Įkraunama...
Įkraunama...

~Street style~

QUOTE(Claude @ 2012 09 27, 09:48)
Aš ir nesu iš tikinčių, bet tai nereiškia, kad dėlto galiu nešiot daiktą ne pagal paskirtį  rolleyes.gif yra labai tikinčių žmonių ir tokia mada juos galbūt labai žeidžia. Tuo labiau, kad tai nebuvo keli žmonės nešiojantys,o grynas trendas iš to buvo padarytas.


o kokia paskirtis jo?
jei ka zeidzia lai isizeides atsipraso (labiausiai kazkodel zeidziasi neva krikscionys, kurie netiki , kas labai keista)....o gal zmogus nesioja ir kaip papuosala ir kaip tikejimo simboli...
kuo skiriasi rozancius ant kaklo ir kryzelis(marija, nukryziuotasis)auksinis ant kaklo? nes antrasis tai mada? tikejimas? tai kuo pirmasis negali but toks pat?
Atsakyti
QUOTE(Blacbery @ 2012 09 27, 13:51)
o kokia paskirtis jo?
jei ka zeidzia lai isizeides atsipraso (labiausiai kazkodel zeidziasi neva krikscionys, kurie netiki , kas labai keista)....o gal zmogus nesioja ir kaip papuosala ir kaip tikejimo simboli...
kuo skiriasi rozancius ant kaklo ir kryzelis(marija, nukryziuotasis)auksinis ant kaklo? nes antrasis tai mada? tikejimas? tai kuo pirmasis negali but toks pat?


Jo paskirtis melstis.
Tai aš ir sakau, kad daug kas nemato tame problemos, bet rožančius NĖRA KAKLO PAPUOŠALAS. Jūs galit ginčytis iki pažaliavimo, bet jo paskirtis nėra nešioti ant kaklo (nė vienas krikščionis to nedaro, nes tai puikiai žino). Jūs galit ir kelnes ant kaklo užsivyniot, bet dėl to jos į šaliką nepavirs. Kas kaip sugalvoja tas taip nešioja, bet kas bent šiek tiek susimąsto tas niekada neužsidėtų rožinio ant kaklo vietoj karolių - temos pabaiga. Tie kas taip daro, greičiausiai taip daro ne dėl kažkokių piktybinių sumetimų, bet dėl to, kad nepagalvoja. O jei nepagalvoja tai išvada, kad galva tuščia - nes nenaudojamas daiktas, kaip žinia, atrofuojasi 4u.gif

O kas dėl mados - tai ir stringus iki pažastų susikelt kažkada buvo labai madinga - tos, kurios bent šiek tiek savo galva galvojo, tos taip nenešiojo. Mada nereikia sekti aklai ir nemąstant 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 27 rugsėjo 2012 - 13:13
QUOTE(taram-param @ 2012 09 27, 15:11)
Tie kas taip daro, greičiausiai taip daro ne dėl kažkokių piktybinių sumetimų, bet dėl to, kad nepagalvoja. O jei nepagalvoja tai išvada, kad galva tuščia - nes nenaudojamas daiktas, kaip žinia, atrofuojasi 4u.gif

arba nera krikscionys ir nezino kam situ karoliuku reikia smile.gif
sutikit - mes apie musulmonu karoliukus irgi ne viska zinom
Atsakyti
krikščionybė labai tolerantiška, kas nors susidūręs su islamiškąja puse greit susivoktų kur prasideda ir baigiasi mada ir visokie "nes aš taip noriu" cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 27 rugsėjo 2012 - 13:22
QUOTE(taram-param @ 2012 09 27, 13:11)
Jo paskirtis melstis.
Tai aš ir sakau, kad daug kas nemato tame problemos, bet rožančius NĖRA KAKLO PAPUOŠALAS. Jūs galit ginčytis  iki pažaliavimo, bet jo paskirtis nėra nešioti ant kaklo (nė vienas krikščionis to nedaro, nes tai puikiai žino). Jūs galit ir kelnes ant kaklo užsivyniot, bet dėl to jos į šaliką nepavirs. Kas kaip sugalvoja tas taip nešioja, bet kas bent šiek tiek susimąsto tas niekada neužsidėtų rožinio ant kaklo vietoj karolių - temos pabaiga. Tie kas taip daro, greičiausiai taip daro ne dėl kažkokių piktybinių sumetimų, bet dėl to, kad nepagalvoja. O jei nepagalvoja tai išvada, kad galva tuščia - nes nenaudojamas daiktas, kaip žinia, atrofuojasi 4u.gif

