Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

QUOTE(P.Sh. @ 2012 08 17, 17:25)
Labai patiko krikšto knygelė smile.gif

aciu...ji dar "silta", tik pries pora valandu atidaviau savininkei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 08 17, 15:53)
na užsakant, nebuvo nei vienos prekės, kurios siuntimas užtrunka ilgiau... o ir laišką jau vieną rašiau prieš 4 d., tai gavau atsakymą, kad artimiausiu metu išsiųs, vis dar siunčia smile.gif  na kažkaip kasiulai.lt man labiau patiko aptarnavimas...

ai geriau parodysiu, kokių grožių šiandien pasiėmiau biggrin.gif
jau toooks didelis, kad net nebežinau kur reiks kabinti biggrin.gif  įrėminimas kaip visada man wub.gif


Puikus darbeliai visi iki vieno 4u.gif ypač patiko pats pirmasis darbelis wub.gif labai mėgstu darbus su gamta ir gyvūnais wub.gif .
Papildyta:
QUOTE(Daisiuke @ 2012 08 17, 17:17)
senai buvau uzsukus, mazoji laiko daug atima, bet pasirodau su paskutiniais darbais savo:

Virtuvines prijuostes Jam ir Jai smile.gif (vestuviu svocia dovanojo jauniesiems antraja diena jas) (siuvineta ant ispesiojamos kanvos per viena langeli vienu siuliuku).buvo sunkoka ant baltos kanvos tiap smulkiai baltu siulu siuvinet, bet rezultatas nudziugino

Kokia puiki prijuostė ir spalvytė visai nieko tokia riški 4u.gif Puiki knygutė vestuviu palinkėjimas mirksiukas.gif Ir pasakiškai atrodo krikštynų knygutė wub.gif puikus visi darbeliai ka ir bepridursi 4u.gif
Atsakyti
Daisiuke, labai kruopstus darbeliai, lengvi ir malonus akiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 08 17, 16:53)
ai geriau parodysiu, kokių grožių šiandien pasiėmiau biggrin.gif


Labai kruopštūs darbeliai thumbup.gif . Labai patiko batukų įrėminimas.

QUOTE(Daisiuke @ 2012 08 17, 18:17)
senai buvau uzsukus, mazoji laiko daug atima, bet pasirodau su paskutiniais darbais savo:


Daisiuke, labai gražūs darbeliai, bet krikštynų knygutė be konkurencijos wub.gif
Atsakyti
Krikstynu knygele nepakartojama wub.gif O ka jus naudojate kaip pacia knygele? Bet kokia uzrasu knygele ar perkate kazka specialiai?
Atsakyti
Daisiuke- jau kokia saldybė wub.gif wub.gif
Pieva ir miško vaizdelis taip pat verti didžiausių pagyrų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 17 rugpjūčio 2012 - 19:40
QUOTE(Dvi @ 2012 08 17, 12:24)
As siuvineju i virsu. Bet principas tas pats.



aišku,bandysim regzt smile.gif



QUOTE(Trikse @ 2012 08 17, 16:07)
Sobieska, tikiuosi labai neuzpyksit,kad pasinaudosiu jusu darbelio foto, bet noriu merginu paklaust gal kas turit sio paveiksliuko schema? Darbelio autore turi tik popierine versija,tai gal kas turit elektronine schemute? Ar gal kokio panasaus i si paveiksliuko?  ax.gif

galiu imest 4u.gif



ausryte.b darbeliai nuostabiai gražūs ,tik elniukams čiut čiut vietos nuo pasporto lens.gif ax.gif


Daisiuke knygutės tikra meilybė rolleyes.gif antroji tai išvis be zodžių ,spalvų gama wub.gif prijuostės taipogi gražios 4u.gif kavos puodelis puikiai prisitaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2012 - 19:57
QUOTE(vasarė @ 2012 08 17, 15:08)
geras  bigsmile.gif o isduok paslapti, kur suo pakastas cool.gif

tai, kad aš to šuns niekur nekasiau, kaip man pasirodydavo patogiau, taip aš su jais ir elgiausi lotuliukas.gif

QUOTE(ausryte.b @ 2012 08 17, 15:53)

kiek grožių bigsmile.gif , super šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2012 08 17, 13:53)

oho,kiek puikiu darbeliu,nieko sau pazeret!

Daisiuke, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif vestuvione atributika be zodziu(mano laikais taip nebuvo verysad.gif ) ir krikstynu grooozis! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Katu - labai patiko dukros metrikas, labai labai wub.gif Puikus šriftas taip pat thumbup.gif

Sobieska - dar viena liaupsė sraigėms ir visam laikrodukui thumbup.gif

Daisiuke - miela ir dailiai padaryta krikštynų knygelė, patiko thumbup.gif

QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 08 17, 10:40)
laba diena ax.gif noriu patarimo ir nuomoniu ax.gif  blush2.gif kokia spalvyte man siuvinet patartumet(pacios siuvinetumet)


Turbūt siuvinėčiau nekontrastuojančia siūlo spalva su medžiagos. T.y. imčiau kokį tai rusvą ar pilkšvą liną ir siuvinėčiau kiek tamsesniu panašaus atspalvio siūlu. Toks darbas kaip išsiuvinėtas, man atrodo kiek kampuotas, tarsi norisi jį sušvelninti.
Atsakyti
QUOTE(***Andrea*** @ 2012 08 17, 20:25)
Krikstynu knygele nepakartojama  wub.gif O ka jus naudojate kaip pacia knygele? Bet kokia uzrasu knygele ar perkate kazka specialiai?

as konkreciai krikstynu knygelei naudojau tiger parduotuvej pirkta knygute, ten vadinasi eskizu knygele, tokia juodu virseliu...man patinka formatas ir patgi knygute baltais lapais rolleyes.gif yra keliu formatu.

o tai vestuvinei pati uzsakove atveze. ten toks nedickis albumas nuotrauku, kur tusti lapai perskirti plonais lapukais. nedidelis jis, kokie 25x25cm. ji taip norejo, nes ir keleta foto sake klijuos ir linkejimams bus..


aciu uz pagyrimus...malonu kad kitu akiai grazu ax.gif
Atsakyti
džiugu, kad ne tik man, bet ir Jums patiko ir įvertinot mano darbelius 4u.gif paglosto širdį wub.gif smile.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 17, 20:54)
ausryte.b darbeliai nuostabiai gražūs ,tik elniukams čiut čiut vietos nuo pasporto  lens.gif  ax.gif


kažkaip neatkreipiau dėmesio, bet dabar atidžiau apžiūrėjau, galėtų būti daugiau ir vienas kampas iš viso nukreivintas cool.gif

Atsakyti