Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

Korean drama

Šią temą sukūriau, nes esu šių dramų megėja ir įdomu ar yra mėgstančių, žiūrinčių šias dramas? Jei atsirastų būtų smagu pasidalinti geriausiomis,aptarti naujausias ir šiaip apie tai padiskutuoti su tą patį mėgstančiais žmonėmis jei tokių yra 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KimNaNa: 30 birželio 2012 - 18:03
Sveika smile.gif Aš žiūriu gal jau kokie 2 metai. Jeigu jau pradedi - tam nebebėra galo...Bėje, City Hunter kol kas mano #1 !
Atsakyti
QUOTE(Kyounghee @ 2012 07 15, 18:35)
Sveika smile.gif Aš žiūriu gal jau kokie 2 metai. Jeigu jau pradedi - tam nebebėra galo...Bėje, City Hunter kol kas mano #1 !

bigsmile.gif Valio,bent viena atsirado thumbup.gif
Man tai kiekvienas savotiškai įdomus :)Bet kaip matai mano nikas ir temos nuotrauka butent šį serialą ir vaižduoja,nes jis tikrai labai labai geras thumbup.gif Nesenai baigiau žiūrėti Dream Hight pirmą dalį,patiko smile.gif Šiandien eisiu ieškoti kokį kitą žiūrėt smile.gif Per kur žiūri? Aš tai po kol kas renkuos iš koreandrama.org puslapio ten labai daug,net sunku išsirinkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KimNaNa: 15 liepos 2012 - 21:01
Na man ,aišku, net tik City Hunter patiko, bet šitą dramą siūliau žiūrėt savo draugėm ir sesei. Sakiau jei nepažiūrėsit - bus nuodėmė biggrin.gif
Visas dramas aš žiūriu per dramacrazy.net, man ten patinka. Aišku, dramų pasirinkimas labai didelis ir ten ne tik korean ,bet ir japanese , taiwanese filmai bei dramos. Bet man tai netrukdo, nes aš jau moku atsirinkt ir matau ,kas man patiks biggrin.gif
Aš Dream High nesu mačius, kažkada bandžiau žiūrėt, bet nei vieno epizodo neperžiūrėjau blush2.gif Kiek žinau yra Dream High 2 ,gali bandyt žiūrėt. O jeigu nori kažko panašaus į City Hunter tai yra dar drama The Equator Man. Manęs taip neužkabino kaip CH, dar ir dabar aš jos nepabaigiau žiūrėt, bet įdomi ,įdomi. Ten ir vaidina tas pats aktorius iš CH, Lee Joon Hyuk ,kur prosecutor vaidino ir pačiam gale numirė sad.gif
O kokias dar dramas esi mačius, kokios paliko įspūdį ir gal kurios nuvylė ?
Atsakyti
QUOTE(Kyounghee @ 2012 07 16, 13:02)
Na man ,aišku, net tik City Hunter patiko, bet šitą dramą siūliau žiūrėt savo draugėm ir sesei. Sakiau jei nepažiūrėsit - bus nuodėmė biggrin.gif
Visas dramas aš žiūriu per dramacrazy.net, man ten patinka. Aišku, dramų pasirinkimas labai didelis ir ten ne tik korean ,bet ir japanese , taiwanese filmai bei dramos. Bet man tai netrukdo, nes aš jau moku atsirinkt ir matau ,kas man patiks biggrin.gif
Aš Dream High nesu mačius, kažkada bandžiau žiūrėt, bet nei vieno epizodo neperžiūrėjau blush2.gif  Kiek žinau yra Dream High 2 ,gali bandyt žiūrėt. O jeigu nori kažko panašaus į City Hunter tai yra dar drama The Equator Man. Manęs taip neužkabino kaip CH, dar ir dabar aš jos nepabaigiau žiūrėt, bet įdomi ,įdomi. Ten ir vaidina tas pats aktorius iš CH, Lee Joon Hyuk ,kur prosecutor vaidino ir pačiam gale numirė  sad.gif
O kokias dar dramas esi mačius, kokios paliko įspūdį ir gal kurios nuvylė ?

