Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(nengamo @ 2008 08 27, 14:09)
Ačiū  aciuks.gif.Kaip tik pomidorų daug turiu,eisiu bandyt.

Skanaus 4u.gif
Atsakyti
pagal tapati receptuka kaip ir agurku,dariau dar stai taip
Atsakyti
Atrodo gerai, tikriausiai ir skanu thumbup.gif O pagal kokį receptuka??
Atsakyti
QUOTE(Godula @ 2008 08 18, 20:14)
turi kecupo labai gera recepta, gavau is super geros seimininkes, ir net ragavau, liuks:

KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9%
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru
1 arbatinis saukstelis cinamono
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami, viskas sudedama ir virinama 1 val laiko. galima ant pacio galo ideti krakmolo kad gautusi tirstesne mase , manau 1-2 saukstus. saip ragavau be krakmolo liuks tik skystas!!!!!

Dariau su krakmolu, labai neblogai gavosi, bet gal per daug pipirų pridėjau, dar paprikos pridėjau.

Ar galima šita kečiupa dėti į užsukamus stiklainius ?????
Atsakyti
QUOTE(dziunka @ 2008 08 28, 12:00)
pagal tapati receptuka kaip ir agurku,dariau dar stai taip


i 1,5litro vandens.
2 saukstai druskos
5 cukraus
3 sauksteliai citrinos rusties arba 150-180 acto tris kartus uzpyliau
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2008 08 14, 09:43)
Nerimute, žiūrėk ką radau laikraštyje  smile.gif


Dekui Juruze, mano pomidoru derlius eina i pabaiga, bandysiu paskutiniuosius susidziovinti.
Atsakyti
Ar galima pomidorus, ar mišraines daryti paprastuose užsukamuose stiklainiuose, nes labai jų daug turiu
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 08 28, 13:11)
Ar galima pomidorus, ar mišraines daryti paprastuose užsukamuose stiklainiuose, nes labai jų daug turiu


taip galima ,as vakargal 40stikl.uzsukamu sunaudojau lecio,ir adzikai
tik tuos dangtelius as virinu apie 20minuciu,o.vakuojamus tik 1 min
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 28 rugpjūčio 2008 - 12:27
QUOTE(Diglė @ 2008 08 28, 13:11)
Ar galima pomidorus, ar mišraines daryti paprastuose užsukamuose stiklainiuose, nes labai jų daug turiu


Aš visada darau užsukamais, dangtelius perku naujus (na kartais ir kokį senesnį užsuku kai naujų pritrūkstu, tik gerai apžiūriu kad nebūtų pažeistas) ir puikiai laikosi. Netgi palaipsniui keičiu savo paprastus trilitrinius stiklainius į užsukamus trilitrinius - ir juose statau agurkus. Puikiausiai laikosi kelinti metai kai kurie. Aš esu visiška nemokša uždarinėti metaliniais dangteliais, kur su spec. mašinėle užsukami.

Dziunka, fantastiški tavo pomidorai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif.
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 08 28, 13:35)
Aš visada darau užsukamais, dangtelius perku naujus (na kartais ir kokį senesnį užsuku kai naujų pritrūkstu, tik gerai apžiūriu kad nebūtų pažeistas) ir puikiai laikosi. Netgi palaipsniui keičiu savo paprastus trilitrinius stiklainius į užsukamus trilitrinius - ir juose statau agurkus. Puikiausiai laikosi kelinti metai kai kurie. Aš esu visiška nemokša uždarinėti metaliniais dangteliais, kur su spec. mašinėle užsukami.

Dziunka, fantastiški tavo pomidorai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif.


aciu aciu,pabandykit paparasta
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2008 08 28, 11:52)
  Ar galima šita kečiupa dėti į užsukamus stiklainius ?????

As praktiskai visus konservus uzsuku uzsukamais,bet tik naujais dangteliais ir laiko tikrai ciki piki thumbup.gif ,nesisikirai kad metaliniais.

As vakar dariau pomidorus su zelatina,12 puslitrinuku,maisyti geltoni ir raudoni pomidorai,super atrodo,dejau tik siemet daugiau zelatinos,kad ne prasileistu,nes mano rusys ganetinai silta,pernai turbut per mazai buvo,bet visteik gerai,tokie ale drebuciai rolleyes.gif ,plius aisku prieskoniai-gvazdikeliai,pipirai,cukrus,druska,actas,pusiau griezineliais pjaustyti svogunai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 08 28, 14:09)
As vakar dariau pomidorus su zelatina,12 puslitrinuku,maisyti geltoni ir raudoni pomidorai,super atrodo,dejau tik siemet daugiau zelatinos,kad ne prasileistu,nes mano rusys ganetinai silta,pernai turbut per mazai buvo,bet visteik gerai,tokie ale drebuciai  rolleyes.gif ,plius aisku prieskoniai-gvazdikeliai,pipirai,cukrus,druska,actas,pusiau griezineliais pjaustyti svogunai ax.gif


Shliopke, gal galėtum detaliau aprašyti kaip tu darai su želatina. Mano svajonė taip išmokt pasidaryt. Pernai dariau apie 10 puslitriukų ir nesustingo - arba želatinos buvo per mažai arba perkaitinau. Gaila blush2.gif Kiek laiko tu juos puode kaitini? Ir koks tavo santykis vandens ir želatinos? blush2.gif

Na ir aš pasirodysiu. Šįmet prisidariau 18 stiklainiukų pagal naują, bet išgirtą receptą "Pomidorų puselės" (kurį suradau čia, pažiūrėkit kaip ten nuotraukoj atrodo) - tik žalumynų negausiai turėjau. Į didesnius stiklainius pyliau po 1 v. š. acto ir aliejaus, o į 700 ml stiklainius - po desertinį. Labai greit padaromi. Tikiuosi bus skanūs.

user posted image
Atsakyti