Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

dekoju, vadinas nesivesim nieko. nes sauskelnes tai huggies, o darzoves jau dabar tik sakute trinu, tai blenderio irgi nereiks. jauciu tik virduliuka maziuka isimesiu misinukui (vistiek tuo metu jau planuoju nebe MP maitint) ir mamai su teciu kavai isisvirt. kiek supratau miramare kava ne stebuklas.

tiesa, o kokios kainos sauskleniu ir vaikisko maistuko? labai brangiau nei pas mus? kita vertus, tiek suplojus uz kelione dabar sukt galva, kad galbut permokesiu kokius keliasdesimt litu, nu irgi biski nesamone. geriau jau lagamine maziau daiktu, vistiek penkiu daiktus sukist i tuos pacius du teks.
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2012 11 23, 15:44)
Aš kažkaip NESSERBAR BEACH nusižiūrėjau..................gal kas nors ten buvote mirksiukas.gif


Mes buvome ten 2010 m. Kiek vaziavome, tai buvo pati prasciausia musu kelione. Viesbutyje visiems lietuviams dave labai prastus kambarius. Nuotraukose jus matote pagrindini pastata, bet ten gyvena beveik vien vokieciai. O Musu ir kitu lietuviu kambariai buvo visai kitoje puseje, vaizdas pro landga - kazkoks siukslynas doh.gif Kai norejome pakeisti kambari, mums paaiskino, kad Novaturo visi tokie kambariai ispirkti, t. y. patys pigiausi. Maistas buvo tragiskas. Pirm vakara buvo surugusi bulviu kose. Veliau, tiesa, sugedusio maisto nebuvo, bet maisto kokybe doh.gif Mano sunus yra valgus, bet ir jis ten beveik nieko negalejo valgyti. Mesos (nepriklausomai nuo to kiauliena tai, vistiena ar jautiena) sukramtyti buvo neimanoma.
Kas dar ... Viesbutyje beveik vien vokieciai, animacija vokiska. Viesbutis yra kiek toliau nuo centro taip kad triuksmo nebuvo. Iki juros gal simtas metru. Jei gerai prisimenu, ant papludimio baro nera. Tai tokie mano ispudziai ... Ai, ir dar restorane nuolat indu truko. Tai reikedavo puodukus kavai medzioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2012 11 23, 18:55)
jauciu tik virduliuka maziuka isimesiu misinukui (vistiek tuo metu jau planuoju nebe MP  maitint) ir mamai su teciu kavai isisvirt. kiek supratau miramare kava ne stebuklas.

Riu Helios Bay, pvz., turedavo kavos visada, kaip ir virinto vandens........nu nebent nakties metu nebuvo.
Atsakyti
na va rinkomes rinkomes ir galiausiai nusprendeme rinktis primasol sunrise viesbuti, kokie atsiliepimai? mamytes gal kuri buvote? gal yra vykstanciu i bulgarija birzelio 20.
beje ar eesate keliave per go2holiday agentura? kazkaip neradau jokiu atsiliepimu.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2012 11 23, 18:33)
nu kadangi kelione rezervuota, tai kogi nepasiparinus dabar iki birzelio. kaip obzore su leliukisku maistu ir sauskelnem. mazeliui bus 1,2 m. ar jau valgys nuo bendro stalo neisivaizduoju, speju vistiek akzkiek maistuko vesiu. bet butu geriau ne vezt, o ten nusipirkt, jei reiks. ar realu?

Tikrai nesiparinkit,
manajam buvo 1,4 m. pirmą kartą BG, tai košių užpilamų vežiausi, bet parisvežiau atgal.
Buvo všb vaikiškas meniu, tai sriubos ir košių rasdavom, ir šiaip iš bendro meniu buvo ką pasirankioti.
Sauskelnių vežėmės - ten buvo pampers, bet reikia labai ieškoti - tiesiog supermarketuose gali būti brangiau, kažkokioj vaistinėj buvom radę panašesnėm kainom, bet šiaip man prisiminimas kad po 1 lt už vienetą gaunasi.
Nu brangu, bet iš bėdos galima dasipirkti, jei trūks.

QUOTE(justina G @ 2012 11 25, 17:50)
na va rinkomes rinkomes ir galiausiai nusprendeme rinktis primasol sunrise viesbuti, kokie atsiliepimai? mamytes gal kuri buvote? gal yra vykstanciu i bulgarija birzelio 20.
beje ar eesate keliave per go2holiday agentura? kazkaip neradau jokiu atsiliepimu.

Jis Auksinėse kopose?
Mes praeiddavom pro jį vaikščiodami, iki jūros tolokai, bet šiaip iš išorės tikrai man paliko labai gerą įspūdį - didelis, tvarkingas,...
Atsakyti
Sveiki,

kiek ieškojau tai lygtai čia keletas dalyvių yra buvę Pomorie miestelyje, pietinėje Bulgarijos pajūrio pusėje. Tačiau smulkiau apie tą miestelį niekas nepasidalino įspūdžiais... Tad gal kas ką įdomaus ir naudingo prisimintų ?smile.gif
Atsakyti
merginos o man dar toks klausimas iskilo. kai vyksim vasara su vaiku 2 metu manau jau bus ismokes bent kiek i puoduka daryti, tai ten kazin buna toks dalykas ar ji veztis reikes, ar pirkti ten nuvykus
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2012 11 25, 17:50)
na va rinkomes rinkomes ir galiausiai nusprendeme rinktis primasol sunrise viesbuti, kokie atsiliepimai? mamytes gal kuri buvote? gal yra vykstanciu i bulgarija birzelio 20.
beje ar eesate keliave per go2holiday agentura? kazkaip neradau jokiu atsiliepimu.


Mes tris kartus su sia agentura vaziavome ir viskas buvo gerai. Ir atvezimas, ir isvezimas, ir ekskursijos. Taciau tik nuo praeitu metu atsirado lietuviskai kalbanti atstove, nes iki to laiko jie bendradarbiavo su vietine (Bulgarijos) agentura, kur buvo tik rusakalbes atstoves. Mums del to jokiu problemu nebuvo, bet jei nekalbat rusiskai tai turetu buti svarbu. Tiesa, eksursijos Bulgarioje irgi vyksta rusu kalba. Tiek su Novaturu, tiek su go 2 holiday. Nebent kas pasikeite siais metais g.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2012 11 27, 21:24)
merginos o man dar toks klausimas iskilo. kai vyksim vasara su vaiku 2 metu manau jau bus ismokes bent kiek i puoduka daryti, tai ten kazin buna toks dalykas ar ji veztis reikes, ar pirkti ten nuvykus


Mačiau vaistinėj tikrai buvo pirkti, bet mums dar nereikėjo, tai neužfikdavau. Tai manau kosmoso nekainuos ir jūsų apsisprendimas, kaip telpa į bagažą - ar vešitės, ar pirksit.
Atsakyti
sakykite ar bulgarijoje imant viesbuti su pusryciai ir vakariene, mieste pietauti brangu ar ne?
Atsakyti
ps kokie atsiliepimai apie Royal Castle Design & Spa Hotel
Atsakyti
Mes irgi susimąstėm, kad reiktų į Bulagriją važiuot. Aš norėčiau rugsėjo, bet ar nebus vėsoka ir anksti tems antroj pusėj?
Atsakyti