Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Niekaip nesuprantu, kaip pažiūrėti, kelintas eilėje mano vaikas.
Norėjau užpildyti prašymą, parašė, kad vaiko prašymas jau patektas (tikriausiai, kad nukeliavo tie prašymai, kurie buvo paduoti dar-eliui, o mes ten vietos negavome).
Bet kai noriu pažiūrėti eilę, rašo UŽREGISTRUOTI VAIKAI.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 01 sausio 2013 - 15:59
del tu grupiu, tai sistema kiek suprantu formuoja pagal busima vaiko amziu RUGSEJO menesi, nes dabar jau nebegalima pakliuti i darzelius likusiems metams, tik naujais mokslo metais.
as susiduriau su kita problema, o ta, kad ugdymo kalba pazymejau lietuviu ir rusu. pvz pirmame mano parasytame darzelyje tikrai zinau kad yra ir lt ir ru grupes, kaip suzinot kokioj stovim? nes as noreciau pradzioj i lt, o jei jau nera i lt vietu tai tik tada i ru grupe...
Atsakyti
Bet jeigu mano prašymas automatiškai nukeliavo iš darželio, į kurį aš nepatekau, kaip man papildyti prašymą ir patekti dar į kitus darželius? Tik vykstant į savivaldybę?
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2013 01 01, 17:56)
del tu grupiu, tai sistema kiek suprantu formuoja pagal busima vaiko amziu RUGSEJO menesi, nes dabar jau nebegalima pakliuti i darzelius likusiems metams, tik naujais mokslo metais.
as susiduriau su kita problema, o ta, kad ugdymo kalba pazymejau lietuviu ir rusu. pvz pirmame mano parasytame darzelyje tikrai zinau kad yra ir lt ir ru grupes, kaip suzinot kokioj stovim? nes as noreciau pradzioj i lt, o jei jau nera i lt vietu tai tik tada i ru grupe...


tai jei mano vaikas gimęs rugsėjo 30 dieną, mes galėsim pretenduoti į darželį tik kitais metais? blink.gif
Atsakyti
jau pusvalandi man neatidaro puslapio vilnius.lt doh.gif
Atsakyti
ir mokyklu puslapiai neatsidaro...
Atsakyti
QUOTE(Iriz @ 2013 01 01, 23:40)
tai jei mano vaikas gimęs rugsėjo 30 dieną, mes galėsim pretenduoti į darželį tik kitais metais?  blink.gif


ne, manau yra kazkiek tas plius/minus gi... jei nuo rugsejo tai ne visi rugsejo pirmą, ten kazkaip skirtingom datom per pora menesiu ivedama vis po vaika
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2013 01 02, 10:40)
ne, manau yra kazkiek tas plius/minus gi... jei nuo rugsejo tai ne visi rugsejo pirmą, ten kazkaip skirtingom datom per pora menesiu ivedama vis po vaika


nu aš tikiuosi, nes šiaip gi absurdas būtų - kiek vaikų rugsėjį/spalį/lapkritį/gruodį gimsta, čia juk trečdalis metų, tai ką, visiems nėr šansų į darželį pakliūti...
Atsakyti
Skabinausi į savivaldybę-strigusi sistemam, todėl neveikia internetinis puslapis. Darbuotojos irgi nemato jokios informacijos ir negali prisijungti.
Atsakyti
o man va kaip idomiai, sutvarke duomenis, jau rodo nuo 31d. bet eiles numeris kazkoks keistas. 31d byvom savivaldybeje.sake 5 vietoj mazius. o internetineje rodo,kad 1 vietoje - nu nemanau, kad tai imanoma. matyt dar kazkas sutais duomenimis netvarkoje. ir kazkaip keista. rodo kad eileje 93 vaikai. nors va 2010 gimimo pernai lauke 74 vaikai(dabar jie nebkonkurentai, nes jau darzelinukai, o 2011 lopselinukai) nuo 2012 lankyti. juk 2011 gime maziau, is kur tiek vaiku g.gif zodziu isvada, kad ten dar nekazkas teisingo su tais visais skaiciais. na bent vaikas eileje yra ir nekazkur toli eileje (uzrase ji buvom2011 03). ko gero pavyks papulti. nzn kiek darys grupiu ir po kiek vaiku. dazniausiai pas mus lopselinuku 1-2 grupes daro. gerai, kad nepasidavem psichozei ir tai visai sumakaluotai informacijai ir nieko nekeitem. tai visgi pasiseke ir senus prasymus perkele. gaila, kad tik 1 darze buvom uzrase ax.gif o maniau be sansu ax.gif

beje gal kas klause ar zino, o kaip su 2012 gimimo vaikuciais? ar juos rasysim i darziukus tik 2014 sausi? argl galima dabar, na kad nuo 2014 lankytu. gal kas klausete?
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2013 01 02, 11:08)
beje gal kas klause ar zino, o kaip su 2012 gimimo vaikuciais? ar juos rasysim i darziukus tik 2014 sausi? argl galima dabar, na kad nuo 2014 lankytu. gal kas klausete?

Klausiau savivaldybėje, nes dukra gimė 2012 metais, tai tokius sakė rašyti reikėtų nuo 2014 sausio. Nebent nori kad 2013 pradėtų lankyti, tada gali ir šiemet smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vipa @ 2013 01 02, 12:44)
Klausiau savivaldybėje, nes dukra gimė 2012 metais, tai tokius sakė rašyti reikėtų nuo 2014 sausio. Nebent nori kad 2013 pradėtų lankyti, tada gali ir šiemet  smile.gif .

nenoriu, mano metu gale gimus lialia. 2013 ner ko i darza eiti ir grupiu nera tokiem:)))) leliukas dar:) aciu uz info.
Atsakyti