Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos > Europa
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Ugniažolė
Planavau šią vasarą į Bulgariją, bet po šio filmuko kažko atšoko fantazija vykt su mažais vaikais verysad.gif
jura


Tik turėkit kantrybės, pažiūrėkit iki galo gun_bandana.gif
Sunrayja
QUOTE(Ugniažolė @ 2013 05 03, 21:20)
Planavau šią vasarą į Bulgariją, bet po šio filmuko kažko atšoko fantazija vykt su mažais vaikais  verysad.gif
jura
Tik turėkit kantrybės, pažiūrėkit iki galo  gun_bandana.gif
*


Na ir nevaziuokit doh.gif . Niekas neims jusu cia maldauti persigalvoti biggrin.gif

O mes vaziuosim mirksiukas.gif
flight
QUOTE(Ugniažolė @ 2013 05 03, 21:20)
Planavau šią vasarą į Bulgariją, bet po šio filmuko kažko atšoko fantazija vykt su mažais vaikais  verysad.gif
jura
*Pas mane youtubas ko tai stringa, kiek supratau - į jūrą viename kurorte bėga teršalai?

Va dabar žvilgtelėjau internete - taip, Bulgarijoje (matomai, ne visuose kurortuose) egzistuoja ta pati problema kaip ir Kryme. Kanalizacijos vamzdis paleidžiamas tiesiai į jūrą, su visom fekalijom. Rizikingiausi mėnesiai maudynėms jūroje - liepos pabaiga ir rugpjūtis, dėl padidėjusios temperatūros (terpė veistis mikroorganizmams vandenyje) ir žmonių kiekio.
O taip pat, matyt, reikėtų atsargiau rinktis kurortą. Va paskaičiau, kad 2012 vasarą Sozopolyje buvo ši problema, tai matomai, jau nebeieškosim būsto šiame mieste.. (ech, gaila...simpatiškas miestukas).
flight
QUOTE(Sunrayja @ 2013 05 03, 21:47)
Na ir nevaziuokit doh.gif . Niekas neims jusu cia maldauti persigalvoti biggrin.gif 

O mes vaziuosim mirksiukas.gif
*
Aišku, pozityvas gerai drinks_cheers.gif , bet anokios čia atostogos, jei vaikas viduriuoja, vemia ar guli ligoninėj su kateteriu. Nepamirškime, kad Juodoji jūra - tai ne mūsų Baltija, kurioje nelabai kas gali užsiveist dėl itin žemos vandens temperatūros (kai net vidurvasarį kartais būna tooks geliantis ledukas, kad...). O šiltesniuose vandenyse tik paleisk kokią zarazą - ir dalis turistų atsimins ją ilgam wink.gif

Skaitau apie Bulgarijos kurortus su švariu jūros vandeniu. Viename jų, pasirodo, kaip tik ir užsirezervavom viešbutį, gal viskas bus gerai.
Amiala
jei kam teko iš Bulgarijos į Stambulą vykti, ar labai ilgai trunka kelionė g.gif Pažiūrėjau nuo Burgaso ten 370 km, bet jaučiu procedūros pasienyje ilgos verysad.gif Ir dar žiūriu yra 1 dienos ir 2 dienų. kurią geriau rinktis g.gif Aišku tokio miesto kaip Stambulas nei per vieną, nei per dvi dienas neapžiūrėsi, bet gal ten antrą dieną tik komerciniais tikslais vežioja g.gif
Gal atsiras žinančių ir pasidalijančių informacija.
muminukas
Google Baltija teršalai, praeis noras ir Baltijoje maudytis tongue.gif plius akivaizdžiai vos ne visas pliažas lipa į jūra tuštintis doh.gifApie ekskursiją iš Bulgarijos į Stambulą smile.gif
Amiala
QUOTE(muminukas @ 2013 05 04, 07:46)

ačiū
flight
QUOTE(muminukas @ 2013 05 04, 07:46)
Google Baltija teršalai, praeis noras ir Baltijoje maudytis  tongue.gif plius akivaizdžiai vos ne visas pliažas lipa į jūra tuštintis doh.gif
*KAd TUŠTINTIS, tai tikrai nesutikčiau blink.gif Baltijos vanduo per šaltas ir bakterijos jame nesidaugina tookiais tempais.

