Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nauja priėmimo į darželius tvarka
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Vaikų darželiai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Pav@saris
QUOTE(crema @ 2012 12 16, 20:10)
analogška situacija. Tik ką daryt ? Eit i savivaldybę ? ar rašyt mailą apie netikslumą ?
g.gif
Kokiu adresu rašote laiškus ???
*

man ir nerodo nieko...reikes rytoj skambintis ar rasyt, kame beda cia...
Soul
Kaip ir buvo galima tikėtis- sistema neveikia, registruotis neleidžia, siūlo 2012 metams užsiregistruoti i nepasirenkamą darželį doh.gif . Ragelių nekelia.
esta_esta
Kodel sistema neleidzia pasirinkti datos nuo 2013 metu vaikui eiti i darzeli- raso, rinkites einamaisiais metais. O jei pasirenki (patikrinimui) nuo rytojaus- tai neduoda pasirinkti darzeliu...
Ar cia man vienai taip??? unsure.gif
Soul
QUOTE(esta_esta @ 2012 12 17, 09:22)
Kodel sistema neleidzia pasirinkti datos nuo 2013 metu vaikui eiti i darzeli- raso, rinkites einamaisiais metais. O jei pasirenki (patikrinimui) nuo rytojaus- tai neduoda pasirinkti darzeliu...
*

mano pažįstamiems visiems taip.
S&S
QUOTE(esta_esta @ 2012 12 17, 08:22)
*

Kai pasirenkat ugdomaja kalba,butinai paspauskite PRIDETI,tada leidzia registruoti siais metais.o kitiems metams man,kaip ir jums,neleidzia doh.gif
esta_esta
Aha, kaip idomu, jei pasirenki nuo rytojaus, tai darzeliu pasirinkimas toooks mazas- puse darzeliu nera... Na, ka toliau bandom apgauti sistema, o jei ne, begim visi i Savivaldybe
Pav@saris
man tai isvis nieko neleidzia verysad.gif g.gif

pasirodysiu nemoksa - bet kaip suprasti tai--->
"Specifiniai pageidavimai dėl ugdymo proceso organizavimo:" - kaip suprasti 4 val ir 24 val.? ka cia rinktis? blush2.gif ax.gif

jei viskas tvarkoje, tai gal nieko rinktis ir zymeti nereikia?
Soul
Man jau veikia, bet kaip dabar žinoti ar šis naujas prašymas neanuliuos senojo?... juk rašo, kad neteks galios....
esta_esta
Sistema priima parasyti nuo 2013 metu? Man tai neleidzia dar... Ka padaret, kad leistu?
As tai parasiau laiska, nes sistemoje (kaip zadejo buti) nera vaikui gimus uzrasyto darzelio, tai parasiau laiska (emeilas nurodytas delfi straipsnyje) darzeliai@vilnius.lt
Pav@saris
na man gavosi kazkas...ziuresim kaip cia iseis smile.gif priemimo data kokia nurodete? tarkime jei parasyta nuo kovo men., tai galios ir rugsejui jei vietos tuo metu nebus? ar reiketu nuo rugsejo men zymeti?
Ir vėl Pavasaris ateis...

QUOTE(Soul @ 2012 12 17, 09:59)
Man jau veikia, bet kaip dabar žinoti ar šis naujas prašymas neanuliuos senojo?... juk rašo, kad neteks galios....
*

