Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Giraitė

diskutuojam toliau.... mirksiukas.gif

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 15 rugpjūčio 2012 - 23:55
Pirmasis puslapis, nelabai malonu pradėti jį tokia problema, bet rašau, gal kuri nors buvote pakliuvusi į panašią situaciją blink.gif Mano sūnus jau kelintą kartą skundžiasi, kad jį skriaudžia auklėtoja, jau ne vieną kartą verysad.gif Va ir šiandien kai paklausiau, kaip sekėsi, pasakė, kad jį mušė auklėtoja su pampersu (kito vaiko, nes maniškis jau antri metai kaip be jų). Gal ir būtų galima galvoti, kad vaikas fantazuoja, bet aš pati neseniai mačiau, kaip ji mano vaiką, nukritusį nuo dviratuko, tempė (ne kėlė, ne sodino), bet tempė, kad jis atsikeltų nuo žemės, ir melavo, kad nieko nebuvo, nors aš buvau ką tik atėjusi ir viską mačiau. Aš nenoriu konfliktų, nes grupė laikina (sujungta), iki rugsėjo pirmosios jau nedaug beliko, bijau pakenkti savo vaikui, bet man jau darosi neramu verysad.gif Ar eiti pas vedėją, ar pakalbėti su pačia auklėtoja g.gif Žinau, mano vaikas ne auksinis, bet tai ne išeitis jį mušti, tam ir yra auklėtojos, kad mokytų, auklėtų vaikus, o ne traumuotų juos mušdami doh.gif Gal buvot susidūrę su panašia problema blink.gif
Atsakyti
QUOTE(budvista @ 2012 08 21, 18:20)
Pirmasis puslapis, nelabai malonu pradėti jį tokia problema, bet rašau, gal kuri nors buvote pakliuvusi į panašią situaciją blink.gif Mano sūnus jau kelintą kartą skundžiasi, kad jį skriaudžia auklėtoja, jau ne vieną kartą verysad.gif Va ir šiandien kai paklausiau, kaip sekėsi, pasakė, kad jį mušė auklėtoja su pampersu (kito vaiko, nes maniškis jau antri metai kaip be jų). Gal ir būtų galima galvoti, kad vaikas fantazuoja, bet aš pati neseniai mačiau, kaip ji mano vaiką, nukritusį nuo dviratuko, tempė (ne kėlė, ne sodino), bet tempė, kad jis atsikeltų nuo žemės, ir melavo, kad nieko nebuvo, nors aš buvau ką tik atėjusi ir viską mačiau. Aš nenoriu konfliktų, nes grupė laikina (sujungta), iki rugsėjo pirmosios jau nedaug beliko, bijau pakenkti savo vaikui, bet man jau darosi neramu verysad.gif Ar eiti pas vedėją, ar pakalbėti su pačia auklėtoja g.gif Žinau, mano vaikas ne auksinis, bet tai ne išeitis jį mušti, tam ir yra auklėtojos, kad mokytų, auklėtų vaikus, o ne traumuotų juos mušdami doh.gif Gal buvot susidūrę su panašia problema blink.gif


Budvista, kurioj Jus dabar grupej? Kiek pamenu buvot Kiskeliuose?
Atsakyti
QUOTE(Bambina0229 @ 2012 08 22, 20:37)
Budvista, kurioj Jus dabar grupej? Kiek pamenu buvot Kiskeliuose?



Gandriukuose blink.gif
Atsakyti
Laba, gal galit ką nors apie auklėtoją Danguolę papasakot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(budvista @ 2012 08 21, 17:20)
Pirmasis puslapis, nelabai malonu pradėti jį tokia problema, bet rašau, gal kuri nors buvote pakliuvusi į panašią situaciją blink.gif Mano sūnus jau kelintą kartą skundžiasi, kad jį skriaudžia auklėtoja, jau ne vieną kartą verysad.gif Va ir šiandien kai paklausiau, kaip sekėsi, pasakė, kad jį mušė auklėtoja su pampersu (kito vaiko, nes maniškis jau antri metai kaip be jų). Gal ir būtų galima galvoti, kad vaikas fantazuoja, bet aš pati neseniai mačiau, kaip ji mano vaiką, nukritusį nuo dviratuko, tempė (ne kėlė, ne sodino), bet tempė, kad jis atsikeltų nuo žemės, ir melavo, kad nieko nebuvo, nors aš buvau ką tik atėjusi ir viską mačiau. Aš nenoriu konfliktų, nes grupė laikina (sujungta), iki rugsėjo pirmosios jau nedaug beliko, bijau pakenkti savo vaikui, bet man jau darosi neramu verysad.gif Ar eiti pas vedėją, ar pakalbėti su pačia auklėtoja g.gif Žinau, mano vaikas ne auksinis, bet tai ne išeitis jį mušti, tam ir yra auklėtojos, kad mokytų, auklėtų vaikus, o ne traumuotų juos mušdami doh.gif Gal buvot susidūrę su panašia problema blink.gif

