Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(angelyte123 @ 2012 08 29, 00:06)
Tai nutiko beveik pries sesis metus .

Tu dar labai jauna, tikrai rasit sprendimą 4u.gif

QUOTE(Delena @ 2012 08 29, 08:29)
Labas rytas  4u.gif

Kazkaip nelabai jauciuosi, pykina (iandien 6 diena po punkcijos, anksti gi dar buti  nestuke.gif  doh.gif ), toks sleikstulis bei jauciu sirdi, atrodo kad mm... gali prasideti...pilve kazkas ...taip kazkaip negera...O negali buti nuo vaistu? Pvz. nuo Estrofemo (po 1 tab.3 kartus per diena, mano svoris 52 kg., gal pe daug...). Pirma gydytoja buvo israsius 2 kartus per diena, o kai pasakiau, kad karstis ispyle...tai sako, gali gerti ir 3 kartus g.gif

Siandien pikta atsikeliau...kazkaip nera nuotaikos...

Kaip tai anksti būti nestuke.gif Tu gi dabar tikrai nestuke.gif tai taip ir jautiesi ax.gif

QUOTE(Terze @ 2012 08 29, 08:46)

EGK, o tu dabar pas snaigutes vaziuotum??
Matai, mano atveju siek tiek patikslinsiu, ne embrionukai neisgyveno, bet is visu 5 kiausialasciu iCSI budu nei vienas neapsivaisino.
Dabar: diena ir naktis...

Taip pas snaigutes, turiu 6 4u.gif
Aha gal supainiojau truputį, bet vistiek - diena ir naktis, kaip tu sakai g.gif

QUOTE(errachka @ 2012 08 29, 08:51)
kitą antradienį biggrin.gif


linkiu didelių skaičiukų 4u.gif

Kitty Kitty, geros kelionės tau šiandien 4u.gif Ir būk gera nepamiršk ištardyti keliauninko Treijso dėl jo planų šiais metais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 28, 20:46)


Is tikruju nezinau kaip ten su tuo sildymu...skaiciau kazkur, kad gerai...bet i soliariumus vaikscioti implantacijos metu gal ir perdeta wub.gif

Su laptopu tai tu, panele, biskuti persistengei biggrin.gif wub.gif Nors as ne gudresne buvau wub.gif Ir aplamai, visada jis pas mane ant pilvo doh.gif reikia keisti iprocius.

Saunuole del to atleidimo visiem 4u.gif wub.gif Si karta pasiseks, turiu gera nuojauta 4u.gif wub.gif

KITTY 4u.gif sekmes jum siandien, lai viskas klostosi puikiai 4u.gif
DELENA: viskas vyksta pagal plana biggrin.gif wub.gif
Geros dienos visom 4u.gif Pas mus pradejo sviesti saulute, nors ir nosis iki kunu varva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 29 rugpjūčio 2012 - 09:33
Labas,

pagalvojau paklausiu dar karta,nes ryt issiunciu siuntinuka i LT.Kelios mergaites jau parase,bet gal dar kam reiktu clexane 40 mg?Turiu dar kelias atliekamas dezutes,smarkiai virusuotas smile.gif Parduociau pigiau... ax.gif

Atiloja,buvau isvykus nesekiau naujienu,kaip tavo nk rezultatai?

Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 08 29, 08:29)
Labas rytas  4u.gif

Kazkaip nelabai jauciuosi, pykina (iandien 6 diena po punkcijos, anksti gi dar buti  nestuke.gif  doh.gif ), toks sleikstulis bei jauciu sirdi, atrodo kad mm... gali prasideti...pilve kazkas ...taip kazkaip negera...O negali buti nuo vaistu? Pvz. nuo Estrofemo (po 1 tab.3 kartus per diena, mano svoris 52 kg., gal pe daug...). Pirma gydytoja buvo israsius 2 kartus per diena, o kai pasakiau, kad karstis ispyle...tai sako, gali gerti ir 3 kartus g.gif

Siandien pikta atsikeliau...kazkaip nera nuotaikos...


as nuo estrofemo atsiduriau priemime vidury nakties, nes taaaaaaip nusivemiau, galvojau paskutioji ateina.tik man pykinimas prasidejo po poros val. isgerus tablete.tuo metu U nusivaipe, kad cia ne nuo to, bet daugau ju ir nebeskyre....
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 28, 23:32)


Sveika Keberiokst 4u.gif
itariu, kad prilipsiu prie taves imunologineje temuteje su savo kvailais klausimais biggrin.gif Pradejau as ta knygute skaityti...nu bet NK cells sunku man ten:) kai prasidejo pasakojimai apie T ir B lasteles, ir dar kazkokias pagalbines T1, T2 ar kiap ten jos, nu zinai blush2.gif jauciu ne mano issilavinimui tokia knyga griauzti wub.gif
Nelabai as su tais markeriais(piestukais) supratau, kad vienos lasteles buna + viename piestuke, kitos- (ta prasme nera). KOkie cia tie piestukai?smile.gif blush2.gif wub.gif

O ar as teisingai supratau, kai nuvaziuoji pas Gorgy issitirti imunines sitemos, jis siuncia tyrimus I chikaga? Po to, pagal tai ka randa sudelioja plana vaistu kokius naudoti pradedant IVF bandymus? Jauciu pas ji su donorine gerai kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 28, 18:19)
pasistengsim greitai smile.gif
O tavo mmm atejo???