Naujas prasymas anuliuos sena prasyma.
Smuliukas
Man regis kad 2013 metams leis registruotis nuo 2013 sausio 2 d...
O kas pilde pas direktores prasymus ir prase vietos 2013 rugsejui, tai tie prasymai galioja ir jau suvesti i sistema, tik gali buti, kad pamatysime realia situacija po 2013 sausio 2 d. Geriau nauju nepildykite, nes anuliuos tuos senuosius, kad ir ju nematome....Geriau nuvaziuot i savivaldybe ir ten paziures, jos kazkaip mato tuos senuosius prasymus...
laimioska
pacioje savivaldybeje lyg ir mato, kad vaikuciai eileje. drauge ten nuo pacio ryto yra, tai sake daugiau chaoso negu aiskumo. kas turi galimybe, bent jau as patarciau nuvaziuoti i savivaldybe ir paziureti ar tikrai vaikai eileje. o man idomu, kas rase darzeliai@vilnius.lt pastu, ar gavo koki nors atsakyma... g.gif
Vasarė27
O kaip internetu patikrinti kurioje vaikas eileje???
PasirenKi rubrika "VAIKAI EILEJE" ir ismeta tuscia lapa su uzrasu "UZREGISTRUOTI VAIKAI"...
Iriz
QUOTE(Smuliukas @ 2012 12 17, 09:44)
Man regis kad 2013 metams leis registruotis nuo 2013 sausio 2 d...
O kas pilde pas direktores prasymus ir prase vietos 2013 rugsejui, tai tie prasymai galioja ir jau suvesti i sistema, tik gali buti, kad pamatysime realia situacija po 2013 sausio 2 d. Geriau nauju nepildykite, nes anuliuos tuos senuosius, kad ir ju nematome....Geriau nuvaziuot i savivaldybe ir ten paziures, jos kazkaip mato tuos senuosius prasymus...
*

tai kam ta elektroninė sistema, jei vis tiek į savivaldybę važiuoti reikia..
nes dabar kažkokia nesąmonė gaunasi - senų prašymų nesimato, bet baisu pildyti naują, kad neanuliuotų seno (jei jis dar tebeegzistuoja)
Papildyta:
QUOTE(Vasarė27 @ 2012 12 17, 10:05)
O kaip internetu patikrinti kurioje vaikas eileje???
PasirenKi rubrika "VAIKAI EILEJE" ir ismeta tuscia lapa su uzrasu "UZREGISTRUOTI VAIKAI"...
*

tas pats. Dėl to ir pikčiausia, kad visiškai neaiškų, ką daryt DABAR
laimioska
elekrtonine sistema - dar vienas nedabaigtas ir nesutvarkytas vilniaus projektas. turint laiko ir galimybes geriau nuvykti i savivaldybe. naujo prasymo geriau kol kas nepildyti, jeigu vaikuciu sistemoje nesimato. nes senasis tikrai anuliuosis jeigu uzpildysit nauja prasyma.
Smuliukas

Matyt sistemoje rodys tik 2013 sausi, nes mes praseme vietos 2013 rugsejui...o dabar kol kas rodo tik 2012 metams....tokia sistema....rodo tik tik vienus metus....o nauju tikrai nepildykite, nes anuliuos senuosius...plius man regis 2013 metams ir neleidzia kol kas pildyt (as pati bandziau pazaist ir uzpildziau 2012 gruodziui, nes kitaip neleido ir tik paskui pamaciau info, prie skyrelio dazniausiai uzduodami klausimai, kad prasymai pildyti iki 2012 birzelio ir jei prasome vietos 2013 rugsejui ir veliau, GALIOJA...)...
Rudens vaikas
Klausimas, o kodėl sistemoje rašo "jūs neturite vaikų" (arba jie nesuvesti į duomenų bazę). Turiu aš tą vaiką biggrin.gif ir kas gali į tą duomenų bazę suvesti?.. nes nerandu tokio lauko, kad pati įrašyti galėčiau..

Beje, kaip suprantu, jei prašymas rašytas 2011 metais, kad lankyti nori nuo 2012 metų rugsėjo, tai jisai nepersikėlė į naują sistemą (o persikėlė tik tiek, kur nurodyta, kad nuo 2013 nori lankyti?)?..
Saulėgrąža_
QUOTE(Rudens vaikas @ 2012 12 17, 11:24)
Klausimas, o kodėl sistemoje rašo "jūs neturite vaikų" (arba jie nesuvesti į duomenų bazę). Turiu aš tą vaiką biggrin.gif ir kas gali į tą duomenų bazę suvesti?.. nes nerandu tokio lauko, kad pati įrašyti galėčiau..

