Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: IVF
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Terze
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 16, 21:36)
Terze, dabar kelio atgalios nera, taigi dedi visus stresus i sona ir atsiduodi visu kunu ir siela Tikslui, o daryti tau nieko ir nereikia, tik tiketi ir pasitiketi, tas aukstai ismintingas, jeigu simuliuosi, gausi baudos, o tu juk nenori baudos, taigi keli nosi i virsu ir varai lagaminu krautis!
*

Aciu tau! Snd ryte nuvaziavom su MB i vaistine, ir cia cia cia posmeli susokom smile.gif (MB pas mane buves pramog.sokejas, o as liaudies sokiu) biggrin.gif Atrodem gal kaip durneliai, bet visiskai dzin. O ypac, kai tokius vaistus nupirkom: Clenaxe, dexametasona, doxyciklina, D3 vitaminus priedo, laselinems skyscio ir sistemu. Gal pagalvojo, kad mums jau paskutinioji? biggrin.gif

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 17, 09:56)
Tai mamai erke buvo isssiiurbusi kazkada? Cia jum del skiepu 4u.gif
Sveikunu pradejus IVF...savo pasiekei:) wub.gif
Nu bet daktariukai tai geri pas jus biggrin.gif  4u.gif Nenori kitu testu pripazinti nors tu ka:) wub.gif
Jei pacios LTklinikos nenori pripazinti kitu  LT kliniku padarytu testu...tai ka zmogui galvoti tada? Gal jos visos visai nepatikimos biggrin.gif  wub.gif

Man dabar toks klausimelis iskilo g.gif Jei tai ka daro grazuoliukas tik mazdaug 10% uzpildo to ka daro Cikaga ir Londonas imunologiniais klausimais...kazin kiek is vis tie visi LIT (ir ka jie dar ten leidzia) bendrame nevaisingume ar imuniniu problemu sprendime pagerina rezultatus %?
O tas grazuoliukas savaitgaliais dirba? Mane bykova biskuti gazdina...jei reiktu kreiptis kada pagalbos...
*

Aciu uz sveikinimus smile.gif wub.gif
Taip, mamai buvo 2 erkes isisiurbusios pries 5 savaites,savam sklype, kur zole pjaunama iki 1cm aukscio..... nustate Laimo liga, o paskui per apziura sako, pas jus dar ir encifalito pozymiai... Tai kol laukem tu atsakymu - buvo sunku. Bet aciu tam dedei virsuj sedinciam, kad nepasiunte tokios baisios ligos.
Nesigasdink del Bikovos, kaip merginos su patirtim sako, reikia imti is jos tai, ko tau reikia, t.y. LIT.
paskaityk pries keleta puslapiu anksciau Keberiokst atsiunte straipsni apie LIT wink.gif
O del grazuoliuko, gal jis man taip pasake gal dar ir del to (apie 10proc.), kad as nusiraminciau neiskociau slieku ten, kur jau nera galimybiu ka padaryti...

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 08 17, 10:15)
Toks jausmas kartais, kad kazkas lyg bando tavo ribas, kiek istversi, kiek iskentesi.Bet viskas bus gerai, pamatysi  :mirksiukas:

Beje, kas liecia grybo gatves klinikas, tai ir komos busenoj manes niekas ten nenuvestu  doh.gif  Ne karta atejus su viena beda, pradeda lydet per kabinetus del visiskai lempiniu dalyku  doh.gif Toks jausmas, kad atejes su gerkles skausmu, gausi dar ir prostata issitirt ir visai nesvarbu, kad esi moteris  biggrin.gif Zodziu negrazu taip pinigautis, o tu saunuole, kad nepasidavei  4u.gif
*

Sveikute 4u.gif
Zinai, tavo sitie zodziai labai taiklus. As jau su Pepe apie zenklus kalbejom.. O dabar jau galvoju gal tikrai, juk jei sieki, tai reikia ir siekti, o ne nuleisti rankas...
Prajuokinai del prostatos biggrin.gif As esu buvusi pries 7 metus gal ten, alia "pradejau nuo geriausios klinikos", tada supratau, kad kas brangiausia, nebutinai geriausia...

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 17, 11:37)
O as gerai, aciu, pasinervuoju cia del jusu, del saves nesinervuoju, man atrodo jau atsinervavau per visus metus, kuriuos taip laukiau, dabar man relax, bet vistiek dar anksti kalbeti apie startus, kai busiu koja jame, galbu ir pasisakysiu, o pries laika nenoriu kalbeti, juk zinai kaip buna, man ypac sekasi.  rolleyes.gif

*

4u.gif
Labai laukiam tavojo starto, kad ir tylaus wub.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 12:06)
Sveikutes  4u.gif
thumbup.gif as dziaugiuosi, kad jis tave nuramino ir su sekminga pradzia tave  4u.gif dabar jau be jokiu stesu  4u.gif  wub.gif

jau pati laukiu  - nesulaukiu skabucio  blush2.gif
turetu ir aktyvuma pamatuoti  4u.gif

*

Aciu tau 4u.gif Greitai ir tave sveikinsim su startu - labai laukiu 4u.gif
Laukiam skambucio is grazuoliuko smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 08 17, 12:11)
Terze, kaip savijauta šiandien?  4u.gif
*

Aciu, labai gerai smile.gif wub.gif tai vat as ir prisiminiau, kad tu esi sakiusi, kad iki LIT'o pas grazuoliuka reikia laukti apie 10dienu..
Sildyti kiausides pradejau pagal Cituko nurodymus..
As kaip ir tu: misraines vakuoju siemet smile.gif Sia savaite padariau burokeliai obuoliu sultyse smile.gif

Merginos, skaiciau, kad ant tu vaistu:"trying for a baby" pirmas vitaminas uzrasytas L-argininas, niekad anksciau nebuvau atkreipus demesio, kiek geriau. taip, kad jei kas duoda vyrukams L-arginino, ikalkit ir pacios smile.gif

Afrodite - sveik greiciau! 4u.gif

Merginos, gal zinote gera akupunkturista, stimuliacijos metu? Pamenu, kad Iride berods yra pasakojus apie vyruka is BAK, kuris paksui isejo is ten ir lyg savo atsidare...
Meilės vaisius
QUOTE(Terze @ 2012 08 16, 20:09)
Del rezervo nuraminai-nes po 1IVF gyd "apkaltino" FSH, kad jis aukstas buvo... Nu reiskias svarbu eina ka isspausti, o jis gali buti ir siek tiek aukstesnis....

