Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sulčiaspaudės - 3
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vabalauskiene
Tai neklausiau tyliai ar garsiai veikia biggrin.gif Bet ar neskleidžia specifinio garso? smile.gif
wilkenas
Turėjau omenyje, kad skleidžia daug visokių garsų: tarsi gumos trinties, plastmasių aižų garsą ir t.t.
vabalauskiene
QUOTE(wilkenas @ 2013 02 04, 15:24)
Turėjau omenyje, kad skleidžia daug visokių garsų: tarsi gumos trinties, plastmasių aižų garsą ir t.t.
*

Aha, ir pas jus tas pats. Mane tai erzina tas garsas šiek tiek. Kažin čia ne defektas koks? g.gif
wilkenas
Pagal instrukciją – ne. Įdėjus vaisių, šiek tiek apmažėja, o tuščiai suktis galima leisti berods ne ilgius minutės.
Amelita
QUOTE(wilkenas @ 2013 02 04, 13:30)
Pagal instrukciją – ne. Įdėjus vaisių, šiek tiek apmažėja, o tuščiai suktis galima leisti berods ne ilgius minutės.
*

20 sekundziu.

Manes nenervina jokie garsai. Juk tai naturalu. Trinasi. O sraigtas yra keramikinis. Neplastmasinis.
wilkenas
Sietelio konstrukcijoje daug plastmases smile.gif
Jurgio tetis
QUOTE(wilkenas @ 2013 02 04, 13:37)
Sietelio konstrukcijoje daug plastmases smile.gif
*

Tiek sraigtas tiek sietelis is ULTEM medziagos, liaudyje vadinama keramika.
vabalauskiene
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 04, 16:10)
*

O kaip tą keistoką garsą pakomentuosit?? Nes prezentacijose tai labai jau tyliai visos spaudžia biggrin.gif
wilkenas
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 04, 14:10)
*

Nesamones kalbi. Ultem yra polieterimido termoplastikų grupės medžiaga, žr. skiltį ULTEM adresu http://en.wikipedia.org/wiki/Polyetherimide
virgonca
pas musu Kuvings'a irgi girdisi besitrinancios gumos garsas, bet mums tas netrukdo
laneta
QUOTE(vabalauskiene @ 2013 02 04, 14:21)
Tai neklausiau tyliai ar garsiai veikia biggrin.gif Bet ar neskleidžia specifinio garso? smile.gif
*

pas mus taip pat girdisi tas gumos trinimasis.
meduolytee
Laba diena,

Gal padetumet issirinkti ax.gif 4u.gif

1.
http://www.sulciaspaude.lt/sulciaspaude/ve...titanium-hurom/

2.
http://grupinis.lt/panevezys/akcija/507737...usu?show_more=1
3.
http://www.zemakaina.lt/sulciaspaude-trist...CFUON3godIhkAyw
4.
http://www.kuvings.com/01product/product_v...=&menu=A001

Metausi tarp 1 ( hurom) ir 4 ( kuvings)

Gal kas turite Tristar (3) ?
Ar dabar grupiniame pardavinejama Liquajuice ( 2) ?

vaida39
o ka galit pasakyt apie ZYLE sulciaspaudes?
Ingridamaz
gal esate kuri isigijusi TAURUS letaeige? Jei taip, ar patenkintos esate, kiek laiko jau naudojate?smile.gif
fleer
Sveiki, dabar pigu.lt vyksta akcijos sulciaspaudems, man i aki krito va sita. Kilo klausimas - gal kas zino atsakyma - ar siam modeliui imanoma nusipirkti papildomai smulkinimo prietaisa, kas zino, parasykite prasau, didelis ACIU 4u.gif
laneta
sveiki, turim Kuving sulciaspaude jau pora savaiciu. pradzioje buvo neramu, gal per garsiai dirba, per mazai isspaudzia sulciu, bet jau susidraugavom su ja:) labai dziaugiuosi isigijus, kasdien spaudziam sultis (apelsinu + obuoliu + morku), vaikai mielai geria. Net pamatavau, kad is vieno, na tokio didelio apelsino prispaudziam lygiai stikline sulciu. Taip pat kepem bulvinius blynus, gavosi labai skanus. Taigi sekmes visiems ir skaniu sulciu, nesvarbu vienos ar kitos rusies sulciaspaude turit.

