Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 10 21, 23:19)
sveika mes gavom iš mus kuruojančios archyvės raštą apie tai ,kaip el. sistemoje tvarkomi dokumentai, buvo pravestas seminaras šia tema, bet aš jau buvau susitvarkiusi planą, ten iš tikro nėra sudėtinga 4u.gif


Bet kaip suprantu el. sistemoje dokumentacijos plana turi susikurti tik tos istaigos, kurios dokumentus perduoda saugoti i valstybes archyva g.gif ar cia visoms istaigoms tai galioja nuo 2013 metu?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aimute @ 2012 10 22, 09:12)
Bet kaip suprantu el. sistemoje dokumentacijos plana turi susikurti tik tos istaigos, kurios dokumentus perduoda saugoti i valstybes archyva  g.gif ar cia visoms istaigoms tai galioja nuo 2013 metu?
aciu  4u.gif

tik toms, kurios dokumentus perduoda saugoti į archyvą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(avevita @ 2012 10 20, 22:44)
Laba, visos dirbancios "Viska"  mirksiukas.gif

Norejau pasiteirauti, ar jau darete dokumentacijos plana elektronineje sistemoje? mirksiukas.gif  kazkaip man nesigavo.... ka tik pabandziau prisijungti, tai pasidariau tik pradzia kokiomis terminu rodyklemis vadovaujuosi (ir tai nebeduoda taisyt  nebeaktyvus taisymo mygtukas)  doh.gif o veiklos sritis suvedu (+ neduoda papildomos eilutes idet) ir kazkodel neisaugo  verysad.gif  nu nesuprantu, kas  per nesamone  ax.gif
gal turit kokiu pastebejimu  mirksiukas.gif

Per Eais darote dokumentacijos plana? Jums turejo padaryti prieiga prie sistemos, nes kitaip negalima bus redaguoti kazka.
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 10 22, 09:19)
tik toms, kurios dokumentus perduoda saugoti į archyvą 4u.gif


aciu, vadinasi teisingai galvojau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti dėl dokumentacijos plano, dabar pirma man reikia siusti i Kultūros ministerija nepatvirtinta direktores, kai jau bus suderinta su kanclere, tada tik vadovas tvirtina?
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2012 10 22, 11:37)
Sveiki, noriu paklausti dėl dokumentacijos plano, dabar pirma man reikia siusti i Kultūros ministerija nepatvirtinta direktores, kai jau bus suderinta su kanclere, tada tik vadovas tvirtina?


Pas mus taip, pirma tvirtina savivaldybė, paskui jau įstaigos direktorė smile.gif
Atsakyti
Sveikos, senokai buvau prisijungus prie Jusu 4u.gif

kaip manot, ar galima isakyme parasyti pastaba?

tarkim:

vadovaujantis.......,
n u s t a t a u kainas:

......lentele....

po lentele noreciau irasyti pagal koki indeksa apskaiciuota.

ar zodi pastaba reiketu irasyti didelem raidem?

aciu
Atsakyti
QUOTE(Zefyre @ 2012 10 23, 08:11)
Sveikos, senokai buvau prisijungus prie Jusu 4u.gif

kaip manot, ar galima isakyme parasyti pastaba?

tarkim:

vadovaujantis.......,
n u s t a t a u kainas:

......lentele....

po lentele noreciau irasyti pagal koki indeksa apskaiciuota.

ar zodi pastaba reiketu irasyti didelem raidem?

aciu


Lentele galima padaryti kaip prieda:
1. Nustatau nuo 2012 m. spalio 22 d. kainais...
2. Tvirtinu kainu apskaiciavimo lentele (pridedama).

Isakyme lenteliu nerasyciau smile.gif
Atsakyti
Merginos, turiu Jums klausimą, kuris iškilo man (nes mane subalamutijo) ax.gif ar ant pretenzijos dedamas įmonės antspaudas ar užtenka tik vadovo parašo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja30 @ 2012 10 23, 09:23)
Merginos, turiu Jums klausimą, kuris iškilo man (nes mane subalamutijo)  ax.gif  ar ant pretenzijos dedamas įmonės antspaudas ar užtenka tik vadovo parašo?  g.gif

Manyciau uztenka vadovo paraso.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2012 10 23, 09:44)
Lentele galima padaryti kaip prieda:
1. Nustatau nuo 2012 m. spalio 22 d. kainais...
2. Tvirtinu kainu apskaiciavimo lentele (pridedama).

Isakyme lenteliu nerasyciau  smile.gif


Jus turit omeny, kad lenteles isakyme nerekomenduojamos?

dar noriu paklausti, ar kur nors yra zmogiskai paaiskinta, kuo isakymas skiriasi nuo potvarkio?
Atsakyti
QUOTE(Zefyre @ 2012 10 23, 10:13)
Jus turit omeny, kad lenteles isakyme nerekomenduojamos?


29. Dokumento tekstas (lentelė, grafikas ar kita) raštuose išdėstomas po antrašte, teisės aktuose (nuostatuose, taisyklėse, programose ar kita) – po dokumento pavadinimo rekvizitu, kituose dokumentuose – po dokumento datos ir registracijos numerio arba po sudarymo vietos rekvizitai.
64. Dokumentų tekste pateikiamos pastabos, pasiūlymai ir išvados įforminami kaip atskira teksto dalis ar pastraipa, pvz.:
Pastaba. Veiklos ataskaita ….. .

- cia is dokumentu rengimo taisykliu. Siaip kiekvienas raso kaip jam patogiau, man patogiau pateikti lentele kaip atskira prieda. Sakyciau, man vizualiai taip graziau atrodo biggrin.gif

QUOTE(Zefyre @ 2012 10 23, 10:13)
dar noriu paklausti, ar kur nors yra zmogiskai paaiskinta, kuo isakymas skiriasi nuo potvarkio?

potvark|is teis. oficialus nurodymas ką nors atlikti, daryti: Viršaičio potvarkis dėl gatvių švaros palaikymo. Tarnybinis potvarkis Išleisti, duoti potvarkį.
įsakymas
įsakymas
1. -> įsakyti (veiksmas).
2. teis. oficialus valdymo organo ar vadovo paliepimas ką nors vykdyti; dokumentas, kuriame paskelbtas tas patvarkymas: Ministro į. Į. priimti į darbą Žiūrėk

Galima teigti kad sitie du dokumentai kaip ir dubliuojasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 23 spalio 2012 - 10:41