Terze, del FSH tikrai nera ko pergyventi. As su rodikliu 12 po IVF pastojau, zinau atveji, kai pastojo ir su 16, taigi cia ne beda. Sekmes dideliausios nestuke.gif tau ir kitoms startuojancioms 4u.gif Gaudykit toki jau subrendusi virusiuka smile.gif

Ir dar pasidalinsiu tokia mintele. Kad gal geriau myleti savo kuna ir kalbetis graziuoju su savo organizmu, nesvarbu kokius sposus jis bekrestu. Kaip bebutu, moters organizmas sutvertas visokioms fiziologinems permainoms, nestuke.gif, todel manyciau geriau butu i tai su pagarba, o ne su nepasitenkinimu ir priekaistais ziureti. Cia tiesiog tam, kad jei jau darom, darytume viska, net ir saviitaiga uzsiimtume, nes manau pozityvumas visame kame tik didina sansus musu svajonems issipildyti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 11:53)
Merginos, gal zinote gera akupunkturista, stimuliacijos metu? Pamenu, kad Iride berods yra pasakojus apie vyruka is BAK, kuris paksui isejo is ten ir lyg savo atsidare...
*

As pusmeti iki sekmingo pastojimo lankiausi pas Grecija, man ji ir jos klinika labai patiko. Butent tuo klausimu mus su vyru tik ir gyde, taigi rekomenduoju 4u.gif 861038125
Beila
O kokius jūs ir jūsų vyrai vitaminus geria prieš IVF??? ax.gif
Atiloja
QUOTE(Beila @ 2012 08 17, 13:27)
O kokius jūs ir jūsų vyrai vitaminus geria prieš IVF???  ax.gif
*

dabar sugebu jam tik Q10 sugirdyti biggrin.gif o pati foli, q10, magni (bet cia daugiau del savo raumenu o ne del IVF'o) 4u.gif ai, dar abu lizina (bet irgi daugiau del herpio isvengimo nei del IVF'o) 4u.gif bet kadangi herpis ziauriai viska gadina, tai sakykim, kad ir del IVF'o 4u.gif
Papildyta:
Meiles vaisiau, aciu uz virusiukus, pasiimsiu 4u.gif
fija
sveikos merginos 4u.gif
aš ir vėl su klausimu smile.gif pirmadienį aš išsiunčiau tyrimus į Graikiją ir vakar jie jau gavo ir atsiuntė, kad susimokėti. Ar gali taip greitai nueiti? jūs čia rašydavote, kad per 10 dienų gauna jie mėginį, o man gaunasi per 4 dienas. kas siuntė gal parašytumėte per kiek dienų jums nueidavo? ačiū 4u.gif
Terze
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 08 17, 13:00)
Terze, del FSH tikrai nera ko pergyventi. As su rodikliu 12 po IVF pastojau, zinau atveji, kai pastojo ir su 16, taigi cia ne beda. Sekmes dideliausios  nestuke.gif  tau ir kitoms startuojancioms 4u.gif  Gaudykit toki jau subrendusi virusiuka smile.gif

Ir dar pasidalinsiu tokia mintele. Kad gal geriau myleti savo kuna ir kalbetis graziuoju su savo organizmu, nesvarbu kokius sposus jis bekrestu. Kaip bebutu, moters organizmas sutvertas visokioms fiziologinems permainoms,  nestuke.gif, todel manyciau geriau butu i tai su pagarba, o ne su nepasitenkinimu ir priekaistais ziureti. Cia tiesiog tam, kad jei jau darom, darytume viska, net ir saviitaiga uzsiimtume, nes manau pozityvumas visame kame tik didina sansus musu svajonems issipildyti  4u.gif

Papildyta:

As pusmeti iki sekmingo pastojimo lankiausi pas Grecija, man ji ir jos klinika labai patiko. Butent tuo klausimu mus su vyru tik ir gyde, taigi rekomenduoju 4u.gif  861038125
*

Aciu tau uz mintis ir padrasinimus 4u.gif
As pas Grecija lankiausi po savo antrojo nepavykusio. Palankiau gal 2 men ir metem.. ji buvo pries IVF, o as uz.. todel keliai issiskyre...
Papildyta:
Gaudau paaugusius virusiukus
4u.gif
Meilės vaisius
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 12:55)

As pas Grecija lankiausi po savo antrojo nepavykusio. Palankiau gal 2 men ir metem.. ji buvo pries IVF, o as uz.. todel keliai issiskyre...

*

Kaip keista, nes mes irgi sakem, kad ruosiames siam reikalui ir ji ne puses zodziu, kad pries... g.gif
Terze
QUOTE(Beila @ 2012 08 17, 13:27)
O kokius jūs ir jūsų vyrai vitaminus geria prieš IVF???  ax.gif
*

Geriam: folis 4mg, B vitaminai, selenas, magnis, cinkas, c vitaminas, D3, Q10, zuvies taukai, semenu aliejus, resveratrolis, lizinas, L-argininas, probiotikai
Papildyta:
QUOTE(Meilės vaisius @ 2012 08 17, 13:57)
Kaip keista, nes mes irgi sakem, kad ruosiames siam reikalui ir ji ne puses zodziu, kad pries...  g.gif
*

tai va, del to ir negalejau testi, nes juk akupunkturistas turi zinoti, ar tu stimuliuojama ar ne ir t.t. O jei ji pries tai ir nebetesem... Visa kita tiko ir patiko...

