Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Siuvinėjimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Manyka
Labas rytas, merginos, noriu paklausti tokio stai dalyko:

ar yra didesnis skirtumas, i kuria puse siuvineji (kryzeliu)? Pavyzdeliuose rodoma, kad pirmiausia zygiuoji i desine ir tada grizti i kaire, tad virsutinis siuliukas visad ziuri kairen.
Bet zurnaluose, CSC pvz., matau, kad fotografuoti darbai siuvineti atvirksciai.
Ar cia DB budinga, viska daryti priesingai biggrin.gif ar tiesiog nera skirtumo?
Uodegyte
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 11, 12:09)
Jus man paaiskinkit kaip jus ISTRAUKIATE ta siula? Ji ir taip atskirti is suvyto stipriai siulo sunku  g.gif O del mazgeliu,ka daryti tokiu atveju,jei baigesi siulas,o paskutinis kryziukas yra pvz tokioj vietoj kad paskui to siulo galo niekur neuzkisi nes toj vietoj tiesiog nebera kryziuku kitu? (tai buna pats siuvinio krastas pvz)? Juk nepaliksi palaido galiuko....
*

kaip atskirti siulą

pritvirtinimo būdas

user posted image
perdurt per du siuliukus,pritvirtint per viena .

Manyka kaip kam patogiau,kiekviena turi savo technika smile.gif
Manyka
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 11, 12:32)
Manyka kaip kam patogiau,kiekviena turi savo technika  smile.gif

Aciu! 4u.gif
Bet dar va klausimelis: ar pagal savo siuvinejimo buda derini pusinius kryzelius, ar nesvarbu, i kuria puse jie "ziures"? g.gif
Dantiste
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 11, 11:09)
Jus man paaiskinkit kaip jus ISTRAUKIATE ta siula? Ji ir taip atskirti is suvyto stipriai siulo sunku  g.gif O del mazgeliu,ka daryti tokiu atveju,jei baigesi siulas,o paskutinis kryziukas yra pvz tokioj vietoj kad paskui to siulo galo niekur neuzkisi nes toj vietoj tiesiog nebera kryziuku kitu? (tai buna pats siuvinio krastas pvz)? Juk nepaliksi palaido galiuko....
*

aš darau taip: atsikerpi siūlą, viena ranka laikai prie galo visą siūlą tarp pirštų, kita ranka paimi vieną giją ir trauki, likusios 5 susiraito į krūvą, tada jas ištiesini hihihi.gif
mamyte1982
laba diena,norejau paklausti keliom gijom reikia siuvineti piesinukus?nes as visada siuvineju visom sesiom,bet dabar paskaicius pasimeciau,kad turbut blogai darau blush2.gif
Aushrita
Uodegyte,nezinau kaip imanoma isgauti tokia blogaja puse idealia kaip tu ikelei antru paveiksliuku doh.gif Man vistiek lieka siulo galiuku ir matosi kaip uz kitu kryziuku uzkisti jie... Nes pradejus siuvineti jau zinau kaip uztvirtinti kad neliktu siulo galo,o kaip pasibaigus siului padaryti kad jo neliktu? Mistika cia man kazkokia blush2.gif

Dantiste,pabandysiu taip kaip sakai 4u.gif As tai tiesiog dedavau siulo gala tarp keliu suspaustu,atskirdavau viena gija i viena ranka o kitus 5 kitoj rankoj laikau ir tempiu i priesingas puses kol atsiskiria.... g.gif
Manyka
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 08 11, 14:13)
laba diena,norejau paklausti keliom gijom reikia siuvineti piesinukus?nes as visada siuvineju visom sesiom,bet dabar paskaicius pasimeciau,kad turbut blogai darau blush2.gif
*

Oho, sesiom tai daug bigsmile.gif turbut gaunas "riebus" siuvinys?
Schemose visada raso keliom gijom kuriuos kryzelius reikia siuvineti. Dazniausiai dviem.
mamyte1982
QUOTE(Manyka @ 2012 08 11, 15:02)
Oho, sesiom tai daug bigsmile.gif  turbut gaunas "riebus" siuvinys?
Schemose visada raso keliom gijom kuriuos kryzelius reikia siuvineti. Dazniausiai dviem.
*

susinaudoja dayg siulu blush2.gif
Aushrita
Na 6 gijos tai tikrai per daug ,nespesit siulu pirkt biggrin.gif Jei neraso keliom siuvinet ar nezinot siuvinekit dviem gijom,pilnai uztenka 4u.gif As cia netyciom su 4pasiuvinejau ir tai man labai jau storai atrode smile.gif Tai dabar tik dvi naudoju jei nenurodyta kitaip.
B_March
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 11, 13:20)
Uodegyte,nezinau kaip imanoma isgauti tokia blogaja puse idealia kaip tu ikelei antru paveiksliuku doh.gif Man vistiek lieka siulo galiuku ir matosi kaip uz kitu kryziuku uzkisti jie... Nes pradejus siuvineti jau zinau kaip uztvirtinti kad neliktu siulo galo,o kaip pasibaigus siului padaryti kad jo neliktu? Mistika cia man kazkokia blush2.gif
*

Tai juk pasididinus paveiksliuką, aiškiai matosi užkišti siūlai. Mano blogosios pusės irgi tokios, kaip Uodegytė įkėlė, ir man jos toli gražu neatrodo puikiai biggrin.gif Bet vis tiek meistrai sugebėjo darbelį blogąja puse į priekį įrėmint biggrin.gif
Manyka
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 08 11, 15:37)
susinaudoja dayg siulu blush2.gif
*

Tai jooo, labai. O sakyk, ant kokios Aidos siuvineji? 10? 8?
mamyte1982
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 11, 16:39)
Na 6 gijos tai tikrai per daug ,nespesit siulu pirkt biggrin.gif Jei neraso keliom siuvinet ar nezinot siuvinekit dviem gijom,pilnai uztenka 4u.gif As cia netyciom su 4pasiuvinejau ir tai man labai jau storai atrode smile.gif Tai dabar tik dvi naudoju jei nenurodyta kitaip.
*

aciu uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Manyka @ 2012 08 11, 17:58)
Tai jooo, labai. O sakyk, ant kokios Aidos siuvineji? 10? 8?
*

visada siuvineju ant 14 aidos
Manyka
QUOTE(mamyte1982 @ 2012 08 11, 18:02)
visada siuvineju ant 14 aidos

O gali parodyti, kaip atrodo? 4u.gif man daznai norisi koki smulku paveiksleli padaryti didesniu, tai mazu cia butu gera ideja - imti daugiau giju! :-)
Aushrita
QUOTE(B_March @ 2012 08 11, 17:53)
Tai juk pasididinus paveiksliuką, aiškiai matosi užkišti siūlai. Mano blogosios pusės irgi tokios, kaip Uodegytė įkėlė, ir man jos toli gražu neatrodo puikiai  biggrin.gif Bet vis tiek meistrai sugebėjo darbelį blogąja puse į priekį įrėmint  biggrin.gif
*

As per telefona iejusi esu tai man padidinus issilieja vaizdas biggrin.gif
O del ireminimo tai cia jau nerealus sugebejimas biggrin.gif
zuzanele
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 11, 10:45)
Anksčiau nedarydavau, dabar pradėjau megzti, nes niekaip neradau sau jokio paaiškinimo kodėl negalima smile.gif?
*

Aš jau įsitikinau kažkada, kad negalima siuvinėt su mazgais, nes siuvinėjau baltu siūlu ir įsirėminus, mazgai persišvietė per siuvinį. Pamačius išsigandau- visas darbas sugadintas doh.gif Bet nuo to laiko- jokių mazgų schmoll.gif

QUOTE(Dantiste @ 2012 08 11, 14:06)
aš darau taip: atsikerpi siūlą, viena ranka laikai prie galo visą siūlą tarp pirštų, kita ranka paimi vieną giją ir trauki, likusios 5 susiraito į krūvą, tada jas ištiesini hihihi.gif
*

Lygiai taip pat drinks_cheers.gif
vasarė
QUOTE(Dvi @ 2012 08 11, 00:41)
2 siulai, atskirai istraukti, graziau gula vienas salia kito nei 2 atskirti kartu. Skirtumas yra. Tiesink netiesines, lygink nelygines. Kuomet siuvineju kitokius (needlepoint darbus), tek kartais reikia ir 4 siulus idealiai lygiai suguldyti viena salia kito. Jei gijas skirtum, sansu tai padaryti nebutu jokiu.
*

siandien kaip tik bandziau neseniai po viena siula atsiskirti. Dar ryt dienos sviesoj pabandysiu, nes skirtumo kol kas nepamaciau g.gif

QUOTE(Dantiste @ 2012 08 11, 09:23)

