Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
IngridaGal
Gražūs nykštuko batai mirksiukas.gif

Parodysiu ir aš savo naujausius darbelius mažoms kojytėms..
user posted image
user posted image
Luety
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 20, 14:29)
Gražūs nykštuko batai  mirksiukas.gif

Parodysiu ir  aš savo naujausius darbelius mažoms kojytėms..

*

N U O S T A BU !!!!
EB
QUOTE(dodone @ 2012 11 19, 17:40)
Nykštuko batukai smile.gif

user posted image
*

SUPERINIAI!!!!
o gal kur schemute turite? ax.gif 4u.gif
Akfak
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 20, 15:29)
user posted image
*

kas čia per raštas, tas pagrindinis? Ne gera - bloga man atrodo... g.gif
dodone
Na gi net ir nežinau, ar viena auksarankė nesupyks, jei čia pasidalinsiu, bet jei jau viešoje erdvėje patalpino, matyt su tikslu, kad visi galėtų pasinaudoti.. smile.gif Tai ir aš pasinaudojau jos blog'u, ir tikrai labai tiksliu paaiškinimu, kaip megzti. Šiaip tai čia viskas mezgama kaip paprasta kojinė, tik va ta nosytė sutrumpinom eilėm, užtad va taip gražiai užsiraitė. Iš pradžių nepatikėjau, kol, va pati nepabandžiau. smile.gif

Emili blog'as
EB
QUOTE(dodone @ 2012 11 20, 22:52)
Na gi net ir nežinau, ar viena auksarankė nesupyks, jei čia pasidalinsiu, bet jei jau viešoje erdvėje patalpino, matyt su tikslu, kad visi galėtų pasinaudoti.. smile.gif Tai ir aš pasinaudojau jos blog'u, ir tikrai labai tiksliu paaiškinimu, kaip megzti. Šiaip tai čia viskas mezgama kaip paprasta kojinė, tik va ta nosytė sutrumpinom eilėm, užtad va taip gražiai užsiraitė. Iš pradžių nepatikėjau, kol, va pati nepabandžiau. smile.gif

Emili blog'as
*

DYYYYDELIS DEKUI!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Lekiu knistis tarp siulu ir kibsiu i darba,na tokie jie man simpatiski wub.gif
ggrazzina
Sveikos darbštuolės, peržiūrėjau visą forumą ir įkvėpta jūsų darbelių ėmiausi darbo...
Štai kas išėjo

user posted image

Nors neturiu mažiukų leliukų labai norėjau pabandyti numegzti šiuos kaubojiškus batukus.
zvirbliss
Labas vakaras smile.gif

ateinu pasirodyti krokodilo zvyneliu nertu "batuku" broliui smile.gif tai bus Kaledine dovana jam smile.gif dar nersiu tokias pacias tik su baltu virsum jo mergaitei smile.gif pirmas bandymas gal ir nelabai vykes... tik nuotraukoje jas apsijaves mano vyras ir jo koka dviem dydziai didesne nei brolio tai vaizdas nelabai koks..

user posted image
IngridaGal
grazina, kaubojiski batukai grazuciai ir spalvyte tokia svelni.. wub.gif
zvirblis, batukai grazus, spalvyciu derinys taip pat, bet man tie krokodilo zvyneliu neriniai suminkstina mezgini ir moterisku padaro, vyrui kazko grieztesnio noretusi.. bet cia tik mano nuomone, nepyk 4u.gif

Mano paprasti batukai
user posted image
zvirbliss
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 26, 15:09)

zvirblis, batukai grazus, spalvyciu derinys taip pat, bet man tie krokodilo zvyneliu neriniai suminkstina mezgini ir moterisku padaro, vyrui kazko grieztesnio noretusi.. bet cia tik mano nuomone, nepyk  4u.gif

*

aciu smile.gif o del zvyneliu tai nepykstu smile.gif man taip pat atrodo, bet va pries kiek laiko brolis pamate kaip internete ziurineju tokius batukus, jam labai patiko ir pasake, kad tokiu noretu smile.gif tai va nora igyvendinau smile.gif

P.S. vis stebiu visas temas ir negaliu nepagirti jusu darbeliu, jie visi nuostabus wub.gif
Elizabeth**
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 11, 20:19)
Raštuotos kojinytės
*

tobulos thumbup.gif wub.gif
monikaB
user posted image
nesenai baigtos megzti kojines suneliui ax.gif
egzotikaa
keliu tema i virsu, nes kaip visada atsiranda norinciu pasigirti, pasiklausti SCHEMU TEMOJE verysad.gif
Romap
user posted image
Romap
Tiesiog kojinės ...
user posted image
egzotikaa
verysad.gif vel keliu tema i virsu

bukime supratinGos, nerasykime PADEKU, PRASYMU SCHEMU TEMOJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romap, labai grazios zydrosios kojinytes wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
4u.gif
egzotikaa
papildziau schemuciu tema, keliu tema vel i virsu, kad diskusijos vyktu cia mirksiukas.gif
Luety
QUOTE(Romap @ 2012 12 03, 16:45)
user posted image
*