Kitty - kaip tu?? Gal jau nei temperaturos nei skausmu??Vaikstinejat sau po Zoo laimingi? wink.gif
Papildyta:
QUOTE(fija @ 2012 08 17, 13:44)
sveikos merginos 4u.gif
aš ir vėl su klausimu  smile.gif  pirmadienį aš išsiunčiau tyrimus į Graikiją ir vakar jie jau gavo ir atsiuntė, kad susimokėti. Ar gali taip greitai nueiti? jūs čia rašydavote, kad per 10 dienų gauna jie mėginį, o man gaunasi per 4 dienas. kas siuntė gal parašytumėte per kiek dienų jums nueidavo? ačiū 4u.gif
*

Man viena syki nuejo per 3 dienas. Gali taip greit nueiti, siulyciau nepergyventi ir pasitiketi 4u.gif
Triumfante
Terze, net smagu skaityti, kai tokios geros nuotaikos esi, saunuoliai, tokiu cia cia cia zingsneliu ir pas nestukes iskeliausi. thumbup.gif

Mano vyras negere nieko, jokiu vitaminu, sveikai zmogus maitinasi, nematem reikalo. smile.gif
Beta1
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 12:53)
*O dabar jau galvoju gal tikrai, juk jei sieki, tai reikia ir siekti, o ne nuleisti rankas...
**As kaip ir tu: misraines vakuoju siemet smile.gif Sia savaite padariau burokeliai obuoliu sultyse smile.gif
*

* net neabejok, kad tau pavyks 4u.gif Nezinau kada ar kaip, bet pavyks.Gerai butu ir si karta biggrin.gif

** cia visai ne i tema dabar pavarysiu, bet paminejai burokelius, tai "pasigirsiu" biggrin.gif Siaip gyvenime nesu nei konservuotoja nei vakuotoja, ilgi nagai man graziau atrodo nei prijuoste, taciau siais metais ko tai subludau ir nusprendziau leistis i sita Terra incognita tongue.gif Mano vienas is ekperimentu buvo burokeliai svarainiu sultyse.Tai numyniau i parde, prisipirkau visu reikalingu tiek rakandu tiek ingriedientu ir emiausi konservavimo.Viskas kaip ir labai gerai pavyko, isskyrus tai, kad tik uzsukus stiklainius man dasuto, kad burokeliai uzvakuoti ne svarainiu sultyse, o saltalankiu biggrin.gif Ir tai pastebejau tik del to, kad baisiai jau idomi spalva buvo to marinato.Ne skaidri, kaip paveiksliuke, o oranzine.... biggrin.gif Dabar ziurim su MB i tuos stiklainius, juokutis ima, bet ragaut nedristam nei vienas.Ismest irgi biggrin.gif
Triumfante
Beta, tu man sakyk kaip tau taip pavyko nepastebeti, kad ne svarainiai? lotuliukas.gif As paragauciau, is smalsumo. lotuliukas.gif
Terze
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 17, 14:08)
Terze, net smagu skaityti, kai tokios geros nuotaikos esi, saunuoliai, tokiu cia cia cia zingsneliu ir pas nestukes iskeliausi.  thumbup.gif

Mano vyras negere nieko, jokiu vitaminu, sveikai zmogus maitinasi, nematem reikalo.  smile.gif
*

Gal ir teisingai wink.gif maniskio MB turtui kaip reikalas reikia "gaziuko". tai ir sotinames vitaminais. net kartais valgyti nesinori po ju sauju smile.gif
Pamirsau pamineti, dar geriu ferrofolgama del feritino.

QUOTE(Beta1 @ 2012 08 17, 14:15)
* net neabejok, kad tau pavyks  4u.gif  Nezinau kada ar kaip, bet pavyks.Gerai butu ir si karta  biggrin.gif

** cia visai ne i tema dabar pavarysiu, bet paminejai burokelius, tai "pasigirsiu"  biggrin.gif  Siaip gyvenime nesu nei konservuotoja nei vakuotoja, ilgi nagai man graziau atrodo nei prijuoste, taciau siais metais ko tai subludau ir nusprendziau leistis i sita Terra incognita  tongue.gif  Mano vienas is ekperimentu buvo burokeliai svarainiu sultyse.Tai numyniau i parde, prisipirkau visu reikalingu tiek rakandu tiek ingriedientu ir emiausi konservavimo.Viskas kaip ir labai gerai pavyko, isskyrus tai, kad tik uzsukus stiklainius man dasuto, kad burokeliai uzvakuoti ne svarainiu sultyse, o saltalankiu  biggrin.gif  Ir tai pastebejau tik del to, kad baisiai jau idomi spalva buvo to marinato.Ne skaidri, kaip paveiksliuke, o oranzine.... biggrin.gif Dabar ziurim su MB i tuos stiklainius, juokutis ima, bet ragaut nedristam nei vienas.Ismest irgi  biggrin.gif
*

*Kaip tai nezinai kada? smile.gif Apie rugsejo 10 diena lotuliukas.gif tongue.gif
* tu tikras pavarotis lotuliukas.gif Saltalankiu sultys irgi turi rugsteles, tai gal nieko tokio? as tikrai ragauciau smile.gif
O pas mane tik bespalve nagu splava, kad blizgetu.. smile.gif ta ataugusi dalis visada balta ir man grazu ir taip smile.gif O lakuoti su ryskia spalva gal net ir nemoku blush2.gif
Manes dar laukia pomidoru konservavimas, tik nesugalvoju kaip... blogiausiu atveju sultis spausiu...tiesa, pomidoras labai gerai vyrui...
Beta1
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 17, 14:18)
Beta, tu man sakyk kaip tau taip pavyko nepastebeti, kad ne svarainiai?  lotuliukas.gif As paragauciau, is smalsumo.  lotuliukas.gif
*

Zinok negaliu niekaip atsakyti kaip man pavyko nepastebeti, ypac, kai visa laika atsivertus recepta maciau jo pavadinima "BUROKELIAI SAVARAINIU SULTYSE".O dar pardej pirkdama tuos saltalankius, sakau moteriskei: tikiuosi geros sultys, marinuosiu burokelius.Pagavau jos nustebusi zvilgsni, bet galvojau ai durne, nezino kad ir taip galima marinuot lotuliukas.gif
Terze
QUOTE(Beta1 @ 2012 08 17, 14:26)
Zinok negaliu niekaip atsakyti kaip man pavyko nepastebeti, ypac, kai visa laika atsivertus recepta maciau jo pavadinima "BUROKELIAI SAVARAINIU SULTYSE".O dar pardej pirkdama tuos saltalankius, sakau moteriskei: tikiuosi geros sultys, marinuosiu burokelius.Pagavau jos nustebusi zvilgsni, bet galvojau ai durne, nezino kad ir taip galima marinuot  lotuliukas.gif
*

