Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

TERZE ne man nuotraukos nedare,tik eco padare,pas mane endometrioze 4cm.ir sake reik daryt LAP.tai dabar ziuresiu ka cia dar pasakys. mirksiukas.gif
DELENA mes su tavim 4u.gif
KITY 4u.gif
Atsakyti
perskaiciau cia pas jus kad per ilga protokola geresni rezultatai nei per trumpa? g.gif db pergyvenu,nes 1 IVF buvo ilgas ,o dabar trumpas... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka111: 23 rugpjūčio 2012 - 21:38
Milka, ne velnio, per trumpa irgi gerai gaunasi. mirksiukas.gif 4u.gif

Cituk, matau esi, buckis! wub.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
susirenku visų palaikymą..ot kokia išsiprašiau blush2.gif

QUOTE(kokyte @ 2012 08 23, 15:50)


QUOTE(Triumfante @ 2012 08 23, 15:58)


QUOTE(stryga @ 2012 08 23, 16:09)


QUOTE(uogiuke @ 2012 08 23, 16:36)


QUOTE(Atiloja @ 2012 08 23, 16:42)


QUOTE(Terze @ 2012 08 23, 17:03)

gerai, kad gerai baigėsi 4u.gif

QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 23, 17:47)
Sveikutes,


laikykis 4u.gif
QUOTE(Delena @ 2012 08 23, 20:14)


thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites, atleiskit, kad rasau - liko man 4 vnt Crinone. Parduociau daug pigiau, geriausia butu Kaune 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusibodo tas pirštas. Nupjausiu cool.gif
Visa laimė, kad dar šilta,galima su basutėm vaikščioti. Ir kad turiu tokias prasegamas basutes. Į jokį batą neįkiščiau ir nepanašu, kad greitai įkišiu. O norėjom rytoj važiuot į mišką, pagrybaut..Akivaizdu, kad planus tenka keisti ilgam:)

Ir galvą šiandien skauda vėl, o kairio šono beveik neskauda, užtat skauda dešinį smile.gif . Stengiuosi nesigilinti. iš visų jėgų stengiuosi.


QUOTE(Delena @ 2012 08 23, 20:14)
Na ka merginos grizau as po punkcijos ax.gif

Ispunkatavo 2 kiauselastes smile.gif

Nezinau, meldziuosi, kad tik apsivaisintu ir dalintusi rolleyes.gif



na ką, laikom kumščius, dvi vis ne viena 4u.gif

QUOTE(Pumpule @ 2012 08 23, 20:30)
Kittykitty Isgerk nemisilio viena, jeidantuke uzdegimas kyla pades nuramins ir uzmigdys ta dantuka...



Kad kaip ir negamima dabra Nimesilio..Nros būtų neblogai, gal to nago skausmas nors kiek pamažėtų..Bet net nimezilio informaciniam lapelyje rašo, kad nevartoti norinčioms pastoti, mažina vaisingumą unsure.gif o dantis jau visus gelia, abiejose pusėse, mano dantys jautrūs, gal čia tiesiog šiaip, nebežinau. Vyrą supūtė, vos pajuda, jam yra problema su tuo nervu per krūtinę, dažnai sutraukia. Irgi nežinau: galima jam duot vaistų ar ne?

QUOTE(Terze @ 2012 08 23, 20:43)
Manau jau grizai ir ilsiesi. Sakai stipriai? Matai, kad jie skirtingu dydziu.. bet gal pas visas taip pat. LT mane pirma karta stimuliavo po 220-ir turejau tik 3 gerus, is 9.



supratau 4u.gif

QUOTE(esposa @ 2012 08 23, 21:35)



ačiū 4u.gif

QUOTE(sol_brillante @ 2012 08 24, 10:19)
Sveikos, mergaites, atleiskit, kad rasau - liko man 4 vnt Crinone. Parduociau daug pigiau, geriausia butu Kaune  4u.gif



labai tikiuosi, kad man reikės (aš Kaune), bet dar nežinau, ar reikės...


Panos, palaikykit kumščius, kieno laisvi, kad augtų mano foliukai..
Atsakyti
Kitty, mano laisvi! Kasdien seku naujienas, meldziu, kad visoms jums pasisektu! Nerimo zinau kiek daug turit, paciai turto mazokai augo- ir asaru buvo, visko. Bet va rezultatas yra.
Laikykites, mergytes - laikau kumscius stipriai stipriai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 08 24, 12:31)
Kitty, mano laisvi!  Kasdien seku naujienas, meldziu, kad visoms jums pasisektu! Nerimo zinau kiek daug turit, paciai turto mazokai augo- ir asaru buvo, visko. Bet va rezultatas yra.
Laikykites, mergytes - laikau kumscius stipriai stipriai wub.gif



Aciu, mieloji! wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ruosiuosi savo pirmajam IVF ir tikiuosi paskutiniam.
Norejau paklausti kaip atliekama ta punkcija? ar ji skausminga? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 08 24, 12:49)
Aciu, mieloji! wub.gif


Kumsciai uz visas einancias link II taip suspausti, kad I tiesiog negali buti!!!

Ruoskit vieta nestukiu skyrelyje!!! Nors mmm dar ner, bet nuojauta kuzda, kad gal savaitgali... blush2.gif Ir tada prasides strygos nuotykiai lotuliukas.gif TO BE CONTINUED... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milka111 @ 2012 08 23, 22:37)
perskaiciau cia pas jus kad per ilga protokola geresni rezultatai nei per trumpa?  g.gif  db pergyvenu,nes 1 IVF buvo ilgas ,o dabar trumpas...  doh.gif

Sveikos visos 4u.gif
Pas mane buvo atvirksciai ,per trumpa viskas puikiai augo ir uzaugo,o per ilga-kanciu keliai doh.gif Taip,kad taisykliu nera,manau nuo organizmo viskas priklauso.Jei pasirisiu 3 IVF,reikalausiu tik trumpo g.gif
Atsakyti
[quote=leiliuke,2012 08 24, 14:06]
Norejau paklausti kaip atliekama ta punkcija? ar ji skausminga? blush2.gif
[/quot

Labas 4u.gif

As tik vakar po punkcijos. As ejau ir labai bijojau...Taciau nieko, sesele pastate kateteri i vena, suleido profilaktiskai antibiotikus, tada nuvede i kambariuka, ten turejau nusirengti ir uzsideti ju duotus marskinukus, nueiti i tulika ir ant kedes. Atejo anesteziologas, suleido kazkokiu raminamuju, apsisuko galva, tada dar kazka ir labos nakties-uzmigau. Pazadino sesute, perlipau ant kedutes ir nuveze i palata, ten dar 30 min gal pamiegojau, is kart atejo vyras, galvoje dar sukasi... Atejo daktare, pasake rezultatus ir jau uz kokios valandos atsikeliau ir vaziavau namo su vyru. dar biski skaudejo, taciau daktare idejo zvakute Diklofenako (kai dar miegojau). Siandien jauciu biski skausma, taciau nieko.

Tai tiek 4u.gif

Atsakyti