Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 13:13)
Tau turbūt labai sunku gyventi, kai Tu tokia pikta tampi dėl paprasto klausimo.. smile.gif Skaitau visų komentarus, žinoma. Minėta buvo dėl to, kad rėminant iškyla ir kad negraži blogoji siuvinio pusė. Bet to pasekoje kilo diskusija, kad guzai galbūt kyla dėl rėminimo technologijos, todėl paklausiau sekančiai, kaip merginos rėmina. Nes man guzų nekyla, nors mazgelį sumezgu.
O dėl blogosios pusės, jei būtum pati paskaičius kitų komentarus ir mažiau putojus, pastebėtum, jog vyrauja nuomonė, kad kitą siuvinio pusę labiau įtakoja siuvinio tankumas ir margumas, o ne mazgelis užmezgus pradedant naują spalvą smile.gif
Ataušk, niekas čia neatėjo pyktis. 4u.gif


Ne nu tikrai, kaip su pliku pešiotis. Iš kur tu žinau, kad aš pikta ir putojuos-kiba tu mane pažįsti- gal aš išsišiepus rašau ir specialiai tave erzinu, o tu pati nesusilaikei ir kitus ramini. Baigiu su tavim diskutuoti, nes man nei naudos tai duoda, nei įdomu labai. Geros tau dienos ir nematyk (neskaityk) to ko nėra.
Atsakyti
Sveikos merginos,

nuolat seku tema, tik ''isikisu'' retai. Paskutiniai pokalbiai, is sono ziurint, tikrai nera ''saldus''... Laukine25 siek tiek pagarbos kitiems reiketu, bent jau rinktis tam tikru zodziu vartojima, nes jie atskleidzia tam tikras nuotaikas. Man irgi buna klausimu ir kazko nesuprantu, pasisakaitau komentarus ir zinau, kad praktikos eigoj isaiskes tai ko galbut nesuprantu siandien iki galo. o kitoms merginoms irgi patarciau maziau kreipti demesio i tokius atkaklius smulkmeniskus klausimus ar pan. Zinau, kad kartais susivaldyti sunku, bet tiesiog del bendros temos atmosferos tiek vieniems, tiek kitiems reiketu siek tiek susivaldymo.... Juk visi esam skirtingi...

tai tiek. Nieko nenorejau izeisti, tik pasakiau kaip man atrodo is sono skaitant.

Kaip katinas Leupoldas pasake: ''Gyvenkime draugiskai'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 11:22)
Nes manęs aklas taisyklių laikymąsis netenkina, aš noriu žinoti kodėl smile.gif


atsidūrus šalutiniame kelyje reik praleist važiuojančius pagrindine gatve. tokia taisyklė. biggrin.gif ale kodėl aš juos turiu praleist tai man niekas taip ir nepasakė biggrin.gif g.gif čia šeip.. nuotaikai pakelt mirksiukas.gif 4u.gif

o dėl mazgų temos.. tai aš jų nedarau ax.gif kadangi siūlą perlenkiu tai mazgas nereikalingas ax.gif užtvirtinu su kilpele... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 12 rugpjūčio 2012 - 11:43
Oho kokia diskusija cia uzvire biggrin.gif As tai pati besiuvinedsma priejau isvados kad geriausias uztvirtinimas yra per kilpele perveriant,o pasibaigus siului kilpele+uzkisimas uz kitu kryziuku,man tai geriausias variantas smile.gif
O del tu taisykliu,na juk nera vienos taisykles visiems,niekas neliepia ju laikytis nebent pats nori smile.gif As pvz nesiuvineciau nuo virsaus i apacia nes tipo taip geriau,o man va nepatogu nors tu ka tai ir nesiuvineju taip irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 12 rugpjūčio 2012 - 12:59
Laukine25,siuvinėk kaip nori ,megzk tuos savo mazgus ,jei tau taip geriau,čia visiška tavo valia ,kaip siuvinėt,o aš siuvinėsiu ,kaip man patogu,be mazgų ,nes dar ir laiką taupau,užnert siūlą per kilpelę daug mažiau laiko užima nei mazgą sumazgyt ir ant širdies gera ,kad ir blogoji pusė nėra mazguota,čia tokį pasitenkinimą jaučiu savo darbu,kai negėda ir kitą pusę parodyt,kad ir saviems žmonėms ,kurie gali tai pamatyt,nu bet čia kiekvienam pagal poreikį,man to reikia ,tau -ne,nu tai ir nebesiginčykim,sutarimo čia tikrai neprieisim ir atsakymo į savo klausimą "kodėl taip ,o ne kitaip?"irgi negausi,nu tikrai ne į kiekvieną gyvenime klausimą yra atsakymas,tiesiog yra taip,kaip yra ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laukine25 niekada nereikia prikišinėti asmeninio gyvenimo ,jai jau žmogus išsake nuomonę ,tai nereiškia kad jis piktas .