Tie nustebe zvilgsniai nebestebina lotuliukas.gif
Beila
Na bet jūs ir geriate vitaminų kalnus blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif

Beta, tu pavarei su tais šaltalankiais rolleyes.gif Įsivaizduoju pardavėjos veido išraišką lotuliukas.gif
Terze
QUOTE(Beila @ 2012 08 17, 15:02)
Na bet jūs ir geriate vitaminų kalnus blink.gif  blink.gif  blink.gif  doh.gif

Beta, tu pavarei su tais šaltalankiais  rolleyes.gif Įsivaizduoju pardavėjos veido išraišką  lotuliukas.gif
*

Sutinku-kalnus, dar siandien galvoju gal nusipirkti ta pregnance care, trying for a baby, bet nusprendziau, kad uzteks man ir to, ka geriu...
Atiloja
QUOTE(fija @ 2012 08 17, 13:44)
sveikos merginos 4u.gif
aš ir vėl su klausimu  smile.gif  pirmadienį aš išsiunčiau tyrimus į Graikiją ir vakar jie jau gavo ir atsiuntė, kad susimokėti. Ar gali taip greitai nueiti? jūs čia rašydavote, kad per 10 dienų gauna jie mėginį, o man gaunasi per 4 dienas. kas siuntė gal parašytumėte per kiek dienų jums nueidavo? ačiū 4u.gif
*

gali gali, as irgi pakankamai greitai gavau atsakymus 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2012 08 17, 14:15)
** cia visai ne i tema dabar pavarysiu, bet paminejai burokelius, tai "pasigirsiu"  biggrin.gif  Siaip gyvenime nesu nei konservuotoja nei vakuotoja, ilgi nagai man graziau atrodo nei prijuoste, taciau siais metais ko tai subludau ir nusprendziau leistis i sita Terra incognita  tongue.gif  Mano vienas is ekperimentu buvo burokeliai svarainiu sultyse.Tai numyniau i parde, prisipirkau visu reikalingu tiek rakandu tiek ingriedientu ir emiausi konservavimo.Viskas kaip ir labai gerai pavyko, isskyrus tai, kad tik uzsukus stiklainius man dasuto, kad burokeliai uzvakuoti ne svarainiu sultyse, o saltalankiu  biggrin.gif  Ir tai pastebejau tik del to, kad baisiai jau idomi spalva buvo to marinato.Ne skaidri, kaip paveiksliuke, o oranzine.... biggrin.gif Dabar ziurim su MB i tuos stiklainius, juokutis ima, bet ragaut nedristam nei vienas.Ismest irgi  biggrin.gif
*

lotuliukas.gif oi geras thumbup.gif lotuliukas.gif paragauk, man jau net idomu, koks skonis lotuliukas.gif
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 14:25)
Manes dar laukia pomidoru konservavimas, tik nesugalvoju kaip... blogiausiu atveju sultis spausiu...tiesa, pomidoras labai gerai vyrui...
*

ziauriai skanu pomidorai savo sultyse thumbup.gif sutrini pomidorus (as trinu su kombainu). ant 1.5 l sulciu 2 valgomi saukstai druskos ir 2 valgomi saukstai cukraus. Uzvirini, paverdi apie 10 min, uzpili i stiklainius sudetus pomidorus siomis sultimis, tada dar 10-15 minuciu pasterizuoji (puode ar orkaiteje) ir uzvakuoji thumbup.gif
Triumfante
QUOTE(Beta1 @ 2012 08 17, 14:26)
Zinok negaliu niekaip atsakyti kaip man pavyko nepastebeti, ypac, kai visa laika atsivertus recepta maciau jo pavadinima "BUROKELIAI SAVARAINIU SULTYSE".O dar pardej pirkdama tuos saltalankius, sakau moteriskei: tikiuosi geros sultys, marinuosiu burokelius.Pagavau jos nustebusi zvilgsni, bet galvojau ai durne, nezino kad ir taip galima marinuot lotuliukas.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beila, ne visi juos geria. wink.gif
Terze
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:29)
gali gali, as irgi pakankamai greitai gavau atsakymus  4u.gif
lotuliukas.gif oi geras  thumbup.gif  lotuliukas.gif paragauk, man jau net idomu, koks skonis  lotuliukas.gif

ziauriai skanu pomidorai savo sultyse  thumbup.gif sutrini pomidorus (as trinu su kombainu). ant 1.5 l sulciu 2 valgomi saukstai druskos ir 2 valgomi saukstai cukraus. Uzvirini, paverdi apie 10 min, uzpili i stiklainius sudetus pomidorus siomis sultimis, tada dar 10-15 minuciu pasterizuoji (puode ar orkaiteje) ir uzvakuoji  thumbup.gif
*

thumbup.gif o nuo pomidoru, tu, kurie stiklainiuose, skureliu nelupi?
Atiloja
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 15:35)
thumbup.gif  o nuo pomidoru, tu, kurie stiklainiuose, skureliu nelupi?
*

nea - tingiu blush2.gif man ir su skurelem gerai prasimarinuoja, o valgydami jau nusiimam 4u.gif su skurelem ir ne kosele gaunasi, o toks pomidoras thumbup.gif
ai, tiesa, saukstai be kaupo 4u.gif
Terze
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:38)
nea - tingiu  blush2.gif man ir su skurelem gerai prasimarinuoja, o valgydami jau nusiimam 4u.gif su skurelem ir ne kosele gaunasi, o toks pomidoras  thumbup.gif
ai, tiesa, saukstai be kaupo  4u.gif
*

drinks_cheers.gif

paskaiciau Cikagos tema, jei A pramus visa sita reikala, gausim mestis auksinius dantis ir tau medali lipdyti smile.gif
Atiloja
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 15:43)
drinks_cheers.gif

paskaiciau Cikagos tema, jei A pramus visa sita reikala, gausim mestis auksinius dantis ir tau medali lipdyti smile.gif
*