Beje, kaip suprantu, jei prašymas rašytas 2011 metais, kad lankyti nori nuo 2012 metų rugsėjo, tai jisai nepersikėlė į naują sistemą (o persikėlė tik tiek, kur nurodyta, kad nuo 2013 nori lankyti?)?..
*

Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"
ingrida+2
Totali betvarke ir tiek... man vistiek puse info nerodo, laiska rasiau ir skambinau, siandien aisku neprisiskambint ten, bet jau praeita savaite visa info pazadejo perduot, bet iki siol to nepadare i el pasta jokio atsakymo dar negavau, reiks vaziuot i vieta...
Iriz
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:27)
Prie sistemos reikia jungtis tuo asmens duomenimis, kuris rase prasyma darzeliuose. Musu atveju siuo klausimu rupinosi tevelis, del to man prisijungus visiskai tuscia, o jam matosi fraze "uzregistruoti vaikai"
*

pas mus irgi tėvelio vardu tvarkyti reikalai, bet fražę "užregistruoti vaikai" matosi pas abu. Ir vis tiek pas abu beviltiškai tuščia bigsmile.gif
Rudens vaikas

QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:27)
*

Kad ir vyro vardu jungiantis nieko nėra.. Ir vyras vaikų neturi biggrin.gif Nors pirmąkart prašymą popierinį dar darželyje teikė jis.
Be to, dar ir vyras registruotas kitame LT gale, o aš kartu su maže VLN. Ot būtų bajeris, dar jei išvis Žemaitijos kaimo daržui priklausysim, jei pagal vyrą žiūrės doh.gif biggrin.gif
Vasarė27
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 11:27)
*

jam tik fraze "uzregistruoti vaikai" martosi ar ir pats sarasasas kazkoks...?
marimacho
rudens_vaikas, darzelis priklausy pagal tai kur esat vaiko gyvenama vieta deklarave 4u.gif

merginos, kokiu telefonu skambinat i savivaldybe? g.gif as randu tik emaila...

skambinau i darzeli, nes man kaip ir kitoms cia merginoms nerodo jokiu duomenu apie uzregistravima, nors mes esam 11 metais darzelyje uzsiregistrave, tai darzely sake, kad jie perdave duomenis, tai ji man pati paziurejo eile, bet labai idomu nes darzelio eile su savivaldybes eile nesutampa lotuliukas.gif pvz darzelyje mes 37, o savivaldybej 24 biggrin.gif bet esme tame, kad bet kuriuo atveju nepakliunam i darzely, nes lopselyje nuo 2 - 3 metu formuoja tik viena grupe, tai max 21 vaika priima doh.gif sulauksim vietos tik i darzeli nuo 3 metu doh.gif o durniausia, kad pildyti kitiems i kitus 4 darzelius neapsimoka, nes ir i ta pirma kur uzsiregistravom pateksim i gala doh.gif tai teks namie dar metelius pasedet unsure.gif
Braskyte26
Sveikos,

man eiles rodo, bet kai einu registruoti, tai neleidzia rinktis darzeliu....
Galetu parasyti prie naujienu, jei dar kazkas siandien neveikia...
Bet tai gerai kad vakar paskaiciau kad nuo 12.17, o ne 01.02 kaip visada skelbe.
Gal zinot savivaldybej tel.???
Saulėgrąža_
Tada nieko nesuprantu biggrin.gif musu visa seima registruota toje pacioje vietoje, bet pas vyra matomas uzrasas "uzregistruoti vaikai" (daugiau nieko), o pas mane tas langas visai tuscias.

I darzeli skambinau ir as. Pasake kurioje vietoje esam pagal ju sarasus. Taip pat paminejo, kad jie savivaldybes sistemoje vaiku sarasus mato tik pagal abecele, tai negalejo pasakyti kurioje vietoje ten esame(!?). Bet patare nuvykti i savivaldybe ir patvirtinti, kad tikrai norite tos vietos darzelyje. Ta ir ketinam padaryti antroje dienos puseje.