Aha... Megaujuos skausmais... Naiviai svajoju, kad paskutinisyk gyvenime... Kaskart taip svaoju... Ir suprantu, kad dabar aisku, kad dar niekas neaisku, nes T man sudare plana "Misijai neimanoma" - idealus folis, nuostabi gleivine ir t.t., kitaip vaiku neatiduos... Aij... Dabar medituoju skausme - next step man skausmo ispravadinimas. O tada visa kita. Laukiu to next step. Sukandus dantis, nes zinau, del ko stengiuos...
Atsakyti
Del laiko stokos nebespeju visko sukomentuoti, tai tik pasakysiu, kad esu su jumis, daug sekmes, stiprybes, tikejimo! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 29, 10:20)
Sveika Keberiokst 4u.gif
itariu, kad prilipsiu prie taves imunologineje temuteje su savo kvailais klausimais biggrin.gif Pradejau as ta knygute skaityti...nu bet NK cells sunku man ten:) kai prasidejo pasakojimai apie T ir B lasteles, ir dar kazkokias pagalbines T1, T2 ar kiap ten jos, nu zinai blush2.gif jauciu ne mano issilavinimui tokia knyga griauzti wub.gif
Nelabai as su tais markeriais(piestukais) supratau, kad vienos lasteles buna + viename piestuke, kitos- (ta prasme nera). KOkie cia tie piestukai?smile.gif blush2.gif  wub.gif

O ar as teisingai supratau, kai nuvaziuoji pas Gorgy issitirti imunines sitemos, jis siuncia tyrimus I chikaga? Po to, pagal tai ka randa sudelioja plana vaistu kokius naudoti pradedant IVF bandymus? Jauciu pas ji su donorine gerai kainuotu.


Labas 4u.gif

Kvailu klausimu nebuna mirksiukas.gif
Na jei jau labai giliai lysti,tai taip-nera ten lenva,bet as patarciau kazkaip i tai paprasciau ziureti smile.gif
T1 ir T2 yra TNF cytokinai,kuriuos tiria Cikaga.Ukiskai aiskinant tai yra kaip naturali organizmo chemoterapija.Tikriausiai supranti,kad jei tikrai gydantis chemoterapija ir bandant pastot butu sunkoka?Tai va,tikslas yra istirti koks organizmo kovos lygmuo,priezastis (gali buti ir zarazos) ir jei pakiles,ji numusti.
O kileres turi daug tu markeriu.Ir cia ne piestukai.Cia tiesiog taip pavadinamas kileres skaiciukas,kuriuo ji zymima.Jos ten visos kazkiek skiriasi,matyt "pareigos" skiriasi.Sakoma,yra vienos arsesnes kitos ne...tai vel cia priklauso nuo labes turimu reagentu ir galimybiu,ir ziniu,ka jos ten tiria.

Taip,teisingai supratai.Beje,jisai vienintelis,kuris leidzia ivf darytis kitoj klinikoj ir uzsiima tik imuniniu tyrimu.Donoriniu kainu nzn,bet zinau,kad yra programos su donorine,kai donore gauna nemokama ivf (apmoka kiausineliu gaveja) ir duoda dali savo kiausineliu.Tai galima numatyti,kad bent UK tikrai prisidetu kokie 5tukst svaru.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 29, 02:09)
O kileres turi daug tu markeriu.Ir cia ne piestukai.Cia tiesiog taip pavadinamas kileres skaiciukas,kuriuo ji zymima.Jos ten visos kazkiek skiriasi,matyt "pareigos" skiriasi.Sakoma,yra vienos arsesnes kitos ne...tai vel cia priklauso nuo labes turimu reagentu ir galimybiu,ir ziniu,ka jos ten tiria.


Nu aisku tada su markeriais:) wub.gif Sakau, kad zioplike wub.gif doh.gif
Jo...keli kiausineliai nelabai domina manes verysad.gif norisi visu biggrin.gif nebent kaip sakant duotu garantija, kad tu keliu ir uzteks blush2.gif
Norisi blastocistu ir nebesinori saldyti....bet cia ateityje viskas issispres, reikia ta imunine pirma issitirti...
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 08 29, 12:26)
Nu aisku tada su markeriais:) wub.gif Sakau, kad zioplike wub.gif  doh.gif
Jo...keli kiausineliai nelabai domina manes verysad.gif norisi visu biggrin.gif nebent kaip sakant duotu garantija, kad tu keliu ir uzteks blush2.gif
Norisi blastocistu ir nebesinori saldyti....bet cia ateityje viskas issispres, reikia ta imunine pirma issitirti...


na ten viskas nuo derliaus priklauso...norejau as tuo keliu pasukti,bet apsigalvojau.Nebeatsimenu visu niuansu,bet berods viskas dalinasi per puse ir minimum 4 lieka donorei.Kas buna jei derlius mazas,tai nezinau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 08 29, 13:59)
Del laiko stokos nebespeju visko sukomentuoti, tai tik pasakysiu, kad esu su jumis, daug sekmes, stiprybes, tikejimo!  wub.gif  4u.gif


Triumfante wub.gif labai laukiu, kada pagaliau pasakysi "merginos, virusuoju"
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 08 29, 12:55)
Aha... Megaujuos skausmais... Naiviai svajoju, kad paskutinisyk gyvenime... Kaskart taip svaoju... Ir suprantu, kad dabar aisku, kad dar niekas neaisku, nes T man sudare plana "Misijai neimanoma" - idealus folis, nuostabi gleivine ir t.t., kitaip vaiku neatiduos... Aij... Dabar medituoju skausme - next step man skausmo ispravadinimas. O tada visa kita. Laukiu to next step. Sukandus dantis, nes zinau, del ko stengiuos...


nu ka, jei tau palengves, sukandu dantis ir as wink.gif

Triumfante 4u.gif

Zinai Pepe, kompa laikiau ne ant pilvo, bet salia, ant liasku, taip vadinamu... Bet vistiek, kai uzkaito... Taip, kad keiciam iprocius radikaliai wink.gif

Kity - laukiam griztant su gerom ziniom!
Atsakyti