Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 121 tema



QUOTE(Aushrita @ 2012 08 21, 18:29)
o tai gal pasakys kas nors kuom jie skiriasi nuo dmc?  ax.gif

DMC atspalviu palete platesne

QUOTE(Aushrita @ 2012 08 21, 18:35)
O kiek siuntimas kastuoja ?  ax.gif
Jau radau,5 lt pigiausiai,tai gal ir visai nieko,kai siuvinesiu kita koki didesni darbeli pirksiu is ten  4u.gif


buna dienu, valandu, kai siuntimas nemokamas visai, arba pvz perkant uz 20-30 lt.

QUOTE(kla @ 2012 08 21, 19:22)
Pafotkinau, neatsiskleidzia visas vaizdas su mano prastu fotiku, bet idedu kelias nutraukytes ir is arciau... 4u.gif

su fotiku viskas gerai, pacios nuotraukos yra per mazos. Cia amzina diskusija sita tema lotuliukas.gif jei foto butu 2x didesne, matomumas jau butu visai kitas 4u.gif

QUOTE(Simumu @ 2012 08 21, 19:52)
Pirmieji žingsniai žengti... Drebančia iš džiaugsmo širdim šiandien pirkau siūlus ir kitus reikmenis siuvinėjimui  blush2.gif  Išėjau tooookia laiminga  wub.gif  Apsiprekinau gerose akyse ir kaina labai faina dmc siūlų  bigsmile.gif ypač jei daugiau nei 10vnt

kaip smagu uz tave wub.gif Sveika susirgus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2012 08 21, 19:22)
Pafotkinau, neatsiskleidzia visas vaizdas su mano prastu fotiku, bet idedu kelias nutraukytes ir is arciau... 4u.gif


Puikus darbas išties, subtilu, kruopščiai atlikta wub.gif Gaila, kad nuotraukos nekokios, taip norėtųsi apžiūrėti iš visų pusių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 08 21, 20:13)
:-) kaip faina 4u.gif pirmakart siuvinesi? O ka nusprendei? smile.gif


Na, anksčiau esu rinkinuką kažkokį siuvinėjus, prieš gal 3 metus. Pastaruoju metu peltakis sudominęs buvo, norėjosi prisimint ir taip nejučia užsinorėjau kryžiuku užsiiminėt smile.gif
Siuvinėsiu čia rodyta nimue fėją blush2.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 08 21, 21:53)
kaip smagu uz tave  wub.gif Sveika susirgus  bigsmile.gif


Ačiū, ačiū smile.gif aš tuo tik džiaugiuosi smile.gif


Turiu keletą klausimėlių. Viską jau turiu, tai dabar reikėtų išbandyti ar mano pirktas markeris išsiplaus iš mano siuvinuko? Tuomet susibraižyt linijas ir pradėti siuvinėti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Simumu @ 2012 08 21, 22:39)
Siuvinėsiu čia rodyta nimue fėją  blush2.gif

dabar reikėtų išbandyti ar mano pirktas markeris išsiplaus iš mano siuvinuko? Tuomet susibraižyt linijas ir pradėti siuvinėti?  rolleyes.gif

Puikus pasirinkimas 4u.gif Ne kazkokia banali saldybe, sveikinu blush2.gif

Markeris, jei pirktas spec.krautuvej ir yra spec.siam reikalui, privalo issiplaut. Isbandyk, jei neramu ant bele kokios medziagos.

O del susibraizymo, tai mano galva, to gal net ir nereikia... Fejuke nedidele juk. Tiesiog pasizymek viduriuka ir pirmyn! Nebent, jei labai painiojasi spalvos, susitaskuok tuos langelius vienos spalvos, kuriuos ketini siuvineti. Aisku, jei dirbsi su Aida. Ant lino tai spyga ten pritaskuosi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 08 21, 22:50)

*Markeris, jei pirktas spec.krautuvej ir yra spec.siam reikalui, privalo issiplaut. Isbandyk, jei neramu ant bele kokios medziagos.