O du po vieną ištraukti siūlai ir sudėti į krūvą tikrai gula gražiau nei dvi kartu atskirtos gijos mirksiukas.gif
*

dirbsim ties siuo klausimu cool.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 11, 12:32)

bet is karto - dvi gijos

QUOTE(mamyte1982 @ 2012 08 11, 14:13)
*

ant 8ct aidos gal dar ir puse bedos, bet ant smulkesnes nelabai isivaizduoju kiek malonumo siuvinet lieka, kai kiekviena kryzeli istempt jega reikia per nedidele skylute. Prisimenu, kai DIM buvo keli variantai ant 18 ct 4 gijom doh.gif vargo vakariene lotuliukas.gif
elzeda
QUOTE(vasarė @ 2012 08 11, 22:13)
ant 8ct aidos gal dar ir puse bedos, bet ant smulkesnes nelabai isivaizduoju kiek malonumo siuvinet lieka, kai kiekviena kryzeli istempt jega reikia per nedidele skylute. Prisimenu, kai DIM buvo keli variantai ant 18 ct 4 gijom  doh.gif vargo vakariene  lotuliukas.gif
*

Ir aš tokį malonumą esu apturėjusi... rolleyes.gif
labai_laiminga
Sveikutės,

labai įdomidiskusija smile.gif Labai naudinga ir man ax.gif Dar klausimėlis: kokias adatas renkatės siuvinėjimui?
pupsiukelis123
Sveikutės mirksiukas.gif Pirmą kartą siuvinėsiu paveiksla ir paliko pati pabaiga su karoliukais. Norėjau pasitiklsinti ir pasiklausti kurios siuvinėjote. Kokiu siuliuku pritvirtinate karoliukus? ar toje vietoje tam tikra spalva kaip siuvinys išsiuvinėtas ir toje vietoje karoliuka talpinti ar pritvirtinate su kokiu spec. siuliuku karoliukams prisiuti? nes bijau suklysti pirmą kartą siuvinėsiu paveikslą su karoliukais
Dvi
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2012 08 11, 22:59)
Sveikutės  mirksiukas.gif  Pirmą kartą siuvinėsiu paveiksla ir paliko pati pabaiga su karoliukais. Norėjau pasitiklsinti ir pasiklausti kurios siuvinėjote. Kokiu siuliuku pritvirtinate karoliukus? ar toje vietoje tam tikra spalva kaip siuvinys išsiuvinėtas ir toje vietoje karoliuka talpinti ar pritvirtinate su kokiu spec. siuliuku karoliukams prisiuti? nes bijau suklysti pirmą kartą siuvinėsiu paveikslą su karoliukais
*

Nematomu siulu specialiai karoliukams. Ju buna visokiu, as naudoju Yli invisible. Vienos spulytes turbut 7 gyvenimams uzteks
pupsiukelis123
QUOTE(Dvi @ 2012 08 11, 23:06)
Nematomu siulu specialiai karoliukams. Ju buna visokiu, as naudoju Yli invisible. Vienos spulytes turbut 7 gyvenimams uzteks

Ačiū labai už atsakyma 4u.gif . Nors ramiau bus ir dabar žinosiu. Kitaip bučiau pritvirtinusi su siuvinėjimo siuliukais ax.gif
Laukine25

Siaubas... Pas mane blogoji pusė kaip tam pirmame paveiksle.. bet vistiek nesuprantu kuo čia dėti mazgai? Rodau savo siuvinį, kurio blogojoje pusėje mazgiukai (čia gal dar priklauso nuo rėminimo technologijos?), bet bumbulai neišlenda, tačiau ta blogoji pusė labai negraži smile.gif Ir vistiek nerandu paaiškinimo kodėl čia kaltas siūlo užmezgimas pradedant siūt? Čia matomai kalta yra siuvinėjimo technika dėl to netvarkingumo? g.gif

