Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Parafino vonelė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Vigilyte
Sveikos 4u.gif

norėjau pasidomėti gal kas naudoja namie parafino vonelę? Man odos gudytoja patarė atlikinėti rankoms ir kojoms parafino procedūras, kosmetikos kabinetuose tai jas atlieka, bet radau skelbimą, kur galima nusipirkti tokią vonelę ir kaip suprantu namų sąlygomis pasidaryti tokias procedūras bigsmile.gif

http://www.skelbimai.lt/parafino-vonele-1-5035845.html

jei kas naudojate būčiau labai dėkinga jei pasidalintumėte patirtimi 4u.gif

Amelita
Labas, as turiu parafino vonele. Esu patenkinta. wub.gif
Vigilyte
QUOTE(Amelita @ 2012 08 22, 19:42)
Labas, as turiu parafino vonele. Esu patenkinta.  wub.gif
*

ačiū, kad atsiliepėt bigsmile.gif gal alima kiek smulkiau 4u.gif , ar sudėtinga procedūra, ar daug užima laiko, koks efektas, ją tik rankoms ar ir kojom galima naudoti?, kokios firmos, kokių ten dar reikia priemonių apart pačios vonelės, kur galima nusipirkti parafino, ir šiaiap ar brangus malonumas?
ačiū 4u.gif
Amelita
Laiko uzima tik tas kaitinimas parafino. Reikia parafino, pirstiniu. Paskui rankytes buna svelnios. As darau tik rankom. Vonele kainuoja apie 180 lt. Na tie parafinas apie 30-40 Lt. Siaip jei tokias proceduras atlikinet grozio centruose, tai namie zymiai zymiai pigiau.
freza80
Na, jei nori pasiekti maximalu rezultata, tai dar reiktu pilingo, spec. kremuko pries parafina ir rezultatui uztvirtinti -spec. kremuko po parafino. Ir nepamirsti masaziuko.

O geriausia viena kart pabandykite geram salone ta procedura, o veliau galesite namie viska pasidaryti 4u.gif
Vigilyte
QUOTE(freza80 @ 2012 08 29, 22:22)
Na, jei nori pasiekti maximalu rezultata, tai dar reiktu pilingo, spec. kremuko pries parafina ir rezultatui uztvirtinti -spec. kremuko po parafino. Ir nepamirsti masaziuko.

O geriausia viena kart pabandykite geram salone ta procedura, o veliau galesite namie viska pasidaryti 4u.gif
*

Ačiū 4u.gif , rimtai, reikia pasidaryti nors kartą salone bigsmile.gif
Caridian
Bandziau Spa dia Vilnius, visu pirma keista, kad ranku nenuplove/nenuvale kazkaip,vos vos geliuko tepe (kaip suprantu, kokio dezinfekuojancio,bet net visu ranku nepadenge juo. Tada pilingas, kremas ir parafino vonele, po to vel kremas. Nepasakyciau, kad stebuklas. Rankos nebuvo sausos ar pan, bet siek tiek pasausejusios, tai siandien jauciuos taip pat lyg buciau nedarius proceduros.
gintariuk7928
visu pirma reik rankas,kojas dezinfekuoti tada butinas pilingas nuplauni rankas irtepi kremuka kuri gerai imasazuoti.o tik tada rankas ar kojas merkti i ikaitinta parafina imerkti i parafina reiktu kelis kartus tada rankas ar kojas ikisi i plastikines pirstines o poto i siltas seip patartina laikyti apie pusvalandi bet kuo ilgiau laikai tuo geriau po tokiu proceduru nepatartina nei ravet nei seip koki nesvaru darba daryti bent 4-5val, seip labai efektivi priemone thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Aštunta nata
Gal būtų atsiliepimų apie šią vonelę, pliusai, minusai, ir įdomu, kuriam laikui 700 g vaško užtenka? 4u.gif vonelė
saimona
Aš turiu parafino vonelę, retkarčiais naudoju rankom, labai maloni procedūra, ypač žiema - taip šilta būna, visi sanariai sušyla, po to oda švelni, nesausėja taip biggrin.gif bet reikia prisiruošti ją įkaitinti ax.gif Aš kai pirkau buvo pridėti 2 kg parafino, vienu kartu ištirpinau 1,5 kg, bent pas mane minimali riba - maždaug 1 kg, po to galima papildyti po truputį kai nusinaudoja.
coliukasv
o negalima to parafino sušildyt paprastam puode virš garų namų sąlygom?
lelijabalta1
QUOTE(coliukasv @ 2013 04 03, 10:19)
o negalima to parafino sušildyt paprastam puode virš garų namų sąlygom?
*