tyledami ir ignoruodami vaiko pasakymus kenksite pati jam.
kas del vaiko fantaziju... o jis buna, kad kazko prisigalvoja? As pati turbut sunerimciau, ypac, kai rasete, kad pati matete, kaip vaikas yra tampomas...
Kaip suprantu - aukletoja ne jusu, laikina - as su ja pasisnekeciau - kaip ji sutaria su mano vaiku, kas jai kliuna jame... poto pasakyciau, kad vaikas sako, kad jis skriaudziamas... ziurekit reakcija... jei prades issisukinet, o taip pilnai gali but, pasakykit, kad jei vaikas ir toliau skusis, bandysit ieskoti priezasties, kodel taip yra, gal net pas vedeja reikes kreiptis....
jei ne paslaptis - kas per aukletoja?
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2012 08 23, 15:02)
tyledami ir ignoruodami vaiko pasakymus kenksite pati jam.
kas del vaiko fantaziju... o jis buna, kad kazko prisigalvoja? As pati turbut sunerimciau, ypac, kai rasete, kad pati matete, kaip vaikas yra tampomas...
Kaip suprantu - aukletoja ne jusu, laikina - as su ja pasisnekeciau - kaip ji sutaria su mano vaiku, kas jai kliuna jame... poto pasakyciau, kad vaikas sako, kad jis skriaudziamas... ziurekit reakcija... jei prades issisukinet, o taip pilnai gali but, pasakykit, kad jei vaikas ir toliau skusis, bandysit ieskoti priezasties, kodel taip yra, gal net pas vedeja reikes kreiptis....
jei ne paslaptis - kas per aukletoja?


Man apskritai susidarė įspūdis, kad auklėtojoms svarbu "atbūti" laiką darželyje, apie jokį auklėjimą net kalbos nėra verysad.gif Juk vienam vaikui užtenka vieną kartą pasakyti "ne", o kitam reikia ir ilgėliau paaiškinti, ką galima, o ko ne. Juk vaikai puikiai jaučia, ir jei nusileisi vieną kitą kartą, tai jis paskui ir darys, ką jo galvelė sumąsto doh.gif O auklėtojai paprasčiau patampyti tą vaikelį, o ne paaiškinti, ką jis negerai daro verysad.gif Aš tikrai labai gerbiu auklėtojas, jų profesiją, bet.....
Auklėtoja vyresnė Gandriukuose
Atsakyti
Sveiki

Mano vidurinis sūnus lanko "meškiukų" grupę - tai auklėtojos - idealios wub.gif

O dukrytė papuolė į "BORUŽĖLIŲ" grupę...... Gal kas žino kokios auklėtojos bus?
AČIŪ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2012 08 24, 13:12)
Sveiki

Mano vidurinis sūnus lanko "meškiukų" grupę - tai auklėtojos - idealios  wub.gif

O dukrytė papuolė į "BORUŽĖLIŲ" grupę...... Gal kas žino kokios auklėtojos bus?
AČIŪ  4u.gif  4u.gif



Bent jau praėjusiais mokslo metais BORUŽĖLĖSE viena iš auklėtojų buvo Staselė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gavom džiugią žinią iš savivaldybės- patekom į šį darželį, turėtų vyrukas lankyti Meškiukų grupę thumbup.gif
Tik nuėjusi pas direktorę radau ją nepatenkintą ir burbančią- kaip čia jus priskyrė, nėra vietų, aš turiu teisę NEPRIIMTI ir t.t...Kaži, ar gali nepriimti vaiko, jei savivaldybė užregistravo jį į darželį unsure.gif Ar čia direktorė tik gąsdina, o gal kažko iš manęs laukia? rolleyes.gif Visai pasimetusi grįžau...
Atsakyti
QUOTE(Eliandra @ 2012 08 27, 23:30)
Sveikos 4u.gif

Gavom džiugią žinią iš savivaldybės- patekom į šį darželį, turėtų vyrukas lankyti Meškiukų grupę thumbup.gif 
Tik nuėjusi pas direktorę radau ją nepatenkintą ir burbančią- kaip čia jus priskyrė, nėra vietų, aš turiu teisę NEPRIIMTI ir t.t...Kaži, ar gali nepriimti vaiko, jei savivaldybė užregistravo jį į darželį unsure.gif  Ar čia direktorė tik gąsdina, o gal kažko iš manęs laukia? rolleyes.gif  Visai pasimetusi grįžau...


Na, mano jau antras vaikas lanko šį darželį, tai kiek susidūriau, tai direktorė tikrai ne iš tų, kurie kažko laukia ax.gif Ji puiki moteris 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo budvista: 28 rugpjūčio 2012 - 08:24
Gal galėtų kuri mamytė papasakoti apie auklėtojas Danguolę ir Eglę, galima ir į AŽ, ačiū 4u.gif
Atsakyti