butu gerai pries gimdyma ja isnaikinti ,nes sako vaikutis uzsikrecia doh.gif tai as sakiau,jeigu man atsiras vel,tai pries termina sunaudosiu kokiu nors zvakuciu kursa g.gif
Atsakyti
QUOTE(*weita* @ 2008 10 07, 23:14)
mb buvo siandie vaitinej paklause ,a daryt nes tas grybas vel atsirado ,liepe eiti pas dakratus,blin uzknisa ....



slyksti liga
Papildyta:
QUOTE(Paul@ @ 2008 10 08, 11:46)
man si bjaurybe yra nuo pat nestumo pradzios doh.gif Kiek naudojau visokiu tepalu ir zvakuciu padedavo tik kelioms dienoms.Tai man akusere patare panaudoti soda.I stikline vandens ideti sauksteli sodos ir issiplauti viduj,bei isorej,na zinokit,galiu pasakyti,atsikartoja,gal kas koki men ,si bjaurybe,tai as vel pakartoju procedura ir liuks mirksiukas.gif
Na butu gerai pries gimdyma ja isnaikinti ,nes sako vaikutis uzsikrecia  doh.gif tai as sakiau,jeigu man atsiras vel,tai pries termina sunaudosiu kokiu nors zvakuciu kursa g.gif



pries nestuma galit plauti, tikrai keriau nei vaistai, ir nieko nekainuoja, ir vyras tegu po sekso apsiplauna soda. Va o nestumo metu negalima plauti maksties tai gali sukelti persileidima...Tikrai
Atsakyti
Man jau 36 savaite ir tik dabar aptiko ta grybeli. Nors kazkokiu pojuciu nelabai ir jauciu. Jei as tuo grybeliu sirgau visa nestuma, kazin, ar nekenkia kudikiui?


4u.gif
Atsakyti
Man niezti isorines lytines lupas, kas tai galetu buti?
Atsakyti

manau čia daug kam doh.gif aš prieš nėštumą naudojau "voluptą", jokių problemų nebuvo, o dabar tai baisu doh.gif vaikučiui tai nekenkia - čia nėra infekcija, bet labai jau nemalonus dalykas. man išrašė Lomeksin 600 (atrodo). žiūrėsiu - gal bus geriau. už pora žvakučių - 50 Lt lotuliukas.gif brangus malonumas ta pienligė thumbup.gif na, kol kas bent nebeniežti, o ir išskyrų nebematau - tikiuos, bent kuriam laikui padės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2008 10 13, 15:44)
Man niezti isorines lytines lupas, kas tai galetu buti?



Man lygiai taip pat....bet viskas prasidejo dar iki nestumo po pienliges. dabar tas malonumas pastoviai kamuoja.Gal kas zino kas cia yra ir kaip t agalima butu gydit nekankiant leliukui..
Atsakyti