neriba
Na tai patarkit kas nors, kur vykti? Albena, Obzor? Koki viesbuti rinktis? I koki oro uostaskristi? Kai uzklausiau agenturos, tai suskaiciavo 8k - 9 nakvynes su AI Albenoj... Gal verta tada patiems atskirai pirkt lekt bilietus ir organizuot viesbuti?
flight
Neriba,pigiausia vaziuot su savo auto;) o keliese jus,kazkaip brangokai paskaiciavo kaip Bulgarijai..

Svarus vanduo Albenoj,tik tiek,kad tai vienas pop- top kurortu ir visa ko kainos ten aukstesnes ( nei pvz,Obzore). Dar itin svarus vanduo Sinemoretse,jis pats pieciausias kurortas,bet tai jau visai kitas poilsio tipas ir ne visiems tinka ( mazas tykus ramus kaimukas).
Kuo pieciau,tuo siltesnis oras ir vanduo ( aktualu atostogaujantiems ne liepa- rugpjuti).

Beje,viesbutis desimciai dienu be maitinimo keturiems asm.Bulgarijoj per bokinga- 1200 lt smile.gif

Mes puse laiko busim Sinemorets,o kita puse linkstam prie Obzoro. Siauriniu kurortu nesirenkam,nes megstam siluma ir saule. Itin populiariu,kur brangu ir mase zmoniu,irgi nenorim. Obzoras turi iiilga smelio papludimi,apie 10 km,jis senas miestas,nera ypatingai grazua,bet uztai viskas pigiau ir viskas yra- kavines,maisto prekes ir t.t. Maziau zmoniu,maziau triuksmo,nakti maziau baru po langais. Grozybes apziuret vaziuosim su masina,o gycenimui norisi ko paprastesnio. Apie Obzoro juros vandens problemas niekur neuztikau,reik tiketis,kad ten viskas ok.
Amiala
gal parekomenduotumėt į kokias ekskursijas iš Saulėtojo kranto galima atkreipti dėmesį g.gif Kelionė poilsinė, bet tikslas kuo daugiau pamatyti.
flight
QUOTE(Amiala @ 2013 05 05, 08:52)
gal parekomenduotumėt į  kokias ekskursijas iš Saulėtojo kranto galima atkreipti dėmesį g.gif
*
Aš imčiau "Šipka ir Kazanlikas" (mes ten važiuosim mašina), Stambulą, dar - gražūs pajūrio miestukai Nesebaras, Sozopolis, į juos, žiūriu, irgi ekskursijos organizuojamos. Nors rašo, kad du pastarieji gražiausi - septintą ryto, kai dar nėra užgrūsti masės turitsų ir gatvės prekeivių palapinių.
Amiala
QUOTE(flight @ 2013 05 05, 09:25)
Aš imčiau "Šipka ir Kazanlikas" (mes ten važiuosim mašina), Stambulą, dar -  gražūs pajūrio miestukai Nesebaras, Sozopolis, į juos, žiūriu, irgi ekskursijos organizuojamos. Nors rašo, kad du pastarieji gražiausi - septintą ryto, kai dar nėra užgrūsti masės turitsų ir gatvės prekeivių palapinių.
*


Šipka ir kazanlikas, tai čia rožių slėnis g.gif Tai tada būtinai
flight
QUOTE(Amiala @ 2013 05 05, 09:55)
Šipka ir kazanlikas, tai čia rožių slėnis g.gif  Tai tada būtinai
*rožių slėnis ir Šipkos cerkvė, iš kurios saulėtą dieną, rašo, gali matytis ir Egėjo jūra.

Pajūryje ir arčiau jo žiūrėtini šie objektai : (aš tik susirašiau iš interneto, jei kas buvote ir galit pakoreguoti ar ką pridėti, būtų liuks):

- Varna (botanikos sodas ir romėnų griuvėsiai)
- Netoli Varnos, 4 km nuo Аспарухово kaimo, yra gamtos paminklas pavadinimu Nuostabios Uolos
- 25 km nuo Varnos yra Kamčia upės draustinis (tiesa, nežinau, ten verta važiuot ar ne).
-Kavarna (šiaip gražus šiaurinis pajūrio kurortas)
- Balčik (mielas šiaurinis pajūrio kurortas)
- Emine ragas (14 km nuo Obzoro), skiria šiaurinę ir pietinę pakrantę. Šalia jo yra vieni gražiausių visoje Bulg.pakrantėje laukiniai Irakli pliažai.
- 53 km nuo Varnos - Ovečo tvirtovė-
-Nesebras
-Sozopolis
flight
QUOTE(Amiala @ 2013 05 03, 15:45)
Gal kas galit atsiliepimų apie Burgo kurortą pateikti g.gif
*Burgas yra labaiu ne kurortas, o nemažas miestas su uostu (kas įtakoja jūros vandens kokybę, rašo, kad vanduo ten nėra labai švarus) ir oro uostu (kylantys ir besileidžiantys lėktuvai). "Pravažiuojamas", tarpinis miestas keliaujantiems į kitus kurortus.
Privalumai - rašo, kad tinkamas norint apsišopint, o taip pat yra autobusų stotis, iš kurios patogu važinėt į ekskursijas.
Ne per seniausiai Burgas pagarsėjo tuo, kad kažkoks teroristas susprogdino autobusą, pilną turistų.
flight
Dar radau visai neblogą Bulgarijos kurortų apibendrinimą, kuris papildo mano skaitytus atsiliepimus ir nuomones.

1. Kam aktualios kainos - taigi, pats brangiausias Bulgarijos kurortas yra Albena. Po jos - Auksinės kopos, Saulėtas krantas ir Nesebar (pastarojo kainas užkėlė Junesko vertybės statusas, senamiesčio grožis, nors pliažas čia - nedidelis) .
Pradedant suvenyrais ir baigiant vaisiais, mokėti teks du-tris kartus brangiau nei mažiau populiariuose kurortuose. (už apgyvendinimą - taip pat).


2 Vietoje Albenos siūloma rinktis Kranevo kurortą. Nuo Albenos iki Kranevo - tik 2 kilometrai (klimatas toks pats), o kainomis Kranevas lenkia Albeną. Pica Kraneve - 2 levai, ta pati pica Albenoje - 2 eurai smile.gif Pliažas Kraneve labai geras - plati smėlio linija.

3. Kam aktualu pajusti, kad atostogos buvo Bulgarijoje - nepatariama rinktis Auksinių kopų ar Saulėto kranto. Juose bulgariškos dvasios nerasi nė su žiburiu, tai - išskirtinai turistams sukurtos viešbučių zonos, turistiniai rezervatai. T.y., ieškantiems pramogų, šurmulio, gero paplūdimio ir viešbučio ant jūros kranto - tiks, bet norintiems pailsėti Bulgarijoje - nea.
Jeigu gyvensite viešbutyje su AI, tai per visą atostogų laiką galit ir nesužinoti, kas tai yra pvz., banica (jų nacionalinis pyragas), ir gėrimas boza. Tai - labai pigus ir skanus pusrytis (kurio viešbučiuose, pasak straipsnio autoriaus, tiesiog nepraktikuoja).

4. Bulgarijos pietiniai kurortai - čia išties juntamas bulgariškas koloritas ir viskas gerokai pigiau. Pvz. Carevo, iš jo, beje, patogu vykti į Stambulą.