O kas dėl mados - tai ir stringus iki pažastų susikelt kažkada buvo labai madinga - tos, kurios bent šiek tiek savo galva galvojo, tos taip nenešiojo. Mada nereikia sekti aklai ir nemąstant 4u.gif


tai kaip tada su pakabukai apie kuriuos minejau? kuo jie geresni?
rozanciaus paskirtis yra susikoncetravimui maldai ir nusiraminimui....(nepamest skaiciaus maldu ir kokia kalbejot)....tikintiems rozancius nesiojamas ant kaklo (sventintas) yra tikejimo ir apsaugos zenglas...
Bet is kur istraukta, akd krikscionys(ju kelios atsakos yra) jo nenesiojama ant kaklo..nu man labai smalsu tikrai
Papildyta:
QUOTE(cap carap @ 2012 09 27, 13:21)
krikščionybė labai tolerantiška, kas nors susidūręs su islamiškąja puse greit susivoktų kur prasideda ir baigiasi mada ir visokie  "nes aš taip noriu" cool.gif


na musulmona su ju mazuoju roziniu drasiai visada pamatysi ir visur (ant rieso)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blacbery: 27 rugsėjo 2012 - 14:06
O protestuotojos pries rozanciaus nesiojima kaip aksesuaro protestuoja pries netikinciu vestuves baznyciose? Baznycia- Dievo namai, todel netikintiems eit i baznycia tuoktis vien del to, kad taip graaaazuuuu, yra sventvagiska biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2012 09 27, 10:48)
Aš ir nesu iš tikinčių, bet tai nereiškia, kad dėlto galiu nešiot daiktą ne pagal paskirtį  rolleyes.gif yra labai tikinčių žmonių ir tokia mada juos galbūt labai žeidžia. Tuo labiau, kad tai nebuvo keli žmonės nešiojantys,o grynas trendas iš to buvo padarytas.


Yra toks posakis ''Skęstančiojo gelbėjimas yra jo paties reikalas'', lygiai taip pat, kaip ir įsižeidimas yra pačio žmogaus reikalas. Trumpi mini sijonukai senas davatkas irgi labai žeidžia, iki pažaliavimo tiesiog, tai nereiškia, kad jų kažkas nenešios, žmogus eidamas į gatvę apsirengęs taip, kaip jam patinka neturėtų galvoti ką jo apranga gali įžeisti.

Jei jau apie religiją šitaip prakalbot, tai kaip tada reaguoti į štai tokius naujos mados reiškinius:

user posted image

čia iš vis, tikintieji turėtų akmenim gatvėj užmėtyti?
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2012 09 27, 14:22)
O protestuotojos pries rozanciaus nesiojima kaip aksesuaro protestuoja pries netikinciu vestuves baznyciose? Baznycia- Dievo namai, todel netikintiems eit i baznycia tuoktis vien del to, kad taip graaaazuuuu, yra sventvagiska biggrin.gif

ši rožančių ir "šventvagiškų" vedybų tema manau gerai plėtotųsi kitoj temoj. Mes, laisvamanės, neįtikinsim kito žmogaus pakeisti nuomonę, ar išvis verta tai daryti? Kaip sako, nuomonė, kaip užpakalis, visi jį turi bet visu skirtingas 4u.gif šiek tiek pastelinių spalvų:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blacbery @ 2012 09 27, 15:04)
tai kaip tada su pakabukai apie kuriuos minejau? kuo jie geresni?
rozanciaus paskirtis yra susikoncetravimui maldai ir nusiraminimui....(nepamest skaiciaus maldu ir kokia kalbejot)....tikintiems rozancius nesiojamas ant kaklo (sventintas) yra tikejimo ir apsaugos zenglas...
Bet is kur istraukta, akd krikscionys(ju kelios atsakos yra) jo nenesiojama ant kaklo..nu man labai smalsu tikrai
Papildyta:
na musulmona su ju mazuoju roziniu drasiai visada pamatysi ir visur (ant rieso)



