Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(ingrida+2 @ 2012 12 18, 17:21)

Beje man nauju, papildomu darzeliu parasyt neleido, pasake kad jei rasysiu naujus, tie 2 is anksciau anuliuosis tikrai

Parasiau emeila i darzeliai.lt sestadieni dar ats negavau

niekuom netikiu, sedziu ir nieko nebesitikiu doh.gif



QUOTE(varliukai @ 2012 12 18, 17:28)

- ir ar galima papildyti prasyma dar 4iais darzeliais. Ne negalima, uzdrausta po vakar dienos. Tokios galimybes nera. Nebent rasyti nauja prasyma ir atsidurti eiles gale.


labai idomu, as buvau siandien ryte, tikrai leido rasyti papildymus g.gif tai dabar jau vel uzdraude g.gif bardakas...
Atsakyti
QUOTE(*Aniri* @ 2012 12 18, 16:48)
mums pagelbejo 85 2112191  4u.gif


siuo telefonu man atsiliepe kazkokia moteris, kuri pradejo rekt man i rageli kad is kur ji zino kodel mes buvom 40 eilej, o dabar tapom 140, ji nezino kas cia atsakingas, ir ji uz tai isvis neatsakinga doh.gif
Atsakyti
Dabar jau nebe gerasis berniukas, o nervinga moteriske tuo nr. konsultuoja biggrin.gif

O musu duomenys ne is sio ne is to prapuole doh.gif
Atsakyti
musu irgi duomenys prapuole rodo tik darzelio pavadinimus, skaiciuku neberodo:)
Atsakyti
paziurejau ir pas mane nerodo biggrin.gif ot sistema, iki galo nesutvarkyta doh.gif ..man atrodo nieko gero nebus is to...musu vaikai tapo bandomaisiais triusiukais, o savivaldybe tuoj is vis grazins visas privilegijas darzeliams, kad patys rinktusi vaikus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, as jau naktim nemiegu nuo sitos naujos sistemos doh.gif ziuriu visas mamas tuoj isves is proto sitas dalykas...
atsidarius Vilniaus savivaldybes psl, mano vaiko nera eileje, info tik apie vyresnele kad jau lanko darzeli. Tai jusu pasiskaiciusi, kad nereikia skubeti pildyti prasymo internetu, jei vaiko eileje nematai, siandien nuvaziavau i darzeli. Direktore mato Vilniaus savivaldybes psl mano vaika 7 numeriu grupeje 2-3metuku, tai sake viskas gerai, nevaziuokite i savivaldybe ir tik nepildykite naujo prasymo, nes prarasiu dabartine eile.
Tai dabar kaip suprantu, reiktu ir man paskambinti tam gerajam berniukui, kad jis sistemoje surastu mano vaika ir prirasytu prie manes, tada sistemoje matysiu eile?
Atsakyti
O mums pagelbėjo gerasis beniukas ax.gif Esam 37tos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2012 12 18, 18:44)
sveikos, as jau naktim nemiegu nuo sitos naujos sistemos  doh.gif  ziuriu visas mamas tuoj isves is proto sitas dalykas...
atsidarius Vilniaus savivaldybes psl, mano vaiko nera eileje, info tik apie vyresnele kad jau lanko darzeli. Tai jusu pasiskaiciusi, kad nereikia skubeti pildyti prasymo internetu, jei vaiko eileje nematai, siandien nuvaziavau i darzeli. Direktore mato Vilniaus savivaldybes psl mano vaika 7 numeriu grupeje 2-3metuku, tai sake viskas gerai, nevaziuokite i savivaldybe ir tik nepildykite naujo prasymo, nes prarasiu dabartine eile.
Tai dabar kaip suprantu, reiktu ir man paskambinti tam gerajam berniukui, kad jis sistemoje surastu mano vaika ir prirasytu prie manes, tada sistemoje matysiu eile?

pas mane tas pats su jauneliu - darzelis mato, as nematau, o vyresnele sistemoje rodoma, kaip laukianti eiles, nors jau trecius metus lanko darzeli biggrin.gif doh.gif
Bet jei darzelis mato, man tai svarbiausia, nes pagal ta sistema vaikus priimines i darzeli, o mes matom tik tos sistemos atspindi...
Atsakyti
pas mus irgi panasiai, vyresnelis dar eilej stovi nors jau pusmetis kaip darzeli lanko. Tai dabar nezinau ka daryti nes jaunelis kaip ir neturi pirmenybes vyresnelio darzelyje, nes pagal sistema vyresnelis dar sarasuose. Nu vienu zodziu, gal kada si sistema pasiteisins, bet kol kas tai visiska makalyne
Atsakyti
as manau, nors ir mato darzelis, o Jus ne - tai kazkokia sistemos klaida, kad susidubliave buvo ( kaip kazkurios mamos rase,), ir siulau vistiek arba email'u parasyti i savivaldybe arba nuvykti. Savivaldybej sake is karto sutvarko, jei e'mail'a parasysit, tai nors liksit su irodymu, kad buvo netikslumu, ir Jus del to kreipetes. Nes juk straipsnyje parasyta, kad del netikslumu kreiptis emailu
Atsakyti
Labas rytas,

pas mus duomenys atsirado, bet is 3 vietos nukrito i 61 doh.gif

na kas per bardakai? Gerasis berniukas niekuo padet negali cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Žoržetta @ 2012 12 19, 11:52)
Labas rytas,

pas mus duomenys atsirado, bet is 3 vietos  nukrito i 61  doh.gif

na kas per bardakai? Gerasis berniukas niekuo padet negali  cray.gif

oho 4u.gif gal dar pakilsit 4u.gif
Atsakyti