Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(Fea @ 2013 01 21, 16:06)
a, tai sudelis biski smile.gif tada geriau taikyt birzelio pabaigoj gal g.gif as cia mat derinu prie savo moterisku dienu doh.gif  lotuliukas.gif

teisingai. reik derint. as siemet turbut pirmas atostogas turesiu, kai busiu susiderinus netycia. nes visad prie visu deriniuos ir finale lieku ant ledo. o siemet va vis ivairove, kaip vyras sako.

as tikiuos birzelio antra puse jau bus pakankamai silta ir pasidegint ir pasimaudyt.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 01 22, 09:07)
as tikiuos birzelio antra puse jau bus pakankamai silta ir pasidegint ir pasimaudyt.

3 metus is eiles vaziavom tokiu laiku - buvo visaip, pernai praleidom - visa sezona kepe saule. kadangi siemet irgi nejudam - pagal taisykle bus irgi karsta. biggrin.gif Linkiu geru ir siltu atostogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uliuliuska: 22 sausio 2013 - 15:20
QUOTE(Uliuliuska @ 2013 01 22, 16:19)
3 metus is eiles vaziavom tokiu laiku - buvo visaip, pernai praleidom - visa sezona kepe saule. kadangi siemet irgi nejudam - pagal taisykle bus irgi karsta. biggrin.gif Linkiu geru ir siltu atostogu 4u.gif

mes pernai buvom Sauletam Krante, birzelio 12 - 22 dienomis, tai oras buvo pasakiskas visas dienas sviete saule temperatura apie 30, vanduo 24. Gryzdamas namo vaziavau per Bukaresta, tai temperaturas buvo 36 laipsniai.
Bet gera ora as uzsisakiau is anksto.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Šią vasarą ir mes su savo vaikinu nusprendėm keliauti į bulgarijąsmile.gif tik iškilo keli klausimėliai gal pagelbėsit:) norim važiuoti per tez tour ir renkamės viešbutį boomerang Saulėtam Krante smile.gif Kaip Jums šis kurortas, o gal geriau Auksinės Smiltys? Gal ką girdėjot ar žinot apie šį viešbutį m:)? beje norim imti tik pusryčius, nes daug kas kalba jog maistas gana nebrangus bulgarijos kavinėse. Ar geriau imti AL?O aš nedaug ir tesuvalgau lotuliukas.gif bei nebūtume pririšti prie viešbučio:)
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2013 01 25, 22:25)
Sveikos merginos 4u.gif

Šią vasarą ir mes su savo vaikinu nusprendėm keliauti į bulgarijąsmile.gif tik iškilo keli klausimėliai gal pagelbėsit:) norim važiuoti per tez tour ir renkamės viešbutį boomerang Saulėtam Krante smile.gif  Kaip Jums šis kurortas, o gal geriau Auksinės Smiltys? Gal ką girdėjot ar žinot apie šį viešbutį m:)? beje norim imti tik pusryčius, nes daug kas kalba jog maistas gana nebrangus bulgarijos kavinėse. Ar geriau imti AL?O aš nedaug ir tesuvalgau lotuliukas.gif  bei nebūtume pririšti prie viešbučio:)


pasiskaitykit apie kurortus atskirai ir pasirinkit, kas labiau prie širdies - saulėtas krantas daugiau naktinio gyvenimo, barų, triuškšmo.
Auksinėse smiltyse irgi yra, bet kiek mažiau, ten galima ramiau naktim miegot biggrin.gif

AI karštuose kraštuose aš labiau imu ne dėl maisto, o dėl gėrimo - t.y. kad nereiktų nuolat sukti galvos, kur kaip ką atsigerti.
Bet čia kai važiuoju su vaiku.
Kai važiuoja du suaugę, tai aišku mineralinio didelis bambalis BG kainuoja panašiai kiek pas mus, tai jei kavos ištisom dienom neplempiat ir alaus, tai galima tikrai be AI išgyventi.
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 01 26, 09:32)