Lauksim atsiliepimu is tu, kas jau bendravo su savivaldybes atstovais smile.gif

Kantrybes mamytes 4u.gif
Iriz
QUOTE(Saulėgrąža_ @ 2012 12 17, 10:56)

I darzeli skambinau ir as. Pasake kurioje vietoje esam pagal ju sarasus. Taip pat paminejo, kad jie savivaldybes sistemoje vaiku sarasus mato tik pagal abecele, tai negalejo pasakyti kurioje vietoje ten esame(!?). Bet patare nuvykti i savivaldybe ir patvirtinti, kad tikrai norite tos vietos darzelyje. Ta ir ketinam padaryti antroje dienos puseje.

kaip suprasti, patvirtinti, ar tikrai tos vietos norime?? o tai jei nenuvyksim ir nepatvirtinsim, ką, sugalvos, kad nenorim? Juk pateiktas prašymas, akivaizdu, kad norim...
truputį jau pradeda nervas imti su šita "tvarka"
Nasturcija
As is tu, kurios dar vis krapstosi po sia nesamone su nauja tvarka. Mes nepatekom i darzeli nuo rugsejo. Buvau savivaldybeje gal 10 kartu. Kasdiena buvo po naujiena, net siutas eme. Toks ispudis kad sistema veikia pati sau ir nieks jos nekontroliuoja ir nezino kodel pvz. mes tam tikroje vietoje.
Turiu vilties pakliut nuo sio rugsejo, nes per ta laika tapom ir daugiavaikiais.
O dabar visos info darau print screen ir visus klausimus uzduodu rastu, ka galima padaryt ir internetu. Kad butu medziaga teismui, nes jie vis labiau vercia mane apie tai galvot.
Papildyta:
QUOTE(Rudens vaikas @ 2012 12 17, 11:24)

*

duomenys gaunami is gyventoju registro. Man iorgi taip buvo, skambinau informatikams, sutvarke.
Papildyta:
Be tu oficialaus telefono 211 2074, jei nerodo vaiku, skambinkit informatikams tel. 2112191

del vietos ir panasiai, adnministratore duomenu bazes tel. 2112510.
Norvide
Man neleidžia parašyti 2013 metų. Rašo, kad prašymai priimami tik einamiems metams. Kai įvedu šios dienos datą, neleidžia pasirinkti darželių doh.gif

Skambinau į savivaldybę 8:30val tel. 85 211 2425 ir 85 211 2029. Labai maloniai pasakė, kad viskas veiks maždaug po valandos. Aišku , kad neveikia. Dabar telefonų jau nebekelia. Smagu biggrin.gif
Smiltele82
Ir nekels telefonu, ten bardakas totalus, pati pratupejau vir 3 val. su virtine piktu mamyciu. Bet bent jau viska issiaiskinau. Siulau vaziuoti tenais, nes laikas slenka ne jusu naudai jei noresit kazka koreguoti...
DaivaVe
O kaip pildant prasyma pasizymeti pirmenybe, kad pirmas vaikas jau lanko darzeli? Pildydama nemaciau tokio punkto, o kai uzregistravau, raso, kad broliu/seseru nera doh.gif
dushianerami
na ka, zinios is savivaldybes. visgi kisau maze i nesyne ir nukurem su truliku ax.gif eile tokia jau nemenka, alia ilgai nelaukiau, buvau ryte, tai jos ten po to jau kviete is eiles, o ne pagal numeriukus. kazi kodel g.gif
zodziu buvom sunu 2011 kova darzelyje uzrase lankyti nuo 2012 rugsejo. nepakliuvom. kitur i laisvas nebepildziau. tai sake persikele, ir pasake darzelio pavadinima - tai tikiu. sistema man per jokia narsykle nieko nerodo. kelintas eileje nezinau, nebepaklausiau. buvo 7 vasara is 2011 gimimo. nes eiles pagal gimimo metus buvo tada.
tai dar jiem nurodytu emailu parasiau, kad duomenu e-paslaugose prisijungus nera ir uzklausiau kelintas eileje. kazi ar atsakys ir kada g.gif
na svarbiausia, kad prasymas perkeltas i 2013 rugseji, negavus 2012 rugseji vietos. man kolkas to uztenka, o ten rodo, nerodo ju ta klibandti sistema - nesvarbu kolkas
Braskyte26
Man pavyko, ten kai renkiesi kalba, reikia paspaudti PRIDETI, tada leidzia rinktis darzelius.
uzregistravau - bet sansu kaip matau ir vel jokiu:(
drugei
O man viskas veikia smile.gif
Tik pasirinkus kalba, reikia paspausti Prideti, tada leidzia darzelius rinktis. Ir metus 2013 duoda...
Jau net patvirtinima el pastu gavau, kad prasymas pateiktas.
esta_esta
Darzelius tai leidzia rinktis, bet kad ju ne visi, nera pvz. ,,Gintarelio" ir daug kitu...
*Aniri*
QUOTE(esta_esta @ 2012 12 17, 12:29)
Darzelius tai leidzia rinktis, bet kad ju ne visi, nera pvz. ,,Gintarelio" ir daug kitu...
*