Nei geresni nei blogesni. Būtent kryželių, medalionų (o ypač šventintų) paskirtis ir yra apsaugoti, teikti tvirtybę tikinčiajam ir t.t. Taip pat ant kaklo apsaugai nešiojami "škaplieriai", rožančiai ant kaklo nenešiojami (jokių "atšakų" krikščionių).
Musulmoniškas "rožinis" yra nešiojamas ant riešo, nes jis yra skirtas nešioti ant riešo.
Neprotestuoju prieš netikinčių vedybas bažnyčioje vien dėl to kad gražu, bet manau kad tai žmonių tuštybė.
Marškinėliai su apverstu kryžiumi išvis yra idiotiški doh.gif

Kad ir kokia "davatkiška" būtų mano nuomonė, aš suvokiu kad šiais laikais viskas galima, viskas leidžiama ir viskas priimtina by tik man taip patinka, o ant kitų nusispjaut.

Pritariu, kad tema gera išsivystė, bet ne toj vietoj 4u.gif Daugiau nebesiplėsiu, ačiū, kad išklausėt ir mano konservatyvią atgyvenusią nuomonę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 27 rugsėjo 2012 - 15:38
QUOTE(taram-param @ 2012 09 27, 15:38)
Nei geresni nei blogesni. Būtent kryželių, medalionų (o ypač šventintų) paskirtis ir yra  apsaugoti, teikti tvirtybę tikinčiajam ir t.t. Taip pat ant kaklo apsaugai nešiojami "škaplieriai", rožančiai ant kaklo nenešiojami (jokių "atšakų" krikščionių).
Musulmoniškas "rožinis" yra nešiojamas ant riešo, nes jis yra skirtas nešioti ant riešo.
Neprotestuoju prieš netikinčių vedybas bažnyčioje vien dėl to kad gražu, bet manau kad tai žmonių tuštybė.
Marškinėliai su apverstu kryžiumi išvis yra idiotiški doh.gif

Kad ir kokia "davatkiška" būtų mano nuomonė, aš suvokiu kad šiais laikais viskas galima, viskas leidžiama ir viskas priimtina by tik man taip patinka, o ant kitų nusispjaut.

Pritariu, kad tema gera išsivystė, bet ne toj vietoj 4u.gif  Daugiau nebesiplėsiu, ačiū, kad išklausėt ir mano konservatyvią atgyvenusią nuomonę biggrin.gif


na tai tada kalbam atskirom atsakom, nes tai karmelitu atributas , plius visada rozancius su jais

jus cia rimtai kalbat?? blink.gif

Jus siaip ne is davatku, jus tiesiog ne tik kad ne krikscione, bet ir nesuvokianti krikscionybes kaip tikejimo... tik tiek...
o cia kazkokia jus neva priedanga tikincios (kaip politikai, kaip karalius mindaugas isdaves savo tikraji tikejima del karunos, ir kaip buvo pateisinama kai baznycia-krikscionybe zude zmones ir t.t.) bet neturejusi rankose biblijos keliat panika del atributo....
Papildyta:
QUOTE(zaRAza @ 2012 09 27, 14:22)
O protestuotojos pries rozanciaus nesiojima kaip aksesuaro protestuoja pries netikinciu vestuves baznyciose? Baznycia- Dievo namai, todel netikintiems eit i baznycia tuoktis vien del to, kad taip graaaazuuuu, yra sventvagiska biggrin.gif


krikstynos ir ....vaika krikstyja, kad kriskto tevai dovanas dovanotu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blacbery: 27 rugsėjo 2012 - 16:07
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:


user posted image user posted image

D&G
user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti