Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Kečupą bandysiu daryti,t.y sakė MB tu nedaryk aš padarysiu,jam tas labai patiko kaip paskaičiau thumbup.gif
Atsakyti
Iš siviriau kečupą,labai geras skonis ,bet kitą kart kaip virsiu pipirų mažiau dėsiu,man truputį per aštru schmoll.gif
Atsakyti
Mano vaikai megsta astru,tai jau patiktu.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo receptuku...
Pomidorai savo sultyse
Labai skanu ir be jokio acto bigsmile.gif

Pomidorus nublančiruojame, supjaustome mažesnius i 4, didesnius i daugiau daliu, dedame i 0,5L stiklainiukus, reikia daug prigrūsti, ir atsiranda skystimelio, prideti iki pat viršaus , tada ideti šauksteli arbatini cukraus ir šauksteli druskos, 5 juodi pipirai ir 2 kvapnieji. Viska dedame i puoda ir kaitiname 40-50 minuciu.(geriau ilgiau) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Man tikrai labai skanu, ir darbo nedaug.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 19, 10:19)
Mano vaikai megsta astru,tai jau patiktu.

Matai kaip atšalo,šiandiena paragavau tai atrodo nebėra toks aštrus bigsmile.gif
mano mėgsta net per aštriai ,bet jam negalima schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 19 rugpjūčio 2009 - 09:30
Tai ir mano sunui negalima,bet valgo taip astriai,kad akys ant kaktos gali issokti. biggrin.gif
Atsakyti
Bandysiu šiandien vyšninius dėti,yra nemažai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2009 08 19, 10:28)
Pasidalinsiu savo receptuku...
Pomidorai savo sultyse
Labai skanu ir be jokio acto  bigsmile.gif

Pomidorus nublančiruojame, supjaustome mažesnius i 4, didesnius i daugiau daliu, dedame i 0,5L  stiklainiukus, reikia daug prigrūsti, ir atsiranda skystimelio, prideti iki pat viršaus , tada ideti šauksteli arbatini cukraus ir šauksteli druskos, 5 juodi pipirai ir 2 kvapnieji. Viska dedame i puoda ir kaitiname 40-50 minuciu.(geriau ilgiau) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Man tikrai labai skanu, ir darbo nedaug.

Susigundžiau išbandyti , ačiū už receptą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(----Ingute---- @ 2008 09 20, 17:44)
Įkeliu konservuotų pomidorų nuotrauką

Dariau iš šioje temoje rasto recepto:

6l.vandens
1 stiklinė druskos
0,5 stiklinės cukraus
1 stiklinė acto
Prieskoniai ir priedai

user posted image
PS.Šis marinatas puikiai tiko agurkams bei šparaginėms pupelėms thumbup.gif

dariau ir pagal šį receptą , marinatas gavosi aštrokas , na žiūrėsiu , kaip bus patys pomidorai g.gif
Atsakyti
zinokit koki idomu receptuka pas save radau
Jei norite svieziu pomidoru ziema tai sudekite raudonus prisirpusius dar kietokus pomidorus i 3l stiklaini Aisku nuplautus ir nusausintus., IR uzpilkite 2 valgomus saukstus spirito,padekite ir papurtykit sovika viskas viduje deks,ir kai baigs iskarto sandariai uzdaryti stiklaini.
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 08 19, 19:33)
zinokit koki idomu receptuka pas save radau
Jei norite svieziu pomidoru ziema tai sudekite raudonus  prisirpusius dar kietokus pomidorus i 3l stiklaini Aisku nuplautus ir nusausintus., IR uzpilkite 2 valgomus saukstus  spirito,padekite ir papurtykit sovika viskas viduje deks,ir kai baigs iskarto sandariai  uzdaryti stiklaini.


Oho , kaip ekstremaliai blink.gif
Atsakyti
Aha ir as tapati pagalvojau,ale gal reiks 1 litra koki isbandyt
Atsakyti
Man gaila pomidoru biggrin.gif palauksiu ziniu is jusu apie eksperimenta.
Atsakyti