Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

Leliu teatras be galo be krasto patiko - nematytas, zaismingas, isskirtinis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 17:17)

Cia nufotografavau lapuka, kaip turetu atrodyt baigtas darbelis


O kodėl nenori maišyti...vieną aguoną daryk ryškesnę, kitą, kad ir blankesnę.Manau visai neblogai žiūrėtūsi...beje,ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 16, 10:21)
O kodėl nenori maišyti...vieną aguoną daryk ryškesnę, kitą, kad ir blankesnę.Manau visai neblogai žiūrėtūsi...beje,ačiū 4u.gif


Nu man atrodo, kad ta oranzine atitruksta nuo kitu raudonu atspalviu, bet gal mano nepatirtis cia kalba...

gal pabandyt kita gele issiuvinet su ta mano parikta spalva ir tada sprest.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 06:16)
Mano maziukai darbeliai.


Patiko metrikas, o dar labiau rakšluosčio bezdžionikės thumbup.gif Gražu thumbup.gif
Dėl tų aguonų-man irgi gal kliūtų ta oranžinė g.gif Lapelyje, kur nufotkinai, tai ne tokia "morkava" atrodo. g.gif Gal tikrai verta parinkti kitą, artimesnę raudonai?
Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 18:26)
gal pabandyt kita gele issiuvinet su ta mano parikta spalva ir tada sprest.


Gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Beje, uzkretet tom Joan Elliott fejom, irgi vakar akis ganiau internete. Dabar paziuriu, kokius dar rinkinius turiu, o gi turiu jos Unicor thumbup.gif

user posted image

Mokejau uz rinkini kazkda seniai $13.99, pasirode man neblogai kaina. Yra visi karoliukai, bet AIDA keisiu si karta i kita audini.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 08 16, 11:45)
Dvi, tai kaip ten su tuo siulo "lauzymu"  ax.gif

Kažką nupaišiau ax.gif
user posted image
Pirmam kryžiukui eini 1-2-3-4. Jei nuo 4 eisi link 5, siūlas ties medžiaga persilenkia, palikdamas tuščią skylutę. bet uždengs skylutę 5, nes ten ties medžiaga nepesilenkia. Geriau eiti 4-6-5 ir t.t.

Jei eisi 4-C (sorry, ne tą nupiešiau), siūlas praktiškai eis tiesia linija. Uždengs ir skylutę 4, ir C. Kryžiukas gausis ištįsęs ir nekoks. Geria jau tada daryti 4-D-C-B-A arba rinktis kitą pavienį kryžiuką.

P.S. Jei visvien nieko nesupratot, kitaip paaiškinti nemoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 16 rugpjūčio 2012 - 16:51
QUOTE(Dvi @ 2012 08 16, 18:48)

P.S. Jei visvien nieko nesupratot, kitaip paaiškinti nemoku  doh.gif

As viska supratau, nes pastebejau savo perejimuose patisusius kryzelius. Zinojau kodel, bet nebandziau kitaip. Paprasciausiai nepamasciau,kad ir kitaip galima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 17:17)

**Nerealus apipaviladinimas!
Na ir kas, kad kiekviena galim isisuvinet, bet ne kiekvienai sauna i galva taip "ipakuot" siuvinuka, o be tu apipavidalinimo idejos sraiges bus tik sraiges...
Aciu uz patarima, bandysiu ieskot. Nes kazkaip paciai nedaejo pasigooglint...



Nėra už ką 4u.gif bet ta orandžinė man visai nepatinka schmoll.gif

QUOTE(myth @ 2012 08 16, 17:17)
Leliu teatras be galo be krasto patiko - nematytas, zaismingas, isskirtinis..  wub.gif


Dėkui 4u.gif wub.gif

QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 17:31)
Beje, uzkretet tom Joan Elliott fejom, irgi vakar akis ganiau internete. Dabar paziuriu, kokius dar rinkinius turiu, o gi turiu jos Unicor  thumbup.gif
Mokejau uz rinkini kazkda seniai $13.99, pasirode man neblogai kaina. Yra visi karoliukai, bet AIDA keisiu si karta i kita audini.

Baltas pavydas wub.gif

Na ir mano procesiukas Joan Elliott "Victorian Dollhouse" 4u.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2012 08 15, 22:19)
Aš rodausi su procesu DIM švyturiu. Foto nekokia, nenatūralioj šviesoj fotkinta,

gražu thumbup.gif kiek laiko siuvinėjat? blush2.gif

QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 03:37)
Nu tada tiesiog traukiam burtus.
Kas nori to rinkinuko (priminsiu, kad tai Cross Stitch Kit European Bistro Dimensions Gold Collection)


oi koks grožis.. norėčiau ir aš.. blush2.gif bigsmile.gif

QUOTE(Katu @ 2012 08 16, 05:16)


koks rankšluostis bigsmile.gif nuostabu wub.gif

QUOTE(i2kas @ 2012 08 16, 12:37)
Aš ir vakar sapnavau kaip siuvinėju vieną iš Elliott fėjų  wub.gif  angel_not.gif


aš tai irgi sapnuoju kad siuvinėju. ir taip greitai lotuliukas.gif

gavau siulus.. bėgu toliau siuvinėt savo švyturį ax.gif thumbup.gif pritrūkau vienos spalvos.. doh.gif
Atsakyti
labas vakaras,

prisiduodu ir aš savo vasarišką pievą smile.gif

user posted image

o čia visas procesiukas, kam įdomu mirksiukas.gif

http://public.fotki.com/ZMama/pieva/
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 08 16, 18:16)
Na ir mano procesiukas Joan Elliott "Victorian Dollhouse" 4u.gif


O kaip jus cia taip idomiai,iskart su daug siulu siuvinejat? bigsmile.gif Cia taip einat nuo vieno krasto iki kito po eilute? Net nesumasciau taip g.gif Bet ar nepavargstat isvert siula is adatos,vel ivert ir t.t? blush2.gif

Dar norejau paklaust,siuvineju metrika batukus (turbut daugelis zino kaip jie atrodo),ir ten yra keli ploteliai kur balta spalva reikia siuvineti,tai va man idomu ar siuvineti baltai jei aida ir taip mano balta? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 16 rugpjūčio 2012 - 19:55
QUOTE(ZMama @ 2012 08 16, 20:51)

prisiduodu ir aš savo vasarišką pievą  smile.gif


Atsimenu tavo pirmuosius kryžiukus...laukiau pabaigos mirksiukas.gif ...stulbinantis finišas wub.gif
Atsakyti