Įkraunama...
Įkraunama...

Keliaujam po Lietuvą. Maršrutai

Sveiki clap.gif . Noriu savo $eimynele pavezioti po Lietuvos grazias vietas - ezerai, piliakalniai, upes... ir tt. rolleyes.gif wink.gif Gal kas galit pasufleruoti koki marsruta wink.gif wink.gif wink.gif ACIUUUUUU> clap.gif
Atsakyti
Piliakalnių tai nemažai važiuojant palei Nemuną nuo Kauno link Jurbarko. ir šiaip ten gražu rolleyes.gif . Ir pilių yra wink.gif .man labai fainas maršrutas.

o ežerų geriausiai turbūt važiuoti į aukštaitiją g.gif gražu irgi: miškai, kaimai (yra ir etnografinių truptuį išlikę, ežerai.. kalvos. nuo vieno iš jų, Ladakalnio gal kokie 7 ežerai matyti smile.gif truputį informacijos yra
aukštaitijos nacionalinio parko tinklapyje tik labai keistai man jis veikia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo casa: 31 gegužės 2004 - 11:21
Kokiu pramogu galima rasti yra aplink Dusia, Meteli ir Obelija?
Atsakyti
g.gif o kokiu tau reikia pramogu?
Kiek zinau prie Obelijos ezero jokiu pramogu nera.
Prie Metelio turbut irgi nera g.gif
Na o prie dusios tai gal koks kaimo turizmas , pernai vandens dvirati galima buvo issinuomot , burlenciu buna varzybos , niu ir daugiau nieko nezinau gal kitos daugiau zino wink.gif
Atsakyti
Zvejyba...Kiek zinau tuose krastuose daug grybu ir uogu...Na, o pramogos priklauso nuo chebros su kuria tu vaziuoji...
Atsakyti
Intensyviai arteja vyro atostogos clap.gif ir reikia sugalvot kokias izymias Lietuvos vietas aplankyt. Gal kas keliavot, daug grazaus matet. pasidalinkit patirtimi, please smile.gif
As galvoju apie panemunes pilis, Trakus, Kernave...
Atsakyti
o jeigu dar panemuniais nuvaziavus iki rusnes, ventes rago... sakes, net seile nutiso...

nereali kelione buvo, kai vaziavau siuo marsrutu. beje, vazinejom 3 dienas po pamario krasta!
Atsakyti
dar pasiskaitinėk temą: http://www.supermama...?showtopic=7293, gal kils idėjų, dar yra atskiros temos apie Piliakalnius, muziejus ir t.t., buvo kažkokie int. psl, kur galima buvo pasiskaityti apie įspūdžius iš daugelio maršrutų po Lietuvą g.gif
Atsakyti
Manau yra dauguma, kurie lankosi savo iprastose vietovese, turi nuziuretus ezeriukus, poilsiavietes biggrin.gif Pasidalinkit mintimis rolleyes.gif



rolleyes.gif
O situacija tokia, turim laisva savaitgali, vienu du su vyru, be vaikuciu rolleyes.gif ir reikia minciu kaip praleisti, gal prie kokio ezeriuko, nulekus, bet nezinau kur, kad butu saugu nes mes dviese) smile.gif Zodziu sitaucija labai paprasta reikia patarimu kur nulekti ar atsipusti nuo triuksmo, rutinos... Noreciau, kad butu iki 100 km. spinduliu nuo Kauno biggrin.gif nors is tiruju nesvarbu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikute,

Man labai patinka prie Vystycio ezero, ten yra labai daug poilsiavieciu ir nameliukai nera tokie brangus ir pramogeliu surasite ir pasiplaukioti valtele ir dviraciais vandens ar tiesiog grili uzsikursit ar saslikiuku pasikepsit, sauluteje pasikaitinsit, o gal prisijungsit prie kitu pasportuoti, pazaisti krepsini ar tinklini...tik viena beda, nelabai man patinka priejimas prie ezero..pats krantas toks akmenuku nemazai...
Atsakyti
QUOTE (majuska @ 2004 07 16, 09:01)
Man labai patinka prie Vystycio ezero

rolleyes.gif o cia kurioje vietoje mazdaug blush-anim-cl.gif nu nebuvusi nezinau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (VyŠnĖ @ 2004 07 16, 06:48)
kad butu saugu nes mes dviese) smile.gif

Ieškokit kempingo - ten turėtų būti saugu smile.gif Mes dar nebandėm, bet aprašymas atrodo gražiai - http://www.strenko.l...la/apie_lt.html.


Labai gražu Ignalinos raj. Palūšėje (apie apgyvendinimą galite paskaityti čia ), ten taip pat yra vieta palapinėms; jei dar nebuvote, rekomenduoju, beje, ten labai smagu pasiplaukioti valtimis ar baidarėmis (plačiau - čia ) thumbup.gif




Atsakyti