Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Delena @ 2012 08 22, 11:11)
O kitur i akupunktura neejau, nes pati nelabau viduje ja tikiu...

zinoma, jeigu netiki, tai tikrai neverta eiti. labai labai linkiu, kad sis kartas butu tas tikrasis su taip laukiama pabaiga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 08 21, 23:11)


Delena 4u.gif 4u.gif 4u.gif LB. Pazystama situacija 4u.gif Linkiu, kad tas vienintelis butu pats sauniausias:4u:

Kitty ir Terze 4u.gif 4u.gif 4u.gif sekmes ir jum 4u.gif

As vis dar laukiu knygos, bet jau tikiuos siendien ji mane aplankys wub.gif Uzsirasiau penktadieni eiti duoti krauja i kraujo banka wub.gif Gal kam pagelbesiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(taitiek @ 2012 08 21, 10:59)



Sveikinu su geru turteliu 4u.gif Kas cia per namu darbai?smile.gif wub.gif Viskas bus gerai si karta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 22 rugpjūčio 2012 - 10:46
Nekreša žaizda, sako, gali būti dėl stimuliuojamųjų doh.gif

QUOTE(Delena @ 2012 08 22, 08:58)
mano FSH labai sokineja, o seip didelis 10-30, kaip koki menesi. Man auga po 1-2 folikulus naturaliame cikle, labai norejau, kad jei ka, tai naturaliame be vaistu bandytu aoginti... Taciau niekaip nesigauna, kas nors vis pakisa koja...Mano folikulai nereaguoja i vaistus, daro ka nori, tai auga, tai dingsta, tai ovuliuoja nelaiku... blink.gif



oi, nu tikrai sudėtinga situacija, sėkmės tau, žinai, kartais ir ne tokių stebuklų būna 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 22, 10:35)
Kitty, zinai kaip sakoma, ka galvosi, taip ir bus, o tu vis mazai foliu, mazai foliu..., sau nepadedi.  rolleyes.gif  4u.gif



dabar galvoju ne apie folius, o apie žaizdą lotuliukas.gif , gal ir nepadedu, bet neturiu tokio gebėjimo -uždraust sau galvoti, mintys eina ir viskas, žinai, kaip sakoma: jei žmogui pasakysi: galvok apie bet ką, tik ne apie mėlyną spalvą, tai jis galvos tik apie mėlyną spalvąsmile.gif Bent jau man, kuo daugiau save prievartauju kažkaip specifiškai galvoti, tuo mažiau išeina.. O tikėjimo, kad kaip galvosiu, taip bus, neturiu, man būna greičiau atvirkščiai.. aną kartą tikėjau, kad turiu hieprstimuliacijos riziką ir folių bus per daug, tai buvo du. O jei pildytųsi mano galvojimai, tai aš jau seniai būčiau daugiavaikė mamka biggrin.gif Nors vis tiek, aišku, stengiuosi, vizualizuoju, įsivaizduoju ,kaip jie ten auga, kad bus gražūs , dideli ir daug, bet ne per daug. Bet kai pradedu sau drausti galvoti kitaip, tai tada tik kitokios mintys ir lenda...
Gerai, gerai, jau truputį jaučiu pilvą, einu gi visa šluba, jei dar pradėsiu krypuoti dėl pilvo, visai neblogas vaizdelis bus biggrin.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 22, 10:59)
Kitty, tau irgi sveikateles  4u.gif



ačiū, dabar noriu tik vieno kol kas - kad su ta koja nebūtų komplikacijų. Nuvažiavau persirišti, išdraskė, nes nuplyšo žaizda, nekreša, daktarei pasakiau, kad man negalima gerti nuskausminamųjų, tai ji akis išvertė, sako, tai ir vakar negėrei? Ne, sakau:) O kavos? Ne, irgi negalima:). Ji taaaip į mane pažiūrėjo... Sakau, gal man vitC daugiau išgerti? Klausia: o šitą bent galima? Galima, sakau. Tai GERK!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 22, 11:44)
Kitty ir Terze 4u.gif  4u.gif  4u.gif sekmes ir jum 4u.gif

As vis dar laukiu knygos, bet jau tikiuos siendien ji mane aplankys wub.gif  Uzsirasiau penktadieni eiti duoti krauja i kraujo banka wub.gif Gal kam pagelbesiu wub.gif




ačiū 4u.gif
va aš irgi ruošiausi, bet tai stimuliacijos, tai geriami vaistai, tai įsikalbėti nėštumai koją pakišdavo, paskui dėl to feritino sužinojau, galvoju, turbūt negalima, bet vis tiek kada nors nueisiu. Mano kraujo grupė gana dažna, gal nelabai jiems reikia, bet vis tiek. Vyro retesnė, tai vesiuos ir jį.
Papildyta:

Klausimas toms, kurių brangiųjų sperma prasta: kiek dienų susilaikot prieš IVF? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 21, 23:50)
ačiū 4u.gif
va aš irgi ruošiausi, bet tai stimuliacijos, tai geriami vaistai, tai įsikalbėti nėštumai koją pakišdavo, paskui dėl to feritino sužinojau, galvoju, turbūt negalima, bet vis tiek kada nors nueisiu. Mano kraujo grupė gana dažna, gal nelabai jiems reikia, bet vis tiek. Vyro retesnė, tai vesiuos ir jį.
Papildyta:


JO...as irgi buvau uzblokuota kol visokie bandymai ir vaistai...jau kelius kartus norejau nueiti, o jie man vis atsakydavo, kad tau to kraujo paciai reiks...dabar pasakiau, kad esu pertraukoje ir greitu laiku nieko neplanuoju,tai ir prieme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 22, 11:50)
Klausimas toms, kurių brangiųjų sperma prasta: kiek dienų susilaikot prieš IVF? 4u.gif

3-4 4u.gif
Atsakyti
Delena, stiprybes jums, labai tikiuosi, kad jums pavyks, nes pas mane tokiais atvejais gyd. siulo tik viena kelia, kiausialasciu donoryste. 4u.gif

Kitty, tiesiog sekmes ir vidines ramybes. wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 22, 13:08)



ačiukas 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 22, 13:20)
Kitty, tiesiog sekmes ir vidines ramybes. wink.gif  4u.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal susidūrėte, ar gali kilti problemų per IVF dėl per mažo krešėjimo? Man keista, tyrimai daryti, sakė, norma, bet va jau antrą kartą žaizda negyja taip, kaip turėtų, pernai protinį dantį ištraukė, nesusidarė krešulys ir dėl to kilo daug problemų, dabar vėl, mėnesinės irgi iki 8 dienų dažnai tęsiasi, kraujo daug.. bet , kiek žinau, blogai, kai per tirštas kraujas, tada embrioniukas blogai maitinamas, o jeigu per skystas? Gali kilt problemų? Sakyt Treijsui? Ar ne?

Triumfante, kaip suprantu, tu ne LT, ar ne? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KittyKitty: 22 rugpjūčio 2012 - 12:43
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 22, 13:20)
Delena, stiprybes jums, labai tikiuosi, kad jums pavyks, nes pas mane tokiais atvejais gyd. siulo tik viena kelia, kiausialasciu donoryste.  4u.gif




Kiausialasciu donoriste ir man sake, taciau as vis tikiu, kad kol auga pas mane nors keli folikulai, tai noriu pabandyti su savom...

O donoriste labai daug kainuoja... neturesiu as tiek pinigeliu verysad.gif be to nezinau, ar as dabar noriu tos donorines lasteles...NORIU SAVO
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gavau iš graikų tyrimų rezultatus. Ureaplasma - negative, bet mycoplasma ir chlamydia rastos. o iš kur jūs gaunate planą kokių antibijotikų kursą sugerti? ar visos geriate vienodai? kas lietuvoje jums išrašo? gal kas galite pasidalinti patirtimi. ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 22, 13:41)
Gal susidūrėte, ar gali kilti problemų per IVF dėl per mažo krešėjimo? Man keista, tyrimai daryti, sakė, norma, bet va jau antrą kartą žaizda negyja taip, kaip turėtų, pernai protinį dantį ištraukė, nesusidarė krešulys ir dėl to kilo daug problemų, dabar vėl, mėnesinės irgi iki 8 dienų dažnai tęsiasi, kraujo daug.. bet , kiek žinau, blogai, kai per tirštas kraujas, tada embrioniukas blogai maitinamas, o jeigu per skystas? Gali kilt problemų? Sakyt Treijsui? Ar ne?

Gali kilti problema, jei ka nors (neduok D) pazeistu ir galetu prasideti kraujavimas, kurio ngaletu sustabdyti. Todel butinai pasakyk T 4u.gif Tik manau, kad pas tave problema ne kresejime, o tiesiog nenori zaizdeles gyti 4u.gif gal paprasyk kokio antibiotinio tepaliuko, kad pasiteptum 4u.gif

QUOTE(fija @ 2012 08 22, 13:57)
gavau iš graikų tyrimų rezultatus. Ureaplasma - negative, bet mycoplasma ir chlamydia rastos. o iš kur jūs gaunate planą kokių antibijotikų kursą sugerti? ar visos geriate vienodai? kas lietuvoje jums išrašo? gal kas galite pasidalinti patirtimi. ačiū 4u.gif

plana sustato Gorgis (Londone) ir visos geria skirtingai, priklausomai nuo to, kas rasta 4u.gif LT vaistus israso gydytojas, tik kadangi dozes zveriskos, tai reikia kad vaistus rasytu pazistamas, nes paprastai nenori tiek israsyti 4u.gif
Atsakyti
Delena, suprantu jus labai gerai, bet laikas apgludina viska.
O dabar galvokime, kad sis bus Tas stipruolis. 4u.gif

Kitty, jeigu taip viska sau taikant, tai man tada irgi sakes, nes kraujas irgi liejasi laisvai. biggrin.gif Gerk gelezi, kad atstatytum. wink.gif
Ne LT.
Atsakyti
Sveikos mergytes!!! Stipriai laikau suspaudus kumscius ir siunciu doze pozityvo!!!

O as visiskai paskendus darbuose, ir vis dar be mmm doh.gif . Bet nestumu sikart netikiu. blush2.gif Nelabai turiu kada galvot apie mmm, tai gal del to jos pas mane ir nenori eit lotuliukas.gif Su siaubu suprantu, kad siandien 33 c.d., o (.)(.) vis dar jokio jautrumo. Kur PMS?... lotuliukas.gif

P.S. Aciu, kad nepamirstat, myliu, buciuoju!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stryga: 22 rugpjūčio 2012 - 15:14