mmuti
QUOTE(vaida39 @ 2013 02 09, 13:39)
o ka galit pasakyt apie ZYLE sulciaspaudes?
*

Aš tik geru atsiliepimu norėčiau prisidėt prie šitos sulčiaspaudės - dar kitaip originaliai vadinamos HD cooksense. Prieš perkant aiškinausi labai daug, kuo viena nuo kitos skiriasi, kokie privalumai ir trūkumai. Susidariau įspūdį, kad šiuo metu ji yra geriausia rinkoje, tik gal prekinis ženklas mažiau žinomas nei hurom ar kuvings. Kaimynė turėjo hurom, tai lyginom, kuri geriau, kad ryškus skirtumas būtų, tai taip nebuvo, bet kietesnes daržoves cooksense geriau spaudė, nestrigo. Plius, apsukų skaičius mažesnis, t.y. sultys mažiau oksiduojasi, kokybiškesnės, prilygsta rankiniam spaudimui. Dar į komplektą įeina traiškytuvės galva, tai kugeliukas dabar savaitgaliais eina smile.gif Rekomenduoju. Ir dar, jei aktualu pirkt pigiau, tai pigiau rasit ne su zyle ženklu, o su cooksense originaliu.
vaida39
QUOTE(mmuti @ 2013 02 12, 15:10)
Aš tik geru atsiliepimu norėčiau prisidėt prie šitos sulčiaspaudės - dar kitaip originaliai vadinamos HD cooksense. Prieš perkant aiškinausi labai daug, kuo viena nuo kitos skiriasi, kokie privalumai ir trūkumai. Susidariau įspūdį, kad šiuo metu ji yra geriausia rinkoje, tik gal prekinis ženklas mažiau žinomas nei hurom ar kuvings. Kaimynė turėjo hurom, tai lyginom, kuri geriau, kad ryškus skirtumas būtų, tai taip nebuvo, bet kietesnes daržoves cooksense geriau spaudė, nestrigo. Plius, apsukų skaičius mažesnis, t.y. sultys mažiau oksiduojasi, kokybiškesnės, prilygsta rankiniam spaudimui. Dar į komplektą įeina traiškytuvės galva, tai kugeliukas dabar savaitgaliais eina smile.gif Rekomenduoju. Ir dar, jei aktualu pirkt pigiau, tai pigiau rasit ne su zyle ženklu, o su cooksense originaliu.
*

jo,kaip tik i zyle seile varvinu,velyku proga pirksiu,gal dar nuolaidele pritaikys.
Deivemile
Ir pas mus tas garsas atsirado. Ne iš syk, bet dabar jau turim smile.gif Baisingai erzina. Gal praeis smile.gifsmile.gifsmile.gif

QUOTE(vabalauskiene @ 2013 02 04, 14:20)
Sveiki, labai norėčiau kad pasisakytų Kuvings turėtojai dėl sulčiaspaudės garsumo.
Mama turi Kuvings'ą, tai man labai nepatinka skleidžiamas garsas, toks kaip guma į gumą, kad trintųsi ar ten tas silikonas  g.gif Kažin ar čia visos taip daro? g.gif
*

mmuti
QUOTE(vaida39 @ 2013 02 12, 14:45)
jo,kaip tik i zyle seile varvinu,velyku proga pirksiu,gal dar nuolaidele pritaikys.
*

