Įkraunama...
Įkraunama...

Sulčiaspaudės - 3

QUOTE(egllute @ 2013 02 15, 20:23)
O kaip Slow Juicer Matstone lyginant su Zelmer kietoms daržovėms spausti? Gal žinote kur ji pagaminta?
http://www.part.lt/i...b552e1f7727.jpg[/img][/url]


Ši sulčiaspaudė pagaminta Korėjoje. Ji puikiai tinka spausti sultis tiek iš kietų daržovių, tiek ir iš minkštų vaisių, kadangi antgalio pagalba reguliuojasi spaudimo lygis. Sietelį pakeitus kūgiu, sulčiaspaudė veikia kaip smulkintuvas. Taip pat yra priedai makaronams gaminti. Plovimas paprastesnis nei vertikalių lėtaeigių. Vertikalios sulčiaspaudės turi vieną pagrindinį nenuginčijamą privalumą - produktų nereikia spausti į sulčiaspaudę, ji pati juos pasiima, užtenka įmesti į padavimo angą. Jei tai nebaugina, Matstone kainos, kokybės ir funkcionalumo santykis yra puikus.
Atsakyti
Tikrai nepatingėsiu pastumdyti, tik kokybė labai domina. Taip išeina, kad Matstone kokybiškesnė nei Zelmer?
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 02 16, 10:49)
Tikrai nepatingėsiu pastumdyti, tik kokybė labai domina. Taip išeina, kad Matstone kokybiškesnė nei Zelmer?

Nemanau, kad Zelmer nekokybiška. Tiesiog šių sulčiaspaudžių konstrukcija skirtinga. Kadangi uždavėte klausimų apie Matstone, tai būtent apie ją išsamiau ir atsakiau.
Atsakyti
QUOTE(Rastis @ 2013 02 16, 11:41)
Nemanau, kad Zelmer nekokybiška. Tiesiog šių sulčiaspaudžių konstrukcija skirtinga. Kadangi uždavėte klausimų apie Matstone, tai būtent apie ją išsamiau ir atsakiau.

man gražiau atrodo Zelmer, bet virtuvėje labiau tiktų žemesnė ulčiaspaudė. Bet abejoju dėl Zelmer detalių dėvėjimosi. Žiūrėjau youtube filmukus kaip pasigaminti kokosų sviestą tai labiau gyrė tokio tipo kaip Matstone. Dabar nežinau ką rinktis, nes tikrai kietų daržovių ir riešutų aš į ją dėsiu, bet taip pat ir obuolius ir citrusinius vaisius spausiu. Ar šaldytas uoga galima abejose traiškyti?

Ir dar vieną klausimą turiu. Kombainui galėčiau pirkti atskirą uogų sulčiaspaudės priedą Bosch MUZ 45 FV 1, bet kaip suprantu su juo tikrai tik uogas ir minkštus vaisius galima spausti g.gif
user posted image
Man aišku būtų patogiausiai nes vietos mažai užimtų, bet turbūt nieko su juo gero nenuveikčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 16 vasario 2013 - 11:59
Rastis, gal Jus tada zinosit, ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:05)
Rastis, gal Jus tada zinosit, ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali blush2.gif

o aš nelabai suprantu kam tas priedas reikalingas jei tą trynimą galima pasiekti su mėsmale/kombainu/blenderiu/kokteiline ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 02 16, 13:15)
o aš nelabai suprantu kam tas priedas reikalingas jei tą trynimą galima pasiekti su mėsmale/kombainu/blenderiu/kokteiline ir pan.  g.gif

Kad vaisiai/darzoves nesaveikiautu su metalu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:36)
Kad vaisiai/darzoves nesaveikiautu su metalu 4u.gif

ai, teisingai, ačiū, kad priminėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:05)
Rastis, gal Jus tada zinosit, ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali blush2.gif

Zelmer tokio priedo neturi, ar bent jau aš asmeniškai jo nemačiau. Smulkinimo priedą papildomai galima įsigyti Kuvings sulčiaspaudei, Cooksense ir Matstone sulčiaspaudėse šis priedas yra komplekte.
Atsakyti
QUOTE(Rastis @ 2013 02 16, 16:48)
Zelmer tokio priedo neturi, ar bent jau aš asmeniškai jo nemačiau. Smulkinimo priedą papildomai galima įsigyti Kuvings sulčiaspaudei, Cooksense ir Matstone  sulčiaspaudėse šis priedas yra komplekte.

Aciu, tada mano pasirinkimas bus cooksense, lauksiu akciju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fleer @ 2013 02 16, 12:05)
ar Zelmer galima nupirkti prieda-trintuva? Nes nieks pasakyti man negali

Zelmer neturi trintuvo ir po siadienines frankfurto parodos ambiente taip pat nepristate. Didziausia staigmena pateike kuvings kuria vartotojai isvys vasara.
Papildyta:
Pirmoji letaeige i kuria galesime mesti visa obuoli.
Atsakyti
QUOTE(Jurgio tetis @ 2013 02 17, 01:30)
Pirmoji letaeige i kuria galesime mesti visa obuoli.

bigsmile.gif oho
Ar ji atliks tą patį ką ir dabar? Tubūt didesnė pati sulčiaspaudė? Kokia galėtų būti kaina? O kaip dėl strigimo? Kaip įdmu 4u.gif
Atsakyti