galvoju apie tą patį, na kad ir mikrobangų krosnelėje?
O parafinas kažkoks ypatingas turi būti? perkamas kur?
coliukasv
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 04 03, 15:52)
galvoju apie tą patį, na kad ir mikrobangų krosnelėje?
O parafinas kažkoks ypatingas turi būti? perkamas kur?
*

jo tai pilnas netas įvairiais kiekiais įv kainom..specialus manau:)
Mantė
Mergytės gal kas turit būtent tokią vonelę http://kartu.lt/akcijos/vilnius/akcija/15443-PARAFINO-VONELe Labai seniai noriu tokio daikto, bet vis neįsigiju, o čia su nuolaida lyg realia. Gal kas turit atsiliepimų?
leglute
Ka ta parafino vonele padaro, palygina oda? Siaip tai mociute mano darydavo, turbut veikia.

sariukas
QUOTE(Mantė @ 2013 10 18, 11:51)
Mergytės gal kas turit būtent tokią vonelę http://kartu.lt/akcijos/vilnius/akcija/15443-PARAFINO-VONELe Labai seniai noriu tokio daikto, bet vis neįsigiju, o čia su nuolaida lyg realia. Gal kas turit atsiliepimų?
*

Sveiki, esu manikiurinke - pedikiurinke smile.gif turiu sia vonele ir naudoju jau keli metai ir as bei mano klientai yra labai patenkinti sia procedura. Parafina pigiau galima isigyti svaros prekese, bent jau Kaune as perkuos buna ir su kvapais su zolelem dziovintom ir paprastu bekvapiu.
Parafino vonelės nauda - ne tik sušildys rankų odą žiemą, bet ir padės atsikratyti nagų odelių šerpetojimo bei sustiprins nagus. Parafino vonelių procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Taip pat labai gerai atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų bei kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.
Seskyte
O kodel reikia prisiruosti parafino sildymui? Kame tas sudetingumas? Galvojau, kad paspaudi mygtuka ir syla..Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
RasaS.
QUOTE(Seskyte @ 2013 11 08, 19:47)
O kodel reikia prisiruosti parafino sildymui? Kame tas sudetingumas? Galvojau, kad paspaudi mygtuka ir syla..Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
*

Aha,man irgi idomu,kame cia reikalas su tuo sildymu..uzima daug laiko ar kas nors kita? g.gif
Padangė
Sveikutes
susidomejau ir as parafino voneles procedurom kojom ir rankom , beto skaiciau kad labai gerai ir alkunem ax.gif
galvoju nusipirkt tik pradejus rinkt info labai mazai jos atrandu g.gif , gal kas gali patart kokia tiktu, i ka reik atkreip demesi ?galinguma, dydi kad tipltu ir kojos ir rankos blush2.gif
viktosa
O ta vonele butinai turi buti pirktine? blush2.gif namu salygom nieko negalima prisitaikyti? Nes kazkada maciau moteriske cascadoj pirko parafina.. norejau uzklausti kaip ji su juo tvarkosi, supratau kad namuose, bet pati dabar net nezinau, kas nutiko ir kodel nepaklausiau doh.gif
RasaS.
Taigi taigi..aš išbandžiau savo parafino vonelę. Supratau kame reikalas su tuo šildymu. Parafiną geriausiai supjaustyt gabaliukais, tada daug greičiau ištirps nei įdėjus visą nepjaustytą. O šildymas, tai užima laiko. Įjungus jį tirpinti dar spėsit ką nors nuveikti wink.gif
viktosa
QUOTE(RasaS. @ 2014 04 16, 13:02)
Taigi taigi..aš išbandžiau savo parafino vonelę. Supratau kame reikalas su tuo šildymu. Parafiną geriausiai supjaustyt gabaliukais, tada daug greičiau ištirps nei įdėjus visą nepjaustytą. O šildymas, tai užima laiko. Įjungus jį tirpinti dar spėsit ką nors nuveikti wink.gif
*