5. Nuo rugpjūčio 20 d. (imtinai) pradeda gesti orai. Prasideda lietūs su audrom (skaičiau kitur, kad birželis irgi rizikingas dėl lietaus dažnumo, įsimesti skėtį būtina). Spalio mėnesį užsidarinėja kavinukės ir kitos turistus aptarnaujančios įstaigos.
simply_milda
Sveikos keliautojos,
gal kas žinote kaip yra su transportu taip Auksinių kopų ir Albenos? Ar yra kokie tai maršrutiniai autobusai. Planuojam kelionę iš Varnos oro uosto. Kiek paskaičiau yra tiesioginis autobusas 409 kuris iki Auksinių kopų veža tiesiai iš oro uosto. O mums reikia iki Albenos nusikasti. Aišku tuos 10 km gal galima ir taksi jau važiuoti.
Sarlatane77
Na tik nevažiuokit į Kranevo kurortą, šabakštynas o ne miestelis doh.gif , šiukšlės paplūdimyje ir kažkoks ištisas turgus centre. Kainos daug pigiau nei Albenoj, bet ir lygint nėra ką.
Gyvenom Albenoj, ramu, gražu, puošnu, baigiasi Albena iškart Kranevas prasideda, nueidavom pajūriu pasivaikščiojant ir prisipirkdavom pigiau gėrimų.Mūsų šeima tai buvo pasibaisėjus kaip taip gali skirtis kurortai kurie praktiškai susijungę, panašu kaip normalus gyvenimas ir vargšų kvartalai šalia. Pačioj Albenoj irgi krašte miestelio yra pigi paprasta parduotuvė.
Albenoj gyvenom ant jūros kranto su pusryčiais ir vakariene savaitę 4 žmonės už 1300, reikia paieškot iš anksčiau viešbučių ir galima prabangiam kurorte gyvent nepermokant smile.gif
flight
QUOTE(Sarlatane77 @ 2013 05 07, 09:58)
Na tik nevažiuokit į Kranevo kurortą, šabakštynas o ne miestelis doh.gif ,
*
Na va, kaip skiriasi nuomonės g.gif O pajūrio foto iš Kranevo internmete tai ohoho kokios gražios bigsmile.gif


Mes vakar galutinai pasirinkom pajūrio kurortus, pirmasis - Sinemorets, antrasis - viešbutis ant jūros kranto tarp Sozopolio ir Černomorets, pagal atsiliepimus turėtų būti neblogai ir pliažas geras. Be maitinimo už abu viešb. dešimčiai dienų (4 asm.) - apie 1400 lt. Kadangi maistas ten,. sako, nebrangus, gausus ir skanus, manau, savarankiškai prasimaitinti - jokių problemų.

Albeną iš smalsumo pažiūrėjau bookinge, tai likę tik keli variantai birželio pabaigai ir kainos tikrai aukštesnės (nuo 1100 lt keturiems asmenims penkioms dienoms be maitinimo), bet tikiu, kad užsakius sausio mėn, galima rasti ir pigiau. Na, mums šiauriniai kurortai nelabai aktualūs dėl orų - mėgstam šilumą, šiltą jūrą ir orą, o birželį Bulgarijoje šilčiau pietuose nei šiaurėje.

Turiu klausimą - kas važiavo savarankiškai iš Bulgarijos į Turkiją, ar yra kokios eilės pasienyje? Ir, be Stambulo, ką dar gražaus netoli Bulgarijos sienos galima būtų pamatyti?
flight
Ir, gal kas kartais buvote ar ką girdėjote apie šiuos viešbutukus, būtų smagu sulaukt realių atsiliepimų.


Sozopolis-Černomorets:

http://www.booking.com/hotel/bg/garden-bea...3143125e42eeX21


Sinemorets namukai:

http://www.booking.com/hotel/bg/anchor.lt....d709cacce3ac1X1

Mums svarbu buvo nedidukai jaukūs viešbučiai su nedaug aukštų ir nedaug kambarių, su baseinu; kad vaikus, žaidžiančius baseine, būtų galima stebėt iš balkono ar terasos ir iš pakankamai netoli; neužkištas žmonių pliažas, pliažas būtinai turėjo būti neužstatytas privalomai mokamais gultais ir skėčiais (norisi laisvos nemokamos pajūrio zonos ir kad niekas neateitų ir neimtų kraustyti į kitą vietą, nes ši - mokama ), geras įbridimas į jūrą, viešbutis netoli pliažo, gražioj vietoj, gražiam kurorte, šiltame kurorte, tylioj vietoj, be naktinių diskotekų ir barų triukšmo, su galimybe pavalgyti viešbutyje, parkavimas viešbučio teritorijoje. Ta bent iš aprašymų ir foto, atitinka, o kaip bus realiai - žiūrėsim... ax.gif
Jelenka1
QUOTE(niekadeja1 @ 2013 05 03, 12:08)
Skrydžio Varna – Vilnius 06.05, 06.11, 06.18, 06.25, 06.27 bilieto į vieną pusę kaina – tik  120 Lt!  bigsmile.gif
*Sveiki, o gal galetumet parasyt kur matet tokias kainas? Aciu mirksiukas.gif
Sarlatane77
QUOTE(flight @ 2013 05 07, 09:25)
Na va, kaip skiriasi nuomonės g.gif  O pajūrio foto iš Kranevo internmete tai ohoho kokios gražios bigsmile.gif

