Įkraunama...
Įkraunama...

Rusnes kvartalas

Gal kas girdejo kokios informacijos apie Rusnes kvartala?

http://www.butaipilaiteje.lt/
Atsakyti
Keliu tema i virsu. Man irgi butu idomu, ka manot apie ta projekta. Buvau nuvaziavus. Vieta puiki, labai daug zalumos. Miesto pakrastys, bet susisiekimas puikus. Gal kas yra rezervavusiu ten butus? Ar domites ta galimybe... Pasidalinkit ispudziais
Atsakyti
Mes ten ziurimes butuka ir galvojame apie rezervacija
Atsakyti
kazkaip tyku sioje temoje g.gif o mane irgi visai sudomino. Kazin kaip "Nemencines statyba", pagrinde jie uzsiimdavo komercinemis patalpomis, gal siaip kas kokiu atsiliepimu, nuomoniu apie rangova, pati kvartala ir pan?
Atsakyti
aha tyluma galvoju apie buto pirkima.... bet ner jokiu atsiliepimu..
Atsakyti
Sveikos,
gal jau aks pirkot čia butą. Mus šitas projektas irgi sudomino, bet kiek neramu kad statytojas ("Namila") nežinomas, o generalinis rangovas ("Nemenčinės statyba") restruktūrizuojamas.
Jeigu pirkote gal galite pasidalinti kaip sutartyje suformuluota garantijų klausimas?
Atsakyti
Na ar niekas dar nepirko cia butuku? Jau nemazai rezervuotu mateme smile.gif
Atsakyti
Atrodo čia tas pats
Atsakyti
Šiaip man pasirodė neblogas projektas iš pirmo žvilgsnio, bet labiau pasigilinus ir realiai apžiūrėjus nemažai abejonių sukėlė... Jo statybos dar 2007 m. atrodo buvo pradėta, bet paskui sustabdytos dėl įmonės bankroto doh.gif . Projektą prižiūrinčios bendrovės panašu kad keitėsi net ne kartą, o statybos realiai atnaujintos tik praeitais metais. Nors darbai lyg ir vyksta, bet jų pabaiga vis nukėlinėjama g.gif ... Praeitais metais buvusiame stende skelbta, kad šis projektas Smalinės km. baigiamas 2012 pabaigoje, kai kuriuose net ir dabar publikuojamuose skelbimuose minimas 2013 pirmas ketvirtis (čia apie antro namo pridavimą), dabar prie kvartalo esantis stendas skelbia kad pabaiga 2013 birželis. Nors realiai ir liepos pabaigoje dar yra ten darbo... Dėl tos aplinkui esančios žalumos – iš dalies tiesa, kadangi šalia yra mažas miškelis, bet normalaus praėjimo į jo apsuptą Smalinės g. kol kas nėra, ir neaišku ar bus, o iš kitos pusės (Priegliaus g.) tos žalumos deja trūksta, ten tik krūvos smėlio ir statybos ant statybų (neskaitant jau pastatytų namų). Nors 8-9 a. name žmonės jau kuriasi po truputį, bet aplinkos sutvarkymo dar labai trūksta.
Dėl NEMENČINĖS STATYBOS, tai nieko nuostabaus kad restruktūrizuojama, nes faktas kad turi skolų kurios pastaruoju metu tik auga, o kreditingumas vertinamas labai neigiamai. Be to keista, kad šios įmonės svetainėje vykdomų projektų sąraše RUSNĖS KVARTALO nėra g.gif . Anksčiau jų Pilaitėje statytiems socialiniams daugiabučiams prieš kelerius metus iškilo problemų dėl nekokybiškų pamatų ir pralaidumo vandeniui.
Žodžiu labai viskas abejotina atrodo, turbūt sunku tokioj situacijoj tikėtis kažkokių garantijų dėl kokybės ir užbaigtumo bet... gal kas kokį geresnį atsiliepimą parašytų?.. ax.gif
Atsakyti
Gal jau pirkote/rezervavotes kasnors?
Atsakyti
Na mes buvome nusiziureje ten buta, bet atsivezem savo drauga statybu experta apziureti objekto, ir jo atsiliepimi visai neblogi, vienintelis dalykas musu issirinktame bute jam klivo kad vonios kambaryje yra tik viena vandens iseiga, t.y. reiks pirktis daugiau tu santechnikiiu vamzdeliu :DDD o man atrodo tai nebaisu smile.gif todel nieko negalvojom ir uzsirezervavome smile.gif tikimes po savaites jau pasirasineti kruvas popieriu ir pradet isirengineti buta smile.gif
Atsakyti
Mes pirkome, jau baigiame isikurti... Kolkas atrodo viskas normaliai... rolleyes.gif
Atsakyti