You’ve Fallen for Me - paliko nebloga ispudi,man tas aktorius mmm wub.gif
My girlfriend is Gumiho - fantastinis toks,bet patiko,daina iki siol ausyse niuniuoju smile.gif

Šiaip iš 20-tuko tai beveik visus jau perziurejau ( 20 top - korean.org psl turiu omeny)
Vakar isijungiau dream high 2 tai tik 1 epizoda paziurejau,siandien ziuresiu antra smile.gif
Kokius dabar ziurit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2012 07 16, 18:12)
Dabar einančias.
Still You
Dear You
A wifes Credentials
Ghost
My Husband Got a Family
A Gentleman's Dignity
The Chaser
Yellow Boots
God of War

ir visas dabar ziuri? smile.gif nesusimaisai kai tiek daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2012 07 16, 18:44)
Kai turiu laiko, užsimetu. Kai kokia nuotaika, tokį ir žiūriu.  biggrin.gif

Būna kad pradedu kokį veizėt ir metu, nes arba vaidyba nekokia arba ciamcia liamcia.  irnesakyk.gif

O šiaip pagal ka renkates? smile.gif As vakar ziurejau ta viena epizoda dream high 2 bet matyt katik pirma paziurejus per nuobodu ziuret antra,gal laiko reikia,noriu kazko naujo smile.gif
Beje kaip su tais kur virš 50 epizodų? išžiūrit visus? Nenuobodu? g.gif
Atsakyti
Dabar va isijungiau seriala - Big vadinasi,antra serija jau ziuriu,visai idomus,toks kasdieniskas smile.gif
Atsakyti
papasakokit man apie ta drama, man jie tokieeeee grazus visi, bet nesu nieko dar ziurejusi...parekomenduokite nuo ko pradeti, kas lengvai prieinama ir uzkabliuoja blush2.gif bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 07 16, 19:50)
papasakokit man apie ta drama, man jie tokieeeee grazus visi, bet nesu nieko dar ziurejusi...parekomenduokite nuo ko pradeti, kas lengvai prieinama ir uzkabliuoja  blush2.gif  bigsmile.gif 

Sveika,šiaip nezinau kas tau patiktu,bet pabandyk isijungti - Mary stayed out all night arba You've fallen for me smile.gif
Abi romantiškos,pirma labai juokinga,bent jau man mirksiukas.gif šiaip visos daugiau mažiau įdomios smile.gif
kai žiūrėjau 49 days - verkiau doh.gif
My girlfriend is Gumiho - fantastinis,bet toks jaunatviskas smile.gif
Scent of a woman - toks irgi ganėtinai graudokas smile.gif
Secret garden - buvo vienas is mano pirmuju smile.gif
Atsakyti
Žiūrėjau ir aš You've Fallen for me - nepabaigiau, nes man nuobodi buvo. ;D O su pagrindiniu šios dramos aktoriumi bei aktore yra ir kita drama You're beautiful, bet manau, ją turėtum būt mačius, nes ji labai populiari biggrin.gif

My gf is a gumiho - labai gera, man aktoriai visi patiko, labai juokinga. Žodžiu, real action biggrin.gif


Aš dabar nelabai turiu laiko, bet esu pradėjusi žiūrėt I DO, I DO , A Gentleman's Dignity (bet netęsiu šitos) , Rich man poor woman (Japanese ) ir dar daug yra nepabaigtų, kurias kažkada žadu pabaigt... Tarp jų viena, kuri yra 50ties epizodų, vadinasi Thousand kisses man atrodo, truputį pabodo, bet manau, kad tęsiu. Optimistė lotuliukas.gif


Gal kuri nors žiūrėjot dramą Midas?

Frostyfrosty, siūlyčiau pradėt nuo Secret Garden, turėtum užsikabint ;DD


P.S. Žiūrėdama 49 days aš irgi verkiau taip, kaip dar gyvenime benuvau verkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kyounghee @ 2012 07 16, 21:27)
Žiūrėjau ir aš You've Fallen for me - nepabaigiau, nes man nuobodi buvo. ;D O su pagrindiniu šios dramos aktoriumi bei aktore yra ir kita drama You're beautiful, bet manau, ją turėtum būt mačius, nes ji labai populiari biggrin.gif

My gf is a gumiho - labai gera, man aktoriai visi patiko, labai juokinga. Žodžiu, real action biggrin.gif
Aš dabar nelabai turiu laiko, bet esu pradėjusi žiūrėt I DO, I DO , A Gentleman's Dignity (bet netęsiu šitos) , Rich man poor woman (Japanese ) ir dar daug yra nepabaigtų, kurias kažkada žadu pabaigt... Tarp jų viena, kuri yra 50ties epizodų, vadinasi Thousand kisses man atrodo, truputį pabodo, bet manau, kad tęsiu. Optimistė lotuliukas.gif
Gal kuri nors žiūrėjot dramą Midas?

Frostyfrosty, siūlyčiau pradėt nuo Secret Garden, turėtum užsikabint ;DD
P.S. Žiūrėdama 49 days aš irgi verkiau taip, kaip dar gyvenime benuvau verkus biggrin.gif

Na va kaip cia,o Big ziurejai? As pradejau,toks juokingas irgi biggrin.gif
Tik irgi is fantastikos srities truputeli smile.gif
You're beutiful,aisku kad ziurejau thumbup.gif
del Midas - pirma kart girdziu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KimNaNa: 16 liepos 2012 - 22:35