Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

smile.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu, nes taip norisi suzinoti praktisku patarimu,kaip laikesi marinuoti pomidoriukai, kurie receptai pasiteisino. Kita savaite sodinsiu pomidoru daigus, o mano mintys jau lenkia laika ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ksena7 @ 2009 05 09, 15:46)
Keliu tema i virsu, nes taip norisi suzinoti praktisku patarimu,kaip laikesi marinuoti pomidoriukai, kurie receptai pasiteisino. Kita savaite sodinsiu pomidoru daigus, o mano mintys jau lenkia laika ax.gif

oo, skubi gyventi biggrin.gif
As nemarinavau isviso pomidoru, tik dariausi su zelatina. Bet ir tai, kiek dariau ir stovejo saldytuve, tai buvo gerai, kuriuos isnesiau ir rusi, atsileido zelatina ir nebesustingo doh.gif , nes per siltas rusys smile.gif
Darau agurkus pastoviai, kurie laikosi visada gerai. Tai paskaitinejus sia temike gal atrasiu gera recepta, kuri isbandysiu rudeniop su pomidorais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shliopke: 10 gegužės 2009 - 17:29
[quote=Shliopke,2009 05 10, 19:28]

As nemarinavau isviso pomidoru, tik dariausi su zelatina. Bet ir tai, kiek dariau ir stovejo saldytuve, tai buvo gerai, kuriuos isnesiau ir rusi, atsileido zelatina ir nebesustingo doh.gif , nes per siltas rusys smile.gif



Aha, man su zelatina irgi nelabai. Suskystejo, dar ir nuosedos kazkokios iskrito g.gif Idomu, kaip laikesi ir ar buvo skanus cia aprasyti dziovinti pomidorai su aliejumi? Man skaniausi zali prinoke pom., bet buna momentas, kai ju nebespeji suvalgyti, tada galeciau is ju sukurt ka nors vertingo ziemai tongue.gif
Atsakyti
Mielos šeimininkėlės.Pomidorus želatine prieš patiekimą į stalą tiesiog BŪTINA nors valandžiukei įkišti į šaldytuvą, kas sustingtų.Jei kas bandysit padaryti stabilesnius konservus - nesitikėkit gero skonio tuomet. Nes kietesnė želatina nebeturi to tikro gaivumo ir pomidorai bus nebe tokie skanūs.Mano daug metų išbandyta praktika. O marinatą išverdu iš anksto ir vis ragaudama pridedu cukraus druskos iki tobulo skanumo(kokį aš pati labiausiai mėgstu- stipriai saldžiarūgštį)
Atsakyti
Kokie faini receptuka paprasti tokie ,o ar tiktu slovikau su tokiaus uzspaudziamais dangteliais nu su tokia metaline rankenele?
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2006 04 28, 15:12)
prasom  ax.gif

Nuplautus pomidorus ( tinka ir zali ir raudoni, tik visi turi buti kieti) sumetu i iskaitintus stiklainius, pridedu lauro lapo, kvep. pipiru zirniukais, ziedais pjaustytu svogunu, ant ju uzpilu verdanti marinata, po5min. ji nupilu atgal i puoda ir dar karta uzverdu. Tada vel uzpilu ant pomidoru( jie nuo karscio jau buna susirauksleje, bet neissigask) ir greitai uzdarau iskaitintais dangteliais. Uzkloju silta antklode, o ryte sudedu i saldytuva, kad gerai atsaltu.

Marinatas:6l vandens, 1 stikline druskos, 0.5 stiklines cukraus, 1 stikline acto.
Sis receptas labai geras ir agurku marinavimui. Sekmes



QUOTE(Pigalica @ 2006 04 30, 11:17)
Aš dar dedu gvazdikėlių, krapų ir česnako.  ax.gif O kai tingiu rinkti viską, tai perku parduotuveje universalų mišinį marinavimui blush2.gif Kainuoja apie 1,5-2 Lt

Niu va katik pasidariau siuos pasiulytus variantus ir su svogunais ir be zesim kas gausis 4u.gif
Atsakyti
tai niekas taip ir nezinote apie siuos stiklainius? tuos tokius su uverciamais dangteliais su metaliniu kabliuku uzsispaudzia...
Papildyta:
ar is tokiu stiklainiu neissaudys nesuges?
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 07 19, 17:06)
Niu va katik pasidariau siuos pasiulytus variantus ir su svogunais ir be zesim kas gausis  4u.gif

kas liecia parduotuvini misini ir naturalius lapus, tai jie labai skiriasi savo skoniu,siulyciau pagal galimybes deti ne misini ,o atskirai lapus. nes pas mane auga lapai visi ,bet susigundziau parduotuvuniu misiniu (pauti nereikia viskas supjaustyta, paruosta.. blush2.gif blush2.gif ,ir aisku nusivyliau, toks skonis kaip parduotuves agurku,(na aisku cia kiekvienam skokio reikalas). netgi tie kurie liko,pavyto ar padziuvo ,daug aromatingesni nei parduotuves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 23 liepos 2009 - 18:08
As sutinku su tavim,as viska dejau savo smile.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Noreciau suzinoti toki dalyka, jei liko nemazai marinato, ar galiu ji laikyt saldytuve ir panaudot kitam kartui? g.gif Mat per daug prisidariau ir kazkaip gaila pilti lauk.
Atsakyti
Net nezinau,as tai pyliau lauk likuti,niu pas mane neper daugiausiai ir liko,manau uzvirinta i slovika supylus sandariai uzdarius gal ir galima....Tik itariu nebelix to macnumo kita karta atidarius naudojimui
Atsakyti