Geras pasirinkimas wink.gif aš sau kalėdų proga tokia dovaną pasidariau smile.gif kažkaip tada tik su raudonu buvau radusi, dabar žiūriu visokiausių spalvų yra, gražu.
vaida39
as kaip tik raudonos noriu,arba zalios,o kaledu proga i virtuve telika pasidovanojau(nenoriu but atsilikus nuo pasaulio,pagrasinau vyrui ,kad pyragu nebekepsiu,jei teliko nebus virtuvej)
Jurgio tetis
QUOTE(vaida39 @ 2013 02 12, 14:45)
*

viskas su ja ok, tik didziausia netiesa del mazo greicio. skirtumo nera ar bus 20 ap/min ar 100 aps/min, kad istraukti didesne galia buvo samzintos per reduktoriu apsukos ir sultys bega leciau, o kokybei tai nebeturi skirtumo. Taip pat pasiskaitykite garantijos salygas.
egllute
Skaičiau temą, bet taip ir neradau apie Zelmer JP 1500 jog spaudžia želmenis ir kitas lapines daržovesos. Kaip jai tai sekasi?
Renkuosi sulčiaspaudę, nes vaikas valgo tik obuolius, visus kitus vaisius atmeta, jau nekalbu apie daržoves... O sultis turbūt gertų (nors čia irgi klausimas jei jos tirštos, būtų tobula jei galėtume pasibandyti prieš perkant).
Daugiausiai spausčiau morkas, apelsinus, želmenis, vasarą uogytes, aiško vėliau dar kažką sugalvočiau smile.gif
Jokių papildomų priedų nereikia, turiu kombainą.
Gal patarsite kaip elgtis. O gal užtektų centrifūginės, bent sultys būtų be minkštimo, jos morkas spaudžia kaip suprantu, bet želmenų ne (manau apsieitume ir be to). Pliusas lėtaeigių yra, kad nereikia išiminėti sėklų, o jose daug vitaminų.
Sunku išsirinkti, pinigėliais nesninga, bet surasim jei vertas daiktas tų pinigų. Gaila nesimato naudotų sulčiaspaudžių.
Labai laukiu patarimo 4u.gif
Jurgio tetis
QUOTE(egllute @ 2013 02 13, 11:30)
Skaičiau temą, bet taip ir neradau apie Zelmer JP 1500 jog spaudžia želmenis ir kitas lapines daržovesos. Kaip jai tai sekasi?
Renkuosi sulčiaspaudę, nes vaikas valgo tik obuolius, visus kitus vaisius atmeta, jau nekalbu apie daržoves... O sultis turbūt gertų (nors čia irgi klausimas jei jos tirštos, būtų tobula jei galėtume pasibandyti prieš perkant).
Daugiausiai spausčiau morkas, apelsinus, želmenis, vasarą uogytes, aiško vėliau dar kažką sugalvočiau  smile.gif
Jokių papildomų priedų nereikia, turiu kombainą.
Gal patarsite kaip elgtis. O gal užtektų centrifūginės, bent sultys būtų be minkštimo, jos morkas spaudžia kaip suprantu, bet želmenų ne (manau apsieitume ir be to). Pliusas lėtaeigių yra, kad nereikia išiminėti sėklų, o jose daug vitaminų.
Sunku išsirinkti, pinigėliais nesninga, bet surasim jei vertas daiktas tų pinigų. Gaila nesimato naudotų sulčiaspaudžių.
Labai laukiu patarimo 4u.gif
*

Spaudzia Zelmer želmenis.
uups
QUOTE(egllute @ 2013 02 13, 10:30)
, nes vaikas valgo tik obuolius, visus kitus vaisius atmeta, jau nekalbu apie daržoves... O sultis turbūt gertų (nors čia irgi klausimas jei jos tirštos, būtų tobula jei galėtume pasibandyti prieš perkant).
*

