Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome mezgimo, nėrimo schemų Nr. 5

SENA TEMA
Atsakyti
SOS labai ieškau šios suknytės
user posted imageuser posted image
sijoninės dalies (nuo juosmens iki skersinės ažūrinės juostos) rašto schemos ir tos dalies viršutinės su reljefiškais iškilimais kur nuo peties iki juosmens(ne ažūrinio su lapeliais)
user posted image

p.s.:tik nedėkit saitų adresų kur reikia ieškoti kelias valandas,prašau išskirtinai schemų,gal kas turi scemas arba esa pats/-i pasišifravęs/-usi
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azraelis: 05 rugpjūčio 2012 - 10:52
QUOTE(azraelis @ 2012 08 05, 11:49)
SOS labai ieškau šios suknytės
p.s.:tik nedėkit saitų adresų kur reikia ieškoti kelias valandas,prašau išskirtinai schemų,gal kas turi scemas arba esa pats/-i pasišifravęs/-usi
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Žinot,jūsų p.s. subiesino-reiškias kažkas jau prasikuitė kelias paras po tuos saitus,o jums kaip čia? Nelygis kuistis? Duokit man gatavas schemas,o dar geriau iššifruokit,papaišykit,aprašykit.
ati visada kuičiuosi ir žinau ką tai reiškia. Taigi vietoj to kad kelinta para rašinėjat,per tą laiką jau būtumėt susiradusi,išsišifravusi ir pasipaišiusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2012 08 05, 21:29)
Žinot,jūsų p.s. subiesino-reiškias kažkas jau prasikuitė kelias paras po tuos saitus,o jums kaip čia? Nelygis kuistis? Duokit man gatavas  schemas,o dar geriau iššifruokit,papaišykit,aprašykit.
ati visada kuičiuosi ir žinau ką tai reiškia. Taigi vietoj to kad kelinta para rašinėjat,per tą laiką jau būtumėt susiradusi,išsišifravusi ir pasipaišiusi 4u.gif

atleiskite "jautrioji"šis prašymas tikrai nebuvo skirtas jums,jeigu jūs neturit tų schemų.Giliai pakvėpuokit ir "nesibiesinkit"dėl tokių smulkmenų kurios jūsų neliečia,pasitausokit savo nervus sau ir savo artimiesiems.
Aš neprašau kad kas ieškotų išskirtinai dėl manęs nors vienos detalės ,kreipiausi į tuos kas turi išsisaugoją ir negaili pasidalinti savo archyvais.Beja jeigu užmatyčiau kad kas nors ieško ko nors ką aš turiu tikrai pasidalinčiau tuo be jokių dramatiškų išgyvenimų.
Ir dar kiek aš laiko praleidžiu nete jūs tikrai nežinot dėl to ir ne jūsų reikalas man nurodinėti kiek aš turiu laiko ieškojimams,o kas kam lygis kas ne paprastai svarsto kompleksais susivaržę, linkę aplinkinius rūšiuoti žmonys.
nesivarginkit su atsakymu,pailsėkit
gyvenimas toks gražus taip kad
gražių jums emocijų 4u.gif



atsiprašau temos tvarkytojų už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azraelis: 06 rugpjūčio 2012 - 15:42
QUOTE(azraelis @ 2012 08 05, 11:49)

p.s.:tik nedėkit saitų adresų kur reikia ieškoti kelias valandas,prašau išskirtinai schemų,gal kas turi scemas arba esa pats/-i pasišifravęs/-usi
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Jei nebūtų šių žodžių,tikrai pasidalinčiau...Turiu,bet neduosiu mad.gif Kai aš mezgu ką nors,kartais ir po mėnesį prasikuičiu po internetą.O čia mat kelios valandos schmoll.gif O čia ,,saito'' adresas http://club.osinka.ru/topic-88084 Gal užteks ir poros dienų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriene123: 06 rugpjūčio 2012 - 15:54
QUOTE(Sandriene123 @ 2012 08 06, 16:49)
Jei nebūtų šių žodžių,tikrai pasidalinčiau...Turiu,bet neduosiu  mad.gif Kai aš mezgu ką nors,kartais ir po mėnesį prasikuičiu po internetą.O čia mat kelios valandos  schmoll.gif O čia ,,saito'' adresas http://club.osinka.ru/topic-88084 Gal užteks ir poros dienų?


Pasirodo "teisuoles" dar "geresnes" bigsmile.gif
Ko cia isiziebet kaip degtukai?
Daznai ateinu cia pasidairyt, jei turiu ka - pasidalinu, buna ir po valanda pasikuiciu, buna - nesikuiciu.
Tai jei nezinot, kur yra prasoma schema - nevarginkit pirstuku, o megskit, jei turit savo "folderiuke" - pasidalinkit. Zmogus sukonkretino prasyma, kas cia tokio?... Juk si tema ir yra pagalbai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(azraelis @ 2012 08 06, 16:41)
atleiskite "jautrioji"šis prašymas tikrai nebuvo skirtas jums,jeigu jūs neturit tų schemų.Giliai pakvėpuokit ir "nesibiesinkit"dėl tokių smulkmenų kurios jūsų neliečia,pasitausokit savo nervus sau ir savo artimiesiems.
Aš neprašau kad kas ieškotų išskirtinai dėl manęs nors vienos detalės ,kreipiausi į tuos kas turi išsisaugoją ir negaili pasidalinti savo archyvais.Beja jeigu užmatyčiau kad kas nors ieško ko nors ką aš turiu tikrai pasidalinčiau tuo be jokių dramatiškų išgyvenimų.
Ir dar kiek aš laiko praleidžiu nete jūs tikrai nežinot dėl to ir ne jūsų reikalas man nurodinėti kiek aš turiu laiko ieškojimams,o kas kam lygis kas ne paprastai svarsto kompleksais susivaržę, linkę aplinkinius rūšiuoti žmonys.
  nesivarginkit su atsakymu,pailsėkit
  gyvenimas toks gražus taip kad
  gražių jums emocijų  4u.gif

 

atsiprašau temos tvarkytojų už  poster_offtopic.gif

Dalintis smagu su tais,kurie PRAŠO pagalbos. Su tais ir dalinuosi. Ir jeigu gaunu nuorodą į saitą,kai man reikia-labai džiaugiuosi .
Jums linkiu to paties-įsakmiu tonu nieko nelaimėsite. O po šitokio jūsų komentaro su jumis bendrauti iš viso nematau reikalo. Ir neturiu jokio noro.
Atsakyti
ačiū draugiškai auksarankiai žanetai pasidalinusiai savo lobiais
kad būtų paprasčiau panorusiom nerti šį grožį(Vanesos Montoro Šarlotą) ,bet neturinčiom schemų,o kuistis valandomis po netą negalinčiom(ar nenorinčiom) keliu tai ką gavau pati už ačiū sunglasses2.gif
manau ,kad beveik viskas vienoje vietoje <
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
p.s.:draugiški,turintys polinky dalintis žmogučiai,drąsiai gali papildyti ar pakoreguoti
smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Uzsimaniau nusimezgaliot toki megztukeli (a la Vivienne Westwood tongue.gif )
user posted image
Kyla keli klausimukai..:
1. Ar ta priekine kairioji dalis asimetriska, ar tiesiog taip kreivai segasi.. bent jau virsus, kaip suprantu, tikrai asimetriskas, o visa kita... ?
2. Kazi, kaip cia rankoves mezgamos, nes tik paziurejus atrodo, kad jokiu iskirpimu priekyje-nugaroje ner.. o gal (butu isvis idealu) kur nors netycia uzmatete panasaus megztuko schemute ir galetumete pasidalint.. blush2.gif
3. Gal pas ka atsirastu pagrindinio ir rankoviu rastu schemutes (zinau zinau, paprastas, bet niekur pas save nerandu.. sad.gif ) Beje, rusiskai neskaitau doh.gif

Buciau laaabai dekinga uz pagalba.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shviesele @ 2012 08 07, 16:49)
Sveikos,

Uzsimaniau nusimezgaliot toki megztukeli (a la Vivienne Westwood  tongue.gif )
user posted image
Kyla keli klausimukai..:
1. Ar ta priekine kairioji dalis asimetriska, ar tiesiog taip kreivai segasi.. bent jau virsus, kaip suprantu, tikrai asimetriskas, o visa kita... ?
2. Kazi, kaip cia rankoves mezgamos, nes tik paziurejus atrodo, kad jokiu iskirpimu priekyje-nugaroje ner.. o gal (butu isvis idealu) kur nors netycia uzmatete panasaus megztuko schemute ir galetumete pasidalint..  blush2.gif
3. Gal pas ka atsirastu pagrindinio ir rankoviu rastu schemutes (zinau zinau, paprastas, bet niekur pas save nerandu.. sad.gif ) Beje, rusiskai neskaitau  doh.gif

Buciau laaabai dekinga uz pagalba.... wub.gif



Deja radau tik osinkoj,kaip mezgasi rastelis.cia
Atsakyti
Jei nenorit dalintis schemomis - nesilankykit čia doh.gif sėdėkit schemas pasikišusios giliai po užpakaliais ir palikit proanūkėms doh.gif
QUOTE(azraelis @ 2012 08 07, 13:23)
ačiū draugiškai auksarankiai žanetai pasidalinusiai savo lobiais

tavo vietoj po tokių komentarų net nedėčiau schemų viešai doh.gif

Dingo noras eiti į šią temą, kur daugiau kaip 7 metus puikiai viena kitai padėdavo unsure.gif užteko dviejų asabų žadnumo doh.gif pirmą kartą per tiek metų tokioj temoj toks žadnumas doh.gif


Shviesele[B], rankovių ir pagr.raštas tas pats, tik kad rankovių mažesnis. Ryt pažiūrėsiu, ar ką turiu, dbr miegas pirmauja blush2.gif man priekis kaip ir kreivai segasi, viršuj kvadratėlis didesnis, nei apačioj g.gif

tik rusų kalba radau
čia
čia
čia
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2012 08 07, 22:10)
Deja radau tik osinkoj,kaip mezgasi rastelis.cia



QUOTE(Tomienė @ 2012 08 07, 23:25)
Jei nenorit dalintis schemomis - nesilankykit čia  doh.gif sėdėkit schemas pasikišusios giliai po užpakaliais ir palikit proanūkėms  doh.gif

tavo vietoj po tokių komentarų net nedėčiau schemų viešai  doh.gif

Dingo noras eiti į šią temą, kur daugiau kaip 7 metus puikiai viena kitai padėdavo  unsure.gif užteko dviejų asabų žadnumo  doh.gif pirmą kartą per tiek metų tokioj temoj toks žadnumas  doh.gif
Shviesele[B], rankovių ir pagr.raštas tas pats, tik kad rankovių mažesnis. Ryt pažiūrėsiu, ar ką turiu, dbr miegas pirmauja  blush2.gif man priekis kaip ir kreivai segasi, viršuj kvadratėlis didesnis, nei apačioj  g.gif

tik rusų kalba radau
čia
čia
čia


Dekui labai! Vat jau ir suzinojau, kaip tas rastas vadinasi...entrelac, interlace ir panasiai... biggrin.gif Luety, o Osinkoj, kur davet nuoroda, pasirodo, sukelti angliskos knygos puslapiai, tai tureciau iskaityt ax.gif Tik tas rastas ne toks paprastas kaip man atrode is pirmo zvilgsnio blink.gif Jeigu jau net knygos apie ji rasomos...na, bus proga ismokt kazka naujo.. rolleyes.gif
Atsakyti