Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Terze @ 2012 08 16, 21:35)
Kitty - eik tu sau... kalk paracetamoli. Kai as turejau per stimuliacija tempos, leido tik paracetamoli. Ir padejo labai greitai. Tau siandien 1 c.d.? Tai gal labai smarkiai temperatura ir neitakos dar taves.. Kalk paracetamoli!!! Eik po karstu vandeniu kojas palaikyk, nustos kresti tave o ir nepakenksi. Tada greit i lova, arbatos ir paracetamolio. Vitamino C dar. Ryt busi sveika.  4u.gif



QUOTE(kokyte @ 2012 08 16, 21:39)
Kitty  4u.gif  gal cia tikrai nuo difo , ten gi salutiniu poveikiu  milijonas  doh.gif  g.gif


oi,panos, nežinau,bet gal būtų tada,kai susileidau..už ką man taip..paracetamolį, bet tai tada nežinosiu, kaip ir ryto, nežinosiu, ar lenda kokia kvaraba, ką? Iš ryto bus gerai, išvažiuosim,o gal paskui kas visai blogo išlįs? MAn labai skauda šonus, pilvą, net, atrodo, inkstus..ką man daryti...vėlu, Treijsui neskambinsiu jau..
Atsakyti
Terziuk - nuostabu ir gera gera ant sirdies paliko wub.gif Su startu tave wub.gif

Kitty - gal tempa nuo mmm pramusimo pakilo? as ir manau kad vit C ir paracetamolis padarys savo. 4u.gif

Taitiek - gero skrydzio ir gero LIT-o 4u.gif

Visoms mergaitems - sekmes sekmes sekmes wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu aciu dievui,startas yra 4u.gif
Taip darau IRL,2 ivf buvo LT(motina ir vaikas)klinikoje.
KITTY ,man labai padeda karstas pienas su medum,ir labai gerai isprakaituoti,iskarto numusa temperatura g.gif


ACIU CITUK 4u.gif Jau bus penktas kartas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taitiek: 16 rugpjūčio 2012 - 20:51
QUOTE(taitiek @ 2012 08 16, 21:48)
Nu aciu dievui,startas yra 4u.gif
Taip  darau IRL,2 ivf buvo LT(motina ir vaikas)klinikoje.
KITTY ,man labai padeda karstas pienas su medum,ir labai gerai isprakaituoti,iskarto numusa temperatura g.gif
ACIU CITUK 4u.gif Jau bus penktas kartas wub.gif


Oij... taip, yra smile.gif
Sutinku, karstas pienas kabinant medu irgi labai padeda ir labai greitai...Gal dar kokiu probiotiku pavaryt??
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 08 16, 21:46)
Terziuk - nuostabu ir gera gera ant sirdies paliko  wub.gif Su startu tave  wub.gif

Visoms mergaitems - sekmes sekmes sekmes  wub.gif  wub.gif

Taip: visoms mergaitems sekmes!
Labai gera....Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 16, 21:54)
Oij... taip, yra smile.gif
Sutinku, karstas pienas kabinant medu irgi labai padeda ir labai greitai...Gal dar kokiu probiotiku pavaryt??

Labai siltai apsikloti,buti apsiavus kojines,nelipant is lovos gerti piena su medu (karsta) thumbup.gif pati taip gydziausi pries 3 dienas.
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 08 16, 21:08)
O mane tas galvojimas "uzveda". Sakyciau, tas IVF, planavimas man savotiska atrakcija. Priezastis galvoti pozityviai. Ir siaip, man labai patinka, kad galiu kazka daryti, stengtis, o ne siaip tiketis, o gal per stebukla vis gi po tiek metu kas nors pavyks. Laukimas pasidaro ne toks tuscias. Savijauta, kad darai viska, ka gali 


O kokios pas jus bedos? blush2.gif Kad priejot prie IVF? Pirmas?

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 16, 21:55)
O mane laukimas uzmusa  doh.gif nu jauciuosi taip, lyg nieko nedaryciau, o tik laukciau  doh.gif vat kai jau pradedu vaistus leistis, tada joooo, pozityva ir as galiu dalinti


Isivaizduokit, kaip mane uzmusa, kai jauciu ryskia O, o vyro salia nera lotuliukas.gif Planuok neplanaves, belieka laukti tada....