Gintarelis Verkiu sen? Pas mane jis yra.

O gal kas aiskinotes toki klausima - ar galima bus papildomus darzelius kazkaip dadeti, nes mes, pvz, tik i viena uzsirase.
drugei
QUOTE(drugei @ 2012 12 17, 12:14)
O man viskas veikia smile.gif
Tik pasirinkus kalba, reikia paspausti Prideti, tada leidzia darzelius rinktis. Ir metus 2013 duoda...
Jau net patvirtinima el pastu gavau, kad prasymas pateiktas.
*

... Tik kazkodel mano pusantru metu kleckas pretenduoja i 3-4 metu grupe... Gali but, kad del to, kad brolis lanko ta grupe? Negi ji ikels pas didesnius... g.gif
DaivaVe
QUOTE(drugei @ 2012 12 17, 13:34)
... Tik kazkodel mano pusantru metu kleckas pretenduoja i 3-4 metu grupe... Gali but, kad del to, kad brolis lanko ta grupe? Negi ji ikels pas didesnius...  g.gif
*

siaip gal neturetu taip buti g.gif o jus kai pildet pasirinkot pirmenybe del 1 vaiko? nes man tai nerodo, kad vyresnelis eina i ta pati darzeli doh.gif
Tommika
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 17, 12:33)
O gal kas aiskinotes toki klausima - ar galima bus papildomus darzelius kazkaip dadeti, nes mes, pvz, tik i viena uzsirase.
*

man atrodo, kad negalima.. nes skaitysis, kaip naujo prasymo pildymas..
mes irgi tik i viena pildem.. unsure.gif
*Aniri*
QUOTE(Tommika @ 2012 12 17, 12:44)
man atrodo, kad negalima.. nes skaitysis, kaip naujo prasymo pildymas..
mes irgi tik i viena pildem..  unsure.gif
*

4u.gif as irgi taip galvoju doh.gif
Bet tai isdure cia biski. Nes kai pakeite sita tvarka nauja, tai buvo rasyta, kad VISI tures rasyti prasimus per nauja, ir prasymus galima bus rasyti tik tais metais, kuriais vaika planuojama leisti i darza. Todel mes jau i kitus darzus ir nebesirasem doh.gif
Nasturcija
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 17, 13:53)
4u.gif  as irgi taip galvoju  doh.gif
Bet tai isdure cia biski. Nes kai pakeite sita tvarka nauja, tai buvo rasyta, kad VISI tures rasyti prasimus per nauja, ir prasymus galima bus rasyti tik tais metais, kuriais  vaika planuojama leisti i darza. Todel mes jau i kitus darzus ir nebesirasem  doh.gif
*

Jie isdure ne viena karta. Isure, kai galejai papildyt darzelius iki 5, o is tikruju anulavosi senas prasymas. Isdure, kai sia vasara paskelbe laisvas vietas, kurios nebuvo laisvos ir kai pretendavusiems i jas vel gi panaikino sena prasyma. Isdure dabar tuos, kurie neskaito kasdien savivaldybes puslapio ir isitikine, kad prasyma pildyt galima tik nuo sausio 2 d., o ne dabar, ir ramiai sau laukia.
As manau isdurs dar ne karta.
dushianerami
mes irgi vienam tik padave. bet geriau vienas, paduotas 2011, nei 3-5 darzeliai, 2012 gale, ania?smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2012 12 17, 14:09)
Jie isdure ne viena karta. Isure, kai galejai papildyt darzelius iki 5, o is tikruju anulavosi senas prasymas. Isdure, kai sia vasara paskelbe laisvas vietas, kurios nebuvo laisvos ir kai pretendavusiems i jas vel gi panaikino sena prasyma. Isdure dabar tuos, kurie neskaito kasdien savivaldybes puslapio ir isitikine, kad prasyma pildyt galima tik nuo sausio 2 d., o ne dabar, ir ramiai sau laukia.
As manau isdurs dar ne karta.
*