*


na dėl pajūrio daug negaliu pasakyt, tik nedidelę dalį jo matėm, gal kitur kitaip, nu bet miestelis tai jomajo, dar svarstėm kiek turėtų pigiau būt nakvynė , kad pasiryžt atvarius 2000 km tokiam atostogaut.
Bet čia kiekvienam savo ir savu laiku.

Auksinės kopos mums pasirodė be proto triukšmingas, na jau labai labai erzalis ir t.t.t, bet kiti buvo kitu laiku tai sakė normaliai g.gif
flight
QUOTE(Sarlatane77 @ 2013 05 07, 14:19)
Bet čia kiekvienam savo ir savu laiku.
*Kai kurie važiuoja ar labiau - skrenda tik dėl šiltos jūros (ir saulės), tai koks tada skirtumas, apsistoji viešbutyje ant jūros kranto ir sėdi ten. Galų gale, galima gi pėstute, kaip rašėt, iki Albenos nueit ir gražiais bulvarais pasivaikščiot, o kur mažiau žmonių - ten kaip taisyklė, švaresnis jūros vanduo. Bet kuriuo atveju, gi nuskrenda ir sėdi tam savo viešbutyje, visas atostogas smile.gif


Tie, kurie 2000 km važiuoja mašina, paprastai pamato, pažįsta šalį nepalyginamai daugiau, plačiau, giliau, ir tas pajūrio kurortas tiek nesugadina visos kelionės įspūdžio, nes tėra vienas iš daugelio (ar bent kelių), maža dalis didelėje mozaikoje.
Žaislų Karalienė
Kiek pamenu pernai kazkas rase, kad i BG galima su asmens tapatybes kortele skristi, ar tiesa g.gif


Buvome Kranevo miestelyje pries kokius 6 m, mums visai patiko 4u.gif o kainos atzvilgi is vis super thumbup.gif Atsimenu musu soka, kai uzejome Albenoje pavalgyti i kavine doh.gif

Atostogavome pas situos seimininkus, tik senuose apartamentuose, sie buvo tik statomi, o baseinu mums leido naudotis mirksiukas.gif
http://www.domika-bulgaria.ru/?s=4&i=2767

Bet kiekvienam savo ax.gif
radera
QUOTE(Katren @ 2013 05 03, 20:24)
4u.gif Laba,temutej ziuriu daugiau klausimu nei atsakymu,bet vistik ir as paklausiu,gal artejant vasarai temute suaktyves?! smile.gif
Taigi,kuri kurorta rekomenduotumete vykstant su dviem mazameciais vaikiukais? smile.gif Noretusi gero smelio papludimy,vaikams tinkamo iejimo i jura ir kazkokiu pramogu smile.gif Aciu,kas nepatinges parasyt smile.gif
*


Siulyciau Albena, ramu, ir papludimy smeliukas geltonas
flight
Dar verti dėmesio Obzor (jame daug vaikų žaidimų aikšteliuų, pramogų tiesiog paplūdimyje), Primorsko, Pomorie, Černomorets, Sarafovo.
flight
Dar, kiek pamenu iš skairtymų apie kurrotus:

Obzor - turi ilgą smėlio paplūdimį, apie 10 km ilgio. Centre žmonių daug, pakraščiuose - mažiau, nes pliažas ilgas, galima rasti ramių vietelių. Smėlis, įbridimas į jūrą vaikams tinkamas. Ieškojau užuominų apie infekcijas ar užterštą jūros vandenį - neradau. Miestelyje yra kur pasivaikščioti, daug kavinukių ir t.t. Yra vandens parkas ar kažkas panašaus.