Cia gal visos jau antrus, trecius ir t.t. IVF daro? unsure.gif Kazkaip labai paprastai is jusu skamba, tarsi eiline procedura. Na, niekada nemaniau, kad prie jos prieisim, giminej nieks nera priejes... Uz ka tokia bausme?
Atsakyti
ačiū visoms 4u.gif Bandau kažką..matot, netikiu ,kad čia iš peršalimo serijos, nei slogos, nei gerklės, atsimenat gal, kaip man būna, kai sergu. Ir labai skauda kiaušides, bijau, kad čia reakcija į visus šitus hormoninius š, bet tai tik pradžia, tai jei jau dabar tokia reakcija...žiūrėsim, ką T sakys..Dar mama pridėjo...bandė nuraminti, bet paskui su tokiom filosofijom, kad sau sveikatą gadinu.. ai....
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 16, 22:36)
ačiū visoms 4u.gif  Bandau kažką..matot, netikiu ,kad čia iš peršalimo serijos, nei slogos, nei gerklės, atsimenat gal, kaip man būna, kai sergu. Ir labai skauda kiaušides, bijau, kad čia reakcija į visus šitus hormoninius š, bet tai tik pradžia, tai jei jau dabar tokia reakcija...žiūrėsim, ką T sakys..Dar mama pridėjo...bandė nuraminti, bet paskui su tokiom filosofijom, kad sau sveikatą gadinu..  ai....


Noreciau tiketi, kad ir tavo vakaras is tokio keisto, pavirstu i teigiama rytoju 4u.gif O mama... ji ir yra mama... mano jau nebesneka, o tik atsidusta...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Tikiuosi šiandien jau visos sveikos esat 4u.gif

Terze, tavo vakar dienos tragiški nuotykiai mane sukrėtė, pasibaisėjau, kad gydytojai gali taip aplaidžiai į viską žiūrėti ir tik skaičiuoti mūsų pinigus (siūlo mat kartoti tyrimus-viršūnė blink.gif )

Bet džiaugiuosi,kad paskambinusi A...,šiek tiek nurimai. Džiaugiuosi, kad tu startavai wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kitty, tikiuosi per naktį išgaravo visi tavo negalavimai 4u.gif O jei ir ne, dar spėsi pasveikti,juk čia tik ciklo pradžia, taip kad nesijaudink, ir nebandyk nuo IVF sprukti ligom prisidengus doh.gif ax.gif

Atiloja, nepamiršk tik pranešti rezultatus ax.gif Juk žinai, kad visuomet laukiu blush2.gif Tikiuosi,kad tiejo LIT tau padės 4u.gif Tiesa,tai tu pridavei pas jį kraują norėdama išsitirti bendrą Nk skaičių ar jau ir aktyvumą? g.gif

Afrodite, mažut, nerandu tau žodžių 4u.gif

Cituk, žiūriu,retai čia užsuki ax.gif

Taitiek, linkiu kaip ir kitos mergaitės,kad tavo šitas IVF būtų paskutinis drinks_cheers.gif

Triumfante, kaip tu begyvuoji? Kada tavo startas? wub.gif

P.S.Nepykit, mergaitės, kad retai bepasirodau pas mūsų. Vasaros darbuos paskendus:marinuoju įvairias mišraines, vestuvių sukaktuves švenčiu, ruošiuosi draugės vestuvėms, rengiu kontrolinius darbus mokslo metams ir t.t. bet kad ir kaip bebūtų visuomet randu laiko paskaityti,kaip jūs gyvenate-bent vieną priklausomybę turiu lotuliukas.gif
Terze, Dėl jo limfocitų injekcijos tai tikrai užtrunka,kol jis ją paruošia. Pvz.,iš mūsų vieną dieną paėmė kraują, o maždaug už 10 dienų tik pasakė,kiek ten tų NK yra. Ir visai va neseniai turėjau pirmą jo LIT injekciją. Tokių dar laukia 5 (apie 2 mėn leisiuos kas savaitę).
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 16, 22:56)
Noreciau tiketi, kad ir tavo vakaras is tokio keisto, pavirstu i teigiama rytoju  4u.gif  O mama... ji ir yra mama... mano jau nebesneka, o tik atsidusta...



