Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

Sveikutės,
Nežinau ar tuo adresu kreipiuosi, bet... gal galėsit man pagelbėti.
Man reikia surasti įmonę, kuri organizuoja vakarėlius įmonėse. Žinau, kad pilnas internetas tokių įmonių, bet kad norėčiau pasirinkti tokią, apie kurią yra gerų atsiliepmų, rekomendacijų. Gal kas naudojuosi tokios įmonės paslaugomis, gal galit patarti? Čia reikėtų Vilniuje. Ačiū iį anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2012 11 03, 21:16)
Sveikutės,
Nežinau ar tuo adresu kreipiuosi, bet... gal galėsit man pagelbėti.
Man reikia surasti įmonę, kuri organizuoja vakarėlius įmonėse. Žinau, kad pilnas internetas tokių įmonių, bet kad norėčiau pasirinkti tokią, apie kurią yra gerų atsiliepmų, rekomendacijų. Gal kas naudojuosi tokios įmonės paslaugomis, gal galit patarti? Čia reikėtų Vilniuje. Ačiū iį anksto 4u.gif

Rekomenduoju "Trys karaliai" ne karto nenuvyle, kam rekomendavau, irgi labai patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 11 04, 08:35)
Rekomenduoju "Trys karaliai" ne karto nenuvyle, kam rekomendavau, irgi labai patenkinti.


Bet kiek pažiūrėjau, tai jie iš Klaipėdos. Man reikia Vilniuje. Bet vis vien ačiū - pabandysiu susisiekti su jais
Atsakyti
QUOTE(asia05 @ 2012 11 04, 10:25)
Bet kiek pažiūrėjau, tai jie iš Klaipėdos. Man reikia Vilniuje. Bet vis vien ačiū - pabandysiu susisiekti su jais

Jie atvaziuos ten, kur jums reikia.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2012 11 03, 22:35)
Rekomenduoju "Trys karaliai" ne karto nenuvyle, kam rekomendavau, irgi labai patenkinti.

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Tokia situacija: Sudaryta terminuota DS, iki termino pabaigos 2 sav. direktorius nori nutraukti DS anksciau termino. Jeigu gerai suprantu tai terminuotos DS paprastai nenutrauksi? Turi buti ispejimo terminas (2 arba 4 men.)? Juk negali darbdavys kada sumastes nutraukti terminuota DS? Kaip suprantu vienintele iseitis siuo atveju tai DS nutraukimas Darbuotojo prasymu?
Atsakyti
Gal kas turit kompiuteriuose programą, kuri skaičiuoja mokytojų pasiruošimą pamokoms ir sąsiuvinių tikrinimą pagal pamokų skaičių? Ar čia visur skirtingai būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 06, 08:18)
Gal kas turit kompiuteriuose programą, kuri skaičiuoja mokytojų pasiruošimą pamokoms ir sąsiuvinių tikrinimą pagal pamokų skaičių? Ar čia visur skirtingai būna?  g.gif

o čia ne buhalterinė programa tai atlieka?
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2012 11 06, 11:20)
o čia ne buhalterinė programa tai atlieka?


Buhalterinė, nesuskalbu su mūsų buhaltere, galvoju gal kuri turit savo kompuose tą programą g.gif
Atsakyti
Rašysiu paaiškinimą buhalterei, skaičiuojančiai mokestį už darželį, kad pakeistų kau kuriuos mokėjimų kvitukus, ar jis turi būti ant firminio blanko? Ar užtenka mano parašo (kaip atsakingo asmens), ar turi būti direktorės?
Atsakyti
Gal galite pasakyti kokie rizikos faktoriai įrašyti darbuotojų (valytojų, budinčiųjų ir pan.) medicininėse knygelėse?
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 11 08, 10:23)
Gal galite pasakyti kokie rizikos faktoriai įrašyti darbuotojų (valytojų, budinčiųjų ir pan.) medicininėse knygelėse?


sveika, jei parasytum pasta galeciau atsiusti dokum., kuria paruošti irasai toms med. knygutem pagal istaigoje dirbancius darbuotojus
Atsakyti