kalbant apie mazgelius,žiurint kokie jie,mazgeliuose nieko blogo nematau,kaip siulą pritvirtint ,nėra jokios taisyklės,svarbiausia,kad nebūtu per daug užmazgotas,ir jo nesimatytų geroje pusėje.ir ant lino siūlą pritvirtint yra sunkoka,ji galima užkišti uz jau išsiuvinetų siūliukų blogoje pusėje,arba mazgelį daryti baigiant vienos spalvos kryžiuką.o pradedant aš tiesiog užkišu už lino siuliukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 rugpjūčio 2012 - 13:23
Sveikos, gal kas nors turite berzu schemu arba peizazu kuriuose dominuoja berzai?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 08 11, 22:39)
Sveikutės,
labai įdomidiskusija  smile.gif Labai naudinga ir man  ax.gif  Dar klausimėlis: kokias adatas renkatės siuvinėjimui?

kol kas naudojau tik DMC adatas nr.26, dar nei viena nelūžo, truputį palinkusios kelios, tik jos man baisiai juoduoja doh.gif

QUOTE(Dvi @ 2012 08 11, 23:06)
Nematomu siulu specialiai karoliukams. Ju buna visokiu, as naudoju Yli invisible. Vienos spulytes turbut 7 gyvenimams uzteks

O gal yra kokių nors gudrybių, kaip su tuo nematomu siūlų siūt? blush2.gif taip aš jo nemėgstu, man pastoviai susisuka, painiojasi, iš adatos išsprūsta, blogiau nei metalikas doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Aushrita @ 2012 08 12, 10:23)
Reminsit juk ne blogaja puse biggrin.gif

o čia pasirodo priklauso pas kokį rėmintoją paklius darbas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2012 08 12, 11:58)
Man tada kyla dar vienas klausimas: kaip Jūs rėminat? g.gif

kai ant rėmintojų buvau supykus, tai namie rėminausi pati tempiant ant kartono, bet dabar centre palieku rėmint, nes ten irgi ištempia medžiagą, neklijuoja. Sakė kažkokie kabliukai prie galinės pusės kartono trvirtinami ir siūlu tempiant už jų kabina g.gif

O dėl mazgų, taigi jei bus galinėj pusėj daug mazgų ir jum darbą priklijuos prie pagrindo, tai gausis toks guzuotas, jei ištemps, tai gal ir nieko, bet irgi gali matytis kažkokie nelygumai g.gif man tokių problemų neiškyla, nes aš niekad nemokėjau užmazgint normaliai siūlo galą lotuliukas.gif
Atsakyti
As kazkaip kai jus cia del tu mazgu pradejot gincytis prisiminiau mociute, jos jaunystej siuvinedavo dazniausiai ant paprastu medziageliu ant kuriu budavo ispiesti kryziukai (nesu macius tokio daikt, tai negaliu ka daugiau pasakyti) ir tuos siuvinukus neremindavo, o tiesiog tiesdavo kaip papuosimus visur ir jei kuri panele (kaip mano mociute) nemokedavo graziai sutvarkyti nugarines dalies, tai kas pakeldavo apziuret pagal ta nugarine dali spresdavo kokia is taves siuvinetoja smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat spėju, kad pačioje pradžioje siuvinėjimas buvo daugiausia naudojamas papuošti staltiesėms, užklotams, servetėlėms ir pan. Todėl buvo svarbu, kad kita pusė tvarkingumu nenusileistų gerajai. Iš to ir kilo taisyklė, kad mazgai negalimi. Rėminant darbelį, žinoma, mažiukas mazgelis nepakenks, jeigu pačiai siuvinėtojai taip patogiau.
Atsakyti
QUOTE(erikica @ 2012 08 12, 16:05)
Sveikos, gal kas nors turite berzu schemu arba peizazu kuriuose dominuoja berzai?
Aciu.

schemų paieška
perskaityti 1 psl taisykles




QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 12, 16:19)
tuos siuvinukus neremindavo, o tiesiog tiesdavo kaip papuosimus visur ir jei kuri panele (kaip mano mociute) nemokedavo graziai sutvarkyti nugarines dalies, tai kas pakeldavo apziuret pagal ta nugarine dali spresdavo kokia is taves siuvinetoja smile.gif

įdomiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 12 rugpjūčio 2012 - 15:37
Kur Kaune geriausiai rinktis rėmus ir rėminti? Noriu, kad ir kaina nesikandžiotų, ir, kad gerai savo darbą padarytų ax.gif
Atsakyti