Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema

Dandelion fuzz, mačiau kaip kėlei procesą ir va pagaliau pabaigtas darbas smile.gif super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 08 09, 15:00)
Dandelion fuzz, mačiau kaip kėlei procesą ir va pagaliau pabaigtas darbas smile.gif super  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif tik labai jau užsitęsė tas procesas ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dandelion fuzz @ 2012 08 09, 15:15)
Ačiū  4u.gif  tik labai jau užsitęsė tas procesas  ax.gif  biggrin.gif

patys pačiausi wub.gif ir iš visų pusių foto idejai ,tai bent galerija biggrin.gif lauksim įrėminto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugpjūčio 2012 - 13:21
Egliuchiux,labai aiskiai surasei,tai taip iseina kad jei as imu dvi gijas ir veriu i adata,tai kancovkej man gaunasi kad siuvineju su 4 gijom doh.gif Bet kiek pamenu visad verdavau dvi gijas g.gif
Bet man atrodo tavo variantas geresnis,reiks bandyti taip,gerai kad kelias eilutes tik issiuvinejau,negaila bus isardyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 09, 16:39)
Egliuchiux,labai aiskiai surasei,tai taip iseina kad jei as imu dvi gijas ir veriu i adata,tai kancovkej man gaunasi kad siuvineju su 4 gijom doh.gif Bet kiek pamenu visad verdavau dvi gijas  g.gif
Bet man atrodo tavo variantas geresnis,reiks bandyti taip,gerai kad kelias eilutes tik issiuvinejau,negaila bus isardyti biggrin.gif

kitur siuvineja sonu,kaip kam patogiau

///// ,poto gryzta \\\\\
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 09, 16:39)
Egliuchiux,labai aiskiai surasei,tai taip iseina kad jei as imu dvi gijas ir veriu i adata,tai kancovkej man gaunasi kad siuvineju su 4 gijom doh.gif Bet kiek pamenu visad verdavau dvi gijas  g.gif
Bet man atrodo tavo variantas geresnis,reiks bandyti taip,gerai kad kelias eilutes tik issiuvinejau,negaila bus isardyti biggrin.gif


Aš tai paimu vieną gija, ją perlenkiu. Tada tuos du laisvus galiukus veriu į adatą. Adatą įduriu į medžiagą ir grįždama per kitą skylutę, tą adatą veriu per siūluose susidariusę kilpelę... 4u.gif Ir gaunasi dvi gijos 4u.gif
Atsakyti
Viskas aisku dabar mergaites,aciu thumbup.gif
O del to budo eiti //// paskui atgal \\\\ zinojau tik kazkaip nepritaikiau niekad,iskart pilna kryziuka siuvineju,taip ipratau ko gero jau smile.gif Tik uzknisa sekt kad visi kryziukai butu i viena puse doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai 3siuliukus veriu i adata ax.gif t.y skiriu siula is 6 per puse ir siuvineju ax.gif kazkada taip mokytoja mokino ax.gif
va cia tokia lentele radau ax.gif sorry jei ji jau kur yra
user posted image
o siuvinedama pirma nueinu i viena puse \\\\\\\\\ tada gristu ////////
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2012 08 09, 17:29)
Viskas aisku dabar mergaites,aciu thumbup.gif
O del to budo eiti //// paskui atgal \\\\ zinojau tik kazkaip nepritaikiau niekad,iskart pilna kryziuka siuvineju,taip ipratau ko gero jau smile.gif Tik uzknisa sekt kad visi kryziukai butu i viena puse doh.gif biggrin.gif

ir man reikejo persilauzt kad gultu visi i viena puse,bet sekt nereikia ,tiesiog pagal kryziukus skaiciuoji ax.gif



QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 08 09, 17:31)
as tai 3siuliukus veriu i adata ax.gif t.y skiriu siula is 6 per puse ir siuvineju ax.gif kazkada taip mokytoja mokino ax.gif
va cia tokia lentele radau  ax.gif sorry jei ji jau kur yra

o siuvinedama pirma nueinu i viena puse \\\\\\\\\ tada gristu ////////

jai ant 14 ,tada gal but .bet 16 ir 18 tik dvi gijas .tai siuvineji nuo desines i kaire ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 rugpjūčio 2012 - 15:42
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 09, 15:42)
ir man reikejo persilauzt kad gultu visi i viena puse,bet sekt nereikia ,tiesiog pagal kryziukus skaiciuoji  ax.gif
jai ant 14 ,tada gal but .bet 16 ir 18 tik dvi gijas .tai siuvineji nuo desines i kaire ?

taip nuo desines i kaire ax.gif
o del tu siuliuku skaiciaus tai cia labai jau grieztai skamba tik 2 ,3negalima ax.gif
Atsakyti
Mat kaip cia mandrai,pagal medziagos tankuma skirtingas giju skaicius doh.gif As tai kiek pamenu tik ant aidos 16 siuvinedavau ir dviem gijom,tai taip pat ir dabar darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 09, 17:42)
ir man reikejo persilauzt kad gultu visi i viena puse,bet sekt nereikia ,tiesiog pagal kryziukus skaiciuoji  ax.gif
jai ant 14 ,tada gal but .bet 16 ir 18 tik dvi gijas .tai siuvineji nuo desines i kaire ?


Aš siuvinėju iš kairės į dešinę. Pradedu siuvinėt nuo vidurio arba nuo kairio viršutinio kampo. Pirmiau taip ///////, paskui grįžtu taip \\\\\\\\.
Manau nėra skirtumo nuo kur pradėt ir į kurią pusę pradėt, svarbu, kad visų kryžiukų viršutinis siūlas žiūrėtų į tą pačią pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 rugpjūčio 2012 - 16:23