Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

QUOTE(irutav @ 2009 03 28, 10:22)
pries nestuma kazkada kai turejau tokiu pat problemu, tai sios zvakutes idealiai padejo. Nereikejo tiek vargt. Nemanau, kad siuo metu pakenktu. As tai butent pastebejau, kad jas sunaudojus lyg ir pagereja, po to lyg ir truputi truputi jauciu, bet siaip nieko ypatingo, taciau po mylejimosi, vel viskas i virsu islenda..

taip taip irutav, man lygiai taip pat, klausiau vyro sake jis puikiai jauciasi nei jam nieszti nei jam kas darosi as irgi bandysi gines klausti kas cia ne taip doh.gif nes zvakutes ir labai brangios pagalvojus kad dar 5 menesius reikes jas vartoti tai ohoho
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2009 03 23, 13:39)
o ka duoda tas arbatmedis?  g.gif

Arbatmedis labai geras antiseptikas, naikina visas negeras bakterijas, neleidzia atsirasti grybams. As tai kai tik pajauciu, akd nori kibti staigiai prisitepu net ir ten to arbatmedzio, kad stipresnis poveikis butu. Na pabandykit, tikrai patariu 4u.gif , ir pinigeliu jis daug nekainuoja(zvakutes taigi viena pakuote kainuoja apie 30 lt), o as dar pirkdavau tantum roza tai isvis geri pinigai iseidavo unsure.gif .
Atsakyti
pries kokius 4 menesius*(mums buvo 8savaites nestumo) turejau pusles uzdegima ir po to pienlige tai ja teko gydyti zvakutemis nes kito pasirinkimo nebuvo. tada labai daug domejausi ir suzinojau kad uzsienyje jau yra tokie naturalus iklotai ir paketai prisotinti anijonu(winalite) bet ju Lietuvoj dar nebuvo ir aisku niekas man ju neatveze:( dabar mes jau sulaukem 7 menesio ir neseniai vel atsinaujino sita infekcija:( visiskai atsitiktinai anyta uzsimine apie sita winalite produkcija. tai net rankom suplojau. tai va dingo pienlige deka situ anijoniniu iklotu nes ju jau galima gauti ir lietuvoj:)))!!! panaudojau tik kelias zvakutes. ir po gimdymo naudosiu tik situos paketus vien del ju naturalumo. rekomenduoju ir jums pasidometi. cia tokia nuoroda pasiskaitinejimui: winalite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busimi: 28 kovo 2009 - 17:03
Kažkoks neaiškus ir labai nežymus niežulys ir man prasidėjo vakar vakare... g.gif šiandien spėju reikės po darbo lėkti pas gydytoją, nes kažkaip neturiu jokio noro per Velykas sėdėti ir trintis į kažką nuo to niežulio schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
maksties uzdegimas - daznas nestumo palydovas doh.gif man taip gine sake unsure.gif
man jis prasidejo 15sav, tuomet uzdelsiau pora dienu, nejau pas gydytoja. kai patikrino tai teko gultis ir i ligonine (labiau del pilvo skausmu). tuomet maksti ploviau tantum rosa (dave daktare, pirkt nereikejo blush2.gif ) ir naudojau Gyno Pevaryli zvakutes. jos i pakuote ieina trys ir kainuoja apie 40lt. bet man tai puikiai padejo. po dvieju sav sunaudojau dar viena pakuoyte profilaktiskai. bet dar po triju sav vel tas uzdegimas doh.gif vel sunaudojau pakuote ir iki siol viskas gerai (tfu tfu tfu) blush2.gif

tik pajutus nemalonius jausmus makstyje reiketu kreiptis i gydytojus, nes visi tie uzdegimai labai kenkia kudikiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nerin_ga @ 2009 04 15, 15:41)
tik pajutus nemalonius jausmus makstyje reiketu kreiptis i gydytojus, nes visi tie uzdegimai labai kenkia kudikiu  unsure.gif


Siaip tai gimdoje susidares kamstis saugo kudikeli nuo uzdegimu ir paprastai visi sitie gimdos nepatogumai nepersiduoda kudikeliui.
Bet labai svarbu issigydyt ligas iki gimdymo, nes butent gimdymo metu galima maziukui perduot virusiukus...
Atsakyti
Skaitau ir pradedu bijoti... unsure.gif man jau labai seniai tęsiasi šie nemalonūs dalykai... Ir kiek skaičiau internete, visur skirtingai rašo. doh.gif išrašė gydytoja žvakutes (trys vienoje pakuotėje). Šiąnakt sunaudosiu paskutinę. Tai kai sunaudosiu, vėl pirkti??? Bet kaip nefainiai - naktį jaučiu kaip bėga. Nesuprantu, ar ta žvakutė ištirpusi išbėga, ar kas??? g.gif
O kaip vaikeliai, kai įdedama žvakutė?
Atsakyti
nu nzn bet man jokios zvakutes nepadejo, tai tik jogurto kapsules geriu ir viskas, bega daug ir aisku tai lb nemalonu, taciau man bent jau nepersti, o kai nors kazka pajauciu begu atsiprausti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(OtilijaK @ 2009 05 23, 22:17)
Tai kai sunaudosiu, vėl pirkti??? Bet kaip nefainiai - naktį jaučiu kaip bėga. Nesuprantu, ar ta žvakutė ištirpusi išbėga, ar kas???  g.gif 
O kaip vaikeliai, kai įdedama žvakutė?


nepirk iškart nes turi ir biški laiko praeiti, kad rezultatas pasimatytų, jei nepadės po kiek laiko - vėl galėsi pirkti (bent jau aš taip vargstu visą neštumą), o išbėgdavo ir man, aš kaip suprantu, tai tos ištirpusios žvakutės perteklius g.gif turbūt smile.gif o tos žvakutės (kaip man sakė daktarė) tikrai nekenkia vaisiui.
Atsakyti
man nestumo vidury buvo atsiradusi visa sita nesamone, issigydziau su zvakutem kazkokiom, nepamenu pav. o dabar va pries kelias dienas vel prasidejo, o man jau ir gimdyt neuzkalnu, jei nespeciau issigydyt tai turbut per gimdyma vaikui gali pakenkt... verysad.gif
idomu ar galima tokius dalykus kaip zvakutes naudoti pries gimdyma, na jei prasidetu gimdymas jas naudojant tai gal dar labiau galetu pakenkt vaistai "ten" nei tas grybas... ? g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2009 05 24, 22:32)
man nestumo vidury buvo atsiradusi visa sita nesamone, issigydziau su zvakutem kazkokiom, nepamenu pav. o dabar va pries kelias dienas vel prasidejo, o man jau ir gimdyt neuzkalnu, jei nespeciau issigydyt tai turbut per gimdyma vaikui gali pakenkt...  verysad.gif
idomu ar galima tokius dalykus kaip zvakutes naudoti pries gimdyma, na jei prasidetu gimdymas jas naudojant tai gal dar labiau galetu pakenkt vaistai "ten" nei tas grybas... ? g.gif  verysad.gif


varyk pas gydytoja, padaris tepinelio tyrima ir gausi vaistuku.

as naudojau lomexin 37,5 sav., nes rado tepinelyje grybu, o po o dar kursa zvakuciu su gerosiom bacilom, nes ju visai nebuvo.
Atsakyti
sveikos mamytes, norejau paiklausti ar girdejote ka nors apie higieninius iklotus Winalite? Tai gera pagalba kovojant su pienlige...
Atsakyti