Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs plaukų dažai, bendra tema

Tesiam 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

user posted image


Praeita tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 07 liepos 2012 - 17:18
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 07, 17:15)
Noriu pasidziaugt sekmingu dazymu biggrin.gif Maisiau 7.7 su 10N 1:1 - tiek ryskikly, tiek aktyvatoriu smile.gif Stai kas gavos:

user posted image

user posted image

Tokia smeline spalvyte isejo, jokio ryzumo nieko thumbup.gif Saknys atrodo kaip su Ash buciau dazius. Manau apsistosiu ties sia spalvyte, esu labai patenkinta bigsmile.gif Plius planuoju nusipirkt Naturtint sampuna ir kondicionieriu, kurie buna prie dazu prideti - gal ilgiau spalva laikysis rolleyes.gif

Ei-na sau! swoon.gif wub.gif Noriu ir as tokios spalvos wub.gif
Atsakyti
gal kas bande macadamia plauku dazus? 4u.gif
Atsakyti
Egliukasz spalva nereali, lb lb lb grazi thumbup.gif

Uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Ziuresim ar neatsiplaus, tikiuos neliksiu dar ryzesne negu iki siol biggrin.gif Bet tikrai pirma karta esu pilnai patenkinta rezultatu smile.gif Net veidas ir akys pagyveje tokie atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 07 08, 12:27)
Ziuresim ar neatsiplaus, tikiuos neliksiu dar ryzesne negu iki siol biggrin.gif Bet tikrai pirma karta esu pilnai patenkinta rezultatu smile.gif Net veidas ir akys pagyveje tokie atrodo biggrin.gif

norėčiau ir aš išbandyti, bet bijau kad pertamsūs ant mano plaukučių nesigautų g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 07 08, 14:17)
norėčiau ir aš išbandyti, bet bijau kad pertamsūs ant mano plaukučių nesigautų  g.gif  ax.gif


Tu kadangi sviesesne megsti, tau butu per tamsi, arba tada reiktu maisyti tik su 10N ryskikliu, bet tada neaisku, kokia spalvyte gausis g.gif Nes as jau plauku prisideliojus eksperimentavau su dazymais, net MB jau galva krapste, ka as cia darau lotuliukas.gif Dabar kokia turiu, yra gal tonu pusantro sviesesne uz mano naturalia, tai butu smagu, jeigu saknys taip greit ir ryskiai nesimatytu blush2.gif
Atsakyti
Džiugu dėl tavo paieškų teigiamo rezultato, Egliuk smile.gif
O aš vis dar paieškose, galvos skausmas doh.gif ar eiti į kirpyklą, ar bandyti pačiai su Naturtint, ar dar kokių švelnesnių profesionalių dažų nusipirkti, noriu, kad gautųsi šaltokas, balintos kavos atspalvis ar tokia maždaug (dark blonde) tamsi blondinė
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 07 11, 14:12)
Džiugu dėl tavo paieškų teigiamo rezultato, Egliuk  smile.gif
O aš vis dar paieškose, galvos skausmas  doh.gif  ar eiti į kirpyklą, ar bandyti pačiai su Naturtint, ar dar kokių švelnesnių profesionalių dažų nusipirkti, noriu, kad gautųsi šaltokas, balintos kavos atspalvis ar tokia maždaug (dark blonde) tamsi blondinė


Maisyk 7.7 su 10N ir 10A arba 8A, manau turetu tikrai iseit 4u.gif
Atsakyti
o kokie atsiliepimai apie keranove plauku dazus? 4u.gif gal kuri bande? As uzmaciau droge, paskaiciau, kad 0% parabenu, 0% amoniako ir susigundziau. Siuo metu sedziu issitepusi light golden blond atspalviu ir ziuresiu kas gausis ax.gif tiesa testa laikiau tik 24h, bet nesureagavo visai, pamirsau, kad tepiausi net....O naturalesniais dazais susidomejau butent kai garnierio testa tepant per kelias min eme viska deginti ir persteti schmoll.gif ......
Atsakyti
Merginos, norėčiau dar šviesesnės plaukų spalvos ax.gif blush2.gif
kaži kaip geriau man daryti, kirpykloje sruogelėmis pasidažyti ar geriau visgi bandyt dar dažyti su Naturtint visus plaukučius, kad pašviesintų dar porą tonų? ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 07 12, 09:18)
Merginos, norėčiau dar šviesesnės plaukų spalvos  ax.gif  blush2.gif 
kaži kaip geriau man daryti, kirpykloje sruogelėmis pasidažyti ar geriau visgi bandyt dar dažyti su Naturtint visus plaukučius, kad pašviesintų dar porą tonų?  ax.gif  g.gif

Sruogelės, manau, tikrai pašviesintų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 12 liepos 2012 - 09:54