Primorsko - toks kaip iškyšuliukas jūroje, turi du pagr.pliažus, kurių viename jūra - visados banguota, kitame (kitoje pusėje) - visados rami smile.gif Vanduo čia švarus, tai privalumas. Trūkumas (galimas) - pakankamai vėjuota, dėl to - kiek vėsiau nei kituose kurortuose. Arba privalumas - ne per karšta, netvanku vidurvasarį smile.gif

Pomorie - iš vienos pusės jūra, iš kitos - ežeras su gydomaisiais purvais.


domisodo
Flight, aš nusirašinėju jūsų namų darbus. blush2.gif Ačiū, kad dalinatės. 4u.gif
Katren
4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif Oi,dekui,kiek daug naudingos informacijos parasete visos! Jauciu ir as tuoj konspektus uzsivesiu sia tema. smile.gif
flight
QUOTE(domisodo @ 2013 05 08, 22:52)
Flight, aš nusirašinėju jūsų namų darbus.  blush2.gif Ačiū, kad dalinatės. 4u.gif
*
Prašom - negaila 4u.gif Turėdama laiko, daugiau įkelsiu, tik tiek, kad viskas kol kas - praktiškai asmeniškai neišbandyta.

Jei tikėsime internetinėm foto, tai Obzoro paplūdimys (viena jo dalis) atrodo va taip :

user posted image

user posted image

O štai Pomorie, man atrodo, labai simpatiškas pajūris:

user posted image

user posted image

user posted image

O mūsų pirmas pajūrio taškas bus šis kaimas:

user posted image
muminukas
Obzoras taip ir atrodo smile.gif
muminukas
Bulgarai neskuba ruoštis sezonui - ruošiasi jau jam prasidėjus. pats centras.
user posted image
nesismulkina su technika biggrin.gif
user posted image
tiek neišnaudotų galimybių...
user posted image
promenada
user posted image
bando kuoptis
user posted image
keista tradicija, visi medžiai apklijuoti
user posted image
atiduokit man jei jums nereikia smile.gif
user posted image

tiesą sakant, sutvarkytų vietų per daug nefotkinau. iš viso pernai mažai fotkinau - reiks šiemet atsigriebti

ir dar Aušriukas parašė apie Bulgariją
http://ausros.blogspot.com/2013/05/aksomin...ml#comment-form
georgiana
merginos ieskojau info, skaitinejau ir vis tik jeigu planuotume kelione 2 suague ir du vaikai vienas 12 kitas 4 m. amziaus tai paskaciuoju kad seimai 7 d. su pusryciais ir vakariene iseina daug 5060 Lt. Gal kas patarsite kaip pigiau nukeliauti, aciu labai nes as gal ir pasirodysiu neismanele blush2.gif blush2.gif
flight
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 09:56)
tai paskaciuoju kad seimai 7 d. su pusryciais ir vakariene iseina daug 5060 Lt. Gal kas patarsite kaip pigiau nukeliauti, aciu labai nes as gal ir pasirodysiu neismanele blush2.gif  blush2.gif
*Man atrodo, nelabai pigiau išeis, jei norit skristi... g.gif Didžiąją kainos dalį vistik sudaro lėktuvo bilietai.
O koks wizair ar ryanair neskraidina iki Bulgarijos? g.gif

Pigiau būtų važiuoti, bet vėlgi, savi niuansai - nuovargis, ilga kelionė, reikia daugiau laiko, dar priklauso nuo mašinos "ėdrumo" (turi būti ekonomiška, kad apsimokėtų).
georgiana
QUOTE(flight @ 2013 05 09, 10:02)
Man atrodo, nelabai pigiau išeis, jei norit skristi... g.gif Didžiąją kainos dalį vistik sudaro lėktuvo bilietai.
O koks wizair ar ryanair neskraidina iki Bulgarijos?  g.gif