**O del susibraizymo, tai mano galva, to gal net ir nereikia... Fejuke nedidele juk. Tiesiog pasizymek viduriuka ir pirmyn! Nebent, jei labai painiojasi spalvos, susitaskuok tuos langelius vienos spalvos, kuriuos ketini siuvineti. Aisku, jei dirbsi su Aida. Ant lino tai spyga ten pritaskuosi rolleyes.gif


*aha, "privalo" doh.gif biggrin.gif
**susilankstyk medziaga i kvadraciuka ir gausi centra, ir pradek nuo jo, nei pasimesi, nei ka. Cia gi ne 500*400 kryziuku mirksiukas.gif, dar kiek uztruksi, kol susilaguosi ax.gif


kiek groziu prisiuvineta wub.gif http://www.facebook........4490&type=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 21 rugpjūčio 2012 - 22:08
QUOTE(Šokoladė @ 2012 08 21, 21:08)
kur tu tuos siuliukus pirkai g.gif aš tai perku pigiau g.gif

Na parduotuveje, Siulu magija vadinasi g.gif Pas mus Klaipedoj tik tokia ir yra,o uz kiek jus perkat?
Papildyta:
QUOTE(zundyte @ 2012 08 21, 20:13)
sveikinu susirgus siuvinėjimu thumbup.gif ,po pirmų darbelių širdis drebės ,nes nežinosi , ką pasirinkt toliau siuvinėt ,o norų eilė bus labai ilga lotuliukas.gif

As irgi dar pirmo nebaigiau o jau noriu visu kitu lotuliukas.gif Ir neisivaizduoju ka reikes issirinkti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vasarė @ 2012 08 21, 23:05)

Tikrai grazu,man patinka tokia tematika,ir tie visi karoliukai..Tik kaip toki darbeli isplauti ir islyginti g.gif Ar cia jau po visko priklijuoja tuos karoliukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2012 08 21, 22:05)
kiek groziu prisiuvineta  wub.gif


swoon.gif tik gaila, kad nei vienas neapiformintas, iš karto atmintyje iškilo tobulai įrėmintos DVI fėjos sesėms wub.gif

O ar matėt, kokios pas jas RR temos bigsmile.gif Ir koks audinio paruošimas prieš išsiunčiant bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2012 08 21, 22:50)
Puikus pasirinkimas 4u.gif Ne kazkokia banali saldybe, sveikinu blush2.gif


Aha, ji dėl to man labai krito į akį ir širdį bigsmile.gif

QUOTE(vasarė @ 2012 08 21, 23:05)


Ui, kaip gražu wub.gif

Truputį dabar dėl susiskaičiavimo medžiagos dydžio. Deja, tai reiks daryt "rankiniu būdu", nes neįsivaizduoju kokio tankumo mano turimas linas. Gal yra koks paprastas būdas tai padaryt? g.gif Nes pagalvojau, kad reiks susiskaičiuot, kiek maždaug 10 kryžiukų gaunasi cm ir tada žinosiu kiek man medžiagos reikės g.gif Logiškas variantas?
Atsakyti
user posted image
Mmmmm kiek darbo cia ideta, o tie karoliukai nerealiai grazius darbelius padaro wub.gif
Papildyta:
O cia idejau pasirodyti savo sinsilytes mazyli, kuris uzvakar ryte atsirado ax.gif
Atsakyti
Merginos, reik pagalbos. Kas yra siuvinėjus šiuos batukus, gal galėtumėt pakonsultuoti?

bateliai
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2012 08 22, 08:31)
Merginos, reik pagalbos. Kas yra siuvinėjus šiuos batukus, gal galėtumėt pakonsultuoti?

bateliai


esu ir galiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2012 08 22, 01:10)
O ar matėt, kokios pas jas RR temos  bigsmile.gif Ir koks audinio paruošimas prieš išsiunčiant  bigsmile.gif


O kur čia tas RR? blush2.gif

QUOTE(unkind @ 2012 08 22, 09:31)
Merginos, reik pagalbos. Kas yra siuvinėjus šiuos batukus, gal galėtumėt pakonsultuoti?


Aš esu siuvinėjusi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 22 rugpjūčio 2012 - 08:10