Įkraunama...
Įkraunama...

Itin sausi plaukai

Sveikos 4u.gif Taigi pakalbekim apie itin sausus plaukus. Mano plaukai jau labai senai sausi, dar kai net nedazydavau ir niekas nepadeda unsure.gif Kaip jums? Kaip manot nuo ko jums si problema? Kaip meginat iveikt sia beda?
Atsakyti
patarimas:naudoti tinkamas priemones plaukams. Pas mane itin sausi plaukai. Naudoju macadamia plauku nuplaunama balzama,macadamia alieju, loreal plauku kauke repair ir loreal kauke su macadamiju aliejum. Is tiesu sausus plaukus gelbsti. Jie kaip is reklamos pasidaro-svelnus,grazus,sveiki. Jei taip daznai nedazyciau plauku tai naudodama sias priemones galeciau puikuotis supermodel a la beauty plaukais:)
Atsakyti
Viska ka isvardinai kaip tik dabar ketinu pirkt 4u.gif O vitaminu nenaudoji? As kazkada naudojau bet rezultato nepajauciau.
Atsakyti

pradejau naudoti futura sicilis. Rezultatai pirmieji jauciami po 4 menesiu:) Zinau kad reikia gerti daug vandens,kad plaukai maziau sausetu. Kosmetika plauku bukle itakoja tik iki 30 proc. Labiausiai juos veikia viskas,ka gaunam is vidaus:)
Atsakyti
Manau zuvies taukai labai padeda plaukam, priduoda dregmes, as juos geriu pakaitom su Biotinu, kuris aplamai stiprina plauka. Aisku naudoju visokius aliejus.. argano aliejus nerealiai drekina plauka.. nors as asmeniskai nebandzius, bet pazystama kirpeja labai rekomendavo, ir pati naudoja.. bet gryna, o ne maisyta su kazkuo.. kaukes ivairios drekinancios..
Atsakyti
perspeju del futura sicilio- nors plaukai po ilgesnio vartojimo buna/pasidaro tvirtesni(beje ne tik ant galvos,ant viso kuno blush2.gif )ir t.t.-esni, jis kelia lb apetita (nes dar ieina alaus mieles). cray.gif cry.gif scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 28, 22:09)
perspeju del futura sicilio- nors plaukai po ilgesnio vartojimo buna/pasidaro tvirtesni(beje ne tik ant galvos,ant viso kuno blush2.gif )ir t.t.-esni, jis kelia lb apetita (nes dar ieina alaus mieles). cray.gif  cry.gif  scare.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif zekit nepatapkit Pusbroliu Itu lotuliukas.gif 4u.gif man Biotinas patinka.. bet nzn del ko, nes poveikio kol kas jokio nematau 2men atgerus
Atsakyti

gal cia taip turi buti pacioj pradzioj vartojimo biggrin.gif nu bet ir energingesne tapau bigsmile.gif
del biotino nesijaudinciau,poveikio visada reikia palaukt.
pvz(nurasau nuo dezutes) mano apetita keliancio papildo poveikis pasireiskia:
plaukams po 3-6men
odai po 4 sav
nagams po 2-3men

gal ir jums poveikis pasireiks minimum po 3men. Is karto retas papildas duoda rezultatus- ypac plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 28, 22:22)
gal ir jums poveikis pasireiks minimum po 3men. Is karto retas papildas duoda rezultatus- ypac plaukams mirksiukas.gif


Gali but.. ir tuo labiau vien papildu neuztenka.. ta prasme reik ir kaukes daryt ir t.t as sugerus esu Perfectil 3men.. bet poveikio jokio nebuvo .. verysad.gif o drauge gere Perfectil, daresi kaukes, aliejai, geras sampunas, kondiske, tai plaukus oho kokius uzsiaugino.. man tai su augimu viskas ok.. man tik sausi, kadangi plaukas besipuciantis, garbanotas ir slenka belekaip.. nors priezasti kaip ir zn.. daug maz.. o jus Zuvies tauku negeret? irgi labai gerais sausiems plaukams 4u.gif p.s mano plauko tokia struktura, kadangi jie garbanoti (nors daug maziau, nei kazkada buvo biggrin.gif ) ir besipuciantys, tai kai issitiesinu matos kad sausi.. supras mane tik tos,kurios turi tokius pat plaukus, ka as turiu galvoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 28 liepos 2012 - 21:31
bandet plauku ampules skirtas galvos odai su placenta? macadamia ir loreal priemones stebuklas sausiems plaukams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 28, 22:41)
bandet plauku ampules skirtas galvos odai su placenta?  macadamia ir loreal priemones stebuklas sausiems plaukams thumbup.gif


oi kazkada bandziau.. bet tada buvau jauna, durna ir be kantrybes.. kad db kas atsuktu laika atgal, tikrai labiau plaukais rupinciaus, ne vien veidu ir kunu lotuliukas.gif nors nei sviesinau, nei tiesinau daug.. macadamia tikrai pirksiu aliejuka ir ta kauke, ir dar pirksiu gryna argana.. loreal esu bandzius priemones su biciu pikiu ar kazkaip taip vadinas g.gif tikrai tiko.. sunaudojau paskutiniu metu po 1l Matrix sampuno ir kondiskes, o db naudoju Live organic su arganu sampuna.. dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
ner uz ka wink.gif va sita tai stebuklas sausiems plaukams user posted image
Atsakyti