i papildomas vietas bandanr irgi anuliavo?? eina sau.gerai kad nepildem. ne vienas mum arti nebuvo
*Aniri*
QUOTE(dushianerami @ 2012 12 17, 13:15)
mes irgi vienam tik padave.  bet geriau vienas, paduotas 2011, nei 3-5 darzeliai, 2012 gale, ania?smile.gif

*

Bet kad ir to vieno nerodo, kad yra doh.gif O prisiskambint bandau nuo 10 val.
vipa
Pas mus situacija tokia, kad prašymą rašėme 2012 vasario mėnesį darželyje. Rašėme, jog norime lankyti nuo 2014 sausio (nes vasarį sueina 2 metai). Tai dabar įdomu, mus perkels į 2013 rugsėjo eilę, į 2014 rugsėjo ar į 2014 sausio? Gal kas irgi darželyje rašėte ne nuo rugsėjo ir matote sistemoje kaip tai atrodo? Abejoju, kad nuo sausio gautume, gi rezervacijos mums nuo rugsėjo niekas nelaikys, o kad atsilaisvintų, tai netikiu schmoll.gif .
Na vis tiek sistemoje nieko nematau, telefonu neprisiskambinu, vaikas serga tai nuvykti į savivaldybę negaliu, žodžiu doh.gif . Kažin įmona datą perkelti nuo 2013 rugsėjo ir kad nesiskaitytų kaip naujas prašymas?
Nasturcija
QUOTE(dushianerami @ 2012 12 17, 14:15)
mes irgi vienam tik padave.  bet geriau vienas, paduotas 2011, nei 3-5 darzeliai, 2012 gale, ania?smile.gif
Papildyta:

i papildomas vietas bandanr irgi anuliavo?? eina sau.gerai kad nepildem. ne vienas mum arti nebuvo
*

Taip. As kai rugpjuti gaudziau laisvas vietas, tai parasiau gal 3 prasymus, tai vis paskutini pasirodo uzskaitydavo ir anuliavo musu 2010 prasyma. Kol galiausia supratau tai ir pradejau reikst nepasitenkinima, atstate musu 2010 prasyma. Dabar irgi esam tik vienam darzelyje eileje, bet su 2010 prasymo padavimo data smile.gif
DaivaVe
QUOTE(vipa @ 2012 12 17, 14:22)
Pas mus situacija tokia, kad prašymą rašėme 2012 vasario mėnesį darželyje. Rašėme, jog norime lankyti nuo 2014 sausio (nes vasarį sueina 2 metai). Tai dabar įdomu, mus perkels į 2013 rugsėjo eilę, į 2014 rugsėjo ar į 2014 sausio? Gal kas irgi darželyje rašėte ne nuo rugsėjo ir matote sistemoje kaip tai atrodo? Abejoju, kad nuo sausio gautume, gi rezervacijos mums nuo rugsėjo niekas nelaikys, o kad atsilaisvintų, tai netikiu  schmoll.gif .
Na vis tiek sistemoje nieko nematau, telefonu neprisiskambinu, vaikas serga tai nuvykti į savivaldybę negaliu, žodžiu doh.gif . Kažin įmona datą perkelti nuo 2013 rugsėjo ir kad nesiskaitytų kaip naujas prašymas?
*

Pas mus ta pati situacija doh.gif Parasiau nauja prasyma nuo 2013 m. rugsejo, nes datos sename prasyme negalima keisti doh.gif
vipa
QUOTE(DaivaVe @ 2012 12 17, 13:37)
Pas mus ta pati situacija  doh.gif Parasiau nauja prasyma nuo 2013 m. rugsejo, nes datos sename prasyme negalima keisti  doh.gif
*

