Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

Tęsiam temą toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gražaus bendravimo ir gerų darbų 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Mazai jungiuosi, atostogauju 4u.gif bet jau senoje temoje pamaciau ka blogai darau, po atostogu taisysiuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 07 12, 12:47)
Mazai jungiuosi, atostogauju  4u.gif  bet jau senoje temoje pamaciau ka blogai darau, po atostogu taisysiuos  biggrin.gif

kaip pavyyydžiu baltai biggrin.gif o aš dar visą liepą darbuosiuos doh.gif
Papildyta:
tiesa buvau šiandien spaustuvėj, tai tikrai nebėra ilgo ir laikino saugojimo registro, tai dabar jau bendras nuolatinio saugojimo vidaus dokumentų registras arba bendras laikino saugojimo vidaus dokumentų registras, tik spėk suktis doh.gif
Atsakyti
Mane tai "žavi" visi tie pakeitimai. Nespėjo paskelbt naują ir vėl keičia. Ar matėte
šitą ?
Atsakyti
QUOTE(TEATRĖ @ 2012 07 12, 15:34)
Mane tai "žavi" visi tie pakeitimai. Nespėjo paskelbt naują ir vėl keičia. Ar matėte
šitą ?


tikrai... kaip supratau tai dabar DEK niekur nefiguruoja, tai ta komisija nereikalinga?
Atsakyti
isakymas del papeikimo registruojanas kaip personalo klausimais? ar kaip veiklos?
Atsakyti
QUOTE(Zefyre @ 2012 07 13, 12:13)
isakymas del papeikimo registruojanas kaip personalo klausimais? ar kaip veiklos?

Personalo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 13 liepos 2012 - 12:01
Merginos, pagelbėkite.. ax.gif Pavaduoju personalo vadovę ir šian toks va reikalas įvyko.. Kolegos sukonfliktavo tarpusavyje ir vienas jų parašė tarnybinį, generalinis uždėjo vizą, kad skirti papeikimą. doh.gif bet kiek paskaičius ir pasidomėjus, tai taip griežtai baust neišeina.. juk tai buvo tik tarpusavio konfliktas ir niekur nėra parašyta nei pareiginiuose, nei sutartyje, kad nekonfliktuoti.. Tai manau galima nebent pastabą skirti dėl netinkamo elgesio su kolega? ir tai man tai didelis klausimas dėl tokių nuobaudų.. kaip vaikų darželis doh.gif nesugeba be popierizmo viską išsiaiškinti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos, tikra palaima, kad radau si foruma, po 3,5 metu gryzau i darba, o pakeitimu daug doh.gif Tad noreciau jungtis prie jusu ir as biggrin.gif labai rupi toks klausimas, musu archyve yra daug nereikalingu dokumentu, bet jie seniau buvo rasomi, kad saugomi nuolat, ar galima juos naikinti ir kaip? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja30 @ 2012 07 13, 13:36)
Merginos, pagelbėkite..  ax.gif  Pavaduoju personalo vadovę ir šian toks va reikalas įvyko.. Kolegos sukonfliktavo tarpusavyje ir vienas jų parašė tarnybinį, generalinis uždėjo vizą, kad skirti papeikimą.  doh.gif  bet kiek paskaičius ir pasidomėjus, tai taip griežtai baust neišeina.. juk tai buvo tik tarpusavio konfliktas ir niekur nėra parašyta nei pareiginiuose, nei sutartyje, kad nekonfliktuoti.. Tai manau galima nebent pastabą skirti dėl netinkamo elgesio su kolega? ir tai man tai didelis klausimas dėl tokių nuobaudų.. kaip vaikų darželis  doh.gif  nesugeba be popierizmo viską išsiaiškinti  doh.gif  doh.gif  doh.gif


pas mus buvo siandien tokia situacija:
slaugytoja negraziai elgesi su ligone, jokiu rastisku skundu neturejau, tik slaugytojos pasiaiskinima. direktorius liepe parasyti papeikima...

o kadangi as sekretore ir siuo metu pavaduoju personalo vadove, nuejau jos kabinete ieskoti dokumentu, kuriuos tureciau paruosti

taigi, radau drasmes komisijos sudarymo isakyma, tos komisijos posedzio protokola, kuriame nutarta skirti papeikima, tada parasiau isakyma del papeikimo skirimo ir pati papeikima. as ir manau, kad uztektu pasiaiskinimo, taciau man taip liepe direktorius doh.gif

Papildyta:
QUOTE(indreta @ 2012 07 13, 13:50)
Sveikos, tikra palaima, kad radau si foruma, po 3,5 metu gryzau i darba, o pakeitimu daug  doh.gif  Tad noreciau jungtis prie jusu ir as biggrin.gif labai rupi toks klausimas, musu archyve yra daug nereikalingu dokumentu, bet jie seniau buvo rasomi, kad saugomi nuolat, ar galima juos naikinti ir kaip?  blush2.gif  ax.gif  4u.gif


mane irgi domina sitas klausimas i kuri niekas aiskiai atsakyti negali...
Atsakyti
QUOTE(Zefyre @ 2012 07 13, 11:57)
tikrai... kaip supratau tai dabar DEK niekur nefiguruoja, tai ta komisija nereikalinga?

Ir aš supratau, kad nebereikia, nes kažin ar kur nors taip gali būti ("Prireikus sudaro patariamąją dokumentų ekspertų komisiją") g.gif Mažiau reikės visokių DEK, daugiau popieriaus sutaupysim kitoms rašliavoms doh.gif lotuliukas.gif
Bet kaip baisu, kai iš karto su papeikimais einama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zefyre @ 2012 07 13, 15:35)
taigi, radau drasmes komisijos sudarymo isakyma, tos komisijos posedzio protokola, kuriame nutarta skirti papeikima, tada parasiau isakyma del papeikimo skirimo ir pati papeikima. as ir manau, kad uztektu pasiaiskinimo, taciau man taip liepe direktorius  doh.gif

Tai dar kažkokį komisijos įsakymą turi, kaip ir pagrindą, o pas mus nieko tokio nėra dėl netinkamo elgesio.. doh.gif ir jei aš jam skiriu papeikimą, tai jis gali būti net negaliojantis, nes darbuotojas nėra niekur pasirašęs ir supažindintas su netinkamao elgesio taisyklėmis.. doh.gif na bandysiu surinkt visų pasiaiškinimus ir generalinio sprendimą pakeisti bent į pastabą, na bet ne papeikimą.. čia jau per riebų.. bet va ir bendradarbiai vyrai nemoka taikiai išspręst tokių dalykų tarpusavyje iškart bėga pas generalinį, mėtosi tarnybiniais.. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti