Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif Oi,dekui,kiek daug naudingos informacijos parasete visos! Jauciu ir as tuoj konspektus uzsivesiu sia tema. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(domisodo @ 2013 05 08, 22:52)
Flight, aš nusirašinėju jūsų namų darbus.  blush2.gif Ačiū, kad dalinatės. 4u.gif



Prašom - negaila 4u.gif Turėdama laiko, daugiau įkelsiu, tik tiek, kad viskas kol kas - praktiškai asmeniškai neišbandyta.

Jei tikėsime internetinėm foto, tai Obzoro paplūdimys (viena jo dalis) atrodo va taip :

user posted image

user posted image

O štai Pomorie, man atrodo, labai simpatiškas pajūris:

user posted image

user posted image

user posted image

O mūsų pirmas pajūrio taškas bus šis kaimas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 gegužės 2013 - 08:25
Obzoras taip ir atrodo smile.gif
Atsakyti
Bulgarai neskuba ruoštis sezonui - ruošiasi jau jam prasidėjus. pats centras.
user posted image
nesismulkina su technika biggrin.gif
user posted image
tiek neišnaudotų galimybių...
user posted image
promenada
user posted image
bando kuoptis
user posted image
keista tradicija, visi medžiai apklijuoti
user posted image
atiduokit man jei jums nereikia smile.gif
user posted image

tiesą sakant, sutvarkytų vietų per daug nefotkinau. iš viso pernai mažai fotkinau - reiks šiemet atsigriebti

ir dar Aušriukas parašė apie Bulgariją
http://ausros.blogsp...ml#comment-form
Atsakyti
merginos ieskojau info, skaitinejau ir vis tik jeigu planuotume kelione 2 suague ir du vaikai vienas 12 kitas 4 m. amziaus tai paskaciuoju kad seimai 7 d. su pusryciais ir vakariene iseina daug 5060 Lt. Gal kas patarsite kaip pigiau nukeliauti, aciu labai nes as gal ir pasirodysiu neismanele blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 09:56)
tai paskaciuoju kad seimai 7 d. su pusryciais ir vakariene iseina daug 5060 Lt. Gal kas patarsite kaip pigiau nukeliauti, aciu labai nes as gal ir pasirodysiu neismanele blush2.gif  blush2.gif


Man atrodo, nelabai pigiau išeis, jei norit skristi... g.gif Didžiąją kainos dalį vistik sudaro lėktuvo bilietai.
O koks wizair ar ryanair neskraidina iki Bulgarijos? g.gif

Pigiau būtų važiuoti, bet vėlgi, savi niuansai - nuovargis, ilga kelionė, reikia daugiau laiko, dar priklauso nuo mašinos "ėdrumo" (turi būti ekonomiška, kad apsimokėtų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 gegužės 2013 - 09:03
QUOTE(flight @ 2013 05 09, 10:02)
Man atrodo, nelabai pigiau išeis, jei norit skristi... g.gif Didžiąją kainos dalį vistik sudaro lėktuvo bilietai.
O koks wizair ar ryanair neskraidina iki Bulgarijos?  g.gif

Pigiau būtų važiuoti, bet vėlgi, savi niuansai - nuovargis, ilga kelionė, reikia daugiau laiko, dar priklauso nuo mašinos "ėdrumo" (turi būti ekonomiška, kad apsimokėtų).

dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 09:06)
dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif


Estija. pažįstami pernai su kiek mažesniais vaikais į Vengriją savo auto važiavo.
Atsakyti
jetau kaip laukiu atostogu. eina sau. bus man uzsakinet lapkricio pradzioj, gi nupust galima belaukiant.

del vaziavimo su vaikais, nu vaikai vaikams nelygu. mano mazgis ir iki kaimo 100 km sunkiai istveria. didieji irgi tokie turbo, bet gal prizadejus nezinia ko ir isbus rameliau lektuve ir autike. su masina mes max kam esam pasiryze - musu pajurys. bet nu vel, pernai, kadangi maziukas tik tik isperetas buvo, vaziavom. isleidom kruva pinigu, susalom, apsirgom ir nesupratom, ko mes ten grudomes.

turiu keista nuojauta, kad mes isimylesim Bulgarija. nezinau kodel. taip, kaip Kreta mylim. o vat visu taip megiama Turkija nelipo nors ka. ir dzin, kad viesbutis krutas bais buvo, ne musu. pabandem, bet gal daugiau jau neaaaa.

Muminuk, o ta promenada centre, ania? mes su teciu jau nuo Kaledu googlemaps'a studijuojam, prie musu viesbucio lyg ir nieko tokio nesimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 09 gegužės 2013 - 10:21
Tinka, mums tas pats - lapkritį užsisakėm biggrin.gif jau maudomukus susidėjau ax.gif

aha, promenada centre į vieną šoną? jūs miramar irgi? ta promenada maždaug nuo Riu helios į priešingą pusę nuo miramaro eina.
Atsakyti
aciu muminuk 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 05 09, 10:06)
dekui flight, skaiciau Mytrips kelionese apie vaziavima auto, tai panasu, kad sunkoka kelione su vaikais verysad.gif
truputi ne i tema flight ieskojau apie artimesne marsrutu kelione su vaikais tai SM be lenkijos neradau nei kelioniu i Rumunija ar pan., gal Jus zinote, Aciu 4u.gif kur butu galima su vaikais savo auto nukeliauti, pabuvoje esam Latvijoj, Lenkojoj pajury g.gif



Pritarčiau Muminukui - vaikai vaikams nelygu, bet kelionė tikrai ilga, ne iš lengvųjų. O mes važiuosim su dviem vaikais ir trečiu -pakeliui, tai irgi nežinau kaip čia bus, gal pusė išsvajotų maršrutų nuplauks smile.gif Stosim Vengrijoj vienai dienai, tuose baseinuose, kad vaikai pailsėtų, išsidūktų vandeny, o tada vėl į kelią smile.gif

Dėl artimesnių keliojnių - Rumunija nebus labai daug arčiau wink.gif
Paminėta iš artimesnių - Vengrija, Kroatija kiek arčiau nei Bulgarija, Čekija (tik čia nėra jūros, bet... vasarinė Čekija - mano planuose), Slovakija...
Atsakyti