Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

QUOTE(Zefyre @ 2012 08 29, 13:28)
Sveikos,

reikia perkelti darbuotoju kasmetines atostogas remonto laikotarpiui.

ar gali darbuotojas rasyti:"prasau perkelti mano kasmetines atostogas įstaigos remonto laikotarpiui" ar butina nurodyti, kada tas remontas bus?

(kol kas neaisku, kada bus remontas, tik zinoma, kad rudeni doh.gif)
Papildyta:
mano nuomone, kam pagal pareigybės aprasyma priklauso tas darbas (pvz. personalo vadovas) , tas igaliotas ir tada niekur rasyti nereikia. bet jei pareigybes aprasyme nera, tuomet rasyciau isakyme


Ačiū, reikės permesti akimis pareigybes...

Aš kėliau atostogas dėl ligos, tai nebuvo nurodoma tiksli data, tai gal ir čia nebūtina g.gif
Atsakyti
Kuo vadovaujantis tvirtinamos įvairios tvarkos? (pvz.: maitinimo, pavėžėjimo ir pan.)
Atsakyti
sveikutes.kreipiuosi i tas kurios dirba sioje srityje.norejau paklausti ar visos isidarbinote administrat.ar sekretorem turedamos tam tikra issilavinima bei patirti? as visuomet svajojau dirbti si darba bet su gan zemu issilavinimu bei be patirties tokio darbo turbut negausiu.esu baigusi rastvedybos ,dokumentu valdymo kursus ,bet maziausiai i ka atsizvelgiama. kaip galeciau gauti patirties ar apmokymus imonese ,kad galeciau igivendinti svajone? atlyginimo tikrai nesitikiu per apmokymus bent siek tiek o svarbiausia rekomendazijos ir pan.
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 08 29, 14:02)
Kuo vadovaujantis tvirtinamos įvairios tvarkos? (pvz.: maitinimo, pavėžėjimo ir pan.)


na, jei nera kokio vyriausybes, savivaldybes nutarimo, kuriame yra numatoma tokia tvarka pasirengti, tada vadovaujames protokolu, kuriame aptarem, pritarem ir panasiai.. smile.gif
Atsakyti
labas rytas,

merginos HELP ax.gif reikia isakymo, kuriame bus antspaudai ir kas už juos atsakingas, nezinau nei kuo vadovaujantis, nei kaip turetu skambeti tekstas, gal kas ruose panasu isakyma?
Papildyta:
QUOTE(vitavip184 @ 2012 08 30, 00:25)
sveikutes.kreipiuosi i tas kurios dirba sioje srityje.norejau paklausti ar visos isidarbinote administrat.ar sekretorem turedamos tam tikra issilavinima bei patirti? as visuomet svajojau dirbti si darba bet su gan zemu issilavinimu bei be patirties tokio darbo turbut negausiu.esu baigusi rastvedybos ,dokumentu valdymo kursus ,bet maziausiai i ka atsizvelgiama. kaip galeciau gauti patirties ar apmokymus imonese ,kad galeciau igivendinti svajone? atlyginimo tikrai nesitikiu per apmokymus bent siek tiek o svarbiausia rekomendazijos ir pan.


esu baigus verslo administravima, be patirties isidarbinau tik per pazistamus, padirbus metus perejau i kita darba jau be problemu
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2012 08 29, 23:25)

Aš pradėjau dirbti administratore neturėdama nei patirties, nei tokio išsilavinimo.. smile.gif Tik kursus buvau baigus ax.gif Viskas yra išmokstama..

QUOTE(Zefyre @ 2012 08 30, 07:28)

Aš rašiau va tokį įsakymą dėl antspaudo:

ĮSAKYMAS
DĖL ASMENS, ATSAKINGO UŽ BENDROVĖS ANTSPAUDĄ, PASKYRIMO
2010m. sausio 15d. 4
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos antspaudų ir spaudų apyvartos kontrolės įstatymo 10 straipsniu ( Žin.,2002, Nr.73-3094),
1. S k i r i u ....... atsakinga už bendrovės antspaudo saugojimą.
2. P a v e d u ..... užtikrinti, kad bendrovės antspaudas būtų naudojamas ir saugojamas taip, kad juo negalėtų pasinaudoti neturintys tam teisės asmenys.
Atsakyti
Sveikutes, merginos kaip turetu skambeti isakymas Mokytojo veiklos anketai? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, priimamas mokytojas į darbą pagal terminuotą darbo sutartį, ar įsakymo preambulėje užtenka vadovautis tik terminuota darbo sutartimi ir mokytojos prašymu ar reikia vadovautis ir tam tikro darbo kodekso straipsniu, o gal kokiu tai įsakymu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 30 rugpjūčio 2012 - 08:12
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 30, 08:11)
Sveikos, priimamas mokytojas į darbą pagal terminuotą darbo sutartį, ar įsakymo preambulėje užtenka vadovautis tik terminuota darbo sutartimi ir mokytojos prašymu ar reikia vadovautis ir tam tikro darbo kodekso straipsniu, o gal kokiu tai įsakymu? g.gif


Manau, kad uztenka
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 30, 09:11)
Sveikos, priimamas mokytojas į darbą pagal terminuotą darbo sutartį, ar įsakymo preambulėje užtenka vadovautis tik terminuota darbo sutartimi ir mokytojos prašymu ar reikia vadovautis ir tam tikro darbo kodekso straipsniu, o gal kokiu tai įsakymu? g.gif



Mes isakyme vadovaujamaes tik darbo kodekso straipsniais ir prasymu priimti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja30 @ 2012 08 30, 08:37)
Aš rašiau va tokį įsakymą dėl antspaudo:

ĮSAKYMAS
DĖL ASMENS, ATSAKINGO UŽ BENDROVĖS ANTSPAUDĄ, PASKYRIMO
                2010m. sausio  15d.        4
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos antspaudų ir spaudų apyvartos kontrolės įstatymo 10 straipsniu ( Žin.,2002, Nr.73-3094),
1. S k i r i u ....... atsakinga už bendrovės antspaudo saugojimą.
2. P a v e d u  .....  užtikrinti, kad bendrovės antspaudas būtų naudojamas ir saugojamas taip, kad  juo negalėtų pasinaudoti neturintys tam teisės asmenys.


panasiai ir as rasiau, tik mes dar pacius antspaudus dejom
Atsakyti
Laba diena,

Gal galit man padeti. Siuo metu ieskausi administratores darbo. Turiu 4 m. administratores darbo patirti, baigaisi mano vaiko prieziuros atostogos ir ieskausi naujo darbo. Norejau pasiteirauti kokie dabar administratoriu atlyginimai? nenoriu uzsiprasyti per daug bet nenoriu ir saves numenkiti? 4u.gif
Atsakyti