user posted image

user posted image

Niekaip nesuprantu kuo tie mazgai kalti?
Beje, jei persimato per medžiagą, tai nereikia dideliais atstumais siuvinėt. T.y. jei siuvi siuvi ir tada eina tarpas tuščias ir vėl ta pati spalva. Aš tokiu atveju nutraukiu siūlą, užmezgu mazgiuką ir tada siuvu toj vietoj kur prasideda. Mazgiukus mezgu tik pradėdama, baigdama tik užsuku siūlą.
***Andrea***
As mazgiuku nemezgu, o uzkaisioju... hmmm bet pas mane vistiek taip graziai nugarele neatrodo blush2.gif
elzeda
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 01:26)
Siaubas... Pas mane blogoji pusė kaip tam pirmame paveiksle.. bet vistiek nesuprantu kuo čia dėti mazgai? Rodau savo siuvinį, kurio blogojoje pusėje mazgiukai (čia gal dar priklauso nuo rėminimo technologijos?), bet bumbulai neišlenda, tačiau ta blogoji pusė labai negraži smile.gif Ir vistiek nerandu paaiškinimo kodėl čia kaltas siūlo užmezgimas pradedant siūt? Čia matomai kalta yra siuvinėjimo technika dėl to netvarkingumo? g.gif

Niekaip nesuprantu kuo tie mazgai kalti?
Beje, jei persimato per medžiagą, tai nereikia dideliais atstumais siuvinėt. T.y. jei siuvi siuvi ir tada eina tarpas tuščias ir vėl ta pati spalva. Aš tokiu atveju nutraukiu siūlą, užmezgu mazgiuką ir tada siuvu toj vietoj kur prasideda. Mazgiukus mezgu tik pradėdama, baigdama tik užsuku siūlą.
*

Pirmiausia pagirsiu, kad gražūs dizainai darbelių, skoningai įrėminta ir pateikta puikiai thumbup.gif O dėl tų mazgų, tai iš tokių foto tikrai neina pasakyti ar pamatyti ar matosi ten pas Tave guziukai ar ne. Gal Tau nesimato, nes esi pripratusi tokius matyti. Pamatytum kitos mergaitės, su tvarkinga blogąja puse, gal kitaip kalbėtum. Bet su Tavim ginčytis - tai kaip su pliku pešiotis (neįsižeisk tik- nepktai čia aš biggrin.gif )- jei Tau visos merginos pataria, kaip reikia siuvinėti taisyklingai, o Tu vistiek savo laikais, man rodos, niekas Tavęs neperkalbės smile.gif . Siuvinėjime, kaip ir kiekviename kitame užsiėmime egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių laikomės, jei norime preciziškai atlikti darbelius, tik ne visada gal išeina ax.gif
Aushrita
As tai manau kad svarbiausia yra galutinis variantas,ir nesvarbu kokia ta blogoji puse jei nepersisviecia tie visi mazgeliai,siulu galiukai ir pan 4u.gif Reminsit juk ne blogaja puse biggrin.gif
Sela:)
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 00:26)
Rodau savo siuvinį, kurio blogojoje pusėje mazgiukai 

Koks nerealus sirdutes grozis wub.gif
myth
Sirdute isties nuostabi bigsmile.gif

As mazgu niekuomet nedarau, bet blogoji puse nera grazi.. Galbut todel, kad siuvineju kvadrateliais 10 x 10, spalvu begale, daug kur del vieno-dvieju kryzeliu siula veriu. Bet... ireminus viso to nesimato, tad ir as galvos del to nesuku rolleyes.gif
Laukine25
Hm, manęs nereikia perkalbėti ir ginčytis neketinu, priimu taisykles bet ir noriu žinoti, kodėl jos tokios būtent tokios yra. Kolkas nesulaukiau nė vieno logiško argumento ir pati vis dar nematau kuo prasikalsta mažytis mazgelis prieš pradedant naują siūlą.
Dėl negražios nugarėlės, tai man ji būna labai graži jei siuvu viena spalva didesnį piešinį, bet jei tik keli kryžiukai vienokie, keli kitokie, kad va ir ta širdutė iš piešinio, tai geriau nenorėti pamatyt kitą pusę biggrin.gif Manau mazgai gali bumbulais virsti jei piešinys klijuojamas rėminant, aš jo neklijuoju niekada ir guzų tikrai nesimato, labai priekabi esu, man negali būti jokio broko, o guzai tai čia jau baisuma.. Viena labai autoritetinga siuvinėtoja, kurios darbais žaviuosi man taip pasakė ir gipsas, klausausi.
Ir labai pritariu nuomonei, kad galutinis rezultatas svarbiausias, niekas gi nelenda pažiūrėk kiek mazgų nugarėlėje užmegzta. Tenorėjau atsakymo, gal kas žinot kodėl negalima, bet to ir nesulaukiau smile.gif Na, gal dar kas žinos tiksliai ir visos sužinosim kas nežinom. Nes manęs aklas taisyklių laikymąsis netenkina, aš noriu žinoti kodėl smile.gif Gal čia dar kažkam tas irgi bus įdomu. Tikrai jokio pykčio, tiesiog paprastas klausimas kuris gali turėti paprastą atsakymą. 4u.gif

Ir už gerą žodį dėkui. Turiu gražių darbų, tik dar laukia įrėminimo, baisiai marudnas darbas, galėčiau labai labai daug siuvinėt, jei kas man viską surėmintų smile.gif Man gražiausia paveiksliukai...