O kur pirkote vonele ir pati parafina? 4u.gif
RasaS.
QUOTE(viktosa @ 2014 04 23, 11:02)
O kur pirkote vonele ir pati parafina?  4u.gif
*

Aš ją pirkau per savo kirpėją, nes jos iš tam tikrų firmų užsisakinėja pačios savo darbui reikalingą techniką ir priemones, tai ir man užsakė vonelę bei papildomai parafiną ax.gif O mano vonelė atrodo, kaip jau buvo aukščiau kažkieno rodyta http://kartu.lt/akcijos/vilnius/akcija/15443-PARAFINO-VONELe. O jei dar kur pasitaikytų tokių akcijų, tai manau, kad tikrai nepraloštumėt thumbup.gif Aš pati mokėjau pilną kainą. doh.gif Bet tikrai džiaugiuosi turėdama gerą daiktą thumbup.gif Tik gal reikėtų dažniau panaudoti, kad efektas labiau pasijaustų rolleyes.gif
viktosa
QUOTE(RasaS. @ 2014 04 23, 21:36)
Aš ją pirkau per savo kirpėją, nes jos iš tam tikrų firmų užsisakinėja pačios savo darbui reikalingą techniką ir priemones, tai ir man užsakė vonelę bei papildomai parafiną  ax.gif  O mano vonelė atrodo, kaip jau buvo aukščiau kažkieno rodyta  http://kartu.lt/akcijos/vilnius/akcija/15443-PARAFINO-VONELe. O jei dar kur pasitaikytų tokių akcijų, tai manau, kad tikrai nepraloštumėt  thumbup.gif  Aš pati mokėjau pilną kainą.  doh.gif Bet tikrai džiaugiuosi turėdama gerą daiktą  thumbup.gif  Tik gal reikėtų dažniau panaudoti, kad efektas labiau pasijaustų  rolleyes.gif
*

Aciu uz info! Gal ir as kada prisiruosiu sitam reikalui blush2.gif
Taurutė
Iki siol naudojau tik kremus su parafinu ir palaikydavau rankeles su spec. pirstinemis, efektas tikrai buvo, o dabar suintrigavote, reikes ismeginti ir jusu buda, dekui mergaites 4u.gif
Tomawru
sveikos, o kaip su parafino proceduroms veidui? ar kas bandet ? kuo jos skiriasi nuo koju ir ranku? ar tinka tas pats parafinas? kaip ta procedura atliekama?
milda4you
QUOTE(sariukas @ 2013 11 04, 17:47)
Sveiki, esu manikiurinke - pedikiurinke smile.gif turiu sia vonele ir naudoju jau keli metai ir as bei mano klientai yra labai patenkinti sia procedura. Parafina pigiau galima isigyti svaros prekese, bent jau Kaune as perkuos buna ir su kvapais su zolelem dziovintom ir paprastu bekvapiu.
Parafino vonelės nauda - ne tik sušildys rankų odą žiemą, bet ir padės atsikratyti nagų odelių šerpetojimo bei sustiprins nagus. Parafino vonelių procedūra naudinga simptominiam skausmui mažinti, artrito, bursito ir lėtinio raumenų uždegimo atveju. Taip pat labai gerai atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką. Šios procedūros gali būti skiriamos po lūžių ir išnirimų, sausgyslių patempimų, judesių sutrikimų dėl randų bei kitais atvejais, kai tinka šilumos procedūros.
*

