Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

QUOTE(dodone @ 2013 03 05, 00:56)
Uoj.....  wub.gif  wub.gif  wub.gif 
O tuos linksmuolius fainuolius veidukus irgi pati siuvot?

Dėkui smile.gif Dukrytės kojinytėms mergytės siūtos mano nuo iki, o sūnelio turėjau tik teko dar papildyti ...
Atsakyti
user posted image
Nesuprantu, kodėl mezgant, neriant pagal aprašymą man pastoviai gaunasi per platūs batukai? Ar čia tik man taip atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 03 07, 17:07)
Nesuprantu, kodėl mezgant, neriant pagal aprašymą man pastoviai gaunasi per platūs batukai? Ar čia tik man taip atrodo?  g.gif

Ir man tas pats. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 07 kovo 2013 - 23:21
Aš tai nei vienų batukų nesu 100 proc mezgusi tik pagal aprašymą, visada kažką savaip padarau ax.gif Manau, kad ir plotį galima pasigoreguoti, pvz uždėti mažiau akių, tuomet bus siauresnis padukas. Aš tik apie mezgimą, nerti aš nemoku blush2.gif
Čia mano visi batukų modeliukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydraakė: 08 kovo 2013 - 09:06
Zydraake,sito stiliaus,kaip gofruoti,tai ir man mezgasi gerai,bet,kai reikia pradet nuo paduko,apsibreziu kojyte,numezgu tip top padeli,po to renku akis ir kylu i virsu,pagal aprasyma,tai visada iseina daug didesni batukia,nei kojyte yra is tiesu.Zinau dabar ,kad reikia mazint akis,bet jei daryt,kaip rasoma,tada -didesni.Nors niekda tip top pagal aprasyma ir nedarai,buna gi korekciju visada.
Grazi tavo palepe. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2013 03 08, 07:04)
Čia mano visi batukų modeliukai smile.gif


wub.gif o koks pateikimas, aprasymas mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2013 03 08, 11:04)
Aš tai nei vienų batukų nesu 100 proc mezgusi tik pagal aprašymą, visada kažką savaip padarau ax.gif Manau, kad ir plotį galima pasigoreguoti, pvz uždėti mažiau akių, tuomet bus siauresnis padukas. Aš tik apie mezgimą, nerti aš nemoku blush2.gif
Čia mano visi batukų modeliukai smile.gif

nu kaip grazu!!!! wub.gif
gal galetum pasidalinti aprasymu,kaip nunerti tuos gofruotus batukus bigsmile.gif labai mieli.tie pirmieji pilki tai jau isbandyti ir puosia mano turtelio kojytes. butu labai dziugu,jei parodytum kaip numegzti ir siuos gofruotus
Papildyta:
QUOTE(angel08 @ 2013 03 08, 18:09)
nu kaip grazu!!!! wub.gif
gal galetum pasidalinti aprasymu,kaip nunerti tuos gofruotus batukus bigsmile.gif  labai mieli.tie pirmieji pilki tai jau isbandyti ir puosia mano turtelio kojytes. butu labai dziugu,jei parodytum kaip numegzti ir siuos gofruotus

Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2013 03 08, 10:04)
Čia mano visi batukų modeliukai smile.gif

Kokia šilta ir miela palėpė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2013 03 08, 11:04)
Aš tai nei vienų batukų nesu 100 proc mezgusi tik pagal aprašymą, visada kažką savaip padarau ax.gif Manau, kad ir plotį galima pasigoreguoti, pvz uždėti mažiau akių, tuomet bus siauresnis padukas. Aš tik apie mezgimą, nerti aš nemoku blush2.gif
Čia mano visi batukų modeliukai smile.gif



Ir as labai noreciau tu gofruotu batuku schemutes... blush2.gif

Palepe - mmm, kokie grazus darbeliai... wub.gif
Atsakyti
Mergaites,as manau,cia paprasciausi baciukai,o gofruoti pavadinti todel,kad batuko aulelis megztas kaitaliojant po keleta eiliu gerosiomis ir blogosiomis.Todel manau,ypatingos schemos jiems nera.Gal pati autore paaiskins daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2013 03 10, 13:45)
Mergaites,as manau,cia paprasciausi baciukai,o gofruoti pavadinti todel,kad batuko aulelis megztas kaitaliojant po keleta eiliu gerosiomis ir blogosiomis.Todel manau,ypatingos schemos jiems nera.Gal pati autore paaiskins daugiau.



Del pacio rasto - tai as ta zinau... Bet kaip nuo pradziu iki galo tokius numegzti - vat ko man reikia... blush2.gif
Atsakyti
Pabandžiau numegzti ir aš Žydrakės parodytus batukus:
user posted image
Atsakyti