Įkraunama...
Įkraunama...

Keliaujam po Lietuvą. Maršrutai

o kurioj vietoj vilniuje yra skardzia?vakar per ''nekviesta meile'' maciau, viena zinau link NAUJOSIOS VILNIOS vaziujant o dar? g.gif
Atsakyti
Mes planuojam vaziuoti aplankyti giminiu, tai tuo paciu aplankysim vidurio Lietuvos perla-Kedainius. Tame mieste verta pamatyti unikalu senamiesti, Radvilu mauzolieju ir sarkofagus, pacia graziausia visoje Lietuvoje gimnazija ir kt. Yra atskira tema apie Kedainius, tai ir sudomino mirksiukas.gif Teko skaityti ir apie Kedainiu fosfogipso kalnus, kur foto nesiskiria nuo tikru kalnu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai noriu i Paberze, kur kunigavo tevelis Stanislovas, ten yra jo muziejus..
Jei kas trauktumet i Dzukija, tai pasiulyciau aplankyti Zervynas-unikalus kaimas, palieka labai stipru ispudi thumbup.gif Ten dar Ulos akis, landsaftas-super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
cia issirinksit sau tinkama marsruta:
www.lietuvosmarsrutai.eu
Atsakyti
kas mėgsta gamta rekomenduoju aplankyti Neries regionini parką, pasivaikščioti pažintiniais takais, tikrai gražių vietų yrą thumbup.gif taip pat Dūkštų ąžuolyną, Pučkorių atodangą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 31 gegužės 2009 - 21:32
Sveikutes,

sia vasara norejau savaitei ar kiek ilgiau pakeliau po Lietuva ir pamatyt musu krasto grazius vaizdus. Kadangi sia vasara keliones nebepavyks igyvendinti, tikiuosi tai padaryti kita vasara. Cia surasysiu, kas buvo mano keliones planuose:

Trakai: Tiskeviciaus dvaras, velnio duobe.
Druskininkai: Gruto parkas, buku giraite, Raudones pilis, Panemunes pilis, Siesiku dvaras.
Jurbarkas: Respublikinis unikaliu akmenu muziejus
Skuodas: A. Jonušo žemaitiška - japoniška sodyba - muziejus, Medvegalis
Siauliai: Kurtuvėnų šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčia, Kurtuvėnų regioninis parkas
Kedainiai: Vozbučių atodanga, Pilsupių atodanga
Ukmerge: Veprių Švč. Mergelės Marijos rožančinės parapijos bažnyčia, Deltuvos Evangelikų reformatų bažnyčios liekanos, Siesikų dvaras
Moletai: Alantos bažnyčia, Inturkės bažnyčia ir varpinė Inturkės miestelyje, Tiltas per Asvejos ežerą (pastatytas 1934 m.), Kulionių piliakalnis (86 m) - prie Želvos ežero (Čiulėnai)
Anyksciai: Šv. Mato neogotikinė bažnyčia, Anykščių šilelis ir garsusis akmuo PUNTUKAS, Rubikių ežeras su 16 salų, Vorutos piliakalnis,
Utena: Konglomerato atodanga
Ignalina: Ladakalnio apžvalgos aikštelė, Akvariumų salonas muziejus, Skulptūrų takas palei Lūšių ežerą
Zarasai: Stelmužės bažnytinio meno muziejus


Aisku planas cia mano negalutinis, gali buti netikslumu 4u.gif . Ir dabar jei keliauciau mazdaug situo marsrutu, prideciau dar kelias vietas rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swindle7: 02 birželio 2009 - 17:24
Galima sudalyvauti čia http://www.kelionesi...ogos.lt/?p=1366 ir surašyta daug įdomių vietų ką verta pamatyti Lietuvoj. Ar kas dalyvaujat? Mes tai su šeima bandysim vykdyti. Dar ir kitas yra konkursas kuris siūlo aplankyti 10 vietų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Žiūrėjau laidą Keliaukime, tai visai suviliojo aplankyti tas vietas. Kiek daug aš nemačius Lietuvoj blush2.gif blush2.gif Slėptis man po pernykščiais lapais. Keliavom po Dzūkiją, tai aš buvau sužavėtą ir kaimais, ir gamta..... wub.gif O sėdėdama prie MAtučio drevės, tai net susigraudinau. cool.gif Dar labai traukia Anykščiai, tik ten reikia poros dienų. Man ten atrodo irgi kažkas magiška ir paslaptinga. unsure.gif
Atsakyti
Mes kitą savaitgalį ruošiamės keliauti su palapinėmis dviem dienoms į Molėtų ir Ignalinos kraštą, aplankyti Aukštaitijos nacionalinį parką.Gal kuri esate buvusios ir galite parekomenduoti kur būtų geriau apsistoti nakčiai.javascript:emoticon(':hm')
Atsakyti
QUOTE(audrast @ 2009 05 26, 10:25)
Vaziuokit i Anykscius. Ten yra ka paziuret - arklio muziejus, su siauruku pasivazineti gera pramoga, mat jis nuveza iki ezero, ten galima pabut apie1,5 val ir grizti i miesteli; Puntuko akmuo, sveri upe maudymuisi. labai smagus miesteliukas. Arklio muziejus bent jau mano vaikams labai patinka - yra ivairiu supyniu, galima pasivazineti ar pajodineti su arkliais thumbup.gif , kavinukej galima pavalgyti

drinks_cheers.gif MUMS ANYKSCIUOSE PATIKO VISKAS ,ypac vaikui patiko "Arklio muziejus", "siaurukas" , buvome ir prie puntuko akmens , Jono Biliuno gimtinei .....ir patys Anyksciai jaukus grazus svarus miestukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 06 06, 19:35)
Kus buvot apsistoję Anykščiuose? Ar yra koks pigus viešbutukas.

http://www.antour.lt/nakv/
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 06 06, 20:35)
Kus buvot apsistoję Anykščiuose? Ar yra koks pigus viešbutukas.

mes nakvojom pas mano mociute , ji gyvena kaime 14 km nuo anyksciu ax.gif
Atsakyti
va cia panasi tema, su daug informacijos

http://www.supermama...?...40&t=216699
Atsakyti
QUOTE(vaida/m @ 2009 05 26, 19:45)
Panemunes pilys ir piliakalniai palei Nemuna, man labai patiko, praeitais metais vaziavome smile.gif

drinks_cheers.gif wub.gif Nors prie Nemuno ir pilių pragyvenau 17m ir dabar tėvus lankyti panemune važiuojam, bet man tie vaizdai... wub.gif Važiuojant visada pagalvoju, kad Lietuva - neišpasakyto grožio wub.gif

Kernavę taip pat rekomenduoju pamatyti wub.gif

Anykščiuose neteko pabuvoti, bet su vyru planuojame artimiausiu metu vykti, o dar šioje temoje pasiskaičiau rekomendacijų, tai dabar teks greitinti kelionę biggrin.gif
Atsakyti