o ka, nera kur pasibandyt kokiu smoothciu isgert?
siaip tai abejoju ar gers....
Mano vyresnelis toks pats. Isskyrus valge tik morkas (nuo kokiu 7-8 metu pradejo po truputi bulves, pomidorus,obuolius, kivius bet ne apie tai daina, nesiplesiu).
pirkau sulciaspaude su tokia pat mintim,- slykstisi absoliuciai visom sultim (nors greitaeige spaustas morku sultis geria noriai). Mazoji megsta ir valgo visus vaisius/ sultis, bet letaeige spaustos jau nepatinka schmoll.gif
egllute
QUOTE(uups @ 2013 02 13, 12:54)
o ka, nera kur pasibandyt kokiu smoothciu isgert?
siaip tai abejoju ar gers....
Mano vyresnelis toks pats. Isskyrus valge tik morkas (nuo kokiu 7-8 metu pradejo po truputi bulves, pomidorus,obuolius, kivius bet ne apie tai daina, nesiplesiu).
pirkau sulciaspaude su tokia pat mintim,- slykstisi absoliuciai visom sultim (nors greitaeige spaustas morku sultis geria noriai). Mazoji megsta ir valgo visus vaisius/ sultis, bet letaeige spaustos jau nepatinka schmoll.gif
*

draugė sakė, kad lyg ir yra centre (aš iš Šiaulių) tai reikės nuvažiuoti ir pasibandyti. Įsivaizduoju vaiką kai reikės išbandyti kelių rūšių sultis biggrin.gif Vat ir man baisu, kad be reikalo nusipirksiu o po to negers, tada jau geriau greitaeig, vis daugiau vitainų nei jų visai negauti.
egllute
Užklausiau dėl sulčiaspaudžių pardavėjas (pardavinėja Zelmer ir kitas brangesnes) parašė, jog Zelmer sulčiaspaudė tinkama tik minkštiems vaisiams ir daržovėms... doh.gif doh.gif ai kaip čia išeina, jei net youtube rodo, kad morkas spaudžia g.gif
Spindulėlė
QUOTE(egllute @ 2013 02 13, 12:30)

*

Aš irgi praktiškai pirkau dėl vaiko, nes eliminuoja daržoves biggrin.gif
Paprasta turiu, nėr ko lygint net sulčių skonio. Tas tirštumas kaip tik gerai.
Nepalyginsi kiek reikėdavo prisiruošti paprastai ir kiek dar vargti plaunant.
Labai džiaugiuosi savo Zelmer thumbup.gif
Tas pardavėjas keistas sakyčiau g.gif Triauškina ji viską...
Ingridamaz
Gal dar esate kas nors isigyje HD Cooksense sulciaspaude? jei taip, tai kokie jusu atsiliepimai butu? minusai ir pliusai?smile.gif
egllute
O kaip Slow Juicer Matstone lyginant su Zelmer kietoms daržovėms spausti? Gal žinote kur ji pagaminta?
user posted image
Jurgio tetis
QUOTE(egllute @ 2013 02 15, 20:23)
O kaip Slow Juicer Matstone lyginant su Zelmer kietoms daržovėms spausti? Gal žinote kur ji pagaminta?
http://www.part.lt/img/da5f1756f952390b4c6...b552e1f7727.jpg[/img][/url]
*

Nevykes, pavargsit plauti sieteli. Geriau Zelmer
egllute
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 15, 20:46)
Nevykes, pavargsit plauti sieteli. Geriau Zelmer
*

Ačiū už atsakymą smile.gif Turbūt ši labiau tinkama lapiniams wink.gif
Rastis
QUOTE(egllute @ 2013 02 15, 20:23)
http://www.part.lt/img/da5f1756f952390b4c6...b552e1f7727.jpg[/img][/url]
*

Ši sulčiaspaudė pagaminta Korėjoje. Ji puikiai tinka spausti sultis tiek iš kietų daržovių, tiek ir iš minkštų vaisių, kadangi antgalio pagalba reguliuojasi spaudimo lygis. Sietelį pakeitus kūgiu, sulčiaspaudė veikia kaip smulkintuvas. Taip pat yra priedai makaronams gaminti. Plovimas paprastesnis nei vertikalių lėtaeigių. Vertikalios sulčiaspaudės turi vieną pagrindinį nenuginčijamą privalumą - produktų nereikia spausti į sulčiaspaudę, ji pati juos pasiima, užtenka įmesti į padavimo angą. Jei tai nebaugina, Matstone kainos, kokybės ir funkcionalumo santykis yra puikus.
egllute
Tikrai nepatingėsiu pastumdyti, tik kokybė labai domina. Taip išeina, kad Matstone kokybiškesnė nei Zelmer?
Rastis
QUOTE(egllute @ 2013 02 16, 10:49)
Tikrai nepatingėsiu pastumdyti, tik kokybė labai domina. Taip išeina, kad Matstone kokybiškesnė nei Zelmer?
*

