Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O kas cia tokie balti. g.gif
Atsakyti
kur, vieni pomidorai su svogunais kituose agurku griezineliai, dar cesnakai yra balti...
Atsakyti
Na cia stiklainiuose visai kazkas balta,cia cesnaku tiek ar kopustai kokie. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Avocetė,2009 08 30, 11:13]
Dariau pagal šitą, tik nežinau ar nebusiu česnakų perdaug pridėjus(nepagailėjau doh.gif ) ir pomidorų prigrūdus doh.gif nes į kitus nelabai kur vietos įpilt marinato.
Dariau ir aš pagal sita receptuką pomidorus.
Tikiuos bus gerai.
Ir,aplamai nesuprantu ,kam marinuojant pomidorus reikia acto,juk jie taip turi savo natūralios rūgšties.
Nebent norima laaabai rūgščių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2009 09 01, 08:52)
tingėjau daug skaityti-gal kas nors panašaus ir yra.Bet aš kiekvienais metais būtinai darau pomidorus pagal šį receptą :
Marinatas
1l vandens
1 valg.š. druskos
1 valg.š. cukraus
3 valg.š. acto
2 gvazdikėliai

Į stiklainį(1 ltr)
ant dugno berti žiupsnį maltų juodų pipirų,2 kvep pipirus,1 lauro lapą,1 arb.š. aliejaus.
Pomidorus(kietokus,vidutinio dydžio) pjauti perpus ir talpiai dėti puselėmis žemyn,pasluoksniuojant su pusžiedžiais supjaustytais svogūnais.Svogūnų nepadauginti.

Užpilti išvirtą marinatą ir kaitinti nuo užvirimo 12-15 min.
Skanaus  4u.gif

Na ir as pridariau ,net 10 stiklainiuku smile.gif Tikiuosi,kad zentams-tiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2009 09 03, 08:37)
Na ir as pridariau ,net 10 stiklainiuku smile.gif Tikiuosi,kad zentams-tiks ax.gif

tiks,tiks... mirksiukas.gif aš jau kelinti metai jokių marinuotų pomidorų nedarau-tik šituos.Nes švelnūs gaunas ir skonis labai geras-turėtų patikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2008 08 18, 12:38)
Zaliu pomidoru receptas:
4kg zaliu supjaustytu pomidoru uzpilame saltu vandeniu ir kaitiname iki uzvirimo,vos uzvirus graziai kiaurasamciu visus pomidorus isdeliojam i stiklainius.
Marinatas:
1l vandens,
1 stikline acto,
1 stikline cukraus,
3 saukstai druskos,
4 saukstai aliejaus,
Prieskoniai pagal kiekvieno skoni.
Po to reikia pakaitinti 15 min ir uzdarau.

good.gif good.gif good.gif labai skanu,ir dar ekonomiska,as savo bepradedancius nuo krastelio sirgt pomidoriukus sutvarkiau,o buciau ismetus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2009 09 04, 14:18)
good.gif  good.gif  good.gif labai skanu,ir dar ekonomiska,as savo bepradedancius nuo krastelio sirgt pomidoriukus sutvarkiau,o buciau ismetus 4u.gif

Patiko man tavo receptukas,reikės išbandyti. 4u.gif
Aš,prie to paties,noriu paklausti ar kas iš čia rašančių džiovinote pomidorus su aliejumi{namų sąlygomis}
Pažiūrėjau lt. parduotuvėse brangoka pirkti,užtokią kainą galima pasiruošti pačioms.
Pasidalinkite savo patirtimi.
O,aš turiu tokį receptuką ruošiuosiu jį daryti pati,nežinau ,kaip pavyks,pagal jį.
Reikia:
2kg.nedidelių pomidorų,
druskos,
alyvuogių aliejaus,
Aptepti
aliejaus bazilikų,
čiobrelių,
raudonėlių,
česnakų,

Pomidorus supjaustyti į keturias dalis ir išimti sėklas.
Sudėti ant popirinių rankšluosčių,kad susigertų sultys.
Pomidorų puseles aptepti aliejumi,kuris sumaišytas su prieskoninėmis žolelėmis.
Ir sudėti ant orkaitės grotelių{aš naudoju blėkutė su grotelėmis.}
Orkaitės apačioj padėti foliją,kad nubėgtų skystis.
Pomidorus pabarstyi druska ir džiovint 100-110laipsnių temperatūros orkaitėje
Išdžiūvusius sudėti š paruotus svarius iškaitintus stiklainius,užpilti alyvuogių aliejumi.
Indus atsargiai supurtyti,kad išeitų orasir užsukti.
Valgyt ve anksčiau ,kaip po menesio. 4u.gif
Atsakyti
laba. 4u.gif

Visos temos neskaicau, bet noriu paklaust, ar kuri is jusu daret adzika is pomidoru?
Siandien bandysiu, visi giria, kad ziauriai skanu ir gerai, tai pomidoru daug turiu, reik kazka meistravot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2009 09 05, 11:30)
laba. 4u.gif

Visos temos neskaicau, bet noriu paklaust, ar kuri is jusu daret adzika is pomidoru?
Siandien bandysiu, visi giria, kad ziauriai skanu ir gerai, tai pomidoru daug turiu, reik kazka meistravot ax.gif

http://www.supermama...howtopic=335815 smile.gif
Atsakyti
O as gaminau pomidoru tyre ziemai.

Super bus pomidorienei bei padazams

user posted image

receptas cia
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 09 05, 14:44)
O as gaminau pomidoru tyre ziemai.

Super bus pomidorienei bei padazams

user posted image

receptas cia

Gundo ,pomidorų turiu,tik reikia noro smile.gif
Atsakyti