Įkraunama...
Įkraunama...

Administratorės, sekretorės ir joms prijaučiančios

QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 01 08, 12:38)
Bet mokinių įsakymų numeracija nauja nuo rugsėjo 1 d.  g.gif  ar čia mane apgavo anais metais pradėjus dirbti  g.gif  biggrin.gif



tai kad viskas siais metais visur nuo sausio 1 dienos naujai registryuojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denyxe @ 2013 01 08, 13:47)
tai kad viskas siais metais visur nuo sausio 1 dienos naujai registryuojama smile.gif


Ačiū smile.gif man tas dokumentacijos planas tamsus toks atrodo, reikia kurią dieną pasigilinti atidžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja30 @ 2013 01 08, 09:20)
QUOTE(renatuxaass @ 2013 01 07, 20:27)

Reikia imti seniausią laikotarpį, ne dabartinį. Dabartinis imamas tada kai išnaudotos visos atostogos.

oho, katik gavau atsakyma kad imamas dazniausiai naujesnis ir tik paskui senesnis.
taip kaip cia iseina dabar
Atsakyti
[quote=renatuxaass,2013 01 08, 16:54]
Reikia imti seniausią laikotarpį, ne dabartinį. Dabartinis imamas tada kai išnaudotos visos atostogos.
[/quote]
oho, katik gavau atsakyma kad imamas dazniausiai naujesnis ir tik paskui senesnis.
taip kaip cia iseina dabar
[/quote]
mes imam naujesnį, kai žmogus užsimano panaudoti savo senesnes atostogas arba jau iš mūsų reikalaujama išnaudoti ir senesnes atostogas, paimam ir senesnį laikotarpį 4u.gif
Atsakyti
[quote=renatuxaass,2013 01 08, 15:54]
Reikia imti seniausią laikotarpį, ne dabartinį. Dabartinis imamas tada kai išnaudotos visos atostogos.
[/quote]
oho, katik gavau atsakyma kad imamas dazniausiai naujesnis ir tik paskui senesnis.
taip kaip cia iseina dabar
[/quote]
iš kur tokios žinios?

aš visada imu senesnį laikotarpį
Atsakyti
[quote=renatuxaass,2013 01 08, 15:54]
Reikia imti seniausią laikotarpį, ne dabartinį. Dabartinis imamas tada kai išnaudotos visos atostogos.
[/quote]
oho, katik gavau atsakyma kad imamas dazniausiai naujesnis ir tik paskui senesnis.
taip kaip cia iseina dabar
[/quote]
O kas tai atsake? Kokia nors valstybine institucija?
Atsakyti
Bet kaip kažin yra iš tikrųjų realiai g.gif ar reikia imti senesnį laikotarpį ar naujesnį, man ir pačiai įdomu pasidarė...
bent kiek man teko įsiskaityti į DK ir kaip man buhalterė aiškino tai atostogos turi būti suteikiamos už kiekvienus darbo metus tais pačiais darbo metais g.gif (DK 169 str. 1 dalis), o jei susikaupė nepanaudotų atostogų (tarkim, kad ir dėl darbuotojo nedarbingumo ir jos vėliau nusitęsė ir taip ir liko nepanadotos), jos gali būti panaudotos bet kokiu terminu, tik reikia darbuotojo prašymo ir jos pridedamos prie dabartinių metų atostogų g.gif bet kad kiekvienais metais vis perkėlinėt g.gif aš tai atostogas iš ankstesnių metų vis pridedu, bet neperkeliu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 08 sausio 2013 - 17:32
Labas vakaras,

gal ir kvailai nuskambės klausimas, bet.... gal kas pasakys NUO KO PRADĖT? smile.gif

Situacija tokia. Pradėju dirbti administratore UAB (įmonėj 30 darbuotojų). Administratorės niekad gyvenime neturėjo, visus dokumentus iki šiol sumetinėjo į atskiras papkutes ir viskas... jokių registrų, žurnalų ir pan. Visiškas chaosas (tvarka tik pas ateinančią buhalterę).
Sėdžiu laužau galvą, nuo ko man pradėt.

Sutvarkiau darbo pažymėjimų, darbo sutarčių ir saugos instrukcijų žurnalus. O kas toliau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(indreta @ 2013 01 07, 10:47)
Sveikos, noriu paklausti, parasiau isakyma del minimalios algos didinimo, seniau visada ir i darbo sutartys reikdavo pakeitimus irasyti, dabar direktore sako, kad nereikia sutartyse rasyti  g.gif  Kaip jus darote?

Reikia daryt pakeitima, isakymo pagrindu butinai. Nes dideja zmogaus pajamos.
Papildyta:
QUOTE(aciai @ 2013 01 08, 18:44)
Labas vakaras,

gal ir kvailai nuskambės klausimas, bet.... gal kas pasakys NUO KO PRADĖT? smile.gif

Situacija tokia. Pradėju dirbti administratore UAB (įmonėj 30 darbuotojų). Administratorės niekad gyvenime neturėjo, visus dokumentus iki šiol sumetinėjo į atskiras papkutes ir viskas... jokių registrų, žurnalų ir pan. Visiškas chaosas (tvarka tik pas ateinančią buhalterę).
Sėdžiu laužau galvą, nuo ko man pradėt.

Sutvarkiau darbo pažymėjimų, darbo sutarčių ir saugos instrukcijų žurnalus. O kas toliau?  blush2.gif

Pirmiausia atsirinkit Segtuvus metais nuo imones gyvavimo pradžios.
Paskui pažiūrėkit ar nėra naikintinų dokumentų, kuriems jau suėjęs saugojimo terminas.
Paskui reikėtų sutvarkyt iki 2012m, susikaupusias ilgo saugojimo bylas ir jas apskaityti apyrašuose, paskui laikino saugojimo dokumentus sutvarkyt ir įtraukt į sąrašus. Pasidaryt esamu registracijos žurnalų sąrašą. Paskui matysit ko trūksta, kokios bylos susiformuoja. Galėsit ir dokumentacijos planą pasidaryt.
Atsakyti
QUOTE(Rasarockina @ 2013 01 08, 18:41)
Reikia daryt pakeitima, isakymo pagrindu butinai. Nes dideja zmogaus pajamos.
Papildyta:

Pirmiausia  atsirinkit Segtuvus metais nuo imones gyvavimo pradžios.
Paskui pažiūrėkit ar nėra naikintinų dokumentų, kuriems jau suėjęs saugojimo terminas.
Paskui reikėtų sutvarkyt iki 2012m, susikaupusias ilgo saugojimo bylas ir jas apskaityti apyrašuose, paskui laikino saugojimo dokumentus sutvarkyt ir įtraukt į sąrašus. Pasidaryt esamu registracijos žurnalų sąrašą. Paskui matysit ko trūksta, kokios bylos susiformuoja. Galėsit ir dokumentacijos planą pasidaryt.

o kurie ilgo kurie trumpo saugojimo?
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2013 01 08, 17:44)


Reikėtų turėti gaunamų bei siunčiamų dokumentų registravimo žurnalus. Įsakymų registravimo žurnalą. Jei vyksta į komandiruotes - komandiruočių reg. žurnalą. Aš dar turiu siunčiamų laiškų reg. žurnalą.
Aišku galima pasidaryti lenteles kompiuteryje nebūtinai turi būti žurnalas. Ir paskui kai metai baigiasi atsispausdint ir prisegt prie raštų.
Atsakyti
Dar klausimelis, jei keiciasi zmogui alga tai reikia nauja prasyma is jo paimti del NPD taikymo, nes keiciantis algai jis keisis?
Atsakyti