Sveika Duti, panasu, kad esi Bulgarijos profas thumbup.gif Mes pirma kart ryzomes i Bulgarija keliaut, uzsisakem viesbuti NOBEL Sauleto kranto gale, iki Nesebaro 15 min pesciomis, gal isivaizduoji ta vieta? Keliausim be ai, tik su pusryciais ir vakariene, tai nzn kaip ten su mazium bus, reiks kazkur maitint doh.gif , nors kai buvom Egipte vistiek nieko nevalge. O maistas kaip kainuoja g.gif Vynas tai jauciu nebrungus g.gif kokias ekskursijas vera imti su vaikais g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2013 01 26, 17:03)
Sveika Duti, panasu, kad esi Bulgarijos profas  thumbup.gif Mes pirma kart ryzomes i Bulgarija keliaut, uzsisakem viesbuti NOBEL Sauleto kranto gale, iki Nesebaro 15 min pesciomis, gal isivaizduoji ta vieta? Keliausim be ai, tik su pusryciais ir vakariene, tai nzn kaip ten su mazium bus, reiks kazkur maitint doh.gif , nors kai buvom Egipte vistiek nieko nevalge. O maistas kaip kainuoja g.gif Vynas tai jauciu nebrungus g.gif kokias ekskursijas vera imti su vaikais g.gif


Anaiptol ne profas, tik mėgėjas biggrin.gif
Saulėtam krante nebuvus, kol jauna nespėjau, o su vaiku per daug triukšmo man ten.
Jei pakraštys link Nesebaro, turėtų būti ok, tai Nesebarą ir aplankysit, o daugiau iš ekskursijų nelabai yra ką, nebent Balčiko dar botanikos sodas, bet jis tolokai gausis.
Maisto kainos panašiai kaip Lietuvoj sakyčiau, paėjėsit kur į šoną, rasit kokią mažesnę kavinukę ir tikrai bus ok. Galų gale visada galima beveik bet kuriam viešbuty pietus nusipirkti atskirai, nepamenu, gal apie 12 EUR kainuodavo žmogui bent Auksinėse kopose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Duti: 26 sausio 2013 - 16:17
QUOTE(Duti @ 2013 01 26, 16:15)
Anaiptol ne profas, tik mėgėjas  biggrin.gif
Saulėtam krante nebuvus, kol jauna nespėjau, o su vaiku per daug triukšmo man ten.
Jei pakraštys link Nesebaro, turėtų būti ok, tai Nesebarą ir aplankysit, o daugiau iš ekskursijų nelabai yra ką, nebent Balčiko dar botanikos sodas, bet jis tolokai gausis.
Maisto kainos panašiai kaip Lietuvoj sakyčiau, paėjėsit kur į šoną, rasit kokią mažesnę kavinukę ir tikrai bus ok. Galų gale visada galima beveik bet kuriam viešbuty pietus nusipirkti atskirai, nepamenu, gal apie 12 EUR kainuodavo žmogui bent Auksinėse kopose.

Dekui 4u.gif na kazkaip prisitaikysim, tas viesbutis visai nedave ai, g.gif, pirmakart be AI vaziuosim, o dar su vaikais

tik dar taip ilgai laukt....,
Atsakyti
Sveiki,

planuoju atostogas rugsėjo antroj pusėj, tai kaip supratau apie Bulgariją negalvot, gali būt nekoks jau oras? g.gif Ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(marselina @ 2013 01 26, 20:26)
Sveiki,

planuoju atostogas rugsėjo antroj pusėj, tai kaip supratau apie Bulgariją negalvot, gali būt nekoks jau oras?  g.gif  Ar aš klystu?


Tikrai geriau negalvot apie Bulgariją tada. Į Bulgarija siūlyčiau išvykti max iki rugsejo 5-8 d.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2013 01 21, 16:06)
a, tai sudelis biski smile.gif tada geriau taikyt birzelio pabaigoj gal g.gif as cia mat derinu prie savo moterisku dienu doh.gif  lotuliukas.gif


as kai agenturoje buvau, kadangi planuojame kelione i bulgarija butent nuo geguzes 28d. tai sake buna ivairiai, praeitais metais sake buvo labai karsta tokiu metu, kaip bus siais metais vienas Dievas zino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2013 01 08, 13:14)
aš perku, man labiau Burgas tinka, nei Varna
bet pavargt reikia
pastoviai seku TezTour, Novatur, Go2holiday akcijas
pernai skridom iš Varšuvos, tai visai pigiai pavyko pagaut Wizzairo akciją


nematet ar jau paskelbtos kainos i Burga is Vln? nes randu tik i Varna. dabar jau 920lt (2 savaitem) .
o is Lenkijos siemet jau nera taip pigu kaip praeitais metais schmoll.gif
Atsakyti