Sveiki. O iš kur perkate spec kremukus pilingui? gal internetu? Skaičiau, kad naudoja spec kremus, bet internete nelabai matau būtent parafino procedūroms skirtų kremų.... 4u.gif
Papildyta:
Gal yra "asių" šioje procedūroje thumbup.gif ir galėtų papasakoti visą eigą parafino procedūros? As kiek supratau tai pirmiausia reikia pasidaryti rankų pilingą, paskui kažkokį spec krema patepti, tada keleta kartų panardinti rankas i parafino vonele, po to į plastikines pirštines(arba maišelius paprastus) ir į spec pirštines arba rankšluostį, taip palaikyti apie pusvalandį ir nuėmus parafiną nuo rankų, jas patepti kremu. taip? 4u.gif
Ir dar kut tų spec kremu galima įsigyti? Kiek grožio salone kainuoja ši procedūra?
Jei kas ieško kur pirkti parafiną, tai aš kiek žiūrėjau pigiausiai jis gaunasi cascadoje- 1000ml-22lt, o kitur būna tik po 500ml ir kaina 18-20lt. biggrin.gif
Neringiux
QUOTE(milda4you @ 2014 10 25, 11:02)
Sveiki. O iš kur perkate spec kremukus pilingui? gal internetu? Skaičiau, kad naudoja spec kremus, bet internete nelabai matau būtent parafino procedūroms skirtų kremų.... 4u.gif
Papildyta:
Gal yra "asių" šioje procedūroje thumbup.gif  ir galėtų papasakoti visą eigą parafino procedūros? As kiek supratau tai pirmiausia reikia pasidaryti rankų pilingą, paskui kažkokį spec krema patepti, tada keleta kartų panardinti rankas i parafino vonele, po to į plastikines pirštines(arba maišelius paprastus) ir į spec pirštines arba rankšluostį, taip palaikyti apie pusvalandį ir nuėmus parafiną nuo rankų, jas patepti kremu. taip?  4u.gif
Ir dar kut tų spec kremu galima įsigyti? Kiek grožio salone kainuoja ši procedūra?
Jei kas ieško kur pirkti parafiną, tai aš kiek žiūrėjau pigiausiai jis gaunasi cascadoje- 1000ml-22lt, o kitur būna tik po 500ml ir kaina 18-20lt. biggrin.gif
*

Nemanau, kad butina naudoti spec. kremus parafino proceduroms. Tinka bet koks pilingas rankoms. As naudoju rusiska Cistaja linija pilinga su abrikosu kauliukais. Oda po proceduros tikrai pasikeicia, nebelieka siurkstumo, uzsitraukia zaizdos. Po pilingo uzsitepu paprasta ranku krema su arganu aliejumi. Kosmetologe sake galima teptis bet kokiu maitinamu kremu.
Beje, Cascadoj su omni id kortele, 10 % nuolaida, tai iseina pigiau nei 22 Lt 1 litras.
Salone as mokejau 20 Lt uz procedura.
milda4you
[quote=Neringiux,2014 10 25, 15:34]
Nemanau, kad butina naudoti spec. kremus parafino proceduroms. Tinka bet koks pilingas rankoms. As naudoju rusiska Cistaja linija pilinga su abrikosu kauliukais. Oda po proceduros tikrai pasikeicia, nebelieka siurkstumo, uzsitraukia zaizdos. Po pilingo uzsitepu paprasta ranku krema su arganu aliejumi. Kosmetologe sake galima teptis bet kokiu maitinamu kremu.
Beje, Cascadoj su omni id kortele, 10 % nuolaida, tai iseina pigiau nei 22 Lt 1 litras.
Salone as mokejau 20 Lt uz procedura.
*

Aciu uz atsakyma thumbup.gif
As irgi gaunu nuolaida parafinui, tai gaunasi 20lt smile.gif reikes pabandyti ta rusiska pilinga, beskaitinedama apie procedura suglumau, nes visur raso spec kremas, spec pilingas, tai sakau gal yra kokios butent parafino proceduroms pritaikytos ir būtinos priemones, bet pasirodo nebutina bigsmile.gif
Killing_me_softly
Sveikos,

planuoju įsigyti parafino vonelę ir turiu keletą klausimų.

