Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Kas per gydytoja is viso ta Bykova?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(milka111 @ 2012 08 21, 11:17)
sveikos  4u.gif  na ka, prasidejo mano laimingas ciklas,kai po 2 IVF busiu  nestuke.gif
palinkekit sekmes  blush2.gif


Sekmes!!

QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 13:23)
Jokio paaiskinimo. LIT nedarysim, parasykit po vizito pas T. Viskas, daugiau ne zodzio. Tai kaip man suprasti?..


Matai Kiciuk, situacija ta, kad pas mane kiausineliai jau dideli.. ir gan ankstokai... didziausias 1,8cm, tai gal del to braska strienos... Ir siaip jauciuosi kaip ligonis.. jei tik ramiai pasedziu... O tu kada i pirma apziura vazuoji??Manau cia individualiai: skauda, neskauda, gal dar nuo kiausidziu kraujotakos ar kokiu nervuku salia ju esanciu priklauso...Ir i wc einu kas pusvalandi.. Kai galedavau islaikyti apie puse dienos...
Mes ryt vel i apziura... As jau Cetroide leidziuosi. Ir vakar gavau, ir siandien...

Del LIT as apakus. Jei ji zadejo, kodel persigalvojo?? Gal tu papildomai kokius tyrimus jai siuntei?? Tai jau as biojosiu ir del savo LIT dabar....
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 21, 13:32)
mergaites, kurios pas ja lankotes - nepykit, bet jinai visiska prietranka  doh.gif
Kitty, as is jos gavau - toki atsakyma, be jokio paaiskinimo... net nezinau, ka tau patarti ir ka pasakyti... 4u.gif O kaip jus buvote nusprende, kad stimuliacijos metu bus LIT'as ar punkcijos? 4u.gif


Ir stimuliacijos, ir punkcijos.. Du buvo like, pasak jos. As nezinau,ka ji galvoja, gal tiesiog atostogauja ir nenori gilintis, gal kai vaziuosiu kita karta, lieps pas ja atvaziuoti. Nebezinau, pavargau as nuo jos, bandziau tiketi, tikrai bandziau,kad ji gal viska zino,tik paaiskint nemoka ir t.t., bet man jau baiginejasi kantrybe, sukisau puse IVf sumos ir net nezinau,kur esu,kas vyksta. Nedarys tai nedarys, vadinasi,nereikia, su visom mano pastangom ja suprasti ir gerbti ji man dabar ja atrodo visiska lunatike ir sakykit, ka norit. Gal ne veltui yra darbingo amziaus ribos.. Nezinau. Parasysiu jau po T, ziuresiu, o jei is viso ji nebenori to LIt daryt, tai tegul ir nedaro, nesiplesysiu ir su anuo pasauliu nebesisnekesiu. Galvojau dar gal rasyt, klaust..kodel.. Bet jau atrodo, kad beprasmiska, nieko neatsakys ir aiskins,kad kompas sugedo doh.gif ai..
Papildyta:
Terze, supratau, tai tau tuoj punkcija?
Oi, i wc as ir taip kas pusvalandi lakstau visa gyvenima,kartais ir tiek netempiu biggrin.gif

Nieko papildomo Bykovai nesiunciau, buvom sutarusios,kad skambinsiu jai, kai pradesiu stimuliacija ir kai vaziuosiu pas T, tuo paciu ir pas ja. Pirma apziura man ketvirtadieni.
4u.gif
Atsakyti
Terze, prasom laikytis tvirtai, savijauta per gimdyma bus dar geresne, taip kad ruoskis moraliskai ir laukiam naujienu! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes!

Terze 4u.gif 4u.gif 4u.gif grazus derlius, laukiu dziugaus finiso wub.gif

Kitty, dar karteli ramybes sirdelei!!! Stipriai suspaudus kumscius uz tave! Beje, as ir savo hiperstimuliacijos nejauciau, kol neispunktavo 4u.gif

O ka as... Mano kieme nieko naujo... Nei PMS, nei mmm. Isvada: Nestumas lotuliukas.gif O jei rimtai, ima nervas. 33 c.d. Noriu starto!
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 14:32)
Galvojau dar gal rasyt, klaust..kodel.. Bet jau atrodo, kad beprasmiska, nieko neatsakys ir aiskins,kad kompas sugedo doh.gif  ai..
Papildyta:
Terze, supratau, tai tau tuoj punkcija?
Oi, i wc as ir taip kas pusvalandi lakstau visa gyvenima,kartais ir tiek netempiu biggrin.gif

Nieko papildomo Bykovai nesiunciau, buvom sutarusios,kad skambinsiu jai, kai pradesiu stimuliacija ir kai vaziuosiu pas T, tuo paciu ir pas ja. Pirma apziura man ketvirtadieni.
4u.gif


hm... na as uz tai, jei dar turi jegu, paskambink Bikovai..Gal ji tave su kazkuo sumaise...
Na net nezinau, kaip su ta punkcija. Pagal "plana" si sestadieni. Bet pagal "situacija" ziures rytoj...


QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 14:36)
Terze, prasom laikytis tvirtai, savijauta per gimdyma bus dar geresne, taip kad ruoskis moraliskai ir laukiam naujienu!  thumbup.gif  wub.gif

Oij tu fainuole.Jei jau sakai, kas belieka, kaip tik vykdyti nurodymus tavo wub.gif
O tavo "planai" vyksta pagal "plana"?
Papildyta:
QUOTE(stryga @ 2012 08 21, 14:39)
Sveikos mergytes!

Terze  4u.gif  4u.gif  4u.gif  grazus derlius, laukiu dziugaus finiso  wub.gif

Kitty, dar karteli ramybes sirdelei!!! Stipriai suspaudus kumscius uz tave! Beje, as ir savo hiperstimuliacijos nejauciau, kol neispunktavo  4u.gif

O ka as... Mano kieme nieko naujo... Nei PMS, nei mmm. Isvada: Nestumas  lotuliukas.gif  O jei rimtai, ima nervas. 33 c.d. Noriu starto!


Aciu 4u.gif
Tavo hiperstimuliacijos sitame forume manau niekas nepamirs biggrin.gif Cia jau ir filma gali susukti smile.gif
Jau nedaug liko iki starto... 4u.gif Labai gerai, atves orai ir nereikes per karscius vazineti... Na jau vakar tai isproteti kaip karsta buvo vaziuoti per remontuojamus LV ir LT kelius..O siandien kaip ir atsalo ir sakyciau smarkiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 21 rugpjūčio 2012 - 13:43
Stryga, neskubink ivykiu, gimdysi ir tu! drinks_cheers.gif wub.gif

Terziuk, spirgu ir as del jusu naujienu, taip noriu matyti jus zengiancias su lagaminais i nestukiu tema, visas su placiom sypsenom, taip ir bus! wub.gif
Pas mane viskas ciki piki. user posted image
Atsakyti
Atiloja,ar gavai kileriu atsakyma? ax.gif

Bykovos atsakymas man keistas,kazin ka paskambinus pasakytu.Man kazkaip taip arba ne neuztenka...
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 15:48)

Pas mane viskas ciki piki. user posted image

lotuliukas.gif
TERZE buvau as cia pirmadieni del antro karto,tai nieko gero nepasake.vienas kartas ir viskas,jei noriu ir turiu pinigu tai galiu darytis privaciai. doh.gif bet problemos ieskot ar koki patarima duot tai nesulaukiau.tai buvo bereikalingas vaziavimas.dabar dar eisiu kalbet i kita ligonine,kad pasidaryt LAP.

o tu laikykis,kad viskas butu gerai mirksiukas.gif
KITY tau 4u.gif
Atsakyti
Terze, Keberiokst, aciu, nekelia ji ragelio, deja..Nu dar pabandysiu, aisku.


QUOTE(stryga @ 2012 08 21, 14:39)
Sveikos mergytes!

Terze  4u.gif  4u.gif  4u.gif  grazus derlius, laukiu dziugaus finiso  wub.gif

Kitty, dar karteli ramybes sirdelei!!! Stipriai suspaudus kumscius uz tave! Beje, as ir savo hiperstimuliacijos nejauciau, kol neispunktavo  4u.gif

O ka as... Mano kieme nieko naujo... Nei PMS, nei mmm. Isvada: Nestumas  lotuliukas.gif  O jei rimtai, ima nervas. 33 c.d. Noriu starto!


Aciu, mieloji, pagaliau parasei, galvoju, gal jau kazkas negerai, uzeini,bet nerasai, isivaizduoju,kaip ima nervas del tu veluojanciu mmm 4u.gif Atsimenu, kad nejauti, bet tu gi esi kitas atvejis, tu tik orgazmus jauti lotuliukas.gif


O as jauciuosi, kad ne gonali, o vandeni leidziuosi. Nieko nesuprantu, tikiuosi, ketvirtadieni nesugrius pasaulis dar karta. Labai tikiuosi. Ir dar ta koja vis dar kraujuoja, nekresa kazkodel, zaraza. Sake, stimuliuojantys gali mazinti kresejima. Tikiuosi, nebus bedos..
Papildyta:

Esposa, aciu, uzjauciu del tos biurokratijos. Vis tiek rasi koki normalu medika, tik aisku, teks paieskoti.. 4u.gif
Atsakyti
Kazkas rase,kad atostogauja....
Atsakyti
Sveikos, aciu visoms uz priemima ir linkejimus 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 21, 06:05)
Amour, taigi, su startu jus!  4u.gif  wub.gif
Man tik 3 dienos iki punkcijos pasijaute kazkas ir aisku, pacia punkcijos diena jau vos sedejau, nes turto buvo daug, tai gal nepanikuokim dar, kitom is viso neskauda.


As dar nieko nesileidziu, siandien 14 c.d., ir tai puse nakties nemiegojau doh.gif Tiek maudeno pilvo apacia ir siandien maudena. Vakar gine rode dideli viena folikula, ovuliacija gi, ale vyro salia ner...

QUOTE(Terze @ 2012 08 21, 19:08)
Viskas bus gerai!! O kas cia per tyrimas P?

Atojoliuk, trauk mane i saraseli...


P - tai progesteronas mirksiukas.gif E2 tik neliepe daryt g.gif Atiloja, nelabai suprantu sarasiuko blush2.gif Terze-3 tai suprantu, kad III IVF. O ka reiskia tarkim 3=toliau nick'as... ???
Atsakyti