Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Zyze, tu kaip patyrusi parašyk, ar nuo žarnyno bakterijų taip pat kyla pienligė? Man tai rado, bet viena gydytoja vieną gydymą paskelbė, kitą - kitą, tai dar nesigydžiau. Gal šita zaraza ir sukelia man vis tas pienliges... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 10 07, 13:37)
Zyze, tu kaip patyrusi parašyk, ar nuo žarnyno bakterijų taip pat kyla pienligė? Man tai rado, bet viena gydytoja vieną gydymą paskelbė, kitą - kitą, tai dar nesigydžiau. Gal šita zaraza ir sukelia man vis tas pienliges... g.gif

wink.gif sveika,aš nesu gydytoja,bet patyrusi daug blink.gif tai va,nežinau kokią bacilą ten tau rado -pasikalbėk su gydytoja ir pranešk man ar taip kam/aišku išmanančiam/nes būtent dėl pasikartojančio PIENLIGĖS/kuri net kraujavimą iššaukė-aplinkinių audinių ne iš kaklelio-darė tą tyrimą-t.y pasėlis,bet jis taip yra mokamas ir nežinau ar daktarai kartais pagaili valdiškų pinigų,o ne nestuke.gif ir jų nedaro.Bet aš irsveika būdama reikalaučiau tyrimo-o kažką aptikus ir GYDYMO-BŪTINAI.aPSIPLOVIMAI IR PRAPLOVIMAI padeda nuo leukocitų,jei kaklelyje būna žaizda ar dar dėl kažkokių aplinkybių,bet pas mane esant žiauriai žaizdai-/10m po pirmo gimdymo/leukocitų nebuvo ,o buvo ta pienligė sad.gif Stafilokokas ir yra ŽARNYNO BAKTERIJA sad.gif
TIESA- JI TIK NĖŠTUMO METU PERSIMETA Į MAKŠTĮ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzė: 07 spalio 2004 - 14:44
QUOTE (zyzė @ 2004 10 07, 14:43)
Stafilokokas ir yra ŽARNYNO BAKTERIJA sad.gif
TIESA- JI TIK NĖŠTUMO METU PERSIMETA Į MAKŠTĮ.

netiesa, man makstyje rado dtafilokoka, bet kaip minejau, sake, gydyti nereikia...bet mane kamuoja pienlige, niekaip neina jos isgydyt sad.gif
tai jauciu reix vel pradet zygius pas gydytojus...dieve, kaip man visa tai atsibodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Masako @ 2004 10 07, 16:13)
QUOTE (zyzė @ 2004 10 07, 14:43)
Stafilokokas ir yra ŽARNYNO BAKTERIJA  sad.gif
TIESA- JI TIK NĖŠTUMO METU PERSIMETA Į MAKŠTĮ.

netiesa, man makstyje rado dtafilokoka, bet kaip minejau, sake, gydyti nereikia...bet mane kamuoja pienlige, niekaip neina jos isgydyt sad.gif
tai jauciu reix vel pradet zygius pas gydytojus...dieve, kaip man visa tai atsibodo doh.gif

g.gif nesupratau kas netiesa-ar tai kad stafilokokas žarnyno bakterija ar tai kad randama makštyje wink.gif aš ir teigiau ,kad ši žarnyno bakterija esant nėščiai perėjo man į makštį-nes storoji žarna remiasi į gidą ar kažkas panašaus-man taip daktarai išaiškino blink.gif nežinau kodėl tau nereik gydyt,bet žinai ne man NURODINĖT IR AIŠKINT čia jūsų sprendimas-aš tik savo patirtim noriu pasidalint ir apsaugot kt mamas unsure.gif
Atsakyti
Na žarnyno bakterija gali pereiti santykiaujant analiniu būdu, negerai valant užpakaliuką dry.gif ir t.t. Kelių jai nemažai...
O man viena gydytoja išrašė Furadoniną g.gif (čia būtent nuo žarnyno bakterijos). Na šiandien eisiu dar pas vieną, tai pažiūrėsim ką šita pasakys.
Aš dariausi pasėlį ir man rado mad.gif
Atsakyti
QUOTE (zyzė @ 2004 10 07, 18:22)
QUOTE (Masako @ 2004 10 07, 16:13)
QUOTE (zyzė @ 2004 10 07, 14:43)
Stafilokokas ir yra ŽARNYNO BAKTERIJA  sad.gif
TIESA- JI TIK NĖŠTUMO METU PERSIMETA Į MAKŠTĮ.