Kiek reikėtų pirmam kartui įsigyti parafino, jei vonelės maksimali talpa 2,5 l? Ar tą patį parafiną galima naudoti kelis kartus? Jei taip, tai tiesiog po procedūros palikti jį sustingti vonelėje, o kitąkart tą sustingusį pašildyti ar kaip?
Neringiux
QUOTE(Killing_me_softly @ 2014 11 07, 09:37)
Sveikos,

planuoju įsigyti parafino vonelę ir turiu keletą klausimų.

Kiek reikėtų pirmam kartui įsigyti parafino, jei vonelės maksimali talpa 2,5 l? Ar tą patį parafiną galima naudoti kelis kartus? Jei taip, tai tiesiog po procedūros palikti jį sustingti vonelėje, o kitąkart tą sustingusį pašildyti ar kaip?
*

Pirkit 2 arba 3 litrus. Parafino mazeja voneleje gana greitai. Kai maziau nei 2 litrai, iksus ranka i vonele, visa ranka nepasidengia parafinu. Parafinas yra daugkartinio naudojimo. Po proceduros palikite uzsalti voneleje, o po to kai reiks vel pasildysite. Man susyla kazkur per 30-40 min.
Killing_me_softly
QUOTE(Neringiux @ 2014 11 07, 09:56)
Pirkit 2 arba 3 litrus. Parafino mazeja voneleje gana greitai. Kai maziau nei 2 litrai, iksus ranka i vonele, visa ranka nepasidengia parafinu. Parafinas yra daugkartinio naudojimo. Po proceduros palikite uzsalti voneleje, o po to kai reiks vel pasildysite. Man susyla kazkur per 30-40 min.
*

Ačiū už greitą ir išsamų atsakymą 4u.gif
dajana03
BETA SIŪLO PIGIAU
http://beta.lt/visa-lietuva/akcija/4152751...amp;show_more=1
veriru
QUOTE(dajana03 @ 2014 11 07, 20:38)

Kas turit tokią vonelę, ar dangtis gerai užsidengia g.gif

Nes aš nusipirkau, bet neužsidaro, tas dangtis tik ant viršaus užsideda, bet kažkaip nesifiksuoja, nežinau ar čia brokas ar taip ir turi būti ?
labamba
as irgi viska susipirkau,laukiu kol atsius niezti jau nagai kaip norisi pabandyti biggrin.gif
Neringiux
QUOTE(veriru @ 2014 11 07, 22:28)
Kas turit tokią vonelę, ar dangtis gerai užsidengia  g.gif

Nes aš nusipirkau, bet neužsidaro, tas dangtis tik ant viršaus užsideda, bet kažkaip nesifiksuoja, nežinau ar čia brokas ar taip ir turi būti ?
*

Laba.Pas mane irgi nesifiksuoja.Manau cia ne brokas,bet minusas,kad toks dangtis. As vonele isnesu kai jau buna uzsales parafinas,kad neistikstu per krastus.
eve.robert
Jo parasykit, kokius ir kur pilingus perkat pries sita vonele. Ir nulupus parafina nuo ranku to paties atgal sumest negalima, jis jau skaitosi atidaves savo visas vertingas savybes?????????
labamba
QUOTE(eve.robert @ 2014 11 10, 12:24)
Jo parasykit, kokius ir kur pilingus perkat pries sita vonele. Ir nulupus parafina nuo ranku to paties atgal sumest negalima, jis jau skaitosi atidaves savo visas vertingas savybes?????????
*

pries parafina pirkau sitas priemones bigsmile.gif merginos sake,jei sau naudoji gali sumesti atgal bet jei klientams tai aisku mesti lauk,as netaupau nors tik sau darausi blush2.gif

