Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(Dovidenija @ 2012 09 25, 08:35)
Štai šitas dalykas ir yra absurdiškiausias  doh.gif Aš rašiau prašymą darželyje prieš 3 metus, kad norim lankyti nuo 2011 rugsėjo. Tada nepatekom. Nuo 2012 rugsėjo irgi nepatekom. Rašiau į papildomas vietas, irgi nepatekom. O dabar gaunasi, kad  3 metus atstovėjus eilėje, nuo 2013 sausio 1 d. aš iš naujo turėsiu rašyti prašymą ir vėl stoti į eilę  doh.gif


Pas mane ta pati situacija.
Bet idomu tai, kad nieks iki birzelio 7 d. neteike informacijos apie tai, kad atnaujintame prasyme geriau rasyti, kad vaikas lankys darzeli nuo 2013 metu.

Ar as klystu, ar kas mate tokia info?

Dabar Sistemoje matau tik ta vaika, kuris jau lanko darzeli. O kito is vis nematau sad.gif

Kila mintis Zuokui i facebooke parasyti, juk taip megsta ten pasirodyt, pasigirt savo nuveiktais darbais.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominga: 04 spalio 2012 - 10:41
QUOTE(Dominga @ 2012 10 04, 10:27)
Kila mintis Zuokui i facebooke parasyti, juk taip megsta ten pasirodyt, pasigirt savo nuveiktais darbais.

Nesivarginkit... Ir į savivaldybės fb profilį yra rašiusių, ir Zuoko puslapyje klausimas berods buvo keltas - nulis emocijų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominga @ 2012 10 04, 11:27)
Dabar Sistemoje matau tik ta vaika, kuris jau lanko darzeli. O kito is vis nematau sad.gif

Kila mintis Zuokui i facebooke parasyti, juk taip megsta ten pasirodyt, pasigirt savo nuveiktais darbais.


Sistemoje aš irgi matau tik tą vaiką, kuris lango darželį doh.gif

O Zuokui aš jau parašiau, bet ne į FB, o savivaldybės puslapyje kur yra skundai. Deja nežinia ar sulauksiu kokios reakcijos unsure.gif
Atsakyti
Rasykit oficialius skundus, kad negalite dirbti, nes vaikas negavo darzelio. Nukencia seimos biudzetas ir t.t. Uzmetykite oficialiai rastais - turi atkreipti demesi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2012 10 04, 14:15)
Rasykit oficialius skundus, kad negalite dirbti, nes vaikas negavo darzelio. Nukencia seimos biudzetas ir t.t. Uzmetykite oficialiai rastais - turi atkreipti demesi wink.gif


Nu matot dirbti tai aš galiu, nes vaiką močiutė prižiūri kol kas ax.gif Tai šitas variantas netinkamas dėmesiui atkreipti smile.gif
Atsakyti
Varo i nevilti visa si situacija. As rasiau to melagingo straipsnio autoriui, kad paskelbe netiesa, kad sistema visiskai neveikia. Atrase, kad apie visas problemas reikia rasyti darzeliai@vilnius.lt. Parasiau. Gavau automatini atsakyma, kad per tris darbo dienas sutvarkys. Absoliuciai niekas nepasikeite. Parasiau dar karta. Si karta negavau jokio atsakymo. Bandau prisiskambinti i savivaldybe - niekas nekelia. Parasiau elektronini laiska delfi zurnalistui. Absoliuti tyla. Toks jausmas, kad mes, mamos, paliktos vienos kovoti su vejo malunais ir niekam neidomu. Jau uz Zuoka tai tikrai nebalsuosiu! smile.gif
Atsakyti
Sveiki, na mano situacija dabar kiek kitokia. Ir jau puolu į neviltį.
Mes 1,5 metų lankėm darželį, kovo mėnesį išvažiavom gyventi į užsienį. Dabar grįžtam. Kaip suprantu tam pačiam darželį vietos nebegausim.
Reikės pildyti internetu ir laukti.
Va, tai tau.
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2012 10 05, 11:23)
Sveiki, na mano situacija dabar kiek kitokia. Ir jau puolu į neviltį.
Mes 1,5 metų lankėm darželį, kovo mėnesį išvažiavom gyventi į užsienį. Dabar grįžtam. Kaip suprantu tam pačiam darželį vietos nebegausim.
Reikės pildyti internetu ir laukti.
Va, tai tau.

Bet tai išvykdami jau turėjote žinoti apie naują tvarką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Blackout @ 2012 10 05, 10:23)
Sveiki, na mano situacija dabar kiek kitokia. Ir jau puolu į neviltį.
Mes 1,5 metų lankėm darželį, kovo mėnesį išvažiavom gyventi į užsienį. Dabar grįžtam. Kaip suprantu tam pačiam darželį vietos nebegausim.
Reikės pildyti internetu ir laukti.
Va, tai tau.


tai Jums nereikejo issiregistruoti is darzelio. mano sunaus grupeje po puse metu keleto vaiku nebuvo ir ne viena karta, bet jie grizo ir lanko toliau
Atsakyti
Pas mus va išsiregistruoti liepė, apie naują tvarką ir pamiršus buvau. Nu nieko, gal į kokį kitą papulsim. Vis dabar stebiu vietas, tik kvailelė, užsiblokavau internetinę bankininkystę, negaliu prisijungti prie darželių sistemos Antradienį jau būsiu LT, tikiuosi bus dar vietų kokiose grupėse. O kaip reikės pildyti.Tiesiog, kur matai, kad vietos yra pildyti priėmimo paraišką? Ar matosi kelinti mes pildysim ar kaip. Kažkaip vis galvoju kaip ta sistema veikia.
Atsakyti
QUOTE(kristinkaa @ 2012 10 04, 13:15)
Rasykit oficialius skundus, kad negalite dirbti, nes vaikas negavo darzelio. Nukencia seimos biudzetas ir t.t. Uzmetykite oficialiai rastais - turi atkreipti demesi wink.gif


Jau kuriu raštą, nes tikrai dirbt negaliu, pajamų negaunu doh.gif
Kuo daugiau skundu, tuo geriau.
Atsakyti
Pasitikslinti vaiko vietą eilėje į darželius galima Vilniuje tel. nr. 211 24 04 / 211 24 07. Sako, kad teikia info tik apie laukiančius 2012metais, o 2013/2014 prašymai į sistemą dar nesukelti- jie bus sukelti metų pabaigoje, ir tai bus paskelbta viešai. O tada jau elgtis reikia pagal aprašytą tvarką.
Atsakyti