Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 3

Klausimėlis toms, kurios jau spaudė obuolių sultis su lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis.. Vienas vartotojas atsiliepimose parašė, kad iš minkštesnių obuolių sultys išbėga su minkštimu, praktiškai tyrė, neskaidrios, tik iš kietų obuolių išsispaudžia skaidrios sultys. Ar tiesa?
Papildyta:
Gal kas naudojate Omega?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arunele: 13 spalio 2012 - 11:07
QUOTE(arunele @ 2012 10 13, 12:10)
Klausimėlis toms, kurios jau spaudė obuolių sultis su lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis.. Vienas vartotojas atsiliepimose parašė, kad iš minkštesnių obuolių sultys išbėga su minkštimu, praktiškai tyrė, neskaidrios, tik iš kietų obuolių išsispaudžia skaidrios sultys. Ar tiesa?
Papildyta:
Gal kas naudojate Omega?

As su Kuvings negaliu isspausti obuoliu sulciu - gaunasi tik kosele. Taigi dabar, kai turime tieeeek obuoliu, atsiprasiau savo senuko Stollar'o ir su juo spaudziam.
Atsakyti
pipiriukas - palengvinote apsisprendimą. Kažin visos lėtaeigės taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arunele @ 2012 10 13, 11:32)
pipiriukas - palengvinote apsisprendimą. Kažin visos lėtaeigės taip? g.gif

Taip jei su letaeige spausite minksta obuoli turesite tyrele, jei vidutinis kietumas bus tirstos sultysjei kietas kaip pvz. Antaninis tai sultys bus labai skystos. Letaeige dirba sraigtiniu budu ir ji ispaudzia viska kas lenda pro mikro skylute, o cetrifugine ismeta didziaja dali i ispaudas, nekalbu apie sulciu oksidacija vitamino c praradimo tarkuojant. Tikrai pakankamai yra obuoliu is kuriu bega skystos sultys,
Atsakyti
PaDARIAU IŠVADĄ,KAD REIKIA TURĖTI DVI SULČIASPAUDES-KUVINGS IR STOLLAR lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 10 13, 13:44)
PaDARIAU IŠVADĄ,KAD REIKIA TURĖTI DVI SULČIASPAUDES-KUVINGS IR STOLLAR lotuliukas.gif

Kas turejo ir neismete centrifugine gal ir nemaisys, as pusantru metu naudoju Kuvings ir pries tai turejau brangia philips bet isigijes letaeigia iskart philips atsikraciau ir nei karto nepasigedau, nors spaudziu kiekviena ryta
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2012 10 13, 12:19)
Taip jei su letaeige spausite minksta obuoli turesite tyrele, jei vidutinis kietumas bus tirstos sultysjei kietas kaip pvz. Antaninis tai sultys bus labai skystos. Letaeige dirba sraigtiniu budu ir ji ispaudzia viska kas lenda pro mikro skylute, o cetrifugine ismeta didziaja dali i ispaudas, nekalbu apie sulciu oksidacija vitamino c praradimo tarkuojant. Tikrai pakankamai yra obuoliu is kuriu bega skystos sultys,

Pritariu,pati isbandziau keliata obuoliu rusiu.Jei obuolys minkstesnis,miltingesnis,tada gauni tyrele.Kuo kietesnis tuo sultys skystesnes.Beja mano vaikams tyrele labai patiko .
Atsakyti
Mano vaikams net patinka tokios obuoliu sultys tirstesnes. Pas mane daug skirtingu obelu yra, tai issispaudziam visokiu sulciu, ir skaidriu, ir tirstu.

Morsku sultys man gaunasi irgi truputi su tirstimu, pradzioj buvo keista, bet greitai pripratau. Juk su letaeige kitas sulciu spaudimo principas ir aisku kita kokybe.

Centrifugine savo sulciaspaude jau kita diena atidaviau labdarai ir nepasigedau nei karto, manau ir nepasigesiu.

Spaudziam sultis aisku kasdien, tik klausimas, jei tarkim spaudziu sultis, ir zinau, kad uz valandos vel reikes isspausti porcija, galiu palikti neardzius sulciaspaude, tik praplovus vandeniu?
Atsakyti
Popiet mūsų virtuvėje irgi įsikūrė Kuvings. 6 litrai šaltalankių puikiai, greit ir labai kokybiškai virto sultimis. Kadangi vaikai norėjo spausti VISKĄ, kas buvo aplink, tai išbandėm obuolius (gavom daug tyrelės, nes antaniniai labai pernokę buvo), bet laimės pilnos kelnės, nes tyrelė labai skani! Aš mėgavausi pomidorų-paprikų skanumynu, vyrui teko obuolių-morkų stiklinė irgi labai skanu. Ačiū Jurgio tėčiui už gerą ir labai tolerantišką konkurentų atžvilgiu reklamą.
Atsakyti
Kagi žiūriu ne pas mane vieną šiandien virtuvėje atsirado lėtaeigė sulčiaspaudė smile.gif Pirkom Kuvingsa. Visa šeimyną kol kas patenkinta ir pilnais pilvais sulčių biggrin.gif.
Rinkomės iš Zyle (HD Cooksense) ir Kuvings. Apsisprendėm pagal kainą ir neblogą nešališką tokių sulčiaspaudžių palyginimo filmuką rasta youtube.
Atsakyti
Del tu obuoliu sulciu - pagalvojau, butu gerai, kad Kuvings turetu dar viena sieteli, tankesni. Nori - issispaudi tyrele, nori - sultis. Tuomet nereiketu virtuves uzsigriozdinti dviem sulciaspaudem. Nes kol kas obuoliai vasariniai, minksti...
Atsakyti
Mane tai dar sudomino Kuvingso instrukcijoje rastas maisto smulkinimo priedas, įsigyjamas atskirai. Kažkaip nei filmukuose, nei forume apie jį neteko girdėt. Įsivaizduoju, kad tai galėtų būti kažkas panašaus kaip Zyle'je.
Atsakyti