Nemanau, kad Zelmer nekokybiška. Tiesiog šių sulčiaspaudžių konstrukcija skirtinga. Kadangi uždavėte klausimų apie Matstone, tai būtent apie ją išsamiau ir atsakiau.
egllute
QUOTE(Rastis @ 2013 02 16, 11:41)
Nemanau, kad Zelmer nekokybiška. Tiesiog šių sulčiaspaudžių konstrukcija skirtinga. Kadangi uždavėte klausimų apie Matstone, tai būtent apie ją išsamiau ir atsakiau.
*

man gražiau atrodo Zelmer, bet virtuvėje labiau tiktų žemesnė ulčiaspaudė. Bet abejoju dėl Zelmer detalių dėvėjimosi. Žiūrėjau youtube filmukus kaip pasigaminti kokosų sviestą tai labiau gyrė tokio tipo kaip Matstone. Dabar nežinau ką rinktis, nes tikrai kietų daržovių ir riešutų aš į ją dėsiu, bet taip pat ir obuolius ir citrusinius vaisius spausiu. Ar šaldytas uoga galima abejose traiškyti?

Ir dar vieną klausimą turiu. Kombainui galėčiau pirkti atskirą uogų sulčiaspaudės priedą Bosch MUZ 45 FV 1, bet kaip suprantu su juo tikrai tik uogas ir minkštus vaisius galima spausti g.gif
user posted image
Man aišku būtų patogiausiai nes vietos mažai užimtų, bet turbūt nieko su juo gero nenuveikčiau.
fleer
Rastis, gal Jus tada zinosit, ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali blush2.gif
egllute
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:05)
Rastis, gal Jus tada zinosit, ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali blush2.gif
*

o aš nelabai suprantu kam tas priedas reikalingas jei tą trynimą galima pasiekti su mėsmale/kombainu/blenderiu/kokteiline ir pan. g.gif
fleer
QUOTE(egllute @ 2013 02 16, 13:15)
o aš nelabai suprantu kam tas priedas reikalingas jei tą trynimą galima pasiekti su mėsmale/kombainu/blenderiu/kokteiline ir pan.  g.gif
*

Kad vaisiai/darzoves nesaveikiautu su metalu 4u.gif
egllute
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:36)
Kad vaisiai/darzoves nesaveikiautu su metalu 4u.gif
*

ai, teisingai, ačiū, kad priminėt blush2.gif
Rastis
*

Zelmer tokio priedo neturi, ar bent jau aš asmeniškai jo nemačiau. Smulkinimo priedą papildomai galima įsigyti Kuvings sulčiaspaudei, Cooksense ir Matstone sulčiaspaudėse šis priedas yra komplekte.
fleer
QUOTE(Rastis @ 2013 02 16, 16:48)
Zelmer tokio priedo neturi, ar bent jau aš asmeniškai jo nemačiau. Smulkinimo priedą papildomai galima įsigyti Kuvings sulčiaspaudei, Cooksense ir Matstone  sulčiaspaudėse šis priedas yra komplekte.
*

Aciu, tada mano pasirinkimas bus cooksense, lauksiu akciju smile.gif
Jurgio tetis
ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali
*

Zelmer neturi trintuvo ir po siadienines frankfurto parodos ambiente taip pat nepristate. Didziausia staigmena pateike kuvings kuria vartotojai isvys vasara.
Papildyta:
Pirmoji letaeige i kuria galesime mesti visa obuoli.
egllute
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 01:30)
*

bigsmile.gif oho
Ar ji atliks tą patį ką ir dabar? Tubūt didesnė pati sulčiaspaudė? Kokia galėtų būti kaina? O kaip dėl strigimo? Kaip įdmu 4u.gif
libaja
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 01:30)
*