Vienas zodis:N U O S T A B U !!!
coliuke987
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 05, 16:50)
papildziau schemuciu tema, keliu tema vel i virsu, kad diskusijos vyktu cia mirksiukas.gif
*

tapukai

labai grazus tapukai egzotikaa wub.gif bet kaip tas rastelis mezgasi...? g.gif 3 akis suimam, po to 3 ismezgam? g.gif rusiskai nemoku, gal gali kas padeti? mirksiukas.gif
egzotikaa
QUOTE(coliuke987 @ 2012 12 05, 16:57)
labai grazus tapukai egzotikaa  wub.gif  bet kaip tas rastelis mezgasi...?  g.gif 3 akis suimam, po to 3 ismezgam?  g.gif  rusiskai nemoku, gal gali kas padeti?  mirksiukas.gif
*

blush2.gif deja, as irgi rusiskai nemoku blush2.gif prasau kad kas isverstu, jei ka mezgu. narsiau siandiena radau, tai ir pasidalinau cia bigsmile.gif al kas ir isvers ax.gif gal netrukus ir foto ju gyvai pamatysime sm wub.gif
dodone
Dar čia atrodo nesirodžiau naujaisiais darbukais. smile.gif

user posted image

user posted image
Sun_fly
Mano Tapukai user posted image
Romap
Dar vienos nėriniuotos kojinės - mažesnei Snieguolei...
user posted image
ingauk
QUOTE(Romap @ 2012 12 10, 10:43)

o tie neriniai nenuleipsta begiojant idomu vaikams blush2.gif
Luety
QUOTE(dodone @ 2012 12 06, 10:39)
Dar čia atrodo nesirodžiau naujaisiais darbukais. smile.gif

]
*

QUOTE(Sun_fly @ 2012 12 06, 14:55)
Mano Tapukai
*

QUOTE(Romap @ 2012 12 10, 08:43)

*

Labai grazus tapukai,baltos kojinytes labai mielos.Saunuoles.
bangelee
Pabandžiau ir aš numegzti šliures pagal Lace žurnalą.Rašto klaidų nėra, bet, dėl nevienodo siūlo įtempimo, atrodo kad vietomis raštas pabėga, ypač pado dalyje, kai kurios kitos spalvos akys tiesiog pasislepia blush2.gif Megzti dviem spalvom reikia daaaaug įgudimo g.gif , o jo man trūksta ax.gif
user posted image
user posted image
Luety
QUOTE(bangelee @ 2012 12 10, 18:38)
Pabandžiau ir aš numegzti šliures pagal Lace žurnalą.Rašto klaidų nėra, bet, dėl nevienodo siūlo įtempimo, atrodo kad vietomis raštas pabėga, ypač pado dalyje, kai kurios kitos spalvos akys tiesiog pasislepia blush2.gif Megzti dviem spalvom reikia daaaaug įgudimo g.gif , o jo man trūksta ax.gif
user posted image
user posted image
*

Atrodo neblogai,o igudimas ateina per praktika.nemegsi,neigausi igudziu.Linkiu megzt kuo daugiau.
2saulytes
QUOTE(eling @ 2012 11 16, 14:41)

Oi kiek grožybių mirksiukas.gif Ačiū už nuorodą 4u.gif
labamba
manieji biggrin.gif
user posted image
egzotikaa
labamba, labai grazus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif ir tokie tvirti, standus atrodo, tikri batai, veltinukai wub.gif
labamba
QUOTE(egzotikaa @ 2012 12 15, 10:51)
labamba, labai grazus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif ir tokie tvirti, standus atrodo, tikri batai, veltinukai  wub.gif
*

aciu,stori ir standus jie gaunas del savo rasto 4u.gif
dodone
Labai faini nerti batukai, bet sakykit, iš praktiškos pusės, ar patogu, pvz. mažiems lelyčiams nertus batukus dėt, kurie va būtent tokie standūs gaunasi? Nes mat nėrus ir aš esu tokius kaubojinukus, nu ir tokie jau man standus gavos (aš ir apskritai taip postandžiai neriu), gražu tai gražu, bet užmaut net nebuvau užmovus, nes man per kieta, nepatogu, sunkiai lenda.. Daug patogiau megzti, nes jie tampos kiek tik nori, o tos kojytes dar kai makaluojas, spardos į visus šonus, tai daug paprasčiau... Ar čia tik man taip.... g.gif blush2.gif
Na čia aišku ne esmė.. smile.gif Tik mano pamastymai.... Geriau, mažiau šnekėjus, pasirodau su krūva mažyčių vilnonų kojinyčių. smile.gif

user posted image
kristynka*
user posted image
user posted image
user posted image
murce
Vilnos darbeliai mūsų mažyliui:

user posted image user posted image

maidala
neradau atskiros temsos blauzdinems, tai cia pasigirsiu smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
ingauk
QUOTE(maidala @ 2012 12 20, 16:52)
neradau atskiros temsos blauzdinems, tai cia pasigirsiu smile.gif

kaip suprantu cia blauzdinukes ar ne g.gif siaip tokia temele yra bet vistiek grazus darbelis kad ir cia parodytas smile.gif
dodone
Naujausios: wink.gif

user posted image
Naistė
Nunėriau tapukus sesei. Dydis 41 smile.gif
user posted image
_Smalsutė_
QUOTE(Naistė @ 2012 12 22, 18:30)
*

thumbup.gif Turėtų labai dailiai ant kojos atrodyti.

Dažniausiai niekas neatsako, bet vis tiek paklausiu - iš ko darei padus? smile.gif
linamazu
QUOTE(Naistė @ 2012 12 22, 19:30)
user posted image
*

Sveika , padas kiek suprantu cia tas vidpadis kur i batus dedamas ? Kaip skylutes padarot pirmai eilei nerti ?
Beja su sventem smile.gif
Naistė
Su šventėm visas!!!
Padus pirkau turguje. 2 Lt kainuoja. Pirmai eilei skylutes dariau su virbalu, maždaug kas 3-4 mm dūriau. Vargas. Patogiau būtų ylą turėti.
labamba
nezinau ar LT yra,bet IRL pirkau adatu rinkini ir ten buvo tokia lenkta adata batsiuvio tai su ja labai patogu tas skyles padaryti 4u.gif
_Smalsutė_
QUOTE(Naistė @ 2012 12 25, 14:50)
Su šventėm visas!!!
Padus pirkau turguje. 2 Lt kainuoja. Pirmai eilei skylutes dariau su virbalu, maždaug kas 3-4 mm dūriau. Vargas. Patogiau būtų ylą turėti.
*

Ačiū! (Ko gero prisiruošiu ir aš pabandyti ax.gif )

Su šventėm visas 4u.gif
AGLYTĖ
Su sventemis mielosios mezgejos ir nerejos smile.gif
Pasirodau ir as ka buvau nunarpliojus savo angeleliui,jau spejom ir issaugti, nes gimem ilgapedziai, arba mamyte labai jau mini numezge smile.gif
user posted image
Papildyta:
ir dar vienos
user posted image
Carollina
Mano pries pora savaiciu nerti batukai (ant foto parasytas tikrasis mano vardas blush2.gif )

user posted image
Tresnia
Carollina Pagal kokia schemyte nerete? 4u.gif
Carollina
QUOTE(Tresnia @ 2012 12 27, 22:13)
Carollina Pagal kokia schemyte nerete?  4u.gif
*

Paduka ir iki nariuku neriau is galvos.. du padukus nuneriau, juos paskui susiuvau kartu..veliau neriau 'apkabinamais' stulpeliais, tiksliau kas antra: vienas normalus stulpelis su 1 uzmetimu, kitas apkabinamas stulpelis su 1 uzmetimu. O virsus tai jau cia tu populiariuju lapeliu (uzmirsau kaip vadinasi tiksliai). Sioje temoje pavarciau pora puslapiu atgal maciau merginos jau nerusios siuo rastu. FB priklausau grupei 'auksarankes lietuvaites' - ten issaugotos visos tu lapeliu schemutes ir pan.
Dar aisku iveriau raistelius, kad nenusispardytu mazylis. Ir aisku visa grozi batuku duoda vaikiskas svelnus siuliukas ALIZE firmos. Realiai tai ten tikrai paprasta nunerti. Sekmes kuryboje smile.gif
ingauk
kojinytes dovanu buvo po kaledine eglute smile.gif labai patenkinta seimininke jas gavus smile.gif ir kuo tik dziaugiuosi smile.gif
user posted image
Carollina
Nu jo..... net seile nutyso i sitoki grozi beziurint. Tikrai verta demesio kaledine dovana wub.gif
ingauk
QUOTE(Carollina @ 2012 12 28, 12:38)
Nu jo..... net seile nutyso i sitoki grozi beziurint. Tikrai verta demesio kaledine dovana  wub.gif
*

aciu, cia tik dalis buvo kaledines dovanos, dar yra salikas snoodukas ir kepure smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.