ane? tai jau galite mestis lotuliukas.gif
i ta tema: as soke blink.gif geraja prasme thumbup.gif mano NK (sake, kad aktyvuma matavo) tiek nukrite, kad Santarai dar didesniame soke ir liepe pirmadieni pakartoti krauja blink.gif thumbup.gif tik is to dziaugsmo, pamirsau paklausti, kiek doh.gif lotuliukas.gif
Terze
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:45)
ane? tai jau galite mestis  lotuliukas.gif
i ta tema: as soke  blink.gif geraja prasme  thumbup.gif mano NK (sake, kad aktyvuma matavo) tiek nukrite, kad Santarai dar didesniame soke ir liepe pirmadieni pakartoti krauja  blink.gif  thumbup.gif tik is to dziaugsmo, pamirsau paklausti, kiek  doh.gif  lotuliukas.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
Atijoliuk, o jei NK labai numustos, tai tau reikia labai saugotis, kad nesusirgtum??
Atiloja
QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 16:08)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
Atijoliuk, o jei NK labai numustos, tai tau reikia labai saugotis, kad nesusirgtum??
*

parasiau SMS'a ir gavau atsakyma - apie 2 blink.gif tai tikrai, todel ir liepe pasikartoti blink.gif
kas turit knyga ta protinga, paziurekit prasau, kokios NK ribos yra? nes savo neturiu, o iki pirmadienio numirsiu del nezinojjimo lotuliukas.gif
Tu zinok, as siais metais, kaip niekad sergu doh.gif ciut kas, tuoj snarglys iki keliu nutista doh.gif bet jei sitas skaicius tikrai teisingas, tai vadinasi LT LIT'ai veikia NK thumbup.gif
tik man skubiai reikia suzinoti zemutine riba help.gif
ashley
Mergaites, parasykit man e-mail UK klinikos:
info@infertility....? Noriu bruksteleti jiems keleta sakiniu smile.gif
Atiloja
QUOTE(ashley @ 2012 08 17, 16:28)
Mergaites, parasykit man e-mail UK klinikos:
info@infertility....? Noriu bruksteleti jiems keleta sakiniu  smile.gif
*

info@fertility-academy.co.uk 4u.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(fija @ 2012 08 17, 01:44)
sveikos merginos 4u.gif
*

Man irgi LB greitai uejo, per nepilnas 3 d.
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 01:44)
dar abu lizina (bet irgi daugiau del herpio isvengimo nei del IVF'o)  4u.gif bet kadangi herpis ziauriai viska gadina, tai sakykim, kad ir del IVF'o  4u.gif
Papildyta:
Meiles vaisiau, aciu uz virusiukus, pasiimsiu  4u.gif
*

Cia apie herpini virusa ant lupu kalbama? Mane jos daznai po praejusio bandymo uzpuola.... Viena karta is vis viena po kitos kilo koki menesi.
Atiloja
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 17, 16:40)
Man irgi LB greitai uejo, per nepilnas 3 d.
Papildyta:
Cia apie herpini virusa ant lupu kalbama? Mane jos daznai po praejusio bandymo uzpuola.... Viena karta is vis viena po kitos kilo koki menesi.
*

jo apie sita, tik jis ne butinai ant lupos iskyla 4u.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 14:13)
parasiau SMS'a ir gavau atsakyma - apie 2  blink.gif tai tikrai, todel ir liepe pasikartoti  blink.gif
kas turit knyga ta protinga, paziurekit prasau, kokios NK ribos yra? nes savo neturiu, o iki pirmadienio numirsiu del nezinojjimo  lotuliukas.gif
Tu zinok, as siais metais, kaip niekad sergu  doh.gif ciut kas, tuoj snarglys iki keliu nutista  doh.gif bet jei sitas skaicius tikrai teisingas, tai vadinasi LT LIT'ai veikia NK  thumbup.gif
*

jei aktyvumas tai 10 ...
o tu tikra,kad ten aktyvumas?gal kai turesi atsakymus popieriuose,parasyk kaip atrodo tyrimas 4u.gif
Man kazkaip labai yra sunku patiket,kad tai tas pats kaip Cikagoj...vien del to,kad sitiek kliniku,sitiek pasauly garsiu labiu,su kuriom tos klinikos dirba,o tyrimus vis tiek siuncia i Cikaga.Viso sito "vinis" vis tiek kazkur yra g.gif
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 17:12)
jei aktyvumas tai 10 ...
o tu tikra,kad ten aktyvumas?gal kai turesi atsakymus popieriuose,parasyk kaip atrodo tyrimas  4u.gif
Man kazkaip labai yra sunku patiket,kad tai tas pats kaip Cikagoj...vien del to,kad sitiek kliniku,sitiek pasauly garsiu labiu,su kuriom tos klinikos dirba,o tyrimus vis tiek siuncia i Cikaga.Viso sito "vinis" vis tiek kazkur yra  g.gif
*

nu sako, kad aktyvumas, bet ir as lengvai sokituota, kad nukrito (jei tai aktyvumas) iki 2 doh.gif
vat ta "vini" ir as noreciau suzinoti biggrin.gif na dar pirmadieni priduosiu ir paziuresim, kas bus tada 4u.gif o tas aktyvumas apibreziamas angliskai kaip? ax.gif blush2.gif
Beila
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:13)
parasiau SMS'a ir gavau atsakyma - apie 2  blink.gif tai tikrai, todel ir liepe pasikartoti  blink.gif
kas turit knyga ta protinga, paziurekit prasau, kokios NK ribos yra? nes savo neturiu, o iki pirmadienio numirsiu del nezinojjimo  lotuliukas.gif
Tu zinok, as siais metais, kaip niekad sergu  doh.gif ciut kas, tuoj snarglys iki keliu nutista  doh.gif bet jei sitas skaicius tikrai teisingas, tai vadinasi LT LIT'ai veikia NK  thumbup.gif
*

Mergyt, valio valio valio thumbup.gif Net neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi už tave thumbup.gif wub.gif
Beje, mano NK buvo 2 proc.(sakė nuo 2 iki 4 proc. Santariškėse yra norma.) Bet čia ko gero buvo tas bendras kiekis, o ne aktyvumas.

P.S. ATILOJA, o tu pasiimi iš A kokį tavo darytų tyrimų atsakymus lape??? Aš tai tik paskambinu ir taip sužinau,bet jokio rašto neturiu.
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:19)
nu sako, kad aktyvumas, bet ir as lengvai sokituota, kad nukrito (jei tai aktyvumas) iki 2 doh.gif
vat ta "vini" ir as noreciau suzinoti  biggrin.gif na dar pirmadieni priduosiu ir paziuresim, kas bus tada 4u.gif o tas aktyvumas apibreziamas angliskai kaip?  ax.gif  blush2.gif
*

Nk activity.... Is esmes,tai gal labes gali ir kitas normas tureti g.gif

Nu zinok,sorry,bet netikiu,kad ten activity.Blin butu vos ne pasaulinio lygio atradimas.
Kai atsakymus turesi,tai paziurek tas activity matuojamas 1:50 ir tada toks aktyvumas,1:25 ir tada aktyvumas ir 1:12.5....

