Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

kaip įkelti nuotrauką

http://www.postimage.org/ pasirinkti 640x480 (for message boards) ,kopijuoti nuoroda Pilno dydžio į forumą (1)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 rugpjūčio 2012 - 12:05
Sveikos, labai reikia graziu geliu schemu ir nesunkiu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eevelina511 @ 2012 08 14, 13:48)
Sveikos, labai reikia graziu geliu schemu ir nesunkiu  smile.gif  smile.gif  smile.gif

Yra atskira tema su schemom, paieskok wink.gif
Atsakyti
Laba diena, merginos,

įkeliu savo pabaigtą darbelį. Žinau, kad dauguma jūsų yra siuvinėjusios ir mačiusios tokį metriką, bet man čia pirmasis rimtas darbelis, pabaigtas iki galo ir paruoštas dovanoti. Įdomi jūsų nuomonė ax.gif

http://public.fotki....ikas.html#media rolleyes.gif
Atsakyti
Pagaliau po beveik metų poilsio atgavau savo siuvinėjimo muzą thumbup.gif
Baigiau savo 3metų lėlių teatrą wub.gif

Tai dabar iešksu ką kitą siuvinėti, bet iškilo klausimas, kas geriau : pirkti siuvinėjimo rinkinį ar atskirai internete radus schemą susipirkti siulus, medžiagas ir panašiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 08 14, 16:07)
Laba diena, merginos,

įkeliu savo pabaigtą darbelį. Žinau, kad dauguma jūsų yra siuvinėjusios ir mačiusios tokį metriką, bet man čia pirmasis rimtas darbelis, pabaigtas iki galo ir paruoštas dovanoti. Įdomi jūsų nuomonė  ax.gif 

http://public.fotki....ikas.html#media  rolleyes.gif

pirmas - puikiai thumbup.gif

QUOTE(i2kas @ 2012 08 14, 16:40)
Pagaliau po beveik metų poilsio atgavau savo siuvinėjimo muzą  thumbup.gif
Baigiau savo 3metų lėlių teatrą  wub.gif 

Tai dabar iešksu ką kitą siuvinėti, bet iškilo klausimas, kas geriau : pirkti siuvinėjimo rinkinį ar atskirai internete radus schemą susipirkti siulus, medžiagas ir panašiai?  g.gif

prasom pasirodyt bigsmile.gif

o del to - ar pirkti rinkini, ar prie schemos tik priemones, tai cia kaip kada koks variantas.
Pvz. as esu pirkus ir pora rinkiniu, ir pagal schemas - tik priemones, paskutini karta pirkausi HAED schema, nes zinojau, kad tokios tikrai nebus internete, nes ji 2012 metu ir atskirai siulus su medziaga, tai man visumoj susidare suma 300 litu su trupuciu cool.gif . Kaip is karto - tai nemazai.
o pvz rinkini esu pirkus ebay, kuris kainavo man 78 litus su siuntimu, LT ji po 150,50 lt pardavineja. Tai, jei is ebay, tai zinant, kad viskas originalu+medziaga, schema, adatos, siulai butent tokie, kokiu reikia (nekonvertuoti), tai, manau, pigiau nei pirktis prie rastos schemos viska atskirai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 08 14, 16:40)
kas geriau : pirkti siuvinėjimo rinkinį ar atskirai internete radus schemą susipirkti siulus, medžiagas ir panašiai?  g.gif

Asmeniskai as, Lietuvoje iki siol nesu maciusi tarp rinkiniu, graziu, elegantisku ar stilingu schemu.. Isskyrus gal firminius Anchor, DMC rinkinius vaikams g.gif
Atsakyti
QUOTE(labai_laiminga @ 2012 08 14, 17:07)
Laba diena, merginos,

įkeliu savo pabaigtą darbelį. Žinau, kad dauguma jūsų yra siuvinėjusios ir mačiusios tokį metriką, bet man čia pirmasis rimtas darbelis, pabaigtas iki galo ir paruoštas dovanoti. Įdomi jūsų nuomonė  ax.gif 


Matosi, kad gražiai, dailiai ir kruopščiai išsiuvinėta. Šaunuolė thumbup.gif , darbelis tvarkingas. Tik jei leisi patarsiu dėl rėminimo ax.gif Kaip suprantu rėminai pati? Kai rėmina rėminimo salone, pasportas būna storas, kartoninis, specialiu pasvirimu išpjautas. Pasportas tikrai kainuoja labai nedaug-kelis litus. Šiam darbeliui aš būčiau palikusi šiek tiek daugiau erdvės, kiek kitaip centravusi užrašą. Ir dar-kai rėmini stenkis ištempti aidą taip, kad langeliai eitų lygiai su pasportu. Tai tiek draugiškų pastabėlių, lauksim kitų darbelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dažniausiai perku rinkinius, nes jei užtaikau kažką "ant išpardavimo", būna gerokai pigiau, nei pirktis siūlus ir medžiagas.

Beje, turiu vieną rinkinį, kurio greičiausiai nesiuvinėsiu. The Gold Collection European Bistro:

user posted image

Mastau, gal kuri uzsiimtu paorganizuot koki mini konkurseli ir laimetojai galeciau ji atsiust/padovanot? Galim ir be balsavimu, tiesiog atgaivinkim ana temute, kur siuvinejom 2 svaaites drauge, ir is visu dalyviu atrinktumem viena atsitiktiniu budu?
Gal ir kvaila mintis, gal niekam to rinkinio ir nereik biggrin.gif
Atsakyti
Katu, kokia graži iniciatyva wub.gif
Atsakyti
Katu, tikrai sauni mintis, tikrai manau, kad bus norinciu ir vertu thumbup.gif

Kaip tik FB dabar kilnoja sio darbo procesa. Puikiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 08 14, 17:43)
pirmas - puikiai  thumbup.gif
prasom pasirodyt  bigsmile.gif

o del to - ar pirkti rinkini, ar prie schemos tik priemones, tai cia kaip kada koks variantas.
Pvz. as esu pirkus ir pora rinkiniu, ir pagal schemas - tik priemones, paskutini karta pirkausi HAED schema, nes zinojau, kad tokios tikrai nebus internete, nes ji 2012 metu ir atskirai siulus su medziaga, tai man visumoj susidare suma 300 litu su trupuciu  cool.gif . Kaip is karto - tai nemazai.
o pvz rinkini esu pirkus ebay, kuris kainavo man 78 litus su siuntimu, LT ji po 150,50 lt pardavineja. Tai, jei is ebay, tai zinant, kad viskas originalu+medziaga, schema, adatos, siulai butent tokie, kokiu reikia (nekonvertuoti), tai, manau, pigiau nei pirktis prie rastos schemos viska atskirai.   4u.gif


Vėliau jei nepamiršiu įkelsiu wub.gif

Dėkui už patarimą 4u.gif manau, kad rinkinį pirksiu g.gif radau už £17 svarų - kai pagalvojau, spėju aš ant siūlų panašiai tiek išleisčiau o kur dar medžiaga doh.gif



Manyka aš ne lietuvoje gyvenu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i2kas: 14 rugpjūčio 2012 - 17:38