Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

IngridaGal, GROZIS wub.gif kaip is zurnalo virselio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 08, 11:23)
Jis padarytas tokiu pat principu kaip mezgant kulna wink.gif Mezgamas pasirinktas akiu skaicius ir pirma bei paskutine akys sumezgamos kartu su ant pagalbiniu virbalu esanciomis akimis ir taip kartojama, kol lieka tiek akiu, kiek reikia kojytei ikisti wink.gif

user posted image


Nuostabus,svarus darbeliai.
Labai noreciau jusu patarimo,ar jus darot ties sagutem prakirpima,ar sagutes tik del grozio,nes as padariau viena darbeli be prakirpimo,tai sunku ikist kojyte buvo,per ta krokodilo zvyneliu auleli.Labai prasau patarimo.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2012 11 08, 16:59)
Nuostabus,svarus darbeliai.
Labai noreciau jusu patarimo,ar jus darot ties sagutem prakirpima,ar sagutes tik del grozio,nes as padariau viena darbeli be prakirpimo,tai sunku ikist kojyte buvo,per ta krokodilo zvyneliu auleli.Labai prasau patarimo.Aciu.

Tikrai labai gražu. Man įdomiau, kaip tą priekį išmegzti, būtų gerai kokią lietuvišką instrukciją gauti, kaip akys sumezgamos. Kaip suprantu čia dabas tik su priekinėm akim būtų daugmaž nuo kauliuko iki kauliuko, bet kaip, kas kiek ir ties kur čia taip dailiai susimezga?
Daug yra tokio tipo batukų, kur priekis toks, būtų gerai išmokt, tada visiem pritaikyt eitų... 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyras 4u.gif

Luety, aš dariau su prakirpimu ir sagutės atlieka savo funkciją, ne tik dėl grožio yra wink.gif

Akfak, neturiu tikslaus aprašymo, nes mezgant pagal prie schemų įkeltą brėžinį nelabai patiko priekis, tad aš priekinėje dalyje sumezginėjau po du stulpelius kartu, kol gavau reikiamą plotį kojytės auliukui wink.gif

Raštuotos kojinytės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 11 lapkričio 2012 - 19:20
Goziai nerealus wub.gif
o as rodau tik paprastas kojinytes savo sunaiteliui blush2.gif sugalvojau dar taskiukus padaryt ir padaryt musmerytes ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 11, 20:19)
Raštuotos kojinytės

Grožis wub.gif
Uz kantrybe mezgant 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 11, 20:19)
Ačiū visoms už pagyras  4u.gif

Luety, aš dariau su prakirpimu ir sagutės atlieka savo funkciją, ne tik dėl grožio yra wink.gif

Akfak, neturiu tikslaus aprašymo, nes mezgant pagal prie schemų įkeltą brėžinį nelabai patiko priekis, tad aš priekinėje dalyje sumezginėjau po du stulpelius kartu, kol gavau reikiamą plotį kojytės auliukui wink.gif

Raštuotos kojinytės
user posted image

Labai gražios. 1 eilėj nuo tada, kai pradedi mažint sumezgi priekyje visas akis po dvi (kiekvieną stulpelį ta prasme), antrame vėl visas po dvi, tol kol lieka tiek, kiek nori? Ar kitas variantas, kad ne visas akis po dvi, bet sakykim dvi sumezgi - vieną praleidi, ar pan? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zemaiciuke @ 2012 11 11, 21:47)
Goziai nerealus  wub.gif
o as rodau tik paprastas kojinytes savo sunaiteliui  blush2.gif  sugalvojau dar taskiukus padaryt ir padaryt musmerytes  ax.gif

user posted image

Jėga!!!
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 11, 20:19)



Kokios jos gražios! wub.gif Ir kaip Kalėdom pakvipo! rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 12 lapkričio 2012 - 08:42
Ačiū visoms už gražius žodžius wink.gif

Akfak, padarius paduką, aš priklausomai nuo dydžio, lygiai (neplatindama ir nesiaurindama) į viršų nunėriau 3-4 eiles, o tada pasiėmiau pačias vidurines akis ir jas sumažinau išnerdama po dvi, be jokių tarpų, tada sekančioj eilėj sunėriau tas pačias + iš kraštų po kelias papildomas ir taip priartėjau prie pačios kojytės. Tikiuos aiškiai aš čia išsireiškiau, nes ko jau ko, bet aiškint nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 11 12, 14:40)
Ačiū visoms už gražius žodžius wink.gif

Akfak, padarius paduką, aš priklausomai nuo dydžio, lygiai (neplatindama ir nesiaurindama) į viršų nunėriau 3-4 eiles, o tada pasiėmiau pačias vidurines akis ir jas sumažinau išnerdama po dvi, be jokių tarpų, tada sekančioj eilėj sunėriau tas pačias + iš kraštų po kelias papildomas ir taip priartėjau prie pačios kojytės. Tikiuos aiškiai aš čia išsireiškiau, nes ko jau ko, bet aiškint nelabai moku  blush2.gif

Tobulai, Ačiū labai labai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 11 08, 15:29)
IngridaGal, GROZIS  wub.gif kaip is zurnalo virselio  wub.gif

Pritariu jums 4u.gif
Atsakyti
Nepaprastai grazios rastuotos kojinytes thumbup.gif ,tik biski neaiskumu iskilo,o tai jos megztos ne iprastai nuo virsaus,o nuo pirstu? Ir ar nenusmuksta nuo blauzdos,nes vistiek rastuotos nesitampo taip,kaip paprastos.Greitu laiku reiks megzti iki keliu tokias rastuotas,tai domiuosi blush2.gif
Atsakyti