Pigiau būtų važiuoti, bet vėlgi, savi niuansai - nuovargis, ilga kelionė, reikia daugiau laiko, dar priklauso nuo mašinos "ėdrumo" (turi būti ekonomiška, kad apsimokėtų).
*


dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif
muminukas
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 09:06)
dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif
*Estija. pažįstami pernai su kiek mažesniais vaikais į Vengriją savo auto važiavo.
Tinka
jetau kaip laukiu atostogu. eina sau. bus man uzsakinet lapkricio pradzioj, gi nupust galima belaukiant.

del vaziavimo su vaikais, nu vaikai vaikams nelygu. mano mazgis ir iki kaimo 100 km sunkiai istveria. didieji irgi tokie turbo, bet gal prizadejus nezinia ko ir isbus rameliau lektuve ir autike. su masina mes max kam esam pasiryze - musu pajurys. bet nu vel, pernai, kadangi maziukas tik tik isperetas buvo, vaziavom. isleidom kruva pinigu, susalom, apsirgom ir nesupratom, ko mes ten grudomes.

turiu keista nuojauta, kad mes isimylesim Bulgarija. nezinau kodel. taip, kaip Kreta mylim. o vat visu taip megiama Turkija nelipo nors ka. ir dzin, kad viesbutis krutas bais buvo, ne musu. pabandem, bet gal daugiau jau neaaaa.

Muminuk, o ta promenada centre, ania? mes su teciu jau nuo Kaledu googlemaps'a studijuojam, prie musu viesbucio lyg ir nieko tokio nesimato.
muminukas
Tinka, mums tas pats - lapkritį užsisakėm biggrin.gif jau maudomukus susidėjau ax.gif

aha, promenada centre į vieną šoną? jūs miramar irgi? ta promenada maždaug nuo Riu helios į priešingą pusę nuo miramaro eina.
georgiana
aciu muminuk 4u.gif 4u.gif
flight
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 10:06)
dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif
*
Pritarčiau Muminukui - vaikai vaikams nelygu, bet kelionė tikrai ilga, ne iš lengvųjų. O mes važiuosim su dviem vaikais ir trečiu -pakeliui, tai irgi nežinau kaip čia bus, gal pusė išsvajotų maršrutų nuplauks smile.gif Stosim Vengrijoj vienai dienai, tuose baseinuose, kad vaikai pailsėtų, išsidūktų vandeny, o tada vėl į kelią smile.gif

Dėl artimesnių keliojnių - Rumunija nebus labai daug arčiau wink.gif
Paminėta iš artimesnių - Vengrija, Kroatija kiek arčiau nei Bulgarija, Čekija (tik čia nėra jūros, bet... vasarinė Čekija - mano planuose), Slovakija...
Tinka
QUOTE(muminukas @ 2013 05 09, 10:24)
Tinka, mums tas pats - lapkritį užsisakėm biggrin.gif jau maudomukus susidėjau ax.gif

aha, promenada centre į vieną šoną? jūs miramar irgi? ta promenada maždaug nuo Riu helios į priešingą pusę nuo miramaro eina.
*


aha, mes irgi i Miramar.
kiek supratau pagal vaizdus, tai tas Riu nuo Miramaro nelabai toli. per kazkokia upe ar upeliuka, priklausomai nuo oro.

as maudymkiu dar nesusidejau, bet pamazu perkalioju, ko kam truksta. ir vis tikiuos i du lagaminus savo seimyna sutalpint. bet tai maziaus sauskelnes vien kiek uzims doh.gif
viesbucio aprasyme raso, kad papludimio ranksluoscius duoda, tai galvoju, gal surizikuot ir savu nevezt, nes gi dar sitie puse lagamino.
muminukas
jei rašo, tai ir duos smile.gif
Papildyta:
mes tik iki Riu nueidavome, toliau ten jau kažkaip ne palei jūrą kelias, o mes su metinuku buvom, tai užteko centro.
Papildyta:
kokio amžiaus mažiukas? mes pernai ėmėm pakuotę sauskelnių, ten gal po 32 supakuota - užteko., imk naują pakuotę, neužims ir vietos.
Tinka
QUOTE(muminukas @ 2013 05 09, 12:39)
jei rašo, tai ir duos smile.gif
Papildyta:
mes tik iki Riu nueidavome, toliau ten jau kažkaip ne palei jūrą kelias, o mes su metinuku buvom, tai užteko centro.
Papildyta:
kokio amžiaus mažiukas? mes pernai ėmėm pakuotę sauskelnių, ten gal po 32 supakuota - užteko., imk naują pakuotę, neužims ir vietos.
*


mazgiui metai. nu bus keliones metu 1.2 m beveik. tai imsiu nauja, tik dar galvoju kiek vienetu imt, nes kazkaip su vyresniais kai varydavom, tai kaip beziuret, vistiek 6 vnt sueidavo. kol pusryciaut eisim - reiks, tada pietu miegui, dar vakare pasivaiksciot, o jei susysins, nu negi pagulejusi desiu.
visa laime sitas vaikas valgo viska ir apetitu nesiskundzia. tai kokia tyrele tik keliones laikui imsiu ir grizimui. nu ir misinuko. Vyriausiam tai teko visa 10 d. raciona vezt, galvojau nudurnesiu, kol susukau viska.
Ice
QUOTE(muminukas @ 2013 05 09, 10:24)
Tinka, mums tas pats - lapkritį užsisakėm biggrin.gif jau maudomukus susidėjau ax.gif

aha, promenada centre į vieną šoną? jūs miramar irgi? ta promenada maždaug nuo Riu helios į priešingą pusę nuo miramaro eina.
*O kokio dydžio tas Obzoras? Yra ten kokių nors parkelių, vaikų žaidimų aikštelių? rolleyes.gif Mes ten būsim liepą Riu helios bay. Ui laukiu nesulaukiu cool.gif
muminukas
QUOTE(Ice @ 2013 05 09, 14:51)
O kokio dydžio tas Obzoras? Yra ten kokių nors parkelių, vaikų žaidimų aikštelių?  rolleyes.gif Mes ten būsim liepą Riu helios bay. Ui laukiu nesulaukiu  cool.gif
*gal kaip Šventoji. yra.
Sarlatane77

Albens paplūdymys, švarus labai, gražus, smėliukas ir vaikų rojus

user posted image

user posted image

iš viešbučio balkono
user posted image

o čia Auksinių kopų paplūdymys, tiesą pasakius nesuprantu kur dieną visi telpa atsigult g.gif

user posted image
Papildyta:
Soriukas, kad rašinėju čia nors nekeliauju, bet buvusiai savo kelionei Rumunija-Bulgarija jaučiu kažkokią nežmonišką nostalgiją, todėl tema vis dar mano favorituose wub.gif
muminukas
Obzore šalia pliažo taip pat yra vaikų žaidimų aikštelių, tik nefotkinau ax.gif
neringa223
Labuka, gal kas zinot, kokia nuomos kaina gultu papludimyje? cia Auksinese kopose ax.gif
Ice
QUOTE(Sarlatane77 @ 2013 05 10, 08:32)
Soriukas, kad rašinėju čia nors nekeliauju, bet buvusiai savo kelionei Rumunija-Bulgarija jaučiu kažkokią nežmonišką nostalgiją, todėl tema vis dar mano favorituose  wub.gif
*Labai šaunu, kad dalinatės thumbup.gif
VilmaDel
Sveikos,na musu kelionių-dileris smile.gif šiais metais įsiulė pasirinkti MELIA GRAND HERMITAGE (Bulgarija, Auksinės Kopos)
user posted image
Vyksime 2013_06_11 tikiuosi jau oro/vandens temperatura bus vasariška ( nes praeitais metais Turkijoje/Kemere 05_19/26 reikejo saule is po debeseliu gaudyti-ne taip kaip Egipte Lapkricio men nei vieno debeselio visas 10 dienu bigsmile.gif ) ... Labai jau didelis tas viesbutukas man pasirode,bet dileris smile.gif ikalbejo kad bus Super..Gal jau kas atostogavote tame viesbutyje???
Na kiek skaitinejau rusu atsiliepimu,tai jiems kaip pastoviai "maistas vis tas pats", nzn tada ka zmones valgo budami namie lotuliukas.gif .
Aciu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.