Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios, suknelės, suknytės 39 TEMA

Senoji temutė ČIA

Ir toliau rodomės, patariam, diskutuojam, padrąsinam ir negailim pagyrų mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu ir as pasigirti. Mano pirmoji mocherine suknute.
user posted image
user posted image
Atsakyti
na manau jau paskutiniai vasaros pasispardymai (oi ne dar viena plonyte laukia savo eiles)...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 12 rugsėjo 2012 - 13:28
Mažajai princesei
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
bastinga,

koks grožis wub.gif

kokie siūliukai?
Atsakyti
Pagaliau atgijo tema, visų nuostabios suknelės, vertos pagyrų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smajolane23 @ 2012 09 13, 08:47)
bastinga,

koks grožis wub.gif

kokie siūliukai?

Ačiū 4u.gif
siūliukai 100% medvilnė Filetta ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
iejusi pas jus i tema, apstulbau! kokius grozius jus darote bigsmile.gif na, as negaliu tokiais groziais pasigirti. bandziau sau nusimegzti suknele. nelabai man isejo... turiu dabar dvi dalis, nezinau, gal ka nors sukurpsiu, nes per trumpa ir per siaura butu jei susiuciau... doh.gif
nu bet ne apie suknele as smile.gif kaledom duktereciai, kuriai tada bus 1,5 metuku, noriu numegzti sarafaniuka. radau zurnale. tai gi, ten raso, kad reiktu 2 nr virbalu. nuejau i parde, sakau namie turiu nr 3, tai pardaveja patare storesni siula, kad tiktu tie virbalai. bet... uzsiknisau kaip sakant su viena vieta. sarafaniuko apacia megzta tokiom kaip gelytem, zurnale ivardinama kaip "triju akiu sumezgimas, iskart ismezgant tris akis". internete radau, kad cia "musele" yra. nu zinokit, kaip man sunku tas tris akis ismegzti, nu ziauriai sunkiai, kol prakisu virbala, kol uzdedu siula ir aki ismezgu doh.gif tai galvoju, arba pas mane per daug suspaustos akys (nu bet stengiausi labai nesuverzti), arba tie virbalai per stori... ka jus manote? tikiuos, kad aiskiai nupasakojau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 09 12, 14:28)
na manau jau paskutiniai vasaros pasispardymai (oi ne dar viena plonyte laukia savo eiles)...

user posted image


grazios visos 4u.gif o sitos spalva patiko, kokie cia siuliukai jei ne paslaptis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lina_karc @ 2012 09 13, 13:30)
nu zinokit, kaip man sunku tas tris akis ismegzti, nu ziauriai sunkiai, kol prakisu virbala, kol uzdedu siula ir aki ismezgu  doh.gif tai galvoju, arba pas mane per daug suspaustos akys (nu bet stengiausi labai nesuverzti), arba tie virbalai per stori... ka jus manote? tikiuos, kad aiskiai nupasakojau.  4u.gif

turbut labai kietai suspaudziat megzdama, jei sunku perkisti , taip galvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2003 @ 2012 09 13, 13:41)
grazios visos  4u.gif  o sitos spalva patiko, kokie cia siuliukai jei ne paslaptis  4u.gif



Maxi is Alvita
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2012 09 11, 16:39)
Noriu ir as pasigirti. Mano pirmoji mocherine suknute.



Labai labai daili! bigsmile.gif O jau porelės meilumasssss! wub.gif
Atsakyti