Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

Labas rytas 4u.gif

Rašant įsakymą dėl priėmimo naujo žmogaus, viskas, kas pridedama (paso, sodros duomenys ir pan.) kur yra rašoma?

Aš visada rašiau po tekstu priėmimo, viską išvardindavau, buvo gerai, dabar skambina buhalterė, jau nebegerai kažkas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 26 lapkričio 2012 - 09:39
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 26, 09:39)
Labas rytas  4u.gif

Rašant įsakymą dėl priėmimo naujo žmogaus, viskas, kas pridedama (paso, sodros duomenys ir pan.) kur yra rašoma?

Aš visada rašiau po tekstu priėmimo, viską išvardindavau, buvo gerai, dabar skambina buhalterė, jau nebegerai kažkas  doh.gif


O kam vardinti? Manau, kad isakyme nereikia vardinti visu pristatytu dokumentu. Isakyme nurodomos tik priemimo salygos - darbo pradzia, alga, pareigu pavadinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Libra: 26 lapkričio 2012 - 10:13
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 26, 10:39)
Labas rytas  4u.gif

Rašant įsakymą dėl priėmimo naujo žmogaus, viskas, kas pridedama (paso, sodros duomenys ir pan.) kur yra rašoma?

Aš visada rašiau po tekstu priėmimo, viską išvardindavau, buvo gerai, dabar skambina buhalterė, jau nebegerai kažkas  doh.gif

niekada įsakyme nenurodau kas pridedama, žmogus rašydamas prašymą dėl priėmimo į darbą ten išvardina pridedamų dokumentų kopijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi nenurodau smile.gif
Ir įsakymo nerašau apie priėmimą....

Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 26, 11:24)
Aš irgi nenurodau smile.gif
Ir įsakymo nerašau apie priėmimą....

Įsakymas apir priėmimą tikrai reikalingas, o vardinti pridedamų dokumentų įsakyme nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2012 11 26, 12:51)
Įsakymas apir priėmimą tikrai reikalingas, o vardinti pridedamų dokumentų įsakyme nereikia.


Ačiū smile.gif
Mums įsakymas tikrai reikalingas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2012 11 26, 12:24)
Aš irgi nenurodau smile.gif
Ir įsakymo nerašau apie priėmimą....

Įsakymas apie priėmimą tikrai reikalingas, mūsų įstaigoje įsakyme įrašomas priimamojo asmens kodas ir Sodros numeris, dokumentai tikrai nevardijami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltapalange @ 2012 11 26, 12:08)
Įsakymas apie priėmimą tikrai reikalingas, mūsų įstaigoje įsakyme įrašomas priimamojo asmens kodas ir Sodros numeris, dokumentai tikrai nevardijami  4u.gif

As asmens koda, Sodros numeri, namu adresa ir t.t. nurodau darbo sutartyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2012 11 26, 13:36)
As asmens koda, Sodros numeri, namu adresa ir t.t. nurodau darbo sutartyje  smile.gif


Sodros numerio mūsų buhalterė tikrai reikalauja, nors galvoju, kad gali gi pati matyti jį mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2012 11 26, 11:51)
Įsakymas apir priėmimą tikrai reikalingas, o vardinti pridedamų dokumentų įsakyme nereikia.

QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 26, 11:53)
Mums įsakymas tikrai reikalingas  drinks_cheers.gif

QUOTE(baltapalange @ 2012 11 26, 12:08)
Įsakymas apie priėmimą tikrai reikalingas, mūsų įstaigoje įsakyme įrašomas priimamojo asmens kodas ir Sodros numeris, dokumentai tikrai nevardijami  4u.gif

Galbūt Jums reikalingas, tačiau visiems nėra būtinas. Jei gerai pamenu, neseniai diskusija šia tema jau buvo smile.gif
Atsakyti
Pvz pas mus įmonėje irgi nerašo įsakymo dėl priėmimo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2012 11 26, 11:51)
Įsakymas apir priėmimą tikrai reikalingas, o vardinti pridedamų dokumentų įsakyme nereikia.


o taip
QUOTE(baltapalange @ 2012 11 26, 12:08)
Įsakymas apie priėmimą tikrai reikalingas, mūsų įstaigoje įsakyme įrašomas priimamojo asmens kodas ir Sodros numeris, dokumentai tikrai nevardijami  4u.gif


mes isakyme nieko nevardijame, nei sodros nr.nei asmens kodo
QUOTE(Libra @ 2012 11 26, 12:36)
As asmens koda, Sodros numeri, namu adresa ir t.t. nurodau darbo sutartyje  smile.gif

taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo office: 26 lapkričio 2012 - 18:38