Aciukas, oi, mergaites, nezinau, vakar net neisgerus jokiu paracetamoliu, net arbatos, pradejau prakaituoti,pasimatavau, jau tebuvo 36,8. Bet labai krate, sirdis kale nezmoniskai, neuzmigau, todel isgeriau migdomuju , galvoju, pati pradzia, gal nieko,nes kitaip gala gausiu. Ryte bloga, silpna, sirdis varo kaip prisukta, isgeriau lasiuku,dabar jau vaziuojam,lyg geriau, tik kraujuoju kaip pasautas briedis, ziauriai skauda pilva ir sonus. Sakiau, nejauciu difo poveikio. Prisisnekejau..
Nekenciu savo organizmo, nu kodel jis toks kvailas.. Psichuos dabar, o svarbiausia, viduje, atrodo, tikrai stipriai jauciausi, vaziuojam su dukryte, su nakvyne, eisim i zoo irt.t., nu nesuprantu, kodel manopasamone elgiasi kaip psichikos ligonis.. Belieka tiketis,kad susitvarkys..
Mama viskam pritare pries pirmaji nestuma, o dabar..galvoja, kad del antro neverta tiek sveikatos padet..


Beilut, aciu 4u.gif


Bet siaip tai vakar pagalvojau, kadzinios turi savo kaina. Tikrai nesakau,kad neverta,zinoma, verta. Tiesiog siaip.. Kai skaitydavau sita tema pries 6 metus, budavo taip paprasta: stimuliacija, isodinimas, hcg. Dabar va palyginkit su Terzes ispudziais.. Aisku, rezultatai irgi geresni, bet ir nervu daug, ir toks bejegiskumas, kadvksko vis tiek neissitirsi, visko nepagydytsi, jei ne hormonai, tai zarazos, jei ne zarazos, tai kileres, kol viena gerini, kitas sugenda..kartais toks bejegiskumas apima.
Papildyta:
Terze, tau dar del mamytes 4u.gif isivaizduoju, kaip palengvejo..mes irgi pasiskiepije, tik as truputi neteisingai, bet gal nieko.. O tau daug daug daug 4u.gif ,viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
[quote=Terze,2012 08 16, 09:09]
Visu pirma gera zinia: mamai tik Laimo liga, nerasta encifalito. Tai visa musu grazi seimynele eisim skiepytis, nafik tokie nervai.
Dabar dave po 187,5gonal ir menopur.
[/quote]

Merginos, nueinu i Grybo gatve.
[/quote]

Tai mamai erke buvo isssiiurbusi kazkada? Cia jum del skiepu 4u.gif
Sveikunu pradejus IVF...savo pasiekei:) wub.gif
Nu bet daktariukai tai geri pas jus biggrin.gif 4u.gif Nenori kitu testu pripazinti nors tu ka:) wub.gif
Jei pacios LTklinikos nenori pripazinti kitu LT kliniku padarytu testu...tai ka zmogui galvoti tada? Gal jos visos visai nepatikimos biggrin.gif wub.gif

Man dabar toks klausimelis iskilo g.gif Jei tai ka daro grazuoliukas tik mazdaug 10% uzpildo to ka daro Cikaga ir Londonas imunologiniais klausimais...kazin kiek is vis tie visi LIT (ir ka jie dar ten leidzia) bendrame nevaisingume ar imuniniu problemu sprendime pagerina rezultatus %?
O tas grazuoliukas savaitgaliais dirba? Mane bykova biskuti gazdina...jei reiktu kreiptis kada pagalbos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 17 rugpjūčio 2012 - 09:16
Terziuk, dar karta pasitvirtino taisykle, kad is potencialiai blogu ivykiu sekos gaunasi visai nieko rezultatas 4u.gif Sveikinu su startu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Prasideda dabar vel is naujo mano mirkimas SM pas jumi biggrin.gif Isivaizduoju, kad kantrybe jau trukineja, bet dazniausiai kaip tik tada, kai jau atrodo viskas viskas, daugiau nebegali, nebeturi jegu ir tikejimo, tada ir prasideda patys graziausi dalykai rolleyes.gif Noriu tiketi, kad cia ir bus ju pradzia wub.gif Toks jausmas kartais, kad kazkas lyg bando tavo ribas, kiek istversi, kiek iskentesi.Bet viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif

Beje, kas liecia grybo gatves klinikas, tai ir komos busenoj manes niekas ten nenuvestu doh.gif Ne karta atejus su viena beda, pradeda lydet per kabinetus del visiskai lempiniu dalyku doh.gif Toks jausmas, kad atejes su gerkles skausmu, gausi dar ir prostata issitirt ir visai nesvarbu, kad esi moteris biggrin.gif Zodziu negrazu taip pinigautis, o tu saunuole, kad nepasidavei 4u.gif
Atsakyti