netiesa, man makstyje rado dtafilokoka, bet kaip minejau, sake, gydyti nereikia...bet mane kamuoja pienlige, niekaip neina jos isgydyt sad.gif
tai jauciu reix vel pradet zygius pas gydytojus...dieve, kaip man visa tai atsibodo doh.gif

g.gif nesupratau kas netiesa-ar tai kad stafilokokas žarnyno bakterija ar tai kad randama makštyje wink.gif aš ir teigiau ,kad ši žarnyno bakterija esant nėščiai perėjo man į makštį-nes storoji žarna remiasi į gidą ar kažkas panašaus-man taip daktarai išaiškino blink.gif nežinau kodėl tau nereik gydyt,bet žinai ne man NURODINĖT IR AIŠKINT čia jūsų sprendimas-aš tik savo patirtim noriu pasidalint ir apsaugot kt mamas unsure.gif

nu nereikia taip nervintis
as tik sakau, kad kai man rado ta stafilokoka, tai as tikrai nebuvau nescia wink.gif
apskritai as ziuriu kad kiek daktaru tiek nuomoniu....
Atsakyti
As taip pat jau antra diena is eiles ta bjaurybe atsinaujinant jauciu,niezti velniskai,bus jau trecias kartas,tik issigydziau pries kelias sav,nezinau turiu gyno pevaryl kremuka pabandysiu gal pades,dar ***** isvaziavus esu nei pas gydytoja nueit nei ka mad.gif
pirmaji kart kai sirgau tai su lenoxin(tikiuos teisingai parasiau)issigydziau,antra kart susirgau po antibiotiku kurso,kadangi antibiotikai sukuria terpe grybeliams,tai gydziausi gyno pevaril zvakutem,odabar tai biesas zino ko ji vel atsinaujino prakeiktoji,greiciau i lietuva pas gydytoja issitirt normaliai.
pabandysiu dar su kefyru apsiplovinet vakarais.
sekmes visoms atsikratyti tos bjaurasties
Atsakyti
O ar galima apsiplovineti kefyru? Kiek zinau, kad reikia vartoti daugiau jogurto, pienisku produktu, pavartoti lactobacylus GG kapsuliu, apsiplauti sodos tirpalu, bet kefyru apsiplauti... Negirdejau tokio dalyko. g.gif
Beje, man pienlige jau koki 4 ar 5 karta atsinaujina. unsure.gif As "Tantum rosa" granuliu tirpalu apsiplovineju. Padeda, bet tik tam kartui. Niezulys dingsta keletui dienu.
Atsakyti
Sveikos mielos mamos,
Nezinau, kiek siuo metu laiku mano patarimas jums bus naudingas, nes as pinlige visada gydausi zolele, kuria man nurode mociute. Ji vadinasi baltaziede notrele ir yra panasi i dilgele, taciau ji nedilgina ir turi tokius baltus nektarinius ziedelius aplink stieba. Auga nuo velyvo pavasario iki velyvo rudens pamiskese, krumynuose. Pasitaiko ir miesto parkuose.
Tai as nusiskinu jos kl. lapeliu, uzpilu stikline verdancio vandens ir puse stiklines isgeriu ryte PRIES valgi , o kita puse- pries miega, PO visu valgymu. Gydymas trunka 2-3-4 dienas. Tai pats efektyviausias pienliges gydymo budas, + nieko nekainuoja.
Esu pati isbandziusi begales tepaliuku ir kt. vaistuku, bet niekas taip gerai nepadejo, kaip baltaziede notrele.
Kl. kartus teiravausi, ar sia zolele prekiauja vaistinese, taciau visda sulaukdavau neigiamo atsakymo.
Jei dar turesite klausimu, rasykite i asmenine dezute.
Sekmes,

Papildyta @ [mergetime]1099487253[/mergetime]
Dar prisiminiau, kad pienlige man paprastai atsinaujindavo po to, kai pavartodavau antibijotikus arba susilpnejus imunitetui.
Gal jus irgi kokiam vaistui esat alergiskos, todel prisikirti vaistai pienligei gydyti visiskai nepadeda?
Atsakyti
Verona, bet ar notrele neturi pasalinio ir kenksmingo poveikio nesciajai ir vaikeliui? Juk tai taip pat svarbu.
Atsakyti
Sveikos merginos .Norejau dar paklausti ar niekam taip nebuvo.Zodziu gyd dar pries nestuma paeme tepineli ir rado kazkokia bacila ,atseit daug leukocitu.Bet pastojau ir likau neissigydziusi.Gydytoja nieko nesake ,bet ir negasdino ,sako nelabai gerai ,kad neissauktu persileidimo.Gal kam taip buvo ,ar kas panasaus. g.gif
Atsakyti
Luxx,
i ta klausima l. sunku atsakyti, nes siuolaikine medicina dazniausiai zmogu gydo medikamentais, o ne naturaliomis priemonemis. joks gydytojas tau nepasakys, tik ziures akis isputes apie kokias zoleles cia sneki.
as pasitikiu savo mociute, kuri tikrai dar niekada gyvenime nera davusi blogo patarimo.
as jokio pasalinio poveikio nei ant saves, ne i ant savo mergaites nejauciau.
be to ta arbatele galima pasidaryti l.silpna ir paziuret, kokia reakcija.
taigi, nepersu savo recepto, bet noriu pasakuyi, kad receptas mano nuomone yra nepaimanomas.
Atsakyti