Ne kas tuomet , nes į galą patenkam doh.gif . O internetu pildėte ar savivaldybėje? Galvoju, kad ten nuvykus daugiau galės ką padaryti, nei mes internetu g.gif
DaivaVe
QUOTE(vipa @ 2012 12 17, 14:43)
Ne kas tuomet , nes į galą patenkam doh.gif . O internetu pildėte ar savivaldybėje? Galvoju, kad ten nuvykus daugiau galės ką padaryti, nei mes internetu  g.gif
*

nuvaziavau i savivaldybe, bet ten irgi pastrigusios sistemos, tai uzpildziau ranka, ivede i sistema tik 1 darzeli, kitus sake papildys veliau, tai grizus namo dar karta uzsipildziau internetu, nes savivaldybe nebepasitikiu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(marimacho @ 2012 12 17, 11:45)
rudens_vaikas, darzelis priklausy pagal tai kur esat vaiko gyvenama vieta deklarave 4u.gif

merginos, kokiu telefonu skambinat i savivaldybe?  g.gif  as randu tik emaila...

skambinau i darzeli, nes man kaip ir kitoms cia merginoms nerodo jokiu duomenu apie uzregistravima, nors mes esam 11 metais darzelyje uzsiregistrave, tai darzely sake, kad jie perdave duomenis, tai ji man pati paziurejo eile, bet labai idomu nes darzelio eile su savivaldybes eile nesutampa  lotuliukas.gif  pvz darzelyje mes 37, o savivaldybej 24 biggrin.gif  bet esme tame, kad bet kuriuo atveju nepakliunam i darzely, nes lopselyje nuo 2 - 3 metu formuoja tik viena grupe, tai max 21 vaika priima  doh.gif sulauksim vietos tik i darzeli nuo 3 metu  doh.gif  o durniausia, kad pildyti kitiems i kitus 4 darzelius neapsimoka, nes ir i ta pirma kur uzsiregistravom pateksim i gala  doh.gif  tai teks namie dar metelius pasedet  unsure.gif
*

Skambinausi ir as i darzeli, tai sake, kad jie nemato eiliskumo, o tik sarasa norinciu abeceles tvarka 4u.gif dar pasake, kad 2013 m. priimami 2011 m. gimimo, o 2012 m. jau tipo eiles gale, nesvarbu ar turi pirmenybe ar ne, gal kas zinot ar tikrai taip yra? As tikiuosi, kad nusisnekejo blush2.gif
vipa
QUOTE(DaivaVe @ 2012 12 17, 13:59)
dar pasake, kad 2013 m. priimami 2011 m. gimimo, o 2012 m. jau tipo eiles gale, nesvarbu ar turi pirmenybe ar ne, gal kas zinot ar tikrai taip yra? As tikiuosi, kad nusisnekejo  blush2.gif
*

Šitą aš irgi esu girdėjusi, tikiuosi savivaldybė patikslins ar tai tiesa. Mums sakė darželyje, kai teikėme prašymą verysad.gif . Bet tai absurdas, kuo vaikai skiriasi gimę gruodžio 31 ir sausio 1 dieną?. Tipo gruodinukas tai jau pakankamai didelis lankyti, o sausinukas ne doh.gif .
Braskyte26
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 17, 13:53)
4u.gif  as irgi taip galvoju  doh.gif
Bet tai isdure cia biski. Nes kai pakeite sita tvarka nauja, tai buvo rasyta, kad VISI tures rasyti prasimus per nauja, ir prasymus galima bus rasyti tik tais metais, kuriais  vaika planuojama leisti i darza. Todel mes jau i kitus darzus ir nebesirasem  doh.gif
*

Man tas pats!!! Apsidziaugiau kad pavyko uzregistruot, o tik tada paskaiciau kad patekom i pabaiga, nes tas 2012 metams prasymas persikelia, o as ji panaikinau:( Jie visai nuprotejo, negi tikisi kad istisai kazkas ju naujienas skaito. Visa vasara aiskino kad nauja tvarka, kad kiekvienais metais naujas prasymas, o dabar pasirodo persikelia...isvis nusivylimas:( sad.gif sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.