Depileve Collagen Elastin - pienelis su kolagenu elastinu
Raminantis, neriebus, drėkinantis pienelis, praturtintas kolagenu ir elastinu, giliai drėkina odą. Ji tampa švelni ir elastinga. Naudokite prieš parafino procedūrą arba kasdieninei odos priežiūrai. Veiksmingi ingredientai: augalinis kolagenas 5%, elastinas 3%.
Depileve Dermo Peel - šveitiklis
Šio gelio-kremo sudėtyje yra jojobos granulės, kurios švelniai pašalina suragėjusias odos ląsteles ir užtikrina geresnį pienelio Collage Elastin Plus įsiskverbimą. Švarus odos paviršius užtikrina maksimalų veikliųjų medžiagų pasisavinimą parafino procedūros metu. Nereikia nuplauti vandeniu. Pirmiausia papurkškite Dermo Spray skysčiu tik tada naudokite šveitiklį.
SPA Handprint Hydrating Hand Salve - Drėkinamasis rankų balzamas
Sparitual Infinitely Loving Oil - masažo aliejus
eve.robert
Tai dabar papasakok visa procedura eiliskumu, nuo ko pradeti, ir kuo baigti, aciu labai blush2.gif
labamba
QUOTE(eve.robert @ 2014 11 11, 08:35)
Tai dabar papasakok visa procedura eiliskumu, nuo ko pradeti, ir kuo baigti, aciu labai  blush2.gif
*

QUOTE(gintariuk7928 @ 2012 11 12, 16:10)
visu pirma  reik rankas,kojas dezinfekuoti  tada butinas pilingas nuplauni rankas irtepi kremuka  kuri gerai imasazuoti.o tik tada rankas ar kojas merkti i ikaitinta parafina    imerkti i parafina  reiktu kelis kartus tada  rankas ar kojas  ikisi i plastikines pirstines  o poto i siltas  seip patartina laikyti apie pusvalandi  bet kuo ilgiau laikai tuo geriau po tokiu proceduru nepatartina  nei ravet nei  seip koki nesvaru  darba daryti bent 4-5val, seip labai efektivi priemone  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
*

Balandė
Nusipirkau ir as sita vonele, jau isbandziau. Merginos, sakykit, kaip jums vaskas ar ne per karstas? Kai istirpo tai negalejau rankos kist koks karstas. Aisku perjungiau i vidurine padeti, dar kazkiek palaukiau, vistiek perkarstas. Isjungiau is rozetes, dar palaukiau, ziuriu jau pavirsius stingti pradeda, na tada dar nieko. Ka as ne tai padau??? Vaskas tas kuris i komplekta ieina su dobiliukais.

QUOTE(dajana03 @ 2014 11 07, 20:38)

Neringiux
QUOTE(Balandė @ 2014 12 12, 14:03)
Nusipirkau ir as sita vonele, jau isbandziau. Merginos, sakykit, kaip jums vaskas ar ne per karstas? Kai istirpo tai negalejau rankos kist koks karstas. Aisku perjungiau i vidurine padeti, dar kazkiek palaukiau, vistiek perkarstas. Isjungiau is rozetes, dar palaukiau, ziuriu jau pavirsius stingti pradeda, na tada dar nieko. Ka as ne tai padau??? Vaskas tas kuris i komplekta ieina su dobiliukais.
*

O jus dasipirkot vasko, nes ten prideta per mazai.
Balandė
QUOTE(Neringiux @ 2014 12 12, 17:38)
O jus dasipirkot vasko, nes ten prideta per mazai.
*

Taip, vaško įdėjau viso 4 pakelius. Komplekte buvo du, tikrai per mažai.
O dar idomu, kom skiriasi šitas parafinas nuo paprasto, kuris vaistinėse parduoda? Kodel šitas parafinas pigesnis nei paprastas vaistinėje? Gal jis nėra toks geras?

http://www.vaistai.lt/reabilitacijos-priem...tml?Itemid=1130

Neringiux
QUOTE(Balandė @ 2014 12 12, 21:25)
Taip, vaško įdėjau viso 4 pakelius. Komplekte buvo du, tikrai per mažai.
O dar idomu, kom skiriasi šitas parafinas nuo paprasto, kuris vaistinėse parduoda? Kodel šitas parafinas pigesnis nei paprastas vaistinėje? Gal jis nėra toks geras?

http://www.vaistai.lt/reabilitacijos-priem...tml?Itemid=1130
*

Del kainu skirtumo, nezinau kodel taip yra. O vonelej susiles parafinas man irgi per karstas, bet ilgai rankos ten nelaikau, iskenteti galima. ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.