Cia apie tai,killer cells assay vadinasi tas visas aktyvumo tyrimas

http://repro-med.net/repro-med-site2/index...t&Itemid=25
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 17:24)
Nk activity.... Is esmes,tai gal labes gali ir kitas normas tureti  g.gif

Nu zinok,sorry,bet netikiu,kad ten activity.Blin butu vos ne pasaulinio lygio atradimas.
Kai atsakymus turesi,tai paziurek tas activity matuojamas 1:50 ir tada toks aktyvumas,1:25 ir tada aktyvumas ir 1:12.5....

Cia apie tai,killer cells assay vadinasi tas visas aktyvumo tyrimas

http://repro-med.net/repro-med-site2/index...t&Itemid=25
*

ne ne, nepykstu smile.gif as pamenu, kad tu rasei, kad lygina NK su 50, 25 ir 12.5 4u.gif
bet as vis galvoju (nu neiseina man is galvos) kodel si tyrima daro tik Cikaga g.gif ar todel kad iranga brangi, ar todel, kad reagentai, ar tiesiog todel, kad jie uzpatentave ta buda ir tiek g.gif na realiai jei ziureti, juk viskas moksle yra paaiskinama, kad jei yra aktyvumas, tai ji galetu padaryti bet kuri labe, bet kodel daro ir/arba pasitiki tik Cikaga? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2012 08 17, 17:19)
Mergyt, valio valio valio  thumbup.gif Net neįsivaizduoji, kaip džiaugiuosi už tave  thumbup.gif  wub.gif
Beje, mano NK buvo 2 proc.(sakė nuo 2 iki 4 proc. Santariškėse yra norma.) Bet čia ko gero buvo tas bendras kiekis, o ne aktyvumas.

P.S. ATILOJA, o tu pasiimi iš A kokį tavo darytų tyrimų atsakymus lape??? Aš tai tik paskambinu ir taip sužinau,bet jokio rašto neturiu.
*

dar anksti dziaugtis, neaisku dar, koki cia tyrima padare mirksiukas.gif pirmadieni kartosiu, tai gal bus aiskiau mirksiukas.gif
tai pirmas mano tyrimas, todel jokiu atsakymu neturiu 4u.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 17:34)
ne ne, nepykstu smile.gif as pamenu, kad tu rasei, kad lygina NK su 50, 25 ir 12.5 4u.gif
bet as vis galvoju (nu neiseina man is galvos) kodel si tyrima daro tik Cikaga  g.gif ar todel kad iranga brangi, ar todel, kad reagentai, ar tiesiog todel, kad jie uzpatentave ta buda ir tiek  g.gif na realiai jei ziureti, juk viskas moksle yra paaiskinama, kad jei yra aktyvumas, tai ji galetu padaryti bet kuri labe, bet kodel daro ir/arba pasitiki tik Cikaga?  g.gif
Papildyta:

dar anksti dziaugtis, neaisku dar, koki cia tyrima padare  mirksiukas.gif pirmadieni kartosiu, tai gal bus aiskiau  mirksiukas.gif
tai pirmas mano tyrimas, todel jokiu atsakymu neturiu  4u.gif
*

Nzn gal patentas,gal patikimumas...Gal tiesiog pasitvirtines gydymas,pagal tokius,o ne kitokius tyrimus.
Realiai galvojant jei nei tai nei tai,manau Gorgis pats imtusi kazka Londone naudoti.Ta prasme labe.Juk ta TDL kur per kelias duris,nu ji superine reputacija turi.O siuncia vis tiek i Cikaga.
Yra Londone,kita klinika,ji berods ir valstybineje ligonineje,bet gydytis situs reikalus tik privaciai iseina..Jie kazkokius tokius tyrimus daro,bet ten visai kitokios normos,gydymas,ir deja,rezultatai...Kiek teko UK merginu patirties skaityt,Gorgio dar niekas nepersoko (uzsimerkiant i kaina).Penny Graikijoje dar megstama.
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 20:44)
Nzn gal patentas,gal patikimumas...Gal tiesiog pasitvirtines gydymas,pagal tokius,o ne kitokius tyrimus.
Realiai galvojant jei nei tai nei tai,manau Gorgis pats imtusi kazka Londone naudoti.Ta prasme labe.Juk ta TDL kur per kelias duris,nu ji superine reputacija turi.O siuncia vis tiek i Cikaga.
Yra Londone,kita klinika,ji berods ir valstybineje ligonineje,bet gydytis situs reikalus tik privaciai iseina..Jie kazkokius tokius tyrimus daro,bet ten visai kitokios normos,gydymas,ir deja,rezultatai...Kiek teko UK merginu patirties skaityt,Gorgio dar niekas nepersoko (uzsimerkiant i kaina).Penny Graikijoje dar megstama.
*

as dar siandien masciau, kad visai noreciau persitestuoti NK Londone, bet pasiziurejau kainas ir persigalvojau doh.gif tiesiog idomu butu sulyginti tuos rezultatus (ka padare LT ir ka padarytu G), bet spresiu pirmadieni 4u.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 19:00)
as dar siandien masciau, kad visai noreciau persitestuoti NK Londone, bet pasiziurejau kainas ir persigalvojau  doh.gif tiesiog idomu butu sulyginti tuos rezultatus (ka padare LT ir ka padarytu G), bet spresiu pirmadieni  4u.gif
*

o kokia kaina?
Atiloja
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 21:02)
o kokia kaina?
*

as apie Londono kainas - 465 svaru, o LT nezinau, ar reikia lyginti rodikli su kuo nor (LT ir kainos net nezinau, nes neskaiciuoja bent kol kas uz situs tyrimus smile.gif ) 4u.gif bet ar jie rodo tai ko man reikia? g.gif
Pepe/ilgakojine
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 05:12)
jei aktyvumas tai 10 ...
o tu tikra,kad ten aktyvumas?gal kai turesi atsakymus popieriuose,parasyk kaip atrodo tyrimas  4u.gif
Man kazkaip labai yra sunku patiket,kad tai tas pats kaip Cikagoj...vien del to,kad sitiek kliniku,sitiek pasauly garsiu labiu,su kuriom tos klinikos dirba,o tyrimus vis tiek siuncia i Cikaga.Viso sito "vinis" vis tiek kazkur yra  g.gif
*

Man irgi butu idomu suzinoti:) Kai Keberiokst ivertins isgirsti isvada biggrin.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 17, 08:44)
Penny Graikijoje dar megstama.
*

Penny ir norvegu forumuose su dievaite lyginama wub.gif ji ten vietoj daug visokiu tyrimu daro, bet nezinau kiap su imunine problemom. Tikriausiai minejai, kad ji irgi LITus daro.
T.P.Keberiokst
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 17, 22:48)
Man irgi butu idomu suzinoti:) Kai Keberiokst ivertins isgirsti isvada biggrin.gif  wub.gif
Papildyta:
Penny ir norvegu forumuose su dievaite lyginama wub.gif ji ten vietoj daug visokiu tyrimu daro, bet nezinau kiap su imunine problemom. Tikriausiai minejai, kad ji irgi LITus daro.
*

Daro ji,ar i kita klinika siuncia...Bet esme,kad ji i protokola ipaiso.Beje,tik partnerio.Ir vel Gorgis cia lankstesnis,daugiau variantu pas ji.Penny rado ta buda zarazoms tirti.Jie ten dar visokiais gleivines pakrapstymais, idant embrionai lengviau kibtu,uzsiima.
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 20:44)
as apie Londono kainas - 465 svaru, o LT nezinau, ar reikia lyginti rodikli su kuo nor (LT ir kainos net nezinau, nes neskaiciuoja bent kol kas uz situs tyrimus smile.gif ) 4u.gif  bet ar jie rodo tai ko man reikia?  g.gif
*

nu jo,cia viskas taip "graziai" kainuoja biggrin.gif
Afrodite69
Sveikutes mergytes 4u.gif
Labai jusu pasiilgau 4u.gif Aciu visoms uz palaikyma,ypac labai dekoju Triumpfantei-aciu saulyte,siunciam su vyru tau pati silciausia apkabinima ir Atilojai didelis dekui.
As namuose,esu jau po operacijos,viska sutvarke kas buvo sutvarkoma.
Labai gaila,kad musu mergaitems nepavyko,stiprybes jums 4u.gif O mergaites kurios stimuliuojasi grazaus derliuko,kurios jau laukia atsakymu linkiu kad pagaliau musu temutej uzderetu HCG skaiciuku derliukas.Grazaus savaitgalio ir mano kumstukai suspausti uz jusu sekme.
4u.gif
Duduliux
Atiloja, as dar vienos vietos nesuprantu, ar A lietuviski LITai tik NK musa ar ir LAD kelia? Nes man paskirti LITai tam kad LADus pakeltu....
Su vyru vakar pridavem krauja, savaites gale matysim ka A mums pasakys.
KittyKitty
Sveikutės,

jau namie:) Nuvažiavom užvakar visi trys,kai kaip tyčia,aišku, buvo turbūt ilgiausias mūsų vizitas "Embrions", laukėm 3 valandas, dukrytei žiauriai nusibodo, o tada 5 min ir laisva, echo, T neturėjo,ką pasakyti apie mano tempą, nėra tokio atvejo buvę jo praktikoje doh.gif (nu kaip visada su manim biggrin.gif ), sako, gal kraujas nespėja "prasimušti" ir dėl to gali "užkaisti", nu šito gero tai šį kartą buvo upės, nespėjau paketų keisti, primečiau dar po tabletę geležies, nes, įtariu, visa išsiplauna doh.gif , gavau po 300 gonalio ir dbar važiuojam ketvirtadienį. Dabar jau susileidau du ir parinuosi, kodėl dar kiaušidžių neskauda doh.gif , žinau, visai kvakšt. Šiaip gerai praleidom laiką, grįžom šiąnakt naktį,tik vienas momentas.. galvos skausmas.man ir šiaip ją skauda pusę gyvenimo,ir anąkart per visą stimuliaciją skaudėjo, nuo pirmos gonalio dozės, bet skaudėjo taip..suvokiama..o dabar..gal dėl to, kad dozė didesnė..taip žiauriai..ir užvakar vakare, ir vakar visą dieną, vaistų nenorėjau gerti, nes padeda tik Nimesil ir Iboprofenas, o jie kenkia nestuke.gif , bet skausmas mane nugalėjo, važiuodama namo, išgėriau, nes jau buvo iki pykinimo, sąmonės užtemimo ir t. t. Ryte atsikėliau -vėl skauda, kol kas dar suvokiamai, pakenčiamai, bet skauda...

QUOTE(Terze @ 2012 08 17, 14:02)
Geriam:  folis 4mg, B vitaminai, selenas, magnis, cinkas, c vitaminas, D3, Q10, zuvies taukai, semenu aliejus, resveratrolis, lizinas, L-argininas, probiotikai
*

mes panašiai, sąrašas varijuoja, bet panašiai. tik resveratrolio nebegeriu, prisiskaičiau apie jį labai prieštaringos info..

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 16:13)
Tu zinok, as siais metais, kaip niekad sergu  doh.gif ciut kas, tuoj snarglys iki keliu nutista  doh.gif bet jei sitas skaicius tikrai teisingas, tai vadinasi LT LIT'ai veikia NK 
*

sveikinu labai 4u.gif

ir tuo pačiu baisiuosi dėl savęs.. mano imunitetas ir taip žemiau dugno, gėriau visokius TF, kad pakelčiau NK, nes nuo ligų neatsiginu, tai jeigu LIT dar labiau numuša atsparumą, tai aš gi neišgyvensiu per žiemą unsure.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 08 18, 19:10)
Sveikutes mergytes
*

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Neparašiau Bykovai...Jei nori daryt su vyro krauju, tai jam reikės tyrimus pasidaryt, ane? Bet tai jeigu jos nebus kitą savaitę... reikia parašyti,bet kažin, ar atsakys, turbūt reikės rytoj skambinti..sakysiu, pas mus buvo audra, žaibas, kompas 4 dienas neveikė lotuliukas.gif
T.P.Keberiokst
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 19, 11:52)
Sveikutės,

ir tuo pačiu baisiuosi dėl savęs.. mano imunitetas ir taip žemiau dugno, gėriau visokius TF, kad pakelčiau NK,  nes nuo ligų neatsiginu, tai jeigu LIT dar labiau numuša atsparumą, tai aš gi neišgyvensiu per žiemą unsure.gif
4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Baikit juokaut taip,neisgyvensit biggrin.gif Isgyvensit biggrin.gif
Kileres yra kileres,o ju ir siaip keli markeriai ,o zemas imunitetas lieka zemu imunitetu.Juk kai pvz skiepijates nuo gripo,igaunat imuniteta tai ligai;tai nereiskia,kad nesirgsit jokiom kitom imuninem ligelem?Na artritas ar kraujo kresumas,jei reiktu,tikrai prasidetu nepriklausomai nuo to skiepijotes jus nuo gripo ar ne.LIT'as jums uzkels blojuojancius antikunius,jusu vaisius bus apsaugotas nuo ji bepuolanciu kileriu,jei jau jos kiltu,bet tik tiek...Slogos ar neslogos,esu 99.9 proc isitikinus tas neitakos mirksiukas.gif
errachka
Prisiduodu, kad derlius nelabai koks, bet tikėkimės, kokybiškas 4u.gif
2ienį apturėsiu punkciją.

sėkmiuko visoms 4u.gif
KittyKitty
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 19, 14:05)
Baikit juokaut taip,neisgyvensit  biggrin.gif Isgyvensit  biggrin.gif
Kileres yra kileres,o ju ir siaip keli markeriai ,o zemas imunitetas lieka zemu imunitetu.Juk kai pvz skiepijates nuo gripo,igaunat imuniteta tai ligai;tai nereiskia,kad nesirgsit jokiom kitom imuninem ligelem?Na artritas ar kraujo kresumas,jei reiktu,tikrai prasidetu nepriklausomai nuo to skiepijotes jus nuo gripo ar ne.LIT'as jums uzkels blojuojancius antikunius,jusu vaisius bus apsaugotas nuo ji bepuolanciu kileriu,jei jau jos kiltu,bet tik tiek...Slogos ar neslogos,esu 99.9 proc isitikinus tas neitakos  mirksiukas.gif
*

Ačiū, supratau, kažkaip visos vis rašo apie slogas ir gripus, man pasirodė, kad labai susiję. Nu ok, galvosiu,kad nesusiję biggrin.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 19, 17:23)

sėkmiuko visoms 4u.gif
*

Sėkmės, lauksim žinių 4u.gif

Gal galit parašyt dar kartelį to baltymų kokteilio receptą, kur per stimuliacijas geriate? Tik aš žalio kiaušinio bijau, gal galima be jo? ax.gif
Triumfante
Kitty, stiprybes tau. 4u.gif
Kokteili sudarydavo pienas, ledai, bananai, kiausinis. Varkse su uogine irgi gerai eidavo, kartais su medumi. 4u.gif

Errachka, tikiu ir as, butent taip ir bus! wub.gif 4u.gif
ashley
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 17, 15:31)
info@fertility-academy.co.uk  4u.gif
*

4u.gif Aciuuuuuu
Terze
KittyKitty - kaip su temperatura? Sekancioj dienoj dingo?? Linkiu p[acios geriausios stimuliacijos! o kiek praeita karta gavai Gonalio?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 19, 14:05)
Baikit juokaut taip,neisgyvensit  biggrin.gif Isgyvensit  biggrin.gif
Kileres yra kileres,o ju ir siaip keli markeriai ,o zemas imunitetas lieka zemu imunitetu.Juk kai pvz skiepijates nuo gripo,igaunat imuniteta tai ligai;tai nereiskia,kad nesirgsit jokiom kitom imuninem ligelem?Na artritas ar kraujo kresumas,jei reiktu,tikrai prasidetu nepriklausomai nuo to skiepijotes jus nuo gripo ar ne.LIT'as jums uzkels blojuojancius antikunius,jusu vaisius bus apsaugotas nuo ji bepuolanciu kileriu,jei jau jos kiltu,bet tik tiek...Slogos ar neslogos,esu 99.9 proc isitikinus tas neitakos  mirksiukas.gif
*

va dabar ir man aiskiau 4u.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 19, 17:23)

sėkmiuko visoms 4u.gif
*

Zinoma, kokybeje esme! Sekmes tau didziausios!!! Netgi is 1 gali buti 2 wub.gif
KittyKitty
Sveikutės,

tylu čia..

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 19, 18:40)
Kitty, stiprybes tau.  4u.gif
Kokteili sudarydavo pienas, ledai, bananai, kiausinis. Varkse su uogine irgi gerai eidavo, kartais su medumi.  4u.gif

*

ačiukas 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2012 08 19, 20:39)
KittyKitty - kaip su temperatura? Sekancioj dienoj dingo?? Linkiu pacios geriausios stimuliacijos! o kiek praeita karta gavai Gonalio?
*

Dingo tą patį vakarą po valandos, daugiau nebuvo doh.gif Nieko negėriau doh.gif

Labai ačiū, jau nervinuosi,kad dar nejaučiu šonų, bet gal dar anksti, ką.. doh.gif Aną kartą po 75, paskui po 112,5, jei gerai atsimenu. 4u.gif
stryga
Labas rytas, mergaites! Visa savaitgali nebuvau prisijungus, tai cia naujienu ohoho!
Sekmes visoms startavusioms, ramybes sirdelems! Laukiu geru rezultatu, nes paskui ir as noriu jusu pramintu taku keliaut ax.gif
O as vel cirkinuos lotuliukas.gif . Siandien 32 c.d. ir tik siryt apsiziurejus suvokiau, kad dar net PMS'as nebuvo atejes... Nu ten tie visi jautrus (.)(.) ir pan... Anakart 37c.d. atsivilko savalkos, bet sikart?.. Po truputi pradedu gailetis, kad negeriau KT doh.gif . Arba: imu ir siryt atsiradusi nerima uzskaitau kaip PMS lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.