Nu va taip ir būna... Kai jau turi, tai būtinai kas nors ryškiai patobulėja...
fleer
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 02:30)
*

Na idomu tikrai, bet iki vasaros dar ilgai, o sulciaspaudes dabar norisi... Bet kokia orientacine kaina nors, galit pasakyt?
vaida39
QUOTE(fleer @ 2013 02 17, 13:48)
Na idomu tikrai, bet iki vasaros dar ilgai, o sulciaspaudes dabar norisi... Bet kokia orientacine kaina nors, galit pasakyt?
*

bet pavasaris netoli,bus galima dildeliu sultis spaust... smile.gif
Jurgio tetis
QUOTE(egllute @ 2013 02 17, 10:28)
bigsmile.gif oho
Ar ji atliks tą patį ką ir dabar? Tubūt didesnė pati sulčiaspaudė? Kokia galėtų būti kaina? O kaip dėl strigimo? Kaip įdmu  4u.gif
*

Negaliu dar tiksliai paskyti, bet tikrai kainuos dvigubai daugiau nei Zelmer. Kai kiekviena meta apsilankai paroduose ir lygini produktus, tai ir supranti kodel pvz zelmer pigesnis uz Kuvings ar Hurom, ir kad Coocsence turi labaaaai daug trukumu, bet as jau nebediskutuoju forume apie tai nes kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kas kokia nusipirks tas ir bus patenkintas situ produktu.
Kuvings sitoj parodoj ir buklete raklamuoja, kad greitai prekyboje sitas stebuklas ir spausdamas slepia, kad konkurentai nenukopijuotu technologijos, toks jau biznis smile.gif As pats meciau obuoli, bet kaip tai veikia techniskai negalejau pamatyti. Visa nakti masciau kaip ten? g.gif

Papildyta:
QUOTE(libaja @ 2013 02 17, 11:02)
Nu va taip ir būna... Kai jau turi, tai būtinai kas nors ryškiai patobulėja...
*

Bijau dar tiksliai pasakyti, bet manau uz kelis simtus senesniu Kuvings modelio savininkas gales sita komplekta dasipirkti, nes baze nesikeicia.
egllute
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 18:50)

Bijau dar tiksliai pasakyti, bet manau uz kelis simtus senesniu Kuvings modelio savininkas gales sita komplekta dasipirkti, nes baze nesikeicia.
*

tai ir puiku, svarbiausia, kad nereikėtų visos sulčiaspaudės pirkti. Patinka man kai galima (esant reikalui) nusipikrti priedus ir nedaro visiškai kitų naujų modelių smile.gif Kai jau žinosite kainą to priedo ir visos sulčiaspaudės būtninai praneškit 4u.gif
Ir gal kartais galėtumėte nufotografuoti nuotrauką lankstinuke? ax.gif
Gabriell'e
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 19:50)
Coocsence turi labaaaai daug trukumu, bet as jau nebediskutuoju forume apie tai nes kiek zmoniu tiek nuomoniu ir kas kokia nusipirks tas ir bus patenkintas situ produktu.

Vasara Palangoje buvau prezentacijoje ir Hurom ir ta kuria Bauer pristato, tai paliko ispudi , bet pagalvojau kad pirma reiktu kainom pasidometi ir nepult pirkti nors ir laaabai norejosi isigyti smile.gif gryzus namo akropoli pamaciau, kad pastatytas stendas zyle ( Coocsence) sulciaspaudes irgi rode kaip spaudzia ir pan.. ir su nuolaida pasirode labai jau patraukli kaina plius dar prie jos smulkinimo priedas yra, tai ir isigijau ja. Nei kiek nesigailiu ir noreciau suzinoti kokiu jusu manymu trukumu ji turi? nes kiek maciau prezentacijoj tai ji daro lygiai ta pati g.gif tikrai butu idomu suzinoti placiau apie tai smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.