Aj, va patarimas kodėl reikia siuvinėti iš viršaus į apačią, labai pasirodė logiškas, visada siuvau iš kairės dešinėn ir iš apačios viršun, tai dabar bandysiu persilaužt tą įprotį ir varyt nuo viršaus.. Bus sunku, nes papratus atvirkščiai.. doh.gif
Laura81r
labai graziai pateiktas darbelis!merginos,kas jus taip ismoko?o as galeciau geriau jau kilimus issiuvineti ar paklodes,nei kad taip graziai nufotkinti tongue.gif na,neturiu fantazijos,visai doh.gif
o del mazgeliu,manau,atsakymas paprastas guzai negrazu,nes matosi pakilimai,kai darbas jau buna isplautas,islygintas, iremintas ir paruostas naudojimui biggrin.gif kabejimui ant sienos ar siaip padetas grozejimuisi smile.gif
Laukine25
Man tada kyla dar vienas klausimas: kaip Jūs rėminat? g.gif
elzeda
Laukine, o Tu skaitai ką Tau merginos dėl tų mazgų rašo? Nes visos Tau tą patį atsako, o Tu vistiek savo varai. Čia susirinkę tikrai daug patyrusių siuvinėtojų, kurios siuvinėja ne vienus metus ir visos jos vienodai sako, o Tu viena su kitokia nuomone manaisi esanti teisi. Tai siuvinėk, niekas Tau nedraudžia kaip Tu nori, bet nesakyk, kad nėra logiško paaiškinimo tiems mazgams. Atsiprašau, kad nesusilaikiau nuo komentaro.
Laukine25
QUOTE(elzeda @ 2012 08 12, 11:06)
Laukine, o Tu skaitai
*

Tau turbūt labai sunku gyventi, kai Tu tokia pikta tampi dėl paprasto klausimo.. smile.gif Skaitau visų komentarus, žinoma. Minėta buvo dėl to, kad rėminant iškyla ir kad negraži blogoji siuvinio pusė. Bet to pasekoje kilo diskusija, kad guzai galbūt kyla dėl rėminimo technologijos, todėl paklausiau sekančiai, kaip merginos rėmina. Nes man guzų nekyla, nors mazgelį sumezgu.
O dėl blogosios pusės, jei būtum pati paskaičius kitų komentarus ir mažiau putojus, pastebėtum, jog vyrauja nuomonė, kad kitą siuvinio pusę labiau įtakoja siuvinio tankumas ir margumas, o ne mazgelis užmezgus pradedant naują spalvą smile.gif
Ataušk, niekas čia neatėjo pyktis. 4u.gif
elzeda
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 13:13)
Tau turbūt labai sunku gyventi, kai Tu tokia pikta tampi dėl paprasto klausimo.. smile.gif Skaitau visų komentarus, žinoma. Minėta buvo dėl to, kad rėminant iškyla ir kad negraži blogoji siuvinio pusė. Bet to pasekoje kilo diskusija, kad guzai galbūt kyla dėl rėminimo technologijos, todėl paklausiau sekančiai, kaip merginos rėmina. Nes man guzų nekyla, nors mazgelį sumezgu.
O dėl blogosios pusės, jei būtum pati paskaičius kitų komentarus ir mažiau putojus, pastebėtum, jog vyrauja nuomonė, kad kitą siuvinio pusę labiau įtakoja siuvinio tankumas ir margumas, o ne mazgelis užmezgus pradedant naują spalvą smile.gif
Ataušk, niekas čia neatėjo pyktis. 4u.gif
*

Ne nu tikrai, kaip su pliku pešiotis. Iš kur tu žinau, kad aš pikta ir putojuos-kiba tu mane pažįsti- gal aš išsišiepus rašau ir specialiai tave erzinu, o tu pati nesusilaikei ir kitus ramini. Baigiu su tavim diskutuoti, nes man nei naudos tai duoda, nei įdomu labai. Geros tau dienos ir nematyk (neskaityk) to ko nėra.
maijkute
Sveikos merginos,

nuolat seku tema, tik ''isikisu'' retai. Paskutiniai pokalbiai, is sono ziurint, tikrai nera ''saldus''... Laukine25 siek tiek pagarbos kitiems reiketu, bent jau rinktis tam tikru zodziu vartojima, nes jie atskleidzia tam tikras nuotaikas. Man irgi buna klausimu ir kazko nesuprantu, pasisakaitau komentarus ir zinau, kad praktikos eigoj isaiskes tai ko galbut nesuprantu siandien iki galo. o kitoms merginoms irgi patarciau maziau kreipti demesio i tokius atkaklius smulkmeniskus klausimus ar pan. Zinau, kad kartais susivaldyti sunku, bet tiesiog del bendros temos atmosferos tiek vieniems, tiek kitiems reiketu siek tiek susivaldymo.... Juk visi esam skirtingi...

tai tiek. Nieko nenorejau izeisti, tik pasakiau kaip man atrodo is sono skaitant.

Kaip katinas Leupoldas pasake: ''Gyvenkime draugiskai'' smile.gif
ta-pa-ti
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 11:22)
Nes manęs aklas taisyklių laikymąsis netenkina, aš noriu žinoti kodėl smile.gif
*

atsidūrus šalutiniame kelyje reik praleist važiuojančius pagrindine gatve. tokia taisyklė. biggrin.gif ale kodėl aš juos turiu praleist tai man niekas taip ir nepasakė biggrin.gif g.gif čia šeip.. nuotaikai pakelt mirksiukas.gif 4u.gif

o dėl mazgų temos.. tai aš jų nedarau ax.gif kadangi siūlą perlenkiu tai mazgas nereikalingas ax.gif užtvirtinu su kilpele... ax.gif
Aushrita
Oho kokia diskusija cia uzvire biggrin.gif As tai pati besiuvinedsma priejau isvados kad geriausias uztvirtinimas yra per kilpele perveriant,o pasibaigus siului kilpele+uzkisimas uz kitu kryziuku,man tai geriausias variantas smile.gif
O del tu taisykliu,na juk nera vienos taisykles visiems,niekas neliepia ju laikytis nebent pats nori smile.gif As pvz nesiuvineciau nuo virsaus i apacia nes tipo taip geriau,o man va nepatogu nors tu ka tai ir nesiuvineju taip irnesakyk.gif
zundyte
Laukine25,siuvinėk kaip nori ,megzk tuos savo mazgus ,jei tau taip geriau,čia visiška tavo valia ,kaip siuvinėt,o aš siuvinėsiu ,kaip man patogu,be mazgų ,nes dar ir laiką taupau,užnert siūlą per kilpelę daug mažiau laiko užima nei mazgą sumazgyt ir ant širdies gera ,kad ir blogoji pusė nėra mazguota,čia tokį pasitenkinimą jaučiu savo darbu,kai negėda ir kitą pusę parodyt,kad ir saviems žmonėms ,kurie gali tai pamatyt,nu bet čia kiekvienam pagal poreikį,man to reikia ,tau -ne,nu tai ir nebesiginčykim,sutarimo čia tikrai neprieisim ir atsakymo į savo klausimą "kodėl taip ,o ne kitaip?"irgi negausi,nu tikrai ne į kiekvieną gyvenime klausimą yra atsakymas,tiesiog yra taip,kaip yra ir tiek drinks_cheers.gif
Uodegyte
Laukine25 niekada nereikia prikišinėti asmeninio gyvenimo ,jai jau žmogus išsake nuomonę ,tai nereiškia kad jis piktas .

kalbant apie mazgelius,žiurint kokie jie,mazgeliuose nieko blogo nematau,kaip siulą pritvirtint ,nėra jokios taisyklės,svarbiausia,kad nebūtu per daug užmazgotas,ir jo nesimatytų geroje pusėje.ir ant lino siūlą pritvirtint yra sunkoka,ji galima užkišti uz jau išsiuvinetų siūliukų blogoje pusėje,arba mazgelį daryti baigiant vienos spalvos kryžiuką.o pradedant aš tiesiog užkišu už lino siuliukų.
erikica
Sveikos, gal kas nors turite berzu schemu arba peizazu kuriuose dominuoja berzai?
Aciu.
Dantiste
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 08 11, 22:39)
Sveikutės,
labai įdomidiskusija  smile.gif Labai naudinga ir man  ax.gif  Dar klausimėlis: kokias adatas renkatės siuvinėjimui?
*

kol kas naudojau tik DMC adatas nr.26, dar nei viena nelūžo, truputį palinkusios kelios, tik jos man baisiai juoduoja doh.gif

QUOTE(Dvi @ 2012 08 11, 23:06)
*

O gal yra kokių nors gudrybių, kaip su tuo nematomu siūlų siūt? blush2.gif taip aš jo nemėgstu, man pastoviai susisuka, painiojasi, iš adatos išsprūsta, blogiau nei metalikas doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Aushrita @ 2012 08 12, 10:23)
Reminsit juk ne blogaja puse biggrin.gif
*

o čia pasirodo priklauso pas kokį rėmintoją paklius darbas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 11:58)
Man tada kyla dar vienas klausimas: kaip Jūs rėminat? g.gif
*

kai ant rėmintojų buvau supykus, tai namie rėminausi pati tempiant ant kartono, bet dabar centre palieku rėmint, nes ten irgi ištempia medžiagą, neklijuoja. Sakė kažkokie kabliukai prie galinės pusės kartono trvirtinami ir siūlu tempiant už jų kabina g.gif

O dėl mazgų, taigi jei bus galinėj pusėj daug mazgų ir jum darbą priklijuos prie pagrindo, tai gausis toks guzuotas, jei ištemps, tai gal ir nieko, bet irgi gali matytis kažkokie nelygumai g.gif man tokių problemų neiškyla, nes aš niekad nemokėjau užmazgint normaliai siūlo galą lotuliukas.gif
***Andrea***
As kazkaip kai jus cia del tu mazgu pradejot gincytis prisiminiau mociute, jos jaunystej siuvinedavo dazniausiai ant paprastu medziageliu ant kuriu budavo ispiesti kryziukai (nesu macius tokio daikt, tai negaliu ka daugiau pasakyti) ir tuos siuvinukus neremindavo, o tiesiog tiesdavo kaip papuosimus visur ir jei kuri panele (kaip mano mociute) nemokedavo graziai sutvarkyti nugarines dalies, tai kas pakeldavo apziuret pagal ta nugarine dali spresdavo kokia is taves siuvinetoja smile.gif
B_March
Aš taip pat spėju, kad pačioje pradžioje siuvinėjimas buvo daugiausia naudojamas papuošti staltiesėms, užklotams, servetėlėms ir pan. Todėl buvo svarbu, kad kita pusė tvarkingumu nenusileistų gerajai. Iš to ir kilo taisyklė, kad mazgai negalimi. Rėminant darbelį, žinoma, mažiukas mazgelis nepakenks, jeigu pačiai siuvinėtojai taip patogiau.
Uodegyte
QUOTE(erikica @ 2012 08 12, 16:05)
Sveikos, gal kas nors turite berzu schemu arba peizazu kuriuose dominuoja berzai?
Aciu.
*

schemų paieška
perskaityti 1 psl taisykles

QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 12, 16:19)
tuos siuvinukus neremindavo, o tiesiog tiesdavo kaip papuosimus visur ir jei kuri panele (kaip mano mociute) nemokedavo graziai sutvarkyti nugarines dalies, tai kas pakeldavo apziuret pagal ta nugarine dali spresdavo kokia is taves siuvinetoja smile.gif
*

įdomiai biggrin.gif
cindy
Kur Kaune geriausiai rinktis rėmus ir rėminti? Noriu, kad ir kaina nesikandžiotų, ir, kad gerai savo darbą padarytų ax.gif
***Andrea***
As reminau laisves alejoje, paejus nuo soboro siek tiek po kaire ranka (praejus fiju centra uz poros namu). Ir likau suzaveta ir kokybe ir kaina smile.gif (anksciau remindavau savanoriuose priesais lana).
as ir nustebau kai mociutei tai papasakojo, nes viena karta dar kai mokine buvau ir siuvinedavau paeme mano paveiksliuka sako nelabai graziai galus uztaisai... sakau juk as reminsiu nesimatys smile.gif va ir papasakojo, kad jos laikais visi nugarele ziuredavo... g.gif
Laukine25
QUOTE(maijkute @ 2012 08 12, 11:39)
Laukine25 siek tiek pagarbos kitiems reiket
*

Labai gerbiu visus, kurie moka mandagiai bendrauti, o ne lieja savo tulžį ant tų kurie užduoda klausimus. Man jos tonas nuskambėjo nemandagiai (dėl to ji pati pripažino, kad nebesivaldo), todėl atsakiau tuo pačiu. Siūlau mandagumo pamokas tuo ir pabaigt, nes moralais nieko nepakeisim.

QUOTE(zundyte @ 2012 08 12, 13:13)
nes dar ir laiką taupau,užnert siūlą per kilpelę daug mažiau laiko užima nei mazgą sumazgyt
*

aha, visiškai pritariu ir aš taip darau.

QUOTE(B_March @ 2012 08 12, 15:25)
Aš taip pat spėju, kad pačioje pradžioje siuvinėjimas buvo daugiausia naudojamas papuošti staltiesėms, užklotams, servetėlėms ir pan. Todėl buvo svarbu, kad kita pusė tvarkingumu nenusileistų gerajai. Iš to ir kilo taisyklė, kad mazgai negalimi. Rėminant darbelį, žinoma, mažiukas mazgelis nepakenks, jeigu pačiai siuvinėtojai taip patogiau.
*

Va šitas atsakymas man atrodo logiškiausias iš visų. Ačiū, manau čia ir slypės tikroji mazgų paslaptis biggrin.gif

zundyte
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 12, 16:11)
paeme mano paveiksliuka sako nelabai graziai galus uztaisai... sakau juk as reminsiu nesimatys smile.gif va ir papasakojo, kad jos laikais visi nugarele ziuredavo...  g.gif
*

va čia ir yra esmė visos tos mūsų diskusijos,kad reikia siuvinėti taip ,kad nebūtų gėda net blogąją pusę parodyti,tada ir akims gražu ir sielai lengva wub.gif ..paslėpti lengviausia,bet pvz jei siuvinėji su visais mazgais ir užsimanai išsiuvinėti rankšluostį ,staltiesę ar papuošti siuviniu palaidinukę ,tada būna labai sunku smegenis perorientuot į "gražų" siuvinėjimą,nes gi jau rankos pačios mezga tuos mazgus,o jei visada tvarkingai siuvinėji,tada tokiuose darbuose reikia labai nedaug pasistengti ir rezultatas džiugina thumbup.gif
zuzanele
Sveikos 4u.gif
Perskaičiau čia vykusią diskusiją ir nusišypsojau... Ir aš skaitydama, kad negalima mazgų, tyliai juos dariau ir šypsojausi:"Ai, paistalai" blush2.gif . Ir jų begalybė buvo, kol mano didelis įrėmintas darbas juos išryškino doh.gif Va tada supykau ant savęs:"Kodėl neklausiau Jūsų patarimų". Ardžiau įrėmintą darbą ir bandžiau panaikinti mazgus doh.gif Sunkiai sekėsi, nes jų laaaabai jau daug doh.gif Bet tai buvo vienintelė ir paskutinė pamoka visam gyvenimui. Dabar mano darbuose, nei pačiam mažiausiam, nerasite nė vieno mazgelio rolleyes.gif
Ir dar... kažkada norėjau stoti į meninį siuvinėjimą. Teko pamatyti ir apžiūrinėti siuvinėtojų baigiamuosius darbus. Blogoji pusė nesiskyrė nuo gerosios. Nustebino siuvinėtos užuolaidos. Ilgai teko pasukt galvą- kur gera, o kur bloga pusė smile.gif Turiu a.a. siuvinėtų anytos darbų. Darbams jau 70 metų wub.gif Abi pusės kaip nulietos thumbup.gif
Todėl man nekyla daugiau klausimų dėl mazgų ir blogosios pusės grožio rolleyes.gif
rasiux-
QUOTE(zuzanele @ 2012 08 12, 18:36)
kažkada norėjau stoti į meninį siuvinėjimą.

O kur tokio gėrio moko bigsmile.gif Norėčiau ir aš pasipraktikuoti, nes mano blogoji pusė tai tikrai negraži, nors mazgų ir nemezgu blush2.gif
zuzanele
QUOTE(rasiux- @ 2012 08 12, 21:41)
O kur tokio  gėrio moko  bigsmile.gif  Norėčiau ir aš pasipraktikuoti, nes mano blogoji pusė tai tikrai negraži, nors mazgų ir nemezgu  blush2.gif
*

Tai buvo labai seniai, prieš daugiau nei 20 metų. Šito mokė Kaune, netoli Saulėtekio buvusioj profesinėj mokykloj rolleyes.gif